Szerző Téma: Családban marad - Mauzóleum  (Megtekintve 5789 alkalommal)

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #75 Dátum: 2016. November 20. 18:42:48 »
Üdv!

Mo mintha egy habszivaccsal próbálna verni. 8)

A sörösüveg szétmállott rajtam.

Az ököl viszont meghorzsolja a pofikámat kicsit.  ::) Mivel nem vagyok specializálódva Állóképességből, így 1 sikerem lett. A 2 siker zúzódást viszont vámpírként felezem, így végül 1 szintet sebződtem.


Írjak reagot erről? Vagy egyben ledobáljuk a harcot és majd a végén írunk 1-1 összegzést, hogy mi is történt?

A helyzethez annyi kérdésem lenne, hogy Mo menekülése mennyire gyors? Ha csak arrébb vánszorog a beleit tömködni, akkor egyelőre a másik két sráccal foglalkoznék. Viszont, ha nagyon futhatnékja támadt Mo-nak (és állapota engedi is, hogy futni tudjon), akkor őt kéne megállítani, mielőtt sikoltozni kezd az utcán. 8) :ninjabattle:

Nem elérhető Alaric

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #76 Dátum: 2016. November 20. 21:29:05 »
Üdv!

Ha szeretnél írni akkor nem állítalak meg, főleg ha meg szeretnéd osztani a karakter gondolatait, de ahogy nézem, azért nem lesz túl hosszú életű ez a "küzdelem" sem. :)

Na megnéztem a sebességet és alapjáraton egy karakter egy körben 20 + 3*Ügyesség métert tud megtenni, ami Mo esetében 26. Mivel sérült, így a mozgási távolsága a felére csökken, így az 13 méter. Viszont ez a 13 méter bőven elegendő arra, hogy eljusson az ajtóig. Ha lekezdeményez, majd megdobja az Ügyesség-próbáját, akkor kijut az utcára. Ha te kezdeményezel és beviszel neki egy sebet, akkor ebben a körben biztos nem jut ki. További plusz sebzés egy körrel növeli a kijutási idejét. Persze amíg el nem ér a tehetetlen állapotig. :)

Szerk: Ha nem állítod meg Mo-t, akkor bizony kijut az utcára. Matróz no.1 terve hogy addig csépel, míg össze nem esel, mivel neki még mindig nem jutott el a tudatáig, hogy valami nem stimmel a "késekkel". Matróz no.2 pedig megpróbálja elkapni a karod és lefogni.
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 20. 21:40:03 írta Alaric »
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #77 Dátum: 2016. December 12. 19:23:00 »
Üdv!

Tudom, hogy most épp rám várunk a kricsmi szálon. :puppy-eyes:

Az év vége miatt azonban ez még így fog maradni kicsit sajna. Kb dec. 25. és az után fogok tudni érdemben reagolni, meg dobálni. Addig megértést és türelmet kérnék a kedves-aranyos KM bácsitól. :ahoy:

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #78 Dátum: 2016. December 30. 15:38:37 »
Üdv ... megint :ahoy:

Bocsi az ismételt csúszásért! :puppy-eyes:

Dobáltam. Ezzel az átcsúszásokkal nem vagyunk barátok sajna, de azért jól sikerült kör volt szerintem. :pirate:

Reagot akkor majd a végén írunk, ha lement a kockacsörgetős rész. :kacsint:

Nem elérhető Alaric

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #79 Dátum: 2016. December 30. 18:14:44 »
Üdve!

No akkor a helyzet a következő:

Odakapsz Mo-nak, aki még megpróbál arrébb ugrani valamelyest, de így is végigszántasz a lábán, és kb. összecsuklik. Ő már csak sántít és ha nem éri újabb seb, akkor is csak a 4. körben ér el az ajtóig.

Matróz no. 1 jobb kézzel széttörte a fejeden a sörösüveget, majd lendületből egy balos horoggal állon ver.

Matróz no. 2 neked jobbra került (muszáj volt, különben nem férne hozzád), és jobb karodat hátracsavarva, balját meg a torkodnak szorítva lefog. Viszont nem tud lefogva tartani, mivel van egy automatikus sikered, így dobás nélkül szabadulsz.

Szóval most két ellenfeled van (továbbra is érvényes a +1 célszám a túlerő miatt, ami most nem lett számolva, de mindegy mert 8 alatt nem dobtál, szóval nem változtat semmit), immár az egyik hátulról, attól függően melyikkel nézel farkasszemet. Ezt kiküszöbölheted egy oldalra szökkenéssel, amire nem kell dobnod, viszont eltávolodsz Mo-tól.

Ha kell térkép szólj, összedobok valamit. Bár viszonylag egyszerű a képlet.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #80 Dátum: 2017. Február 18. 19:30:20 »
Üdv!

Egy kissé elfeledkeztem a tényről, miszerint itt nem Alaric kolléga következik, hanem én... :D

Ezer bocs, hamarosan pótolom a dolgot.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Alaric

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #81 Dátum: 2017. Február 18. 19:33:39 »
No para, én azt hittem elfoglalt vagy. :)

Mellesleg én is csak most produkálom a válaszokat amivel még adós vagyok. (Sajnos)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Alaric

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #82 Dátum: 2017. Február 19. 20:44:57 »
No Quator, a helyzet a következő.

Matróz no.1 kollégát szecskává aprítottad (mivel nem nevesített karakter), a cimborája ezt látva, viszont felveszi a nyúlcipőt, csak az ellenkező irányba, azaz a hátsó kijárat felé. A következő (4. körben) mindketten elérnek az ajtókig, csak Mo a főbejáratihoz, a matróz a másikhoz.

Viszont vége a harci jelenetnek, írj fel +3 Tp-t. :)

Nekiállok akkor az összesített reagnak, de már nem ma.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Február 19. 20:47:00 írta Alaric »
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #83 Dátum: 2017. Március 04. 12:51:21 »
Üdv!

Összeszedtem magam végre és írtam én is. :)

TP: Yipp! Köszi! ;D
Még mindig harácsolok egy kicsit és gyűjtögetem, hogy egyben tudjam elkölteni valami igazán nagyra és coolra. 8) :ahoy:

A harc végeztével összesítettem a vérköltéseket, illetve az 1 szint Horzsolást is begyógyítom. ... Így azért már kezd megéhezni a Gangrel. :pumpkin:

Nem elérhető Alaric

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #84 Dátum: 2017. Április 10. 23:57:16 »
Igyekszem ide is írni, amint fél óránál többet leszek gépközelben.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #85 Dátum: 2017. Április 11. 17:55:38 »
Csak nyugodtan, mester.

Nem hajt a tatár. :)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #86 Dátum: 2017. Május 14. 09:05:21 »
Érdekes volt ez a kocsmázás. ;D Bár még nem jutottam közelebb a nyomozáshoz, de legalább megvacsorázott a karakter. :zombi: 8)

Tűzre kell-e Bátorságot dobnom? Ha igen, mennyi a célszám? :)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május 14. 09:07:25 írta Quator »

Nem elérhető Alaric

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #87 Dátum: 2017. Május 17. 23:27:29 »
Pedig adtam nyomot amin tovább haladhatsz, bár lehet túl ködösre sikerült. :(

Ha nagyon nem jönnél rá, akkor dobhatsz egy Intelligencia-próbát 6-os célszámra. (Persze csak ha akarsz)

A bátorságot még át kell futnom, mert nem emlékszem hogy van, de mindenképpen előrukkolok egy válasszal.
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Alaric

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 884
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #88 Dátum: 2017. Május 20. 16:56:23 »
Quator:

A célszám jó volt 6-ra, ide írtam is, hogy annyi legyen. :) A "most" és az "nem mondta meg" szavak használatából felsejlik, hogy nem régiben beszélhetett vele. Elég valószínűtlen, hogy napi szintű kapcsolatban legyenek, tehát a látogatásod után történhetett, miután érdeklődtél felőle. A hirtelen tettlegesség és hogy hátravonult legalább is megmagyarázná ezt.

Kíváncsi vagyok, most hogy meg van a nyom, utólagosan mennyire értelmezhetőek így a szavak? Csak visszajelzés számomra a továbbiakhoz, maradhatok ködösebb vagy inkább menjek konkrétabb irányba. :)
"Dudák, dudák, nyam-nyam-nyam, dudák, dudák, a csaj legyen buta." - A Bundy-krédó

"The world is against me. It wouldn't be fair otherwise."

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
Re:Családban marad - Mauzóleum
« Válasz #89 Dátum: 2017. Május 21. 09:47:33 »
Szerintem a válasz a "nyomokban" van. 8) Mire átmentem a kockadobóba, már elfelejtettem, hogy ide írtad, hogy 6-os a célszám. :-[ :)

Jól esik ilyen mértékű figyelem feltételezése, de ennél konkrétabb nyomokat sem biztos, hogy mindig észre fogok venni. Ez abból fakad, hogy olyankor írok, amikor kikapcsolódási idő van - általában sok összpontosítással töltött munkanap után - és ezért lazábban veszem a dolgokat. :kid:

Tehát válaszolva a konkrét kérdésre: Magamtól erre sosem jöttem volna rá. (Bármennyi visszaolvasás után sem. :give-up: )


(Nem véletlen, hogy a legjobban élvezett/visszatérő karaktereim Holg, Gewin, illetve a régi szép időkből Garret az acélszívű félszerzet. :D :ahoy: )
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május 21. 09:49:15 írta Quator »