Szerző Téma: Nerine 'Inina' Katsouranis  (Megtekintve 12649 alkalommal)

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #270 Dátum: 2023. Április 04. 08:53:15 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő –  Kora délelőtt





Ricky /Angol/ Ha gondolod… visszamegyek egyedül. – ajánlja fel azután, hogy felé fordultál – Talán van még valami, amit elfelejtettél megkérdezni! – mondja és lassan elindulna visszafelé.

Amennyiben engedsz a pillanatnak úgy valóban visszafelé indul, de ha nem akkor válaszol:

Ricky /Angol/ Bármi lehetséges. – de nem tud biztosat mondani, ellenben – Történnek csodák! – mosolyog rád szelíden

Elveszhetsz a gondolatokban, talánokban és rátalálhatsz lelkiismeretfurdalástól kezdve az önigazoló magyarázatig bármire amit csak keresel. Sőt, ez utóbbi, hogy azt teszel amit akarsz, elég erős suttogás az Esszenciád mélyéről. Susogás, hogy akár mindkét férfival is azt tehetsz amit akarsz, még egyszerre is! De aztán Dimitrios… lehet, hogy sokáig nem fogod látni. Persze csodák történhetnek… de azért nem szoktak olyan sűrűn.

Ki és mit tett… te már nem Nerine vagy, és mégis részben ő lettél. De ezt kívülről figyelve, egy halandó tekintetén át, talán más súllyal nehezedik az ő vállára. Az biztos, hogy szerette a kapitányát, tisztelte és most talán csak nem tudja mit kezdjen azzal, hogy itt a tenger démona a kapitánya testében, az ő emlékeivel…

Nincs üzenet, de te bárkit kereshetsz.
Ricky sétál melletted és úgy tesz,
mint aki semmit sem vett észre.
Csak egy pár vagytok az utcán.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #271 Dátum: 2023. Április 11. 13:33:44 »
Ricky felajánlása el sem jut a tudatomig, hogy itt maradhatnék. Addigra már egészen máshol jár az eszem. Majd hív és akkor talán lesz valami, talán elvehetem ami engem illet. De …. már …

Angol/ Csodák…. – suttogom csak utána halkan miközben visszafelé sétálunk.

* Csoda… csodák nincsenek… legalábbis  nem hiszem. Mindennek van oka. *

Csalódottan teszem el a telefont.

*Hiányzik Dimitrios, be kell, hogy valljam. De miért is? Ezt én vagy Nerine érezzük?  Felelőséggel tartozom én ezekért az emberekért?  Igen… persze hogy igen.   Válaszokat akarok… ez a semmit tevés, a várakozás… Mindenhol csak a várakozás. Nekem nem kéne várakoznom! De mégis, mi mást tehetnék?
Miért érzek most dühöt hirtelen? Túl sok érzés kavarog bennem, és most Ricky-t is megbántottam. Eddig vidám volt, most meg szinte egy szót sem szól. Én meg nem tudom, mit mondhatnék. Megfulladok a gondolataimtól. *


Szótlanul sétálok a kórházig. Ott nagyon bízva abban, hogy jó híreket kapunk. Valami jó is történjen már!

* Miért nem tud vagy akar senki segíteni? Legalább pár válasszal! *

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #272 Dátum: 2023. Június 20. 10:40:45 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő –  Kora délelőtt





Szigorúan nézve te magad is csoda vagy… egy démon a pokolból – már amennyire emlékszel – emberi testbe zárva. S ha már minden valamiért történik… akkor ennek vajon mi lehet az oka? Emlékszel erre: az ok és okozat összefüggésre, hogy a Neberu-k feladata ez és, hogy ti Lammasu-k mennyire megnehezítették ezt számtalan alkalommal.

Dimitrios egy másik kérdés. Örökölted őt. Érzéseiddel pedig valóban szembe kell nézned, hogy mennyire kell neked valamiért ennyit küzdened és belekapaszkodnod amikor koncentrálhatnál csak azokra akik itt vannak és leginkább azokra, akiket már te alkalmaztál. Igaz, itt van Zach kérdése is, hiszen ő is egy múlt-szilánk.

A tétlenség nem jellemző rád úgy érzed, mert egyre inkább nyugtalanná tesz. Ahogyan a vihar sem dühöng sokáig egy helyen vagy tombol ugyanolyan erővel. Talán arra van szükséged, hogy teljesen egyedül legyél, hogy olyan helyen legyél, ami segít, hogy az legyél, aki vagy! Lehet az időjárás változás segítene rajtad?

De kell e egyedül lenned?

Egy valakiről tudod, hogy adhatna válaszokat, a kérdés mindössze annyi, hogy te kérdezel e.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #273 Dátum: 2023. Július 03. 19:57:52 »
Visszasétálok Ricky mellett a kórházig. Ott kicsit megtorpanok, ahogy a gondolataimból próbálok kiszabadulni. Ránézek az órámra mennyi lehet az idő. Majd Ricky-re nézek, talán biztatásért, talán…. nem is tudom.

* Lehet van abban valami hogy egyedül kéne lennem, kicsit, de a hajón sokat voltam egyedül és csak a kavargó gondolataim maradtak, ami hangosan kavarogtak idebent , mint most is az ide úton. Lehet úsznom kéne egyet. Olyan más volt a vízben .. olyan fura volt abban a másik… formában lenni. Lehet az segítene? *

Lassan újra az ajtóra nézek majd elindulok Zack szobája felé. Szívből remélem, hogy már ébren lesz.

* Lehet újra kéne próbálnom beszélni azzal az idegesítő alakkal aki abból a pár névből reagált? Vagy csak engedjem el az egészet és éljem Nerrine életét és aztán lesz ami lesz? Végül is. *

Próbálok akár doki tekintetből, akár ápoló tekintetekből kiolvasni valami jó hírt Zack-ről.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #274 Dátum: 2023. Július 05. 17:26:34 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő –  Ebédidő





Ebédidő.

Nem kell az órád sem, a gyomrod jelez, amit Ricky úriemberként nem vesz-vett észre, pedig elég hangosan jelzi, hogy egy ideje nem ettél-ittál semmit. Sőt, a folyadékhiány okozta enyhe fejfájás is mintha zaklatni kezdene! Elvégre te a víz elemi démona vagy, aki egy ideje semmilyen folyadékot nem vett magához…

Ricky mikor tekintetét keresed viszonozza a pillantásodat, de most olyan tekintete, mint a tiszta kék ég: végtelen s mint ilyen semmit nem tudsz kiolvasni belőle. Az biztos, hogy ott van melletted és támogat, ha másnem, puszta közelségével. Nem szól, ha kérdésed van úgy is felteszed majd.

Számtalan gondolat kering az éhség-szomjúság érzete mellett számtalan lehetőség nyílik előtted, de a kérdés az, hogy melyiket választod. A választás… a szabad akarat és mindaz, hogy te döntesz, hogy a következmények is a tieid, de mégis oly édes szabadság ez, hogy semmivel össze nem hasonlítható.

S ott van Ricky is, aki könnyedén el tudná terelni a gondolataidat ha épp viharos szenvedély vonzana inkább. Nem tudod megmondani miért, de ketten egységet alkottok mint viharok villámai és szélörvényei.

Zach még nem ébredt fel – senki sincs most mellette - és Dimitrios nem tért vissza, de az idő lassan, megszokott tempójában hömpölyög tovább és megy el mindenki mellett aki csak vár és nem tesz semmit.

A lehetőségek adottak.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #275 Dátum: 2023. Július 09. 21:30:20 »
Csalódottan veszem tudomásul, hogy Zack alszik és hogy senki nincs bent mellette és még én sem voltam. De még doki vagy ápolót se nagyon láttam. Fáj a fejem…. kiszáradt a szám… kicsit megszédülök, ahogy a szervezetem kicsit erélyesebben adja tudtomra hogy a melegben inni is kell, nem elég egy kv. Szememmel ivóvizet kezdek keresni, ahogy elengedtem a falat, ami támaszom lett hirtelen. Éhes is vagyok . Ránézek Ricky-re.

Angol/ Nem vagy éhes? – próbálok elmosolyodni, és nem kimutatni hirtelen gyengeségem (bár ezzel asszem elkéstem) – Illetve te nem akarsz lepihenni a panzióba Kalisha mellé? Vagy vissza a hajóra?  - nézek várakozón merre induljuk el.

Ma mindenképp elmegyek úszni…. valahova be, mélyebbre. Hátha odalent több emlék, vagy akármi jut eszembe. Csak Zach ébredjen már fel.

Odalépek hozzá , megsimogatom az arcát és egy puszit nyomok a homlokára.

Görög/ Ébresztő, vár a fedélzet  - súgom a fülébe enyhe mosollyal, majd felegyenesedve újra Ricky-re mosolygok, kicsit erőtlenebbül, mert egyre rosszabb a fejfájás.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #276 Dátum: 2023. Július 11. 11:16:59 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő –  Ebédidő





Zachtől távozva a tekinteted vizet keres. Ami azt illeti találsz is! Akad „egy” illemhely a Kórházban, de van italautomata és útban a hajó felé látsz egy boltot is. Bármelyik választás hozzájuttat egy kis ivóvízhez, de értelemszerűen a hűtött italokat már nem mindenhol kaphatod meg, ha ilyesmire vágynál. Útközben:

Ricky /Angol/ Tudnék falatozni! – pillant rád hosszasabban, majd látod, hogy mérlegeli a kérdésedet, végül bólint – De… persze! Épp mondani szerettem volna Donna Capitano, hogy talán Kalisha örülne a társaságnak! – így ha nem tartóztatod, elbúcsúzna egy csókkal, olyan olaszosan izgalmassal, hogy aztán egyedül hagyjon.

Azt tudod, hogy a kikötőben nem annyira kellene úszni, így vagy egy távolabbi helyet keresel vagy kicsit beljebb kellene menned, hogy ott élvezd ki a tenger adta lehetőségeket. A kérdés annyi, hogy a felszínen vagy az alatt szeretnél e úszni és hogy ezt milyen formában szeretnéd kivitelezni.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #277 Dátum: 2023. Július 12. 10:27:50 »
Az a csók, hajjj…  A testem még így is tudja mi a jó a fájdalom ködén keresztül is. Finoman hozzásimulok a csók közben. Majd hagyom, hogy megkeresse Kalisha-t.

Én ezzel elindulok a kikötő felé. Út közben egy automatából veszek egy hideg mentes vizet. Végre. De csak lassan kezdem kortyolgatni.

*Mi lenne, ha visszamennék a hajóra? Onnan kimegyek a kiscsónakkal, vagy az egyik Jetsky-vel.  Olyan helyre ahol már szabadabban úszhatok. Majd hagyok búvárcuccokat a csónakban. *

Ezzel a tervvel indulok vissza a hajómhoz. Vagy megkeresem a strandot, de akkor sok szem előtt tűnnék el hosszabb időre és az még a végén nagyobb figyelmet vonzana, mint szeretném.  Talán a hajómon több ötletem lesz, ha látom, hogy áll a hajó és mi van körülötte. 

Visszajutok a hajómra, az én szépséges hajómra. Gyorsan felveszek egy fürdőruhát, majd lemegyek a hajó aljába egy Jetsky ért.
Előkészítem, kiengedem a hajó mellé. Kicsit visszamegyek a konyhába, még egy nagy pohár vizet iszom. Majd irány a kis vizi ”motor”.  És elindulok.

* Keressünk egy kis öblöt, ahogy úszhatok egyet feltűnés nélkül. *


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #278 Dátum: 2023. Július 20. 10:56:29 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő –  Kora délután





A tested bár elárul és látod, hogy Ricky is majdnem megtörik, de végül sietve távozik, mielőtt korábbi elhatározása füstbe menne. Így oly hosszú idő óta először leszel teljesen egyedül, hogy talán már el is felejtetted milyen (érzés) is az. Útközben magadhoz vett palackozott (hideg) ásványvízzel tartod távol a hideget és a kezdődő fejfájást is ezzel próbálod száműzni… több-kevesebb sikerrel. Gondolataidba merülve szinte reppen az idő és hamarost meg is érkezel, ahol hezitálás nélkül szeretnéd teljesíteni a tervezetteket. Kétszer ellenőrzöl mindent mielőtt elhagynád a hajót – amely teljes nyugalomban a korábbi pompájában ragyogva ringatózik – hogy keress egy strandot, ahol egyedül lehetsz.

Az Amarillys lenyűgöző és fenségesen uralja a kikötő külső részeit, de azért látsz hasonló luxusyachtokat himbálózni, mielőtt elhagynád az emberlakta részeket. De egyik sem ér fel az otthonodhoz, mely eleddig sosem hagyott cserben semmilyen formában…

Még távozásod közben is visszapillantottál, de végül semmi más csak a tenger hullámai várnak és bár Nerine számára ez a természetes – egy géppel szelni a habokat – tudod, hogy a „Lelked” mélyén nincs szükséged ilyesmire. Egyenletesen haladsz a part mentén, de rá kell döbbenj, hogy olyan hely amit keresel… egy óra után talán már a nyílt víz vonzóbb lehet, de végül csak leállítod a motort és egy rövid körültekintést követően belesiklasz a vízbe.

A tenger hullámaival ringasz, talán felfekszel, de az is lehet alámerülsz egyszer-kétszer vagy hosszabb időre, de tény, hogy emberként ez már a rutin és mindennapok része, így bár kellemes, a jelen helyzetben lehetséges, hogy messze nem elegendő. Ennek okán azon tűnődsz, hogy mit kéne tenned, hogy Inina lehess, a Lammasu, az Adad, aki vagy, aki ebben a testben raboskodik. Remélted, hogy ösztönösen megtörténik, de sajnos csalódnod kell, ez még hosszú percek után sem valósul meg. Aztán akarattal feszülsz neki a valóságnak, hogy már pedig te ki akarsz törni! S ezek után érzed, hogy a korábbi percek minden erőfeszítést megértek, mert valóban Inina az, aki a felszín alatt úszva felszínre kerül.


Otthon. Ez az első érzés, ami körülölel. Hazatértél! Igaz valód azonnal kapcsolatba kerül a mélységgel, ami válaszol rá. Ide tartozol, ez a te közeged! Emlékek reményében érkeztél és tetted amit, de csak kavargó káosz talál rád. Képek villannak egy gyönyörű katedrálisról, egy kör alakú városról a tenger közepén és egyről a mélységben. Számtalan alak bukkan fel, arcok melyek túl homályosak, hogy kivedd őket, kivéve kettőt. Ez a két arc ott lebeg előtted, de nem tudod őket semmihez sem kapcsolni vagy nevet társítani hozzájuk, egyszerűen csak felbukkannak, kirajzolódnak majd visszahúzódnak a kavargó emlékörvénybe.

Felrémlik, hogy korábban már lényével hatással volt a viharra, de most felidézi, hogy ennél sokkal többre is képes volt: viharokat idézett vagy épp törölt el és villámokkal táncolt! Illetve volt itt valami más is, valami… és amikor megtapintod az emléket arra döbbensz rá, hogy magad is vízzé váltál, hogy egyé váltál a tengerrel. S míg egykoron ezt akár hosszan is megtehetted, most rövid idő alatt visszatér az Igaz Alakod is egyre nehezebb megőrizni, ahogyan az emlékek viszont ha lassan is, de teljesen kifakulnak.

Mikor felbukkansz a felszínre – akár Ariel a kis hableány – hátravetett hajjal arra leszel figyelmes, hogy valamennyire elsodródtál onnan ahol beleereszkedtél a vízbe, de sokkal inkább arra, hogy egy kisebb csapat közönséges delfin úszik közelebb és kíváncsian-játékosan úsznak körül…


Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #279 Dátum: 2023. Július 30. 20:44:58 »
*A víz…. ezt az érzést kerestem. Haza tértem. *

Úszom, fel-le, jobbra ballra, az áramlatokkal. Érzem, hogy Nerine is szeretett úszni, de mintha más érzés lett volna neki kicsit. Minden másodpercet próbálok átélni és megjegyezni, az érzéseket, az arcokat, a még zavarosabb emlékeket.  Sodródok az élménnyel a kimerültségig, a felszínig.

*Kik lehettek ők? Mi lehet a neve annak a két csodálatos városnak? Ott éltem? Mi lehetett ez a fura érzés, mintha egyé válnék a vízzel?
Ekkor biztos megpróbáltam megnézni a kezem, testem mit látok. Istenem, még több kérdés.*


Majd a felszínen kissé kimerülten mély levegőt véve, hajamat hátra vetve, egyből a járművem keresem.

*Mi merített ki? Az hogy másik alakot öltöttem? Vagy az a „víz érzés”? És a delfinek miattam jöttek? Barátságosak?*

Az egyik felé nyújtom lassan a kezem mosolyogva, remélem barátságos.

*Rég úsztam delfinnel, de az is idomított volt. Vajon velük is úszhatok? *

Görög/  Sziasztok – a legkedvesebb hangomon, talán már kissé gyermeki, hiszen ez minden kislány álma lehet – Úszhatok veletek kicsit? – kérdem, és valahogy remélem értenek.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #280 Dátum: 2023. Augusztus 01. 10:58:07 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Kora délutántól - estig





Hosszú, nagyon hosszú idő telik el… és akkor is csak azért kell megszakítanod az egészet, mert elveszted az Igaz Valódat és így már nem ugyanaz az érzés, mint egy ember testén keresztül, nem beszélve arról az aprócska tényről, hogy oxigén az bizony sajnos így kell! Levegőért sietve kerültél hát a felszínre és míg az alkonyi fények aranyló hidat vetnek a tengerre és látod már az éjszaka fényeit, a delfinek örömmel úsznak körül és fröcskölnek, incselkednek vagy böködnek finoman. Van amelyik dörgölődzik hozzád, másik épp az úszóját vezeti a kezednek és megint egy amelyik függőlegesen tartja magát veled szemben, mintha ember lenne és a párod! De legnagyobb sajnálatodra nem érted őket és minden csoda csak hét másodpercig tart, végül ők is magadra hagynak, elúsznak ahogy közeleg az este. Teljesen elfáradtál és kimerültél, de mégis örömteli lehet ez, boldog és kellemes. Sodródsz, keresed a hazautat de még kísért a közös úszás élménye, mielőtt rájönnél, hogy nem lesz könnyű megtalálni a járművedet.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #281 Dátum: 2023. Augusztus 14. 18:33:35 »
Mosolyogva „játszom” a Delfinekkel. Vissza fröcskölök. Simogatok, úszóba kapaszkodom, vagy épp ölelek, ha úgy engedik. Kissé szomorkásan nézek utánuk mikor végül ott hagynak. Majd legközelebb talán újra látom őket és akkor talán értem is majd őket. Mosolyogva kezdek úszni a kis járművem után. csak lassan kényelmesen, néha háton, néha mellúszással. Legközelebb jobban kell majd figyelnem hogy ne távolodjak el ennyire, vagy időben vissza induljak. Fáradt vagyok, de ez az igazi jóleső kellemes fáradtság, mosolygok, nem sietek.
Miután visszajutottam a hajóhoz, a helyére teszem a kis járműven a hajó gyomrában kialakított helyére. Megköszönöm neki is suttogva, hogy kivitt és visszahozott. Ezek után a szobámba sétálok, miközben az ujjaimmal finoman a falakat simogatom. Átöltözni indulok és felmérni ki van a hajón, mert nyitva volt mikor megérkeztem, pedig úgy emlékszem bezártam a hajót.
Terveim szerint öltözés után irány a kórház. Kimerült vagyok, de Zack ott van egyedül és nem tudom, hogy van. A szobámban megkeresem a telefonom és ellenőrzőm hívtak-e vagy írt-e bárki üzenetet.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #282 Dátum: 2023. Augusztus 17. 12:37:40 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Este





A boldog pillanatok elmúltak, ahogy a napsütötte alkonyat is. Igaz, hogy elsőre picit megzavarodtál az élménytől és az emlékektől, de végül megtaláltad a járgányt és a visszautat is. Azonban a kikötőbe már az este kísér, a csillagok fénye és a világítótorony mutatja az irányt hogy hol is keresd a legragyogóbb csillagot.

Az Amarillyst.

Mindent elintézel és már fáradt kába mosollyal sétálva helyeznéd a kulcsot a zárba, mikor látod, hogy nyitva van! Belépve csend és sötétség fogad, de mielőtt a kapcsolóhoz érne az ujjad hegye, apró kék fénypamacsok táncolnak és kavarognak körülötted, miközben ujjaidon olykor apró elektromos ív születik és végigfutva a karodon, a válladat érintve…

Tökéletesen látsz e kevés fénynél és a biztonságérzeted is jobb így, most, hogy nincs az a vaksötét és nem jelent kihívást, hogy a kabinodig siess, ahol tisztálkodhatsz-rendbe szedheted magad és végül felveheted az általad választott öltözetet. S bár nem tudod ki(k) van(nak) itt, de kifelé menet elhaladsz Ricky kabinja előtt, aki épp szintén fürödni készülhet, mert amikor bepillantasz akkor épp az alsógatyája hullik a bokájára…

De ha nem tart a fel a pillanat, akkor elindulhatsz a kórházba, ahol sajnos zárt ajtó fogad és mikor érdeklődsz a portán akkor is csak azt a tájékoztatást kapod, hogy vége a látogatási időnek. Ezután vagy eddigre is ellenőrizheted a telefonod mely nem mutat semmit ami üzenet értékű lenne.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #283 Dátum: 2023. Augusztus 21. 12:04:19 »
A kis kék fényeket figyelem egy pilanatra…. mozgatom kicsit az ujjam alatta, mellette, rajta.

*Na ezt hogy csináltam? Én voltam? Azért ez kellemesebb, mint felkapcsolni a lámpát.*

Így haladok a kabinomba és szedem  magam rendbe. Zack-hez indulva megpillantom Ricky-t ahogy hirtelen textil nélkül marad. Egy pillanatra elgondolkozom, hogy maradjak, de be kell mennem a kórházba ellenőrizni a legénységem tagját.

Sajnos a korház zárva. Pedig tegnap nem volt gond, hogy itt maradtam. Próbálnék infót kiszedni a portásból még, de hiába. Szomorúan ülök le a padra a bejárattól nem messze.

*Nem hívott senki, nem írt senki. Zack-ről nincs semmi hír. Dimitriosz eltűnt…. Nincs ez így rendjén. Fáradt vagyok és gyenge. De így most hova menjek? Már megint ez a tehetetlenség érzés. Megannyi emlék, érzés amit nem tudok sehogy sem rendezni, mert csak töredékek. Válaszok sehol. Még a prof sexy rokona se keresett még. *

Körbenézek az utcán lát-e valaki.

*Hogy is voltak a névek? Aldinah, Naamah, Tamiel. Az egyetlen aki válaszolt az Naamah volt.  A bunkó nőé.  Egyáltalán nő volt? De előbb a másik kettőt próbálnám meg.

- Aldinah… - suttogom magam elé- Aldinah?

Ha semmi válasz, akkor próbálkozom tovább.

- Tamiel? – suttogva továbbra is. Ha ő sem, akkor sajnos már csak egy maradt.

- Naamah? 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #284 Dátum: 2023. Augusztus 21. 12:35:23 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Este





Mozdul az ujjad. S ezek a kis fénygömbök pontosan úgy reagálnak, ahogy egy fénygömb tenné! Árnyékot vet és anyagtalan, ugyanakkor lehet, hogy kissé hipnotikus, mert pár percet biztos eljátszol velük (megtapasztalod őket) mire lerázod a hangulatot és tovább mész. Tudod, hogy te voltál és most már azt is, hogy nem tart örökké, mert kabinodig ugyan kitart, de ott elbújnak, kialszanak maguktól.

Ricky sosem tudja meg, hogy pillanatig szinte már szerencséje volt, de aztán el is vonult ez a különleges pillanat és eljutsz egészen a kórház bejáratáig. Ott a portás már nem az aki korábban volt és igen határozott és rövid „vége a látogatási időnek”, mondattal hajtott el. Ha csak nem erőszakoskodtál, akkor bizony nem jutottál be, de ha hallgattál a benned suttogó határozott hangra, akkor lehet, hogy sikerült.

Mikor épp leülnél, akkor csörren a mobilod – így ha akarod tudsz búslakodni is, de fel is veheted – és rápillantva látod, hogy egy ismeretlen szám az. Mindenesetre ha nem vennéd fel, nekifuthatsz a neveknek, de ha mégis úgy döntesz érdekel ki keres ilyen későn vagy épp a görög éjben elég korán, akkor könnyen lehet, hogy egy sem hagyja el az ajkaidat.