Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 15617 alkalommal)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #105 Dátum: 2016. Október 06. 22:27:23 »
Lesz reag,csak gondoltam megvárom hogy mi lesz belőle.Nyilván az 1 percbe beleférnek az ingyen cselekedetes beszólások stb.
Majd írok valamikor.

Faust

  • Vendég
Re:OFF
« Válasz #106 Dátum: 2016. Október 09. 19:15:40 »
Még egy pici haladékot kérnék reag terén. Addig is  wolftern nyugodtan mozgass :D

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #107 Dátum: 2016. Október 10. 05:42:40 »
Nem vettem észre bocsi. Ma pótlok! Viszont én is támadni szeretnék. Dobjunk? Ha igen hány körre? Ezt a reag írás utánra gondoltam.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 10. 05:45:44 írta Con Angilo Guerdo »

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #108 Dátum: 2016. Október 10. 18:23:50 »
Azért néha nem árt visszaolvasni! Azt írtam Con és Kalidar, utána meg Solnak írtam ugyanezt.

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #109 Dátum: 2016. Október 16. 22:23:46 »
Fp vesztés: (SFÉ nincs vonva)

Laha:
21 +9 +12 +14

Z'atthrass
7 +4 +12 +8 +11 +10

Baltás Bodin
3 +5 +4 +3

kötelező ÉP-t is számoljátok! Egyszerre elszenvedett 5 fp vesztés után jár mínusz 1 ÉP.

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #110 Dátum: 2016. Október 21. 19:12:04 »
CKL!

Nyugodtan dobhatsz, KÉ/TÉ sebzést ha harcolsz.


Sol és Mindenki!
Nem tudom, hogy mondtam-e már: (ismétlés a tudás attyja  :bow:) Ha a reagok során -főleg harci helyzetekben- nem írok többet, és nektek, mint játékosnak további harci cselekedeteitek/ambícióitok vannak, a szabályoknak megfelelően előre dobhattok -mindenkinek a saját belátására van bízva, mennyivel halad elém- ellenben, ha lejár az 1 hét (kb annyi, mert van mikor 10-12 nap is eltelik :D ) akkor én dobok helyette.

Faust

  • Vendég
Re:OFF
« Válasz #111 Dátum: 2016. Október 22. 00:24:50 »
Elnézést ha ilyen rövidke lett a dolog. Harci szituációban nem sokat szoktam rizsázni :D

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 637
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 1
Re:OFF
« Válasz #112 Dátum: 2016. Október 22. 13:10:43 »
Sziasztok!

Bocsi a hallgatásért! Sajnos az 1 napos hétvégével és egyéb gondokkal az elmúlt két hét elhúzódott.

Mindjárt írok egy rövidet. Illetve a harci helyzetre tekintettel szeretném kérdezni, hogy mennyire vannak messze a kobranőcik? Mármint van-e lehetőségünk valami sikátorban vagy mellékúton elpályázni? :ninjabattle:  :pacman: :)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #113 Dátum: 2016. Október 24. 22:43:10 »
Idézet
Sziasztok!

Bocsi a hallgatásért! Sajnos az 1 napos hétvégével és egyéb gondokkal az elmúlt két hét elhúzódott.
Ok. Én nyugodt voltam. :)



HELYZET KIEGÉSZÍTÉS:
Általában úgy mesélek, hogy a játékosok válasza reag (mesélői poszt) előttre és utánra is jó legyen.
Ám most ez a helyzet nem áll fent, mivel a sznorfuk a "behatol és megsemmisít" elvet alkalmazva érkeztek.


Quator!
Ha nagyon akarod, akkor egy sikeres észlelés próbával, elébbe mehetsz az amundoknak. (dobj d100-zal, és az érzékelés tulajdonság alatt kell, hogy legyen a dobott érték)




Jaszef ibn Hasszár és Nusar el Ibara!

*Egy ismeretlen földes út kanyarog az erőd irányába. Az ösvény mentén ritkás erdő látható, lombkoronaszintjük alig zár. Sok a tisztás, a legtöbb fa csak 4–8 m magas. A törzsük gyakran görbe, a koronájuk ernyős (lapos, laza), a kérgük durva. A levélzet félörökzöld, kemény; különösen gyakoriak pálmafajok és pillangósvirágúak. Mivel az erdő aljára viszonylag sok fény jut, gazdag az aljnövényzet. A facsoportok közötti nagyobb térségeken a fű méter–fél méter magasra is megnő. Az ellenség árnyéka lasssan kezd kirajzolódni, s csak avatott szemek szúrhatják ki mibenlétüket. kb 10-15 méterre vannak



Laha és Hirgon!

*A pusztítástól és az apránként alá szálló por és sárfelhőtől nagyon nehéz bármit is észlelni a környezetből. Laha csupán hallásának és infralátásának köszönheti, hogy észreveszi társát akinek már egy ideje ismeri minden lélegzetvételét. Azonban időbe telik számára, míg lemászik a falról és megteszi a köztük lévő 65 lábnyi távolságot (20 m)
-már dobtál és válaszoltál is, ezért hamarosan írom a folytatást. A helyzet az h ami neked a 7.köröd lesz, az a boszmesternek még csak a 3. kör -tehát rá várok/vártam)

**Hirgon, a kyr gyökerekkel rendelkező mágus, csupán rövid ideig bírja követni udvariork társát, aki veszett kutyaként loholt a vérszag nyomában. Miután lemardt, érzéseire hagyatkozva kezdett keringőbe az erőd udvarán. Habár már látott ezt azt az északi férfi, most mégis sokkolóan hatott számára a hullák látványa és a kilátástalanság. Mintha lelkét egy homokórába zárták volna, ahol minden homokszem emberi maradványként tölti meg az óra búráját. Egyszercsak a Rowoni számára váratlanul megszűnik a kavargó világ, s két árny küzdelme körvonalazódik a Gát oldalában...


Mivel Hirgont ez idáig (egy alkalommal :D) én vezettem, ezért nincs lehetőséged effajta cselekvésre! Mivel nem láttad a másik irányból közeledő amund harcosokat, a villám varázslat felemésztette manapontjaid nagy részét.

-villám keltés 3 Mp
-villám idézés 4/E vagyis az előző miatt csak 2/E = 14 Mp
-villám varázs (formázás) 2/E = 14 Mp


31 Mp volt. Ám a varázslat nem megfelelően jött létre. -valami zavarta- :devil: Nagy része pattogó, csillógó szikrát vetett, majd eloszlott. A falon hadakozó árnyakat ugyan eltalálta, de koránt sem biztosan azt akit szerettél volna.
mínusz 14 fp-t vesztettél a villámkeltés miatt!



Z'hattras és Baltás Bodin

Számotokra egyértelmű a helyzet, esetleg egy képet tudok linkelni, hogy vizualizálható legyen miért is kell kotródni  :D Természetesen a porfellhőtől továbbra is alig lehet látni.
A leírások alapján ilyennek képzelem a por fegyvereket és vérteket, viszont az amundok továbbra is amundok.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 24. 23:07:32 írta wolftern »

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #114 Dátum: 2016. Október 31. 10:34:58 »
Hirgon fp állása:

1 Ép

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #115 Dátum: 2016. November 01. 10:41:24 »
Megvárom a reaggal a 2 aprónépet. Hátha hozzám szólnak ...
 :pumpkin:

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #116 Dátum: 2016. November 02. 18:33:34 »
Quator!

Mivel eddig nem változtattál, ezért én B verzióra írok: "...előhúzza handzsárját. Amennyiben nincs más út, akkor fegyverrel a kézben csatlakozik a két elbizakodottabb társához a harcban..."

Ha A verziót szeretnéd (mert ez is lehetséges, mivel a dervis és a vándor mögött bújkálsz) akkor:
  • 3 körödbe kerül, amire találsz egy megfelelő helyet
  • miután elhelyezkedett a karakter +30 TÉ -vel támad
*megjegyzés: fenntartom hogy a válaszodhoz képest, változhat a harci szituáció! Pl: fáramászás esetén növekszik a reagálási idő 4-5 körre is. stb

B esetben ez az üzenet 10 mp belül megsemmisíti önmagát :D  Tárgytalan.
A esetben figyelmen kívül hagyod a játéktérbe érkezett postot, és az OFF témába « Dátum: 2016. Október 24. 22:43:10 »  érkezett válaszom + CKL karakterének eseményeivel történtek alapján készíted el a regod.
(Vagyis ha valakit kiüt, meghal, elteleportál stb, az nálad is megtörténik csak a te karaktered a bokrok/fák szemszögétől látja.)


UI: Azért ilyen szájbarágós, mert sokszor tapasztalom hogy egyáltalán nem egyértelmű amiről írok.
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 02. 18:36:57 írta wolftern »

Faust

  • Vendég
Re:OFF
« Válasz #117 Dátum: 2016. November 02. 23:28:52 »
Amint gép elé kerülök rendesen akkor írok.

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #118 Dátum: 2016. November 03. 00:07:37 »
Idézet
Amint gép elé kerülök rendesen akkor írok.
Rendben. :)

Amúgy nem akartam senkit siettetni, csak majd 2 hete írtam a válaszokat és alig jött valami reakció. (Mivel senki nem szólt h, problémája van, ezért sokaltam a két hét szótlanságot)

FP vesztés(akinek van SFÉ-je az vonja le magának)

CKL
7 + 5 fp  (a kötelező ÉP vesztés!!!)

Quator
1+3+3 fp

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 736
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:OFF
« Válasz #119 Dátum: 2016. November 03. 19:50:51 »
Hát .... hozzám szóltak.
7végén írok.

 :zombi: