Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 14143 alkalommal)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #135 Dátum: 2016. November 20. 08:51:18 »
Idézet
Üdv!

Azért, mert okosan nem a rendes címét adtam meg az oldalnak, az www.kephost.com.

CKL

áhá!  :excited: megvan. Az adminok felé, már jeleztem szándékom és készül is valami. Ha újabb ilusztráció szükséges kipróbálom az oldalt.  ;)
más: dobsz a következő 3 körre, vagy én dobjak?


Idézet
Sol javítása után akkor írok.
Nem biztos, h javítani fog, de azért várd/várjátok meg mi lesz.


Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #136 Dátum: 2016. November 20. 09:39:21 »
Apró módosítást eszközlök, mely nem fogja gyökeresen megváltoztatni a történet folyását. Max 1-2 szavas vakkantás lesz a törp és goblin felé.  :bucktooth:

Edit: módosítás megtörtént
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 20. 10:27:56 írta Sol »

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:OFF
« Válasz #137 Dátum: 2016. November 20. 10:37:51 »
Dobok.
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #138 Dátum: 2016. November 20. 12:45:17 »
Üdv!

Annyi kérdésem lenne, hogy dobott körileg hol tartok Cyrgaanhoz képest?
Van lehetőségem odakiáltani neki? Illetve, ha besegítenék az új rukh ellen, akkor arra dobjak újabb 3 kört vagy ez még a ledobott időre esik?

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #139 Dátum: 2016. November 20. 17:44:03 »
CON!

A vándortól nem a tábor elején, hanem a Fogatlan Kutya nevezetű csehóban váltatok szét. Mivel bátor kalandozókat toboroztok -vagyis próbálta megnyerni ügyének a kalandorokat, ám rossz híre megelőzte, ráadásul a gorviki irányítás sem nyitott kaput Ibara felé, ezért (rajtatok kívül) senki nem  csatlakozott triumvirátusotokhoz- Tynnen Berrano azzal küldött benneteket az erődbe, h kráni barátjától, kérjétek el a térképet. AMÍG ő újra próbálkozik.
Ettől függetlenül maradhat a "tábor elején váltunk szét" csak pontosítottam, hogy a "tábor elejét" és az ivót majd 30 km választja el!



Idézet
Üdv!

Annyi kérdésem lenne, hogy dobott körileg hol tartok Cyrgaanhoz képest?
Van lehetőségem odakiáltani neki? Illetve, ha besegítenék az új rukh ellen, akkor arra dobjak újabb 3 kört vagy ez még a ledobott időre esik?
ugyanott. Elméletileg megint egybe ment volna a reag csak CKL kissé késik. De amíg a karaktered a magas amunddal harcol, addig ő is harcol.
Lefordítva:

IV. kör

KÉ: 60

TÉ1: 101 NEM TALÁLT
TÉ2: 108 NEM TALÁLT

Sebzés1: 3
Sebzés2: 11

V. kör

KÉ: 61

TÉ1: 92 NEM TALÁLT
TÉ2: 141 TALÁLT

Sebzés1: 7
Sebzés2: 7


VI. kör

KÉ: 52

TÉ1: 183 TALÁLT

Sebzés1: 8

Szóval ezután láthatod meg a következő rukh-ot. Odakiállthatsz, besegíthetsz neki, de a madár gyorsabban eléri Cyrgaan-t, minthogy fizikailag közbeavatkozz. "...egy közepes méretű ember alapesetben a gyorsaság értéke ötszörösét képes megtenni egy kör alatt..."
Vagyis
a madár 36x5= 180 m 10 szegmens alatt (levegőben)
a hadzsi 16x5= 80 m 10 szegmens alatt

A reag vége a következő kialakuló helyzetre/hez is íródott, mert múltkor én kidobtam az első részt, te pedig a következő részt.
Besegíthetsz a dervisnek, de csak az ő körének vége (7.kör) után, és annak is a végére érsz oda. Dobhatsz újabb 3 körre előre, de az már a következő mesélői poszt.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #140 Dátum: 2016. November 20. 18:24:02 »
Okés, köszi! Szerintem nem dobok 7-8-9 körre, mert kajabálás meg futkosás közben is szeretném a VÉ-met megőrizni, az esetleges orvul rám vetődő támadókra gondolva. :ninjabattle: Így nem sprintelek inam szakadtából. ;)

Igyekszem írni azért egy átvezető reagot erre az időszakra, mert fizikailag nem is, de verbálisan azért igyekszek segíteni a meglepetés elkerülésében a dervisnek. :ahoy:

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #141 Dátum: 2016. November 20. 20:01:12 »
Kalidar, Sol, Con (és Faust)!

Az amundok az Ibara felől törtek be, csak mivel a kapu bevehetetlennek bizonyult, mágiához folyamodva lépcsőket növesztettek a semmiből. Miután a falakon elestek a védők és mágusok könnyűszerrel betörték a "kijáratot". Erre is utaltam -azt hiszem még Faust és Sol csatája alatt- nemrég, hogy a kapu tárva-nyitva. Szval lehet őrzik, sőt biztos is hogy találkoztok még amundokkal, csak Amhe-Ramun seregének nagyrésze már áttört a bejáraton is és Gorvik felé nyomul. (Vagy esetleg még a téren hadakozik, -ahol a krániak kisegítettek titeket)

Tudom érdekes szituáció: hogy lehet az hogy az amundok hónapokig nem bírtak mit kezdeni az erőddel, mostmeg félóra alatt lezajlott minden?  Az időt nem tudom érzékeltetni, ha szabályokhoz hűek vagyunk akkor a harci és menetelős szituációk vagy nem jók, vagy a 30 km-es távolság nem 30 km. (CKL és Quator kettőse is egyidőben értesült a támadásról, holott ők bőven el vannak maradva a négyesetek idejétől)

Szval ha a sivatag felé mentek, biztosan találkoztok amundokkal, ha nem arrafelé akkor is szembekerültök még velük.


Quator!
Idézet
Okés, köszi! Szerintem nem dobok 7-8-9 körre, mert kajabálás meg futkosás közben is szeretném a VÉ-met megőrizni, az esetleges orvul rám vetődő támadókra gondolva. :ninjabattle: Így nem sprintelek inam szakadtából. ;)

Igyekszem írni azért egy átvezető reagot erre az időszakra, mert fizikailag nem is, de verbálisan azért igyekszek segíteni a meglepetés elkerülésében a dervisnek. :ahoy:
Rendben, de mielőtt válaszolnál módosul egy kicsit a reagod is. CKL "szuper" támadása miatt nagyban változik az ellenfél stratégiája... (mivel az NJK nem hülye hogy olyat kockáztasson ami nyilvánvaló. Főleg hogy a dervis körüli halottak száma is igazolja Jaszef veszélyességét)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #142 Dátum: 2016. November 20. 20:25:49 »
Iciri-picirit módosítottam.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3650
  • Aktivitás:
    12%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:OFF
« Válasz #143 Dátum: 2016. November 20. 22:29:57 »
Szólok, hogy a jegyzeteket zároltam - a benne található infók a Karakterek statjaiba lettek átdobva. Kérlek ellenőrizzétek, hogy minden stimmel-e?  ::)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #144 Dátum: 2016. November 20. 23:00:05 »
Hát...biztos ....  :read:....azért volt oda írva hogy meglegyen... :write:...ha nem változtattál rajta akkor annyiamennyi...

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #145 Dátum: 2016. November 21. 19:32:49 »
Én kértem, mert túl sok a téma. Csak ha én belemódosítok, akkor az van h rosszul írtam.  ;D

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #146 Dátum: 2016. November 21. 19:47:28 »
Mindegy, a lényeg hogy valami van leírva :) Ami ott van az van :)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #147 Dátum: 2016. November 22. 00:35:56 »
Idézet
Mindegy, a lényeg hogy valami van leírva :) Ami ott van az van :)
OK.  :u-rock:



CKL!

vesztett fp:
-mivel a Rukhnak sikerült megragadnia 14 fp (7 volt de duplázódik, viszont itt nincs kötelező ÉP vesztés)
-pajzs semmi
-csatabárd 1. támadás 5 fp (kötelező ÉP vesztés!)
-csatabárd 2. támadás 8 fp

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #148 Dátum: 2016. November 22. 07:19:38 »
Hali!

Leghamarabb holnap tudok pótolni.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #149 Dátum: 2016. November 23. 10:42:33 »
Átírtam és módosítottam az irányt is ahova mennék!