Szerző Téma: Kalandozások a birodalomban:  (Megtekintve 20694 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #405 Dátum: 2016. November 11. 01:02:30 »
Leanthil

Egy apró biccentést engedek meg az amazon felé.
- Te pedig gyakorolj mindegyikkel. Azután már távozunk. Amikor megemlíti a nőt a kaskelloni harcos nő, legyintek egyet.
 - Lehet megpróbálta, de az azt jelenti hogy kudarcot is szenvedett. Ami roszabb mintha neg se próbálta voln Majd ne felejtsd, hogy többen is, Enrike még az ikrek elkísérték, de visszafordultak egy idő után. Talán már úton lehetnek a városotok felé
. Remekül alakultak a dolgok mert a számításaim szerint sikeresen találtam szállást a város uránál, aki azonnal felajánlotta a legjobb szobáját, amelyet természetesen még is köszönök.
 - Tökéletes... - "úgy vél ez volt a legjobb szállás amit kaphattunk így nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. - Mit gondolsz róla? - lépek Atolla felé, majd megállok vele szembe. - Menj nyugodtan előttem, majd én nem voltam fogságban. Jó érzés újra látni téged. Érezni bőröd melegét, mintha megérintenék egy s lángot, Szívem vörös lobogói a tieid felé tartanak hogy visszanyerjék elrabolt kincsüket.... mit beszérégigy Vigyelek vissza a családodhoz, - kérdezem tőle, miközben Valentina csípőjére helyezem a kezemet, és utánaegcsókolom az arcát.
Amikor kopognak, nyugodtan kiszólok, hogy mindennel a legnagyobb mértékben elégedettek vagyunk, és most egy ideig nincsen szükség rájuk, természetesen úrhoz illöen kissé lekezelően bánok a cselédekkel. Ők szolgál
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #406 Dátum: 2016. November 12. 15:50:11 »
Hrissi Al Shard:

Némi vita és ellentmondás után mit szabad és illik egy toroni hercegnek, végül dűlőre juttok. Van amiben neked van igazad van amiben Anilinek, de jobb ráhagyni a nőkre bármit is mondanak mert ha nem a vita a végtelenségig nyúlna. Riegoy azon részébe értek ahol már igazi paloták vannak, Anili megáll a csodálkozástól mikor Leanthil herceg egyszerűen bepofátlankodik az egyik míves kastélyba.
-Na és ez? Ez mennyire herceghez méltó?-Majd már nem annyira felháborodva folytatja.
-Megpróbálhatjuk a kapuőröket de attól tartok nem fog sikerülni, túl becsületesek. De az arany csillogása bárkiből gazembert csinál, embert nem kell ölni lopni se,csak figyelni. Na menjünk! -Anili az andalgást befejezve vészes trappolásba kezd hogy elérje a kaput. ott az egyik kapuőrrel heves alkudozásba kezd ami tíz arannyal kezdődik és kettővel ér véget. Visszaérve a fogadóba tiszta ágynemű és friss étel vár.
-Nem tudom mennyire bízhatunk meg a kapuőrben. Azért reggel kerítek egy lovat és teszek egy kört a kastély felé, neked nem kell jönni!-Nevet Anili.
-Persze ha akarsz....
-Azt meséltem már hogy találkozott a herceg és Atolla? Ha nem akkor készülj mert jó hosszú mese lesz.Közben Anili már szokás szerint lerúgta a cipőit megszabadult a ruháitól magára kapta a hálóingét végigterült az ágyon.
-Na érdekel? Mert ez az adok veszek az amazonokkal semmi ahhoz képest miket csináltak együtt Alidaxban.


Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #407 Dátum: 2016. November 14. 07:37:40 »
Zabar Rukh:

Nem pontosan így tervezted a levél és a tarsoly átadását de ahogy a monás is tartja ember tervez az isten végez. A herceg körül túl sokan voltak, főleg nagyurak méltóságok, és hölgyek. Igaz annyit el tudtál neki mondani, hogy a lepecsételt borítékot a Leania nevű testvére küldte és a tarsolyt is át tudtad adni neki, de azt már nem tudtad megvárni hogy fel is bontsa. Túl sokan voltak körülötte. Aztán pedig belépett az egyik előkelő házba oda pedig már nem tudtad követni. Jobb ha Fabyola után mész és jelented mit intéztél. Illetve ő hogyan járt el a négy idegennel.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #408 Dátum: 2016. November 14. 09:03:53 »
Leanthil:

-Egyetértek, Tökéletes!-Válaszolok Leanthil kérdésére a szobával kapcsolatban Miközben szétnézek.
-Néhány hónap múlva kifestetem a szobámat és ha nem is arannyal de azokat a berakásokat nap sárgával festem ki hogy mikor besüt az első napsugár elárassza a szobát a fény.-Azután a másik szobából ahol a két szolgáló még a két kádnyi vízzel van elfoglalva és amint kinyitom az ajtót ki is esnek.
-Elmehetnek!-Szólok rájuk szigorúan.
Elsomfordálnak a hallgatózó szolgálók.
Leanthil bókjaitól azonnal vérvörösre pirulok. Tükör előtt gyakorolhatja? Vagy ilyennek született?
-Akkor milyen jó lenne érezni a bőröm ha nem lenne rajtad ez a páncél!-Gyakorlott mozdulatokkal kezdem el lebontani róla, hagyom hogy megcsókolja az arcom. Mikor Kaskellont emlegeti egy percre megáll a kezem, de folytatom a ténykedést.
-Apámmal most még nem szívesen találkoznék de anyámat szeretem bármilyen dilijei  legyenek is vele igen. Hiába az az amazon nő az igazi anyám nekem semmit nem jelent. Most pedig elmegyek fürödni nem tart sokáig.Láttam levelet kaptál addig elolvashatod. Tessék hogy kibírd addig míg visszatérek.-Leanthil egy csókot kap a szájára. Én pedig elvonulok a másik szobába ahol jól leáztatom magamról az út porát, még a hajam is megmosom a kikészített szappannal megpróbálom kifésülni ami nagy nehezen sikerül is. Meglátom az odakészített hálóinget. A háta teljesen kivágott az eleje aranyhímzéses, még a pántok is.
Közben a sokszor megdörzsölt és kifésült hajam már szinte teljesen megszáradt.
Kezdek ideges lenni hol lehet Toron Hercege? Nem voltam itt olyan sokáig. Vagy mégis?
-Ezt nézd milyen hálóingem van!-Forgok előtte miután kimentem a másik szobába.
-Jó Hír? Igaz semmi közöm hozzá. Ha akarod hagy a fürdést aludjunk!



Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #409 Dátum: 2016. November 15. 11:34:41 »
Zabar Rukh

<<... Hát én ezt nem értem.... itt mindenki hülyének néz?... Nagyon rám jár a rúd...>> - Mérgelődök magamban. Kicsit még elgondolkodom, azon, hogy mit véthettem az Istenek ellen, hiszen tényleg nincs mostanában siker élményem. Majd felülök a lovamra és Fabyola után vágtázom. Gondolom neki is lesz egy két keresetlen szava felém, de nem tudok ezzel nagyon mit csinálni.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #410 Dátum: 2016. November 22. 21:49:22 »
Leanthil

Elégedetten nézek körbe a szobában, miközben dicséri azt Atolla, majd a hálószobájának a dekorációjával kapcsolatos terveit idézi elő, melyet furcsállottam valamelyest azon tényt, hogy ilyen rövid idő alatt már változtatni akar a szobájának szinén. Valamiféle erős változás állhatott be az életébe az elmúlt napokban... Vagy már régóta akarhatta, csak nem említette mêg korábban. "Vajon történt vele valami? "
- Az arany motívumokkal díszített szoba jól megtudná világítani azt a termet, és én inkább a Holdszínhez hasonlót választanék, mert az ugyanolyan jól megvilágítja majd a szobát, és nem fog majd zavarni, miután már felkeltél. Azt hiszem valami ilyesmiről beszélt az egyik művész, aki a palotában ügykedett. - válaszolok neki, bár nem igazán vagyok benne jártas, hallottam egyet s mást korábbról.
Ezután kiparancsolja a szolgálókat a szobából, és aztán a dicsérő szavaimra válaszolt, és emellett segített megválni a páncéldaraboktól. Mígnem csupán az elegáns szarvasbőr tunika és az alatta lévő vékony selyemruha maradt rajtam.
"Nem akar találkozni az apjával. Helyes. Én sem akarnék az ő helyében. Sőt."
- Az ő vétke szépséged virágait nem hervasztja el, még ha keserűbb útra is száműzött, nem vet el a Tharr. Most menj, én addig elolvasom az üzenetet.
Szemeimmel átfutom a sorokat, ês közben Leania selymes hangja visszhangzik a fejemben, és megsimogatja a lelkem.
Végül ezt a papírost is elrejtem.
Mire visszatér Atolla már a nôvérem gondolatain és a válaszlehetôségek mikéntjén töröm a fejemet.
Amikor Atolla megjelen egy elbüvölő hímzett hálóinget, elismerően mosolygok felé, és gondolatban a vendêglátómnak fejezem ki a hálámat.
- Öröm és jó hír, minden levél a húgom keze írásával örömhír számomra. Szavai sem hordoztak baljós gondolatokat, inkább az áldását adta a cselekedeteimre.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #411 Dátum: 2016. November 24. 19:51:54 »
Hrissi Al Shard

Hrissi valójában nem próbálja meggyőzni Anilit - egyszerűen közli a véleményét - amit aztán vagy elfogad, vagy nem. Nem erősködik. A herceg nyomában sétálva az nem igazán lepi meg, hogy az egyik palota az úticél. Ez inkább rangjához méltó, mint egy koszos fogadó. Anili értetlenkedésére pedig csak megvonja a vállát - a szállás választás nem tűnik számára vérlázítónak. Mivel viszont nem ismeri a nemesi szokásokat e téren, ez nem jelent semmit.
Bár Anili nem igazán bízik abban, hogy meg tudják vesztegetni a kapuőröket, ennek ellenére Hrissi benyomása szerint sikerült megtalálniuk a leg pénzéhesebbet. Szelíden mosolyogva figyeli a kapuőrt, ahogy több évi zsoldját kérné el egy ilyen egyszerű feladatért, de Anili "lealkudja" pár havi nagyságrendre. Véleménye szerint még így is túl van fizetve - két aranyért az anyját is eladná az ilyen. Ilyenkor bánja egy kicsit, hogy nem kelthet feltűnést - pedig szívesen helyrepofozná a kapuőr értékítéletét.


A fogadóba visszaérve Hrissinek feltűnik a frissen áthúzott ágy és az étel. Úgy tűnik, hogy a fogadós nem értette meg, hogy Anili amikor oda csúsztatta neki az ezüstöt, hogy értette azt, hogy nem kérnek takarítást. Felsóhajt, majd sarkon fordul az ajtóban, és visszasétál a fogadóshoz, hogy nyomatékosan a tudtára hozzá - nincs megelégedve. Megkopogtatja a pultot, hogy felhívja magára a figyelmet, aztán a kártyapaklijából előhúz három lapot, melyek a következőket ábrázolják
-egy tál étel
-egy ágy
-néhány érme

s ártatlan mosollyal az arcán várja, hogy a fogadós megpróbálja kitalálni, mit is jelenthet. Ha a fogadós nem kezd el szélvész módon elnézést kérni, és az ezüstöt visszaadni magától, Hrissi a fejét csóválva fejezi ki nemtetszését, és elpakolja a kártyáit. Végül aztán rámutat egy korsóra, hogy azt szeretné - s ha megkapja, visszakézből üti le vele a fogadóst, majd mint ha mi sem történt volna, ismét felsétál a szobába, és bezárja az ajtót.

Anili felajánlására, hogy vele tarthat majd reggel lóval a kastélyhoz, megrázza a fejét - ha egy mód van rá, kerüli azokat a büdös dögöket. Mármint a lovakat.
A lehetőségre, hogy meghallgathatja a Herceg és Atolla találkozásának történetét vidáman bólint - egy érdekes történetből csak tanulhat az ember. Csizmában, ruhástul az ágyra heveredik, és úgy hallgatja a történetet - keze ügyében a fegyvereivel, mert soha nem lehet tudni, hogy a fogadós mennyire haragudott meg.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #412 Dátum: 2016. November 28. 06:45:30 »
Zabar Rukh:

A herceg nem állt szóba veled csak elvegyült az "övéi"között. Ez persze bosszantó de nincs mit tenni csak visszavonulni. A mai küldetésed félig meddig sikerült. Átadtad a neki szánt levelet és tarsolyt.
Vissza a fogadó felé félúton találkozol Fabyolával. Ő sokkal nagyobb sikerrel járt mint te. A féleltől és az ikerpártól akiket a térkapu előtt sikerült "elcsípnie" megtudta hogy négy igen dühös amazon tart a város felé akiket a herceg összekötözött egy tőrt eldobott adott nekik egy napi hideg élelmet és csak közös összefogással érhették el azt a tőrt, hogy kiszabaduljanak. Az összes fegyverüket elvette és valószínűleg őket nem lehet lekenyerezni pár új fegyverrel annál mérgesebbek. Van a négy fős társaságban egy amazon lány is aki inkább úgy döntött az ikrekkel tart, hogy miért azt hosszú lenne elmesélni.
Fabyola megnyugtat ne add fel, semmi probléma holnap korán reggel folytatjuk tovább. Most menj aludni, rövid az éjszaka.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #413 Dátum: 2016. November 28. 07:36:47 »
Hrissi Al Shard:

Anili szitkozódva tér vissza a kapuőrtől. A két aranyat még ő is soknak találja de ennél lejjebb már nem ment az a mocsok.
Visszatérve a szobába az ágynemű áthúzva, és friss étel is van ott, de mielőtt Anili intézné már lent is vagy. A kártyáidra a fogadós csak megvonja a vállát meg se próbálja kitalálni mit jelenthet, a korsót viszont kedvesen odaadja hiszen te vagy a fizető vendég és mindjárt inni fogsz, arra viszont hogy jól fejbe vágod vele nem számít.
-A férjem csak arra szeretett volna rávilágítani a maga módján, hogy direkt szóltunk senki ne menjen be a szobánkba!-Szólal meg Anili a hátad mögött. Majd elindul felfelé. Mire utoléred már átöltözött de rossz szokásához képest nincsenek a ruhái széthányva, egy helyen összehajtva. Anili melléd fekszik és úgy adja elő az alidaxi küldetést mintha mesét mondana. Annyira hosszú hosszú hogy néha belealszol jó pár részlet kimarad, Anili is kezd ásítozni.
-A többit majd holnap!

« Utoljára szerkesztve: 2016. November 28. 07:54:57 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #414 Dátum: 2016. December 02. 07:59:42 »
Zabar Rukh:

Örömmel hallom, hogy Fabyola többet ért el nálam, de közben bosszant is, hogy kb., én semmit sem értem el, pedig nem erre vagyok hivatott, de hát nincs mit tenni, egyenlőre. Végig hallgatom a hölgy történetét, majd helyeslően bólogatok, hogy itt az ideje nyugovóra térni. Viszont a Hercegre is gondolok, hogy az a négy amazon, valószínű nem barátkozni jön vissza... De Fabyola a főnök így engedelmeskedek neki, így irány a fogadó és egy kiadós alvás.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #415 Dátum: 2016. December 09. 09:51:27 »
Leanthil herceg+ Atolla:

A hálóingem vagy azért mert már megfürödtem megkapom a "Leanthil féle" bókokat. A levelét elolvasta és már el is tette. Nem fogok neki könyörögni, hogy mutassa meg. Eldöntöttem ha lehet én engedek és nem fogok makacskodni. Vagy észreveszi vagy nem. Leülök mellé bár már erősen ásítozva sűrű elnézések közepette.
-A te örömöd az enyém is, ha haza is mennék azt úgy tervezném hogy csak Claudia mamával találkozzak hiszen mindig is őt tartottam igazi anyámnak nem pedig azt az idegen amazon nőt. Ismerek minden titkos alagutat és ki és bejáratot hogy ne kelljen apámmal találkozni. Igazad van most akkor szeretném látni őt mikor a hátam közepét, de idővel majd csitul a haragom. Aztán majd meglátom hová visz a lábam. -Nem számítok rá, hogy Leanthil bárhová is velem tart hiába szónokolta neki is van élete Toronban. Fel kell állnom hogy homlokon tudjam csókolni, gyorsan jó éjszakát kívánok és már el is teszem magam az ágy bal oldalára, ami olyan kényelmes hogy nagyjából néhány percen belül már alszom is.   

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #416 Dátum: 2016. December 09. 10:28:32 »
Hrissi Al Shard:

Anili megnyugtat, hogy nem fog lovagolni csak tréfált mivel ismeri a viszonyodat ezekkel a jószágokkal. Igyekszik elmondani az alidaxi történetet de mivel már ismered az alvási szokásait nem szabad hagyni hogy elaludjon.
-Alidaxban van egy hatalmas aréna ahol leginkább gladiátorok küzdenek vadállatokkal csak egy ideje a  főboszorka akit mindenki Kristálykirálynőnek hív mert folyton fehérben van vagy ki tudja miért, elunta ezt. Másfajta küzdelemre nagyobb vérrontásra vágyott ezért fiatal lányokat és kegyvesztett boszorkány jelölteket küldött az arénába esélyük sem volt ezek közé tartozott Atolla nővére. Mindig megválogatták kiket raboljanak el se apja se anyja vagy legalábbis ne tudják visszahozni a lányt. De ahogy azt már te is tudod Atolla képzett harcos egy fogadóban találkozott a herceggel és Lioval, bár nem tudta kik csak azt hogy egyedül nem boldogul. Kimentették Alidaxból Atolla nővérét aki azután férjhez ment. Ahogy a szóbeszéd tartja Atolla és a herceg végig veszekedtek. Ne kérdezd, hogy szerettek egymásba mert halvány gőzöm sincs. Itt a mese vége! És most alszom!

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #417 Dátum: 2016. December 15. 19:36:57 »
Leanthil herceg

Aggodalmas tekintettel figyelem, amilyen arckifejezéssel ül le. Nincs jól, azt látom, fáradtnak tűnik nagyon, de az is igaz, hogy most szabadult ki elrablói karmai közül. Talán nem kellett volna ennyiben hagynom, de mégiscsak... Mégiscsak egy félig amazonról volt szó. Nem lehettem csupán félig biztos abban, hogy sikeresen visszavehetem őt. Nem tudhattam, hogy ő velük akar e élni... vagy sem. Szerencsére sikeresen meg tudtam győzni.
Atolla saz emberek mércéjének mennyisége, hogy honnan jön. Hanem hogy hová megy. És Kaskelloni Atolla jövője nem hiszem hogy feledésre van ítélvezavai örömmel töltenek el, de úgy hiszem egy kevés gyámolításra szüksége van jelenlegi helyzetében.
Leültem mellé, és a kezét megfogtam, jobb kezemmel, balommal pedig az orcáját sajátom felé fordítottam, hogy szemébe vethessem pillantásomat.
- Valentina, Atolla... elképzelni se merem azt, hogy mit érzel most, de az a tudat éltessen, hogy nem az számít, hogy kinek születtél, hanem az, hogy mire vagy hivatva. Nem azaz emberek mércéjének mennyisége, hogy honnan jön. Hanem hogy hová megy. És Kaskelloni Atolla jövője nem hiszem hogy feledésre van ítélve.
- az arcán végigsuhannak az ujjaim, majd újra felszólalok. - Javaslom hogy pihenj minél többet. Én még megmosdom.
Miután lefeküdt, nem hagy nyugodni az az eshetőség, hogy a megkötözött amazonok nem békélnek meg majd a történtekkel, és bosszúra szomjaznak, ezért a virrasztás mellett döntök. Melkasvértemet felcsatolom, majd a pajzsomat a kezemhez közel leteszem, a jobb tenyerem pedig táncol a lovagkard markolatán.
Amikor fáradtnak érzem magamat, az ujjam hegyén egy vékony tőrrel felhasítom a kisujjamat. A vér lassan jön ki a sebből, de jól tudom, hogy így is több vért fogok áldozni mint azok akik a markukat vágják. Az ujjamat egy serleg felé helyezem, és közben Tharr részére erőért és sikerért halk, mormogó litániába kezdek toroni nyelven.Majd kyrre váltva folytatom. Amikor a serleg megtelt vérrel, ami órákba is telhet, bekötözöm a sebemet, habár tudom hogy még egy bő kvartályóráig biztosan ontani fogja magából a borszínű vért.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #418 Dátum: 2016. December 17. 19:14:17 »
Hrissi Al Shard

Hrissi az ágyon kényelmesen elhelyezkedve kezdi el hallgatni Anili beszámolóját, és ha úgy véli, hogy Anili esetleg kezdene elbóbiskolni mesélés közben, megcsiklandozza a talpát, hogy felélénküljön kicsit. A rövid összefoglaló arra ugyan elég volt, hogy legyen valami elképzelése, hogy mi is történt, de arra kevés volt, hogy konkrét részleteket tudjon meg. Ezért amikor abbahagyná azzal a felkiáltással, hogy ő most aludna, Hrissi megcsiklandozza Anili talpát
-Ház ez elég nagy vonalakban vázolt történet volt! - jeleli Hrissi - Legközelebb nem hagyom, hogy ennyivel elintézettnek vedd a dolgot! - ígéri, majd ő is lefekszik aludni.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"