Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 14219 alkalommal)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #165 Dátum: 2016. December 06. 20:39:34 »
Idézet
Pfff. Most erre mit mondjak?
Ha valaki elfoglal egy álláspontot, de egyáltalán nem áll szándékában értelmesen megindokolni a dolgot, akkor azt hiszem azzal nem tudok mit csinálni. De a KM szava szent, hát csinálj amit akarsz.
Megindokoltam: A cselek használatához két különböző kéz szükséges (egy időben, ahol nem számít hány szegmens az egyik fegyver és mennyi a másik). Hiába támadsz négyszer, kétkezed van. Vagyis vagy Ismétlőcsel vagy Kettősvédelem.

"A KM szava szent" dolgot utálom. Viszont nem akarom h emiatt haragudj v később üljön ki a játékra. -> (Nem játszom mer'....blahblabla)
Az írásodból úgy látom nagyon rosszulesik a dolog  (vagy azt sem lehet?). Azt mondom így ne folytassuk, inkább lépj akkor ki! Ha nem ilyen rossz a helyzet, akkor most szólok h nem minden úgy van ahogy. Nem tartom ésszerűnek a magyarázatot.

Idézet
Nem fogadom el, amit mondasz, de menjünk tovább, mert annyira nem érdekel. Akkor újradobom vagy nem az egész kócerájt, és akkor a lentebb írtaknak megfelelően a 2. körben váltottan alkalmazok ismétlő cselt - az első támadási szekcióban jobb helyet csinál bal támad, a másodikban fordítva - (vagy azt sem lehet?).
A 3. körben pedig kettős védelmet alkalmazok.

Majd újradobom, ha kell.
Nem kell semmit újradobni. Így gondoltam. Vagy az egyik vagy a másik.


« Utoljára szerkesztve: 2016. December 06. 20:42:22 írta wolftern »

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:OFF
« Válasz #166 Dátum: 2016. December 06. 21:02:57 »
Nézd.
Az indoklásodból úgy éreztem, hogy nem azonos módon értelmezzük azt, mi is az kétkezes harc vagy a két fegyver egyidejű forgatása.

A KM szava szent, és kész. Én is azt mondtam mindig, ha meséltem, hogy akárhogy is, ha nem sikerül a KM-et meggyőzni (vagy nehezen védhető a játékos álláspontja), akkor neki van igaza, és kész. Ez ilyen. Te nem tartod ésszerűnek a magyarázatot, én meg azt gondolom, amit, de ettől függetlenül a játékban a te verziód fog érvényesülni. Erre kár is több szót vesztegetni.

Emiatt én nem haragszom, nem esik rosszul, csak nem értettem és megjegyeztem. Annyira nem képzelem ezt az egészet véresen komolyan, hogy azon kívül, hogy játszom, abba is energiát öljek, hogy ezért én haragudjak vagy bosszantsam magam. Véleménykülönbség mindig lesz, ha nem bírom majd elviselni, hidd el, szólni fogok.
Ha valamilyen indokból később befejezem a játékot, a szavamat adom, hogy ennek semmi köze nem lesz hozzá.
A dolog visszafelé is áll - ha neked gondod van a helyzettel (vagy később lesz) akkor nem akarom folytatni a játékot.

Ha ezt lezártuk, és nem kell újradobnom, akkor nem módolgatnék a reagon mert akkor ugye elírja a dobásokat.

És akkor végül eképpen néz ki a dolog:

- 7. kör --> gyógyítás védekező harc mellett, ha lehet
- 8. kör -->ismétlő cselek
- 9. kör -->kettős védelem

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #167 Dátum: 2016. December 06. 21:06:44 »
Ok. Ez így korrekt.  ;)

- 7. kör --> gyógyítás védekező harc mellett, ha lehet
- 8. kör -->ismétlő cselek
- 9. kör -->kettős védelem

Rendben, hamarosan írom a folytatást.

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #168 Dátum: 2016. December 07. 09:04:59 »
Tök szupi hogy ilyen hamar lerendeződött a dolog és mindenki boldog  :u-rock:

Csak a későbbiekre jegyezném meg,csak a teljesség kedvéért...aztán mindenki úgy használja ahogy értelmezni szeretné a közeljövőben KM-ként:

Kétkezes harc 3. foknál írja-"Fegyverei immár nem csak kiegészítik,segítik egymást,Képes az Ismétlő csel illetve a Kettős védelem használatára.A manővereket a kör elején kell bejelenteni."

Azaz egy manőver egy egész körös cselekedet.Az hogy valaki képes több támadásra csak növeli a lehetőségeket,...pl 4x támad,azaz "darál" vagy egy-egy csellel megnöveli a támadás esélyét,vagy a védelmét a körre.
Mióta létezik a mókus sokszor sok helyen felmerült a több támadás kérdése.A 10 sec alatt nem egy támadás-egy hárítás történik hanem több ütésváltás és riposzt eredménye a kidobott támadó dobás és sebzés.Aki képes többször támadni az kivételes tehetség és a 10 sec alatt nem csak egy találatot képes bevinni hanem 2-3 vagy akár négyet is.

Nos,ha valaki ennek ellenére sem ért ezzel egyet nem szükséges újabb vitát indítani,hiszen ahogy Ti is leírtátok mindenki úgy értelmezi a szabályokat ahogy szeretné.Én csupán rávilágítottam az adott pontra.
Béke  :give-up:

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #169 Dátum: 2016. December 12. 19:19:21 »
Üdv!

Minden felhang nélkül kérdezném: Van jelentősége, hogy elolvassam az off termést? Vagy inkább ne tegyem? :mind-breaker: :)


Eddig halogattam, mert "majd holnap már összejön" alapon próbáltam győzködni magam, de sajna nem. ... Na azért ne ijedjetek meg, annyira nem lesz drámai a bejelentés. :P

Sajna az év végi hajtás nálunk a Karácsony előtti hajtásban ölt testet. Emiatt nincs energiám/kreatív erőm érdemben írni, illetve a játékra koncentrálni. Ezért szeretném jelezni, hogy előre láthatólag dec. 25. és az után fogok tudni érdemben részt venni az események tovább vitelében.

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #170 Dátum: 2016. December 17. 16:21:42 »
Visszatértem. Bocsánat a késlekedésért, de az ÉLET mindig közbevág.

Idézet
Minden felhang nélkül kérdezném: Van jelentősége, hogy elolvassam az off termést? Vagy inkább ne tegyem? :mind-breaker: :)
Nincs jelentősége.

Idézet
Sajna az év végi hajtás nálunk a Karácsony előtti hajtásban ölt testet. Emiatt nincs energiám/kreatív erőm érdemben írni, illetve a játékra koncentrálni. Ezért szeretném jelezni, hogy előre láthatólag dec. 25. és az után fogok tudni érdemben részt venni az események tovább vitelében.
:kacsint: Rendben, valamiért nálunk is betetőzött az év végi hajtás, úgyhogy együttérzően nézek és türelemmel várok

Nem merek ígérni a hétre folytatást, de jövőhéten igyekszem összekaparni valamit. :)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #171 Dátum: 2016. December 18. 11:01:00 »
Okézsoké,én most kivárnám a mesélői reagot...nem nyújtanám a kapun kimászkálás jelenetet mint a rétes tésztát  :)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #172 Dátum: 2016. December 19. 20:44:04 »
Hello

Na. összehoztam.  :D

hamarosan írok a csapat másik felének is, viszont addig a hármashoz szólnék.


1. minden amit felszerelésként felírtatok a karakter lapra megvan. (kivéve ha mást beszéltünk -nem emlékszem már mindenre) Arra viszont igen h Laha az erődbe hagyta a felszerelését  :fella:
-gondolok itt a kulacsban lévő lőrékre, meg az ételre

2. Igyekszem a térképeket is összehozni, ami előreláthatólag leghamarabb karácsonykor lesz látható.


ha van valami amit elfelejtettem, nyugodtan írjatok amint tudok válaszolok. :D

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #173 Dátum: 2016. December 22. 22:20:32 »
CKL és Quator!

Megírtam a reagot, de térképet csak karácsonykor (után? :puppy-eyes:) bírok felrakni... addig ha anélkül nem megy akkor türelmet kérek.

VISZONT:
-Jaszef 20-fp-t és a kötelező ÉP vesztés miatt 4 életet vesztett. fp: 0
-az időben együtt vagytok, vagyis mindenkinek új kör kezdődik. (Nem tom h jól gondoltam é, de ha nem akkor is. A dervis a megbeszéltek helyett -kettős védelem- a 9. körben ismét támadott, de a 117 és a 122 nem talált, ezért nem is írtam róla.)
-a kilencedik körre vonatkozóan, ha a fayuma visszatámadna van lehetősége -> jelezve h melyik dobás melyik körre vonatkozik. Nem akartam megint dobni, s hozzászólást növelni  ;D
-Igyekeztem a reagot, úgy megírni h érzékelhető legyen ki mikor/mit cselekedett.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #174 Dátum: 2016. December 25. 19:52:36 »
Tartanám a sorrendet: törp, goblin, udvari ork.  :write:


Illetve addig is kérnék egy kis térképészeti segítséget.  :give-up:

Az erődöt az 1-es sorszámmal ellátott bejáraton keresztül hagytuk el, ugye? A 6-os számú "Fekete kapu" pedig az ivóhoz (és egyben a városhoz) vezet?

Mi most északnak tartunk a vízpart felé?
Induláskor nekünk a folyó jobb kéz felé esik. A tornyot ábrázoló képen viszont már a folyó másik oldalán vagyunk (nekünk bal kézre van a Cassada).
 :work:


Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #175 Dátum: 2016. December 27. 09:41:30 »
Hello

A sorrend annyira nem lényeges, de mindenki ahogy érzi.  ;)


Térképészeti segítség

1.kérdés
Nem. Az ork az Ibarai kapunál állomásozott. (fekete kapu)
A goblin és a törpe az ivó felöli bejáraton érkezett, még jóval az ostrom előtt.
Végül a történet folyamán odavergődtek a fekete kapuhoz.
Az "1" számú kapu vezet Warvikba és az ivóhoz.

2.kérdés
Erre nem válaszolok, mert a karaktered sem tudhat ilyeneket.  :) DE!
játékon kívül:
Nem. A "gát" vagy nevezhetjük erődnek is észak-kelet tájolású. Ha átmentek a folyón, már pedig átmentetek akkor (értelemszerűen 3 irány marad, mivel vissza nem akartok menni)
  • Észak felé a Ravannói-öböl
  • Déli irányba a Cassada forrása -> Manta am Gorvik
  • Nyugat fele pedig a Taba el Ibara van.

Szóval nem írtam hogy a kétségek között, meg a figyelek mindenre alatt átmentek a gáton, mert egyetlen amundot nem láttatok. De úgy gondoltam egyértelmű, hogy nem a mocsárba menekültök.

Ami nem kőbevésett szabály, csak a valóságból vett törvény. A Cassada nem az öbölből folyik az alacsonyabban fekvő területekre, hanem a hegyekben ered és ömlik az öbölbe. Ezért az erőd is Gorviki területen fekszik.

Ibara - Cassada (gáttal) - Erőd





« Utoljára szerkesztve: 2016. December 27. 09:56:32 írta wolftern »

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #176 Dátum: 2016. December 27. 10:55:41 »
Nem is a karakterem kérdezi, hogy mi hol van a térképen, hanem én szeretnék képbe kerülni.  :yjawn:

Meg voltam róla győződve, hogy az amundok NEM a folyó túlpartjáról indították a támadást. Lehet az is segített a félrevezetésemben, hogy a térkép 90 fokkal el van forgatva. Warvik a folyótól keletre található ("népiesen" folyótól jobbra). Ezért gondoltam azt, hogy az amundok az erődöt bal felől ostromolták és haladtak tovább jobbra, a folyón túl a város irányába.
(Nem tudom ki hogy van vele, de ha nem jelölöd külön, hogy é-d-k-ny, akkor amit elém teszel térképet, nekem azon fent= észak, bal=nyugat, jobb=kelet, lent=dél.)
De ezt most tisztáztuk. Tudomásul vettem.

"A Cassada nem az öbölből folyik az alacsonyabban fekvő területekre, hanem a hegyekben ered és ömlik az öbölbe."

Ezt én is így gondoltam.  :D
(Mivel az 1. rajzon a folyásirány és az általam elképzelt amund inváziós irány ütötte egymást, így a folyásirányt figyelmen kívül hagytam.)
Tehát a második rajzon a folyó folyásának iránya fentről-lefele van jelölve. Azaz a térkép alja vezet az öbölbe, tehát északra. (Itt 180 fokkal forgattad el. Nagyon cseles.)
Ha mi északnak tartunk, amit megerősítettél, akkor mi fentről jövünk lefele. De ebben az esetben már csak akkor vettük észre a tornyot, amikor túlhaladtunk rajta. Legalábbis a bejelölt aktuális helyzetünk erre enged következtetni.
(Vagy a helyzetünk vagy a folyásirány nem jól van ábrázolva. Bár utóbbi esetben szembe kell néznünk azzal a problematikával, hogy a folyó mégiscsak balkéz felől esik, pedig jobbra kellene lennie.)

"továbbra is a túlpart a célotok"

Eddig azt hittem az Ibara felé tartunk... márpedig akkor a folyó jó oldalán vagyunk. Igaz, hogy konkrét terv nem hangzott el.
Ettől függetlenül nem kétlem, hogy a túlpart a célunk, nem is ágálok ellene. Csak halkan kérdem: miért is?
Visszakanyarodva a város felé remélünk szembetalálkozni "elveszett" társainkkal?

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #177 Dátum: 2016. December 27. 21:34:32 »
ehe  ;D

Idézet
Nem is a karakterem kérdezi, hogy mi hol van a térképen, hanem én szeretnék képbe kerülni.  :yjawn:
Tudom, és azért is válaszoltam. Lehet nyers volt, (bocsesz  :D) de nem szeretem túl beszélni a dolgokat. Annak ellenére hogy az OFF-ba meg regényeket írok.
Visszatérve a karakteres részre: Jobban átélhető a "valamihez nem ért a karakter" ha a játékos szintúgy tudatlan az adott képzettséggel kapcsolatosan.


Idézet
Meg voltam róla győződve, hogy az amundok NEM a folyó túlpartjáról indították a támadást. Lehet az is segített a félrevezetésemben, hogy a térkép 90 fokkal el van forgatva. Warvik a folyótól keletre található ("népiesen" folyótól jobbra). Ezért gondoltam azt, hogy az amundok az erődöt bal felől ostromolták és haladtak tovább jobbra, a folyón túl a város irányába.
Ja, gondoltam h valami ilyen tévedés lehet. Leírom, h ha valaki olvassa még a többiek közül akkor tiszta legyen neki is.

A játék előtt:
Az amundok uralják az Ibara egészét. Csapataik északon betörtek Quasarmába, és a déli városállamok Mezrud nevű államát is elfoglalták. Délen egészen a Kie-Lyron elágazásáig nyomultak előre.(El Mezeira is elesett, csak a folyó túlpartjára nem mentek át) Az ősi népet főleg a folyó álította meg, de az is lehet hogy a Bar Horabi események alatt történtek miatt átgondolják stratégiájukat. (elpusztult két Ahme démon)  Viszont a kereskedő Hercegségek közel 1 év alatt rabigába került.
Keleten, miután p.sz. 3693-ban az utolsó ellenálló hercegség is elesik, a két amund sereg, ami inkább 3 (Nethiree, Reefith és Themeth oszlop) egyesül. Al-Abadanát még 3692 végén lerombolták. Két frontvonal alakul: A Cassadai és a Kie-Lyroni. Míg Gorvikra a három v kettes hadoszlop tör, addig Ahme-Ramun főserege Equassel és a volt Mezeira körül rajzik. Ezeket főleg hírnökök útján tudhatjátok, de néhány eseményt át is éltétetek.


Játékban:
-Az ork és a varázsló régóta Gorvikban raboskodik 3693 óta vannak az erődbe/gátnál. Addig meg mindenki az előtörténetéhez mesélt részt olvassa újra ;)
-A törp és a goblin Al-Azairnál, még a háború kezdetén (3691) találkoztak. A vándort Al-Abadana ostroma után, a gerilla harcok idején ismerték meg aki beavatta őket a terveibe. Ez alatt többször jártak a vidéken. -Átolvasva a kettejüknek írt első reagom, sejtem mivel tévesztettelek meg-
-A fayuma és a dervis az erődtől nem messze lévő fogadóban várja Tynnen Beranot vagyis a Vándort.

Az amund támadás 3694. derekán indul, -időpontot nem írok, mert nem lényeges- Az erőd Gorviki területen van, aminek ostromát főleg a Cassada nehezíti (600-700 méter széles folyó, pont mint a Temze). Az ostrom folyamán a papok kőlépcsőket növesztenek, amivel könnyedén átlépik az erőd magas falait. Ezalatt az apróságok már az erődben vannak, épp a katapult kezelőit/őreit győzködik a krániak felől...
Megszólal a harang, az ork és a varázsló kirontanak az ebédlőből (ez idő alatt a 3 csapás is megvolt már:)
1. hatalmas eszeveszetten menekülő rabszolga sereg
2. óriási szakrális vihar ami port és ép elmét szintén megzavar/felkavar
3. sáska rajok amik csontig lerágják a húst, majd amilyen gyorsan jöttek olyan gyorsan távoznak. -a dervis és a fayuma túlélte, sikeres asztrál dobással. A sáskákat nem dobálták asztrállal :bow:-

Mivel a toronynál alig voltak emberek (kráni mágiával leplezet térség) a goblin és a törp szintén kimaradt a szörnyűségekből. A harcok az erődben nagyjából 1 óra alatt zajlottak le, így a fősereg gyorsan átvonult.
Igaz hogy érdekesen hangzik "az arról menekülünk amerről támadtak terv" de erre is van magyarázat, amit most nem árulok el, mivel nem jártatok utána.
A két dzsad pedig a goblin/törp/ork találkozásának időpontjában teleportálódik.
A többit nem írom le, mert már a játékban leírtam 1x  ;D


Idézet
(Nem tudom ki hogy van vele, de ha nem jelölöd külön, hogy é-d-k-ny, akkor amit elém teszel térképet, nekem azon fent= észak, bal=nyugat, jobb=kelet, lent=dél.)
De ezt most tisztáztuk. Tudomásul vettem.
Igen, nem ártott volna egy iránytűt is rajzolni  :-[ VISZONT csak azért készítettem térképet, hogy nagyjából érezhető és látható legyen a probléma. Ki hogy? Miért? jutott oda.
A leírást kevésnek éreztem, ti pedig nem kérdeztek csak mentek arra amit írok.  :yay: 

Idézet
Ha mi északnak tartunk, amit megerősítettél, akkor mi fentről jövünk lefele. De ebben az esetben már csak akkor vettük észre a tornyot, amikor túlhaladtunk rajta. Legalábbis a bejelölt aktuális helyzetünk erre enged következtetni.
(Vagy a helyzetünk vagy a folyásirány nem jól van ábrázolva. Bár utóbbi esetben szembe kell néznünk azzal a problematikával, hogy a folyó mégiscsak balkéz felől esik, pedig jobbra kellene lennie.)
Én? Mikor?  :wow!: Csak annyit írtam h az erőd észak-kelet tájolású... Habár mihez képest?  :rofl: Most jövök rá h semmihez nem jó az észak-kelet. Mert én Gorvik területére gondolva írtam, de az nyugat-észak. Esetleg Pyarronhoz képest észak-kelet.
Szóval: most jelenleg délnek tartotok, a folyó medrének mentén. Miért? Mert az udvariork megakarja menteni "barátját" Ezt mivel mindenki megfeledkezett az üdítőitaláról (gyógyital ha jól számoltam van 2) 8) csak egy pap tudja megtenni, aki Gorvikban, a folyó túloldalán van valahol. -> "továbbra is a túlpart a célotok" Laha ezért az ismeretlen pletykára alapozva, vezetni kezdi a csapatot.
Azóta a kép mellé feltettem az irányzékot is, szerintem helyesen... habár egyszer én is hibásnak láttam a rajzot, úgyhogy nem vagyok 100%-ig biztos. A lényeg h az erőd a hátatok mögött, Gorvik bal kéz felől a folyó túloldalán, míg az Ibara jobbkéz felől van. Ha pedig azt kérdezed mi van szemben? A válaszom a Gályák-tengere vagyis Dél.

Fontos megjegyezni: hogy az általad feltett kép (Gorvik Ibara domborzat) szintén megtévesztő, vagy mondjuk úgy másképp mesélek. A duzzasztógát tava óriási kiterjedésű: 100 mérföld. A másik történetemben szükség volt a megtett/megtehető út miatt számolgatni. 1 mérföld 1,62 km ami a tóra átszámítva 162 km. Vagyis 4 Warvik méretű város férne bele, ami iszonyatos mennyiség. Az igaz h ez a fantázia, de így is túlzásnak érzem ezért a tavat negyedére csökkentve mesélem, aminek megkerülésével telt el a napotok. Szval max 2-3 km-re vagytok a tótól.

Idézet
Eddig azt hittem az Ibara felé tartunk... márpedig akkor a folyó jó oldalán vagyunk. Igaz, hogy konkrét terv nem hangzott el.
Ettől függetlenül nem kétlem, hogy a túlpart a célunk, nem is ágálok ellene. Csak halkan kérdem: miért is?
Visszakanyarodva a város felé remélünk szembetalálkozni "elveszett" társainkkal?
Ezt én sem tudom, mivel erről erőtlen mondatok hagzottak csak el. Az ork cselekedeteit vettem főként figyelembe:

"[közös]- Pap. Ez a ti pap. Nem erre, mi?
Bár fogalma sincs, hogy merre lehet az aprónépek által említett gyógyító, de aligha tartanak éppen most felé.
Megáll egy pillanatra, amíg egyik kezével megtörli gyöngyöző homlokát, míg a másikkal Hirgont tartja.
[közös]- Víz. Nektek van? Nincs víz, meghal mind. Szerez víz vagy meghal mind.
Ha nem lesz elég vizünk, akkor megdöglünk mindannyian ebben az átkozott sivatagban. Darton irgalmazz!"

Ez előtt írtam, h a szóbeszéd szerint valahol van egy mocsár amin átkelve kikerülhető a gát. Azért az ork tudhat csak erről, mivel a goblin és a törp az elmúlt évben főleg a Vándorral botorkált Warvikban, Medraban, Gascalo városaiban. Ezzel szemben az udvariork és a varázsló másfél éve, mindennap a falon strázsált. Az őrködés és a riasztások alatt akaratlanul is hallott ezt-azt. A helyiek szentül hitték/hiszik, h Ranagol hívei ezen a mocsáron keresztül menekültek Kránba...

És akkor ezután jön a fordulat, a goblin és a törp küldetéssel érkezett az erődbe, mivel a vándornak más elfoglaltsága volt (találkozás a dervissel és a fayumával)
Mindketten tudják h a papnak szüksége van a terve megvalósításához a kráni küldeményre. Még nem nyitotta ki senki, de elárultam h egy térkép.
Ezért!!

-az ork szeretne egy papot, aki meggyógyítja "barátját"
-a goblin vallása miatt (meggyőződésből :dumb:) követi a vándort. Ha segíteni akar a papnak, megkeresi hogy elmesélje a történteket: miként nem szerezték meg a "kráni ajándékot" Nem tudja h már a törpnél van a térkép
-a törpnek mind1, ő főleg kalandért és kincsekért vállalkozott a feladatra, ha nem keresi meg a Vándort elesik a jutalomtól.

Szóval a regény befejezéseként: A várost már valószínűleg felgyújtották az amundok. Sok lelket nem találnátok ott, sőt akinek van esze az mihamarabb elmenekül amilyen messze tud. Viszont Krad papját nem olyan fából faragták hogy egykönnyen feladja. Ha még nem halt meg, akkor van egy célja, amihez a törpnél lévő térkép juttathatja csak el. Mivel a két apróság nem ért a tudományhoz, ezért muszály megtalálni Tynnen Beranot, aki valahol Gorvikban bújkálhat. Azt hogy merre mentek, vagy mi a terv rátok van bízva. Igyekszem terelgetni a csapatot, de a karakterek beszélgetése nélkül, nem tudok mit tenni  :puppy-eyes:


 
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 27. 21:54:17 írta wolftern »

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #178 Dátum: 2016. December 30. 14:42:11 »
Üdv!

Végül is most is "25-e után" van.  8) ... Azért bocsi a beígérthez képesti (ismételt) csúszásért! :puppy-eyes: Mindjárt képbe kerülök történetileg, hogy milyen alakot is öltött eddig és írok. :ahoy:


Ismételten nem piszkálódós kérdés: A mostani off-regényeket szükséges végig olvasnom? :) A reagok első 1-2 sorából úgy vettem ki, hogy "a másik szál" történéseiről van szó. A mienket érintik-e?


Szerk.:
Kicsit elvesztettem a fonalat, hogy melyik dobásokat használtuk és esetleg meilykeket nem, így ha mindenkinek okés, akkor inkább dobok új 3 környit. Mondjuk, hogy új helyszín, új kezdet. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 30. 14:51:42 írta Quator »

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:OFF
« Válasz #179 Dátum: 2016. December 30. 18:05:07 »
Üdv!
Azt hittem, hogy netközelben leszek, de csak így telefonról tudok majomkodni, szóval lehet, hogy csak jövőre tudom magam up-to-datere olvasni magam és reagol i is akkor fogok tudni érdemben.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca