Szerző Téma: Nerine 'Inina' Katsouranis  (Megtekintve 12508 alkalommal)

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #255 Dátum: 2020. Augusztus 17. 10:58:26 »
A kávézó teraszán az árnyékban a jegeskávé meg fele. Kellemes. A pincérnővel a flörtölése zavar, de nem fogom kimutatni. Míg ezt leszemezik én csukott szemmel élvezem a hűs szellőt.

/Angol/ - Nekem kicsit konkrétabb válaszok kellenének. Láttam valamit és történtek dolgok, amiket nem tudok hova tenni, millió kérdésem lenne, de nem tudom kihez fordulhatnék.  – belekortyol az italba- A professzor, semmit nem tudok róla csak, hogy elvileg a szigeten lakik.

A kilátást nézem kicsit elgondolkozva.

/Angol/ - Hogy találjak meg egy ismeretlen professzort egy szigeten?

Írok egy SMS-t Dimitrios-nak, reménykedve hogy válaszol, ha már a hívásokra nem reagál.

SMS„/Görög/ Szia! Értem, hogy időre van szükséged. Sajnálom, de a professzor nevét áruld el nekem kérlek.

Majd visszadobom a telefont a táskámba.

* A fenébe az egésszel. Toporgok egyhelyben. Ricky is csak beszél össze vissza, de az nem segít a konkrét kérdéseimen, ha meditálok. Próbáltam. Semmi. Hogy mondhatnám el ezeket másnak, ha a legfontosabb ember az életemben azóta nem beszél velem. Már megbántam, hogy elmondtam. Bár visszatekerhetném az időt… vajon olyat tudok? *

Keresem a pincér lány tekintetét, hátha tud segíteni, hátha ismeri a szigetet. Ha sikerül elkapni akkor odalépek és csendesen kérdezem meg.

/Görög/ - Szia! Kérdezhetek? Mennyire vagy ismerős a szigeten? Van a szigeten egyetem, vagy nagyobb iskola? Keresek egy nyelvész professzort, akinek sajnos elfelejtettem a nevét, és csak ennyit tudok, hogy itt lakik vagy tanít. Esetleg hogy hol kérdezzem meg? – legbájosabb mosolyomat megvillantva.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #256 Dátum: 2020. November 18. 18:02:04 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Reggel





A lehunyt pillák segítenek… nem, nem igazán. A tudat akkor is megmarad. Sőt, valami elemi félelem és düh önt el, ahogy a sötétségben maradsz egyedül, mintha ott lennél megint… ott lent! Abban a Pokolban. Abban a mindentől megfosztó helyen, a Börtönben. Sietve nyitod ki a szemed és azt látod, hogy hirtelen lehűlt a levegő, de legalábbis hűvösebb mint volt. Jó pár fokkal, miközben felhők gyülekeznek az égen, vihart ígérő szürke-feketeséggel, miközben hirtelen arra eszmélsz, hogy Ricky téged bámul, de úgy, mint aki sosem látott még azelőtt. Igazából úgy, mint aki a lelked mélyéig akar nézni. Annak legsötétebb bugyrába? Mintha téged akarna látni és nem is Nerine-t. Aztán az érzés elmúlik, lehet csak túlreagáltad…

Ricky /Angol/ Mindenki válaszokat keres. – mondja szelíden, de bólint érti amit mondasz – Egy valaki mindig meghallgat, mindig ott van! – pillant felfelé, majd vissza rád – Oh, igen, a professzor! Megkérdeztem a kedves hölgyet, de nem sok ilyen ember él a szigeten, szóval Charles O'Conell Professzor lesz a mi emberünk! – mosolyog rád örömtelien, s tudod, hogy a címét is tudja. – Egészségedre! – emeli poharát

Az üzenet elküldve…

Gondolataidból nem szakítanak ki, de mikor felnézel, megint a kíváncsi tekintettel találkozol, érdeklődéssel, olyasvalamivel ami Nerine-nek szól? Neked? Kettőtöknek? Téged akarnak megismerni. Érzed, hogy ez már nem csak testi vágy, hanem több a férfi részéről. Ugyanakkor az idő és annak manipulálása… Neberu a szó ami eszedbe jut, de ennél több nem, ez is csak úgy felbukkant és eltűnt, akár egy hullócsillag. Eközben a pincérnő közeleg, de már nem kell kérdezned. Igazából most hirtelen nem is kell tenned semmit azon túl, hogy élvezed a pillanatot…

(Ha) Képes vagy rá (?)

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #257 Dátum: 2021. Március 09. 12:00:33 »
*Inkább nem csukom most be többet a szemeim, nem jó érzés. Tényleg hidegebb lett? Ezt én csináltam?És mi az a Nebe… Neberu? Vagy inkább kik? Olyanok, mint a Lammasu? Este újra megpróbálom felvenni a kapcsolatot valamelyik névvel a 3-ból… Hogy is voltak? Aldinah, Naamah, Tamiel, de az utolsót inkább hagyjuk… elég unszimpatikus volt. És ha nem az időt próbálnám meg visszaforgatni csak elfeledtetni Dimitrios-szal a beszélgetést? Az vajon menne? Vagy van olyan, aki ebben segíthetne?*

*Ricky nagyon pörög és mintha a gondolataimban olvasna beelőzött a kérdéssel is a pincérlánynál. Na meg ez a fürkésző pillantás. Mi lehet ez? Lát valamit? Van valami a fogam közt?
*

Mikor másodszorra is arra leszek figyelmes, hogy engem fürkész, megint. Inkább rá is kérdek.

/Angol/ Miért nézel így? Van valami az arcomon, vagy a fogaim között? – kapok oda a kezemmel, ezzel majdnem felborítva a jegeskávém. – Szerintem induljunk el. Mit szólsz? Zach-hez menjünk vissza vagy keressük meg a professzort? Bár elég lepukkantan nézek ki….

Veszem inkább kézbe a kávém, hogy biztonságban legyen és lassan felállva nézek magamon végig..

/Angol/ Remélem a professzortól esetleg több választ kapok mint Tőle kaphatok. De azért jobban festhetek nem ennyire kényelmesben.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #258 Dátum: 2023. Január 06. 09:18:22 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Reggel





Megszólítanád a neveket, de rájössz, hogy Naamah – az egyetlen, aki válaszolt – nem kedves neked, így őt inkább kihagyod és a másik kettőre koncentrálsz, talán ezúttal sikerül megszólítani valakit… nem. Nem válaszolnak legnagyobb sajnálatodra. Miközben tűnődsz és erős a vágy, hogy mit is tegyél Dimitriossal kapcsolatban felrémlik megint egy villanásnyi időre egy régi emlék. Igen, tudtak a Bukottak emlékeket manipulálni, de vegyes érzések öntenek el amikor felbukkan az emlék.

Ricky /Angol/ Ami szép azt meg kell csodálni! Egy nagyon kedves ismerősöm említette ezt. Azt mondta, hogy túl rövid az idő és túl sok mindenre lehet rácsodálkozni, így ne érezzem magam rosszul ha megteszem! – mosolyog, de most mintha szomorúság bújna a mosoly mögött – De ha már így rákérdeztél, akkor el kell árulnom, hogy ráncok kezdenek lenni az arcodon, annyit fintorogsz. Nagyon aggódhatsz valamiért… – de amikor indulásra szólítasz fel, kérdés nélkül áll fel veled egyszerre és útközben válaszol a korábban feltett kérdésre – Ahogy te döntesz Donna Capitano! – hajt enyhén fejet rád bízva a döntést, aztán tiltakozóan rázza a fejét – Elbűvölően festesz! – mondja hezitálás nélkül ami jól is eshet, de hogy te miképp látod magad, azt csak te tudhatod!

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #259 Dátum: 2023. Január 10. 20:38:20 »
Riadtan kapom a kezem az arcomhoz a ráncokat keresve. Kicsit talán túl is játszva.

/Angol/ Hogy mi? Ráncok? Ne viccelődj velem…. – leengedem a kezem és finoman a vállaim is megereszkednek -  Persze hogy aggódom.  De azt nem tudtam hogy közben fintorgok is.

Felállok és lassan kilépkedek a kávézóból, majd várom, hogy Ricky mutassa az utat, hiszen nem csak a professzor nevet tudhatta meg a pincérlánytól.

* Hihetetlen…. Bukottak, megannyi név és kis részlet… egy kirakós elszórt kis darabjai. sosem fogom ezt megérteni. Kénytelen leszek a prof után újra  Naamah-hoz fordulni Jaj ne már…. A múltkor is olyan jól sikerült. Miért nem válaszolnak a többiek? Lehet ők még Ott vannak? Vagy esetleg… már nem… élnek? *


Ellenőrzöm a telefonom gyorsan jött-e válasz SMS Dimitriostól.

* Annyira rossz érzés, hogy nem tudom hol van és épp mit gondol róla. Beavattam a jelenlegi legnagyobb titkomba, miután közel engedtem magamhoz, közelebb mint valaha. És valahol fáj, hogy így reagált. Félek.... megbántott, dühít... és tehetetlen vagyok. *

/Angol/ Keressük meg ezt a Charles O'Conell Professzort. Hátha egyel közelebb kerülök egy válaszhoz. Majd utána siessünk vissza Zach-hez. Csak felhív a kórház ha magához tér.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #260 Dátum: 2023. Január 16. 10:25:17 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Reggel





Ricky nem tesz több megjegyzést, úgy véli az, hogy megemlítette az pontosan elég a jelen helyzetben és inkább az előttetek álló feladatra összpontosít. Annyira elmerülsz a gondolataidban, hogy már csak akkor tűnik fel, hogy a kéz a kézben sétáltok amikor a telefonodat keresed és veszed elő. Természetesnek hatott és nem idegennek, talán még kellemesnek is!

Mivel a többi Bukottról semmit sem tudsz – csak Naamah-ról aki viszont láthatóan nincs meghatódva a helyzeted okán, kétséges, hogy mennyire is akarod keresni őt, de az is igaz, hogy ha válaszok kellenek, akkor talán nincs út…

Dimitros továbbra sem jelentkezik és most már nem kizárt, elképzelhető, hogy egy ideig nem is fog. Ettől persze nem kevésbé fogsz aggódni érte, de úgy tűnik nem tudsz tenni semmit az ügyben, mint vársz. Egy suttogó hang az Esszenciád mélyén azt suttogja nem is kéne ezzel foglalkoznod, ha már csak az számít te mit érzel, akkor ne is foglalkozz ezzel a férfivel tovább!

Ricky /Angol/ Itt vagyunk. – jegyzi meg halkan és épp csenget is és látod mondana még valamit, de végül nem teszi

Egy férfi érkezik perccel később és még Ricky szemöldöke is felszalad, hiszen a látvány az bizony már sok női/férfi (?) szívet összetörhetett. A legendákban írják le így a hellén harcosokat, a hősöket, akik megannyi lehetetlen feladatot teljesítettek/éltek túl. Még a hangja is olyan, hogy egész nap hallgatni tudná az ember…


Férfi /Görög/ Sziasztok! Miben segíthetek? – érdeklődik miközben végignéz rajtad 

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #261 Dátum: 2023. Január 21. 11:31:26 »
Egy pillanatra, meglep, mikor észreveszem, hogy a kezemet fogja. De nem teszek ellene semmit.

* őő… egy kicsit…. nem haladunk gyorsan? Mikor látott ebbe többet? Cuki meg minden, de én nem is gondoltam többre „kellemes időtöltésnél” egyenlőre. Azt se tudom én ki vagyok, nem hogy mit akarok. Na meg Dimitrios…. *

Még mindig semmi válasz tőle. Mire felnézek, már meg is érkeztünk. mire észbe kaphatnék Ricky csenget is.

* Aztaaaa…. hűűűű…..*

Én szám is tátva marad a látványtól és végigmérem a férfit.

* Jeszusom, minden professzor ilyen szexi? Többet kellene főiskolákra járnom. …*

Majd észbe kapva összeszedem magamat.

/Görög/ szi… szia. Én… izé,khmmm…. mi egy nyelvész professzort keresünk, aki állítólag a szigeten lakik. És az egyik kávézóban ide irányítottak. - mint ha zavarba jöttem volna. De ilyen nagyon régen lehetett.... de ez a hang...

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #262 Dátum: 2023. Január 23. 11:13:02 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Reggel, kora délelőtt





Kérdés annyi mindössze, hogy azzal miképp nem teszel semmit az ellen, hogy a kezed fogja, vajon mit érsz el? Mi lesz a következménye ennek a döntésnek? Persze az is meglehet, hogy mindössze te látod ezt másképp és az egész gesztusnak valami teljesen más oka van, nem is az a fajta intimitás szeretne lenni, mint ami egy párnál jellemző.

Mindenesetre elértétek a címet és nem csak a füled cseng így már csak várnod kell, hogy a Professzor fogadjon titeket. Első gondolatok között bukkanhat fel az, hogy ha minden Tanár ilyen kiállású lenne, mindenki is jelentkezne a kurzusra!

Míg a gondolataid elkalandoznak és ki tudja hol is járnak pontosan, Ricky is próbálkozik azzal, hogy összeszedje magát és már épp szólásra nyílna a szája, amikor kipréselsz magadból valami köszönés félét és nagy nehezen elmondod, hogy mit is szeretnétek, miért érkeztetek.

Srác /Görög/ A Prof nincs itthon. Két módon találkozhatsz vele: hivatalos úton időpontot kérsz vagy adsz egy telefonszámot és felhívlak. – mosolyog rád – S milyen nyelvről lenne szó? – érdeklődik, talán tud segíteni

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #263 Dátum: 2023. Január 23. 12:04:41 »
Valahol elvesztem a srác testének látványában és a hangjában, mert nem tudom mikor engedtem el Ricky kezét.

* Nincs itthon? … sebaj… valszeg nélküle jobban éreznénk magunkat… Ej kislány! *

/Görög/ Izé… sajnálatos, hogy nincs itthon.

* Dehogy sajnálom, csak épp azt, hogy nem egyedül jöttem…. De szemét vagyok…. *

Csak épp rápillantok Ricky-re miközben a táskámban kezdek matatni.

/Görög/ Hol kellene hivatalosan időpontot kérnem hozzá? Csak mert még nem tudjuk, hogy meddig leszünk a szigeten. – közben előkutatom a kis levélkét. – Ó persze a számom… szívesen megadom, ha tudsz nekem egy személyes fogadóórát szervezni vele. – Lassan átnyújtom a kis papírt miközben az izmai rezdülését figyelem. – Ő lenne az.

* És ennyi… egy vadidegennek már a számom is megadnám azonnal és a levelet is megmutatom minden habozás nélkül. Te jó ég… mint valami tini a középiskolában. Épp csak a nyálam nem csorgatom. Szedd már össze magad!*

Megköszörülöm kicsit a torkom és kifésülöm a hajam a szememből. kihúzom magam és próbálok összeszedettebbnek kinézni. 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #264 Dátum: 2023. Január 24. 07:26:40 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Reggel, kora délelőtt





Elkalandozva talán ki is marad egy-két szó, amit a névtelen srác hozzád intézett. Nem mostanában volt ilyen, hogy ennyire zavarba hozzanak és persze Démonként vajon ez most milyen érzés, hogy egy ember ilyen hatással van rád? S régen milyen lehetett? Az biztos, hogy most folyamatos mosoly a jussod, mint aki pontosan tisztában van azzal, mit is okoz a jelenléte-kisugárzása. Végül a matatásba menekülés segít valamennyire, de nem kizárt, hogy pír izzik az arcodon.

Srác /Görög/ Levélben. Leginkább. A válasz az ott megadott címre érkezne, de természetesen a telefon mindig működik. – segít ki, hogy aztán eltegye a bal hátsó farmerzsebébe a kis cetlit aztán a levelet is elveszi és megnézi. Látod egyáltalán nem ismerős neki – Ez valóban a Prof-ért kiált!

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #265 Dátum: 2023. Január 24. 19:40:57 »
A kis papíron a nevem és a mobilszámom van.

*És igen… mintha melegebb lenne itt mint eddig… nem? Ricky, Dimitrios is lázba tud/tudna hozni, de hmm… ő… ajjajj…. de meleg van…*

Finoman kifésülöm a hajam a nyakamból, melegem lett.

/Görög/ Sajnos nem tudom ki küldte, vagy írta. – próbálok a levélkére koncentrálni. – Sajnos a levélben hivatalos időpontkérés bajos lenne, mert nem sokat időzünk egy kikötőben sokat ilyenkor.

Mosolygok kedvesen, és próbálok nem zavarban lenni.

* Felnőtt nő vagy bakker… viselkedj is úgy, nem úgy mint egy tizenéves tini! Akát Nerine vagy akár Inina… Jézusom… de szeretném csak megérinteni a hasát… *

Egy pillanatra a keze mellett újra végig lesek rajta, majd persze a levelet nézem újra.

/Görög/ Amúgy ne haragudj, de be sem mutatkoztam. In… khm… Nerine Katsouranis vagyok. Ő pedig Ricky. – nyújtok kezet felé széles mosollyal.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #266 Dátum: 2023. Január 25. 07:55:00 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő – Reggel, kora délelőtt





Jó kis Nokia 3210-es tökéletes társ, hűen szolgál téged. Igazából egészen addig nem tudod, hogy ki is az illető amíg be nem mutatkozol és csak akkor esik le, hogy talán ezzel kellett volna kezdeni. S miközben kezdett meleged lenni és ez már bőven több is mint amit eddig éreztél. Míg korábban is volt férfi, aki hatással volt rád, de mióta ráébredtél mi vagy, mintha minden sokszor intenzívebb lenne.

Kevin /Görög/ Kevin O’Conell – mutatkozik be és a társad felé fordul – Üdv Ricky! – aztán érkezik a kérdés is a levéllel kapcsolatban – Szeretnéd, ha a levél itt maradna és már valami eredménnyel hívjalak vagy elviszed magaddal? – majd a másik témában – Ezek szerint nem maradsz sokáig? – érdeklődik miközben még mindig tartja a szemkontaktust
Ricky /Görög/ Hello!

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #267 Dátum: 2023. Február 22. 19:39:00 »
*Huhh de meleg van itt… te jó ég, ez a pasi… bárcsak… itt és most magához vonna és megcsókolna… biztos azt is jól csinálja, meg persze minden mást is mert hisz egy Adonis… atya ég…. tényleg ilyen meleg van?*

Lassan újra hajamba túrva félre fésülöm az ujjaimmal, kicsit utat engedve az eddigi kellemes szellőnek a nyakamhoz…. Mintha kérdezett volna valamit… ?

/Görög/ Ó… az remek lenne. Persze, ha az egyszerűbb akkor itt hagyhatom, és megtudod mutatni a Prof-nak azt nagyon megköszönném.
– engedem el lassan a levelet, így újra távolabb kerülve tőle, a kezétől…

*Áj le! Elég! szedd össze magad…. azok a kezek, az ajkai…. basszus!*

/Görög/ Még nem tudjuk meddig maradunk itt. Sajnos a legénység egyik tagja gyengélkedik, így most kicsit megálltunk itt. Így még nem tudjuk meddig kell maradnunk.  – mondom a fél igazságot ezzel kicsit elterelve a gondolataim attól, hogy letépném róla azt a felesleges farmert.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #268 Dátum: 2023. Február 24. 11:41:01 »

Görögország, Korfu-Kerkyra
1999. július 26 – 6. nap

Hétfő –  Kora délelőtt





Igen élénk és határozott elképzeléseid vannak arról, hogy mit és hogyan szeretnél ettől a férfitől és mikor a tekintetetek találkozik meg mernél rá esküdni, hogy pontosan tudja mi is jár a fejedben. Igazából tett is egy nem nevén nevezett ajánlatot számodra, a kérdés az, hogy mennyire szeretnéd azt elfogadni. Mozdulattal erősíted meg számára a tested sóvárgását, úgy igazgatod a hajad ahogy utoljára talán Nerine tette bakfis korában mikor tetszett neki egy fiú. Gondolataidból és vágyakozásodból a mély és kellemesen zengő bariton (kellemes hang) simogat végig rajtad a szellő mellett és határozatlanságodra reagálva elveszi tőled a levelet, hiszen így vissza kell jönnöd érte – bár Ricky is tudja mire megy ki a játék, mégis kulturált keretek között maradt.

Kevin /Görög/ Értem. Mielőbbi gyógyulást kívánok a legénység egyik tagjának! – őszinte jókívánság, majd kiegészíti a korábbiakat – Néhány napra biztos szüksége lesz a Professzornak. Igen ősi nyelvnek tűnik, valószínűleg kihalt, régen nem beszélték már… de amint lesz valami eredmény, jelentkezem!

Ha nincs más, elbúcsúzik és Ricky szótlan társaságában álldogálva tervezheted a továbbiakat.

Nem elérhető Kyra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 184
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Nerine 'Inina' Katsouranis
« Válasz #269 Dátum: 2023. Március 20. 13:27:52 »
Mintha csalódott lennék, hogy nem invitált be… De hisz ez még így nem lejátszott dolog. Nézem ahogy távozik. Majd megköszörülve a torkom Ricky felé fordulok lassan.

/Angol/ Sajnos a prof nincs itthon, de átadja neki a levelet és értesít, ha találtak valamit.

„Fájó szívvel” lassan elindulok elfele az prof házától vissza a kórház fele.

/Angol/ Szerinted felébredt már Zach? – próbálok témát váltani és terelni.

* És most vajon mit gondol erről Ricky? Ha most nem lett volna itt vajon másképp alakultak volna a dolgok? Vajon Kevin csak akkor hív majd fel ha van már eredmény, vagy csak úgy is felhív majd…. jeszusom, remélem…. Ó de szemét vagyok… Ricky itt van mellettem… áá… de hiszen csak kavartunk párszor…. Vajon Dimitrios most mit csinál? Összeszorul a szívem a gondolattól hogy megbántottam, és nem tudom, hogy csináljam vissza… De hiszen nem csináltam semmit, de még is.  Tönkretettem az eddigi békés életem…. az az Nerine életét… valahogy ezt ki kell javítanom, még ha én… már… nem is… ő vagyok…. de ez olyan zavaros… Nerine vagyok, de még sem… érzem őt, de valahogy még sem…. Meg fogok így gajdulni…. Remélem a levél segít és a prof tud valami táppontot adni. *

Kicsit elkomorul az arcom és a mosoly eltűnik és a kellemes bizsergés is amit Kevin látványa és hangja keltett, ahogy a kórház felé közelítünk és a gondok újra a nyakamba szakadnak.  Újra ránézek a telefonomra, hátha jött üzenet Dimitriostól, vagy… bárkitől.