Szerző Téma: Virtuális kalandok: Csevegő  (Megtekintve 3355 alkalommal)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Virtuális kalandok: Csevegő
« Válasz #15 Dátum: 2016. Április 18. 21:08:51 »
CKL: Köszönöm az ötletet, de ehhez azért gyakorlott gamer vagyok, ezekkel kezdem általában mielőtt belefogok egy játékba, és utána jönnek rá a plusz lehetőségek, ha valami nem működik ugye, amiket végigpróbáltam, és nem tudom mit csináljak, hogy mégis menjen, hisz a crackelt verzió működött, a pénzért vett verzió nem, ebből adódóan nem a gépem teljesítményével van a gond. Minden programot feltett a steam gondolom, efelett nekem nincs irányításom, ezt maga a program végzi, lehet az egész alapból hibás, bár akkor is felmerül két kérdés, az egyik, hogy miért nem vonták vissza, vagy egyeseknek miért működik mégis?

Ha gyakorlott gémer vagy, az más. :)
Hát szívesen, de az általad említettek után nem nagyon van ötletem.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Virtuális kalandok: Csevegő
« Válasz #16 Dátum: 2016. Április 18. 21:41:50 »
Ok, akkor próbáld meg a WolfNewOrder_x64.exe-t átnevezni WolfNewOrder_x32.exe-re, és utána a játékot a -w paraméterrel ablakos módban indítani. Egy próbát megér... (bár az ati kártyákhoz javasolták...)

Edit: esetleg a Microsoft Visual C++ 2010 újratelepítése is segíthet (bár nem hiszem, hogy az megsérült volna)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Pappskalle

  • Vendég
Re:Virtuális kalandok: Csevegő
« Válasz #17 Dátum: 2016. Április 18. 21:43:57 »
Dierol: bár Win7 64bittel tolom, így pedig az átnevezés lehet nem lesz túl nyerő, de azért megpróbálom, hátha működik, köszönöm. :)

Ha mégsem működik, akkor sincs gáz, hát majd vagy sikerül megoldanom valami patch-csel vagy file átírással, vagy nem, max leszedem újra netről otthon, és játszom azt tovább, a pénzem már úgy sem kapom innen vissza, de hát erről ennyit, a segítségeteket viszont mindkettőtöknek köszönöm!

Azért gáz belegondolni, hogy egy olyan játék, mint a Wolfenstein ennyi nyűggel bírjon, úgy hogy egy alapvetően érdekes történettel bíró játék, sok érdekességet lehet benne csinálni, de grafikailag ezerszer jobbakat láttam nála, amik fele ekkora teljesítményen is szebbek.

CKL: A Deus Ex Mankind Divided-ben egyetértek veled, anno írtam is, hogy ez az egyik, amit kegyetlenül várok, imádom a CP műfaját, és a Deus Ex nagyon jól meglovagolta ezt a hullámot, én a CP-t Gibson által ismerem, így engem a játékra az sarkallt, nem a Deus Ex, de mikor nem játszhattam CP-t, akkor a Deus Ex is csodás volt. A Shadowrun nálam sajnálatos módon gépes játék, asztali rpg esetében is kuka, mert bár cyberpunk, de egyben fantasy is, és e kettőt kevéssé szeretem keverni. Ami még ennyire király CP játék gépen szerintem az a Dreamfall Chapters esetében Stark világa, avagy a mi világunk, ezen belül pedig érdekesség, hogy nem szokványos városokban játszódik a story, ilyen pl Europolis (hallgass bele a szövegbe a videóban, politikáról is szó van elég sűrű leírással, amitől csak még élethűbb a világa), ami egy európai nagyvárosra épül, de egy előző részben pl Casablanca jelent meg. Ez egy kalandjáték, de a világa miatt megéri játszani vele, és ahhoz még videókártyát sem kell cserélj. ;)