Szerző Téma: Kalandozások a birodalomban:  (Megtekintve 20856 alkalommal)

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #375 Dátum: 2016. Szeptember 22. 07:18:18 »
Zabar Rukh

Legnagyobb örömömre itt van ez a jó képességű bárd. Ilyet még nem láttam, hogy ennyire hamis de mégis kell a fájdalom az embereknek. Legszívesebben ezt a bárdot eltenném a föld alá. Viszont gyorsan véget vetek az ilyen s ehhez hasonló gondolataimnak, a feladatra koncentrálok. Mivel elég sokan vannak nem leszek feltűnő. Viszont amilyen sokan vannak akkora zajt csapnak muszáj valahogy közelebb kerülnöm. Rendelek egy italt és szép lassan utat török majd leülök melléjük/mögéjük, hátha hallani valamit. Ha nem akkor kis vártatva visszamegyek a pulthoz és szemmel tartom őket, nehogy elveszítsem, mert az igen probléma lenne.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #376 Dátum: 2016. Szeptember 22. 18:57:17 »
Hrissi Al Shard

Hrissi Anili kérdésére legyint
-A mostani fejvadászra gondoltam, de felejtsd el. Csak egyszerűen nem értem, hogy ha az úrnő felfogadott engem egy feladatra, akkor minek fogadta fel a másik fejvadászt? Aki mint mondtad ellenünk dolgozik a nővéreddel... Bolond északiak... - vigyorodik el, s érdeklődve hallgatja, hogy még mit mond Anili a herceggel kapcsolatban.
-Egy hercegnek vagy lovagnak nem illik rangrejtve holmi patkányos sikátorokban végigsunnyogni a városon. Hova  lenne a méltóság?  Szerintem a kapuhoz a széles úton fog a lovával léptetni. Arra meg elvileg rálátunk. De ha gondolod, majd kimehetünk kódorogni egy kicsit a városba – jeleli Hrissi.
Anilinek nem kell kétszer mondania, hogy próbálja ki az ágyat – Hrissi gyengéden hanyatt dönti az ágyon, és az esetleges kíváncsi fülek számára sem marad kétséges – valóban nászúton vannak.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #377 Dátum: 2016. Szeptember 23. 08:26:26 »
Leanthil herceg:

Fiona köteleit elengeded míg a kovácsműhelyben vagytok, de a karját jó erősen fogod nehogy meglépjen. Ne tűnjön fogolynak főleg mert  olyan az öltözete, mint az előző csapat amazonnak. A kovács elég normális árat kér a fegyverekért még egy kis alkudozásban is benne van. Mindent kapsz amit szeretnél. Pontosan tudod hogy jó üzletet csináltál mert Fiona állandóan megáll és csillogó szemmel bámulja a készletet, rámutat szinte az összes emrelin kardra és felkiált.
-Ezt is, ezt is, ezt is, ezt is!
Bár lenne annyi aranyad hogy mindet, vagy legalábbis jó részüket megvedd, na de nem az amazon nő kedvéért. Alig tudod kirángatni a műhelyből, de muszáj. Mint a gyerek a cukorkaboltban úgy viselkedett. Feltett szándékod megkeresni a társait. Esmé lova jól betanított állat mert Fiona minden parancsának engedelmeskedik még úgy is hogy nem az övé.
-Mond csak Leanthil? Mit tervezel velem? Ki akarsz cserélni a fogollyal? Meg fegyvereket is mellém adod? Mi van ha nem akar jönni? Elrángatod? Ez  rá nézve is sértés rám meg pláne! Szóval hallgatlak!-Ez az idegesítő nő már megint kígyómódon kiszabadult a köteleiből amit megint újra a kezeire kötöttél szerinted jó erősen, de úgy tűnik mégsem. Ráadásul nem szólított Hercegnek "LeLeanhilozott" azért ez már a pofátlanság csúcsa. De mégis adott pár ötletet a maga módján mit kellene vagy nem kellene csinálnod hogy sikerrel járj.
Most már csak az van hátra, szépen lassan lovagoljatok fogadóról fogadóra mindegyikbe benézve csak az ablakon, kik vannak benn. Tizenöt amazon nőt Atollával nem lehet nehéz észrevenni.


« Utoljára szerkesztve: 2016. Szeptember 23. 08:28:05 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #378 Dátum: 2016. Szeptember 23. 08:47:11 »
Zabar Rukh:

A bárd és népes rajongótábora minél többet iszik annál hangosabb és hamisabb, a jelenléteddel senki nem foglalkozik. A megrendelt italt megkapod és sikerül az amazonok háta mögé ülni, egy olyan asztalhoz aminél már ülnek, helybélinek látszanak. De ők is ugyanúgy együtt kornyikálnak teljes hangerővel az énekessel rád oda se figyelnek. Kicsit odatolod a széked az amazonok asztalaihoz, csak mondatfoszlányok érnek el hozzád de abból is kiderül mik a további terveik.
Megvárják hogy a kovács akiknél a lovaikat hagyták végezzen a patkolással és már mennek is tovább Sirenarba. Az egyik nő felveti lehet vásárolni kellene néhány új fegyvert. Volt a bemutatótermében és nem ártana pár új emrelin kard. De feltehetőleg a vezető a legmagasabb leghangosabb  és legsötétebb ruhát viselő egy elutasító mozdulatot tesz, közben feláll hogy mindenki hallja de a lantmuzsikán és a gajdoláson keresztül nehézkes .
-Nem! Patkoltatunk és megyünk!

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #379 Dátum: 2016. Szeptember 23. 09:05:44 »
Hrissi Al Shard:

Nem nagyon hagysz időt Anilinek a válaszadásra, vagy  mutogatásra. "Fene tudja?!" Most nem is nagyon akar se beszélni se a kezét mozgatni, legfeljebb annyit fűz hozzá mutogatva a gondolat menetedhez.
-Mit tudom én, hogy fog itt a herceg parádézni?!-Kinéz a toronyórára.
-Úgy saccolom nagyjából két óra múlva ér ide, addig ráérünk Bármire!-Immáron alattad fejezi be a mondandóját az ágyon.
Az a két óra viszont úgy elszállt mint egy tollpihe a fuvallatban. Nem is érted hogy telhetett így el az idő máskor meg sehogy sem telik.
Azon kapod magad hogy elaludtál ezt nem lett volna szabad, most viszont rángatnak, hogy ébredj fel. Kettőt találhatsz ki lehet az.
Persze nem bírja ki beszéd nélkül.
-Ébredj már fel Hrissi! Itt a herceg, innen nem látszik merre ment, még messzire látóval sem. Le kell mennünk!-Éppen időben nyitod ki a szemed Anili a mellkasodon ül és a következő rángató hadjáratra készül. De legalább nem rugdos.


« Utoljára szerkesztve: 2016. Szeptember 25. 08:12:44 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #380 Dátum: 2016. Szeptember 28. 09:11:25 »
Zabar Rukh:

Zabar Rukh a toroni Ikrek fejvadásza a megrendelt italával az amazonok melletti asztalnál foglal helyet. Nem igazán érdekli, hogy ott ülnek még mások is. A bárd és a tömeg műsorán, már már kényszeredetten mosolyog annyira szánalmas az egész. Tudja jól, hogy egyszer eljön Toron ideje és az ilyeneket, mint ez a bárd nem fogja máshol végezni, mint valamilyen vérszertartás áldozataként. De mindezzel nem törődve hallgatózás közepedte nagyjából összerakja a harcos lányok tervét. Mikor ez megtörtént feláll az asztalától s kifelé menet még egyszer utoljára körbenéz, majd a kocsma előtti lovát kioldozza felszáll rá és az amazonok elől gyorsan a kovácshoz nyargal, hogy szemügyre vegye, mennyi ideje lehet még az amazonok indulásáig. Mindezek után a fogadóhoz vágtat abban a reményben, hogy Fabyola ott várja és elmondja az új információkat.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #381 Dátum: 2016. Szeptember 30. 18:59:17 »
Hrissi Al Shard

Hrissi jókedvűen veszi tudomásul, hogy a herceg jókora lemaradásban lehet. Két óra rengeteg idő – s ezt Anilivel töltheti, ráadásul nem is akárhogy!

Egy részét átaludva...
Az ébredés nem túl kellemes – pláne, hogy rángatják, és alig kap levegőt, mert Anili a mellkasán ül. Mivel nem mondhatja, hogy ébren vagyok, így Anilit legördíti magáról, s felül az ágyban. További időhúzás helyet állkapocs kiakasztó ásítás mellett nyúl a ruháiért, s elkezd gyorsan öltözködni. Nadrág, csizma, ing, és tőr – a kardot pedig már a lépcsőn lefele menet köti az oldalára. Ha összefut esetleg a fogadóssal, csak biccent neki, egyébként pedig a kijárat fele veszi az irányt. Kint körülnéz, kissé megigazítja az inge ujját, s Anilibe karolva rámosolyog

-Merre volna kedved andalogni? - jeleli érdeklődve, hogy merre is látta a herceget.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #382 Dátum: 2016. Október 01. 13:23:42 »
Leanthil

Miközben kiválasztom a meggyőzőnek tűnő acélfegyvereket, bal kezemmel mint egy bilincs rámarkolok a nő karjára. "Nem kell nekem, hogy itt elmeneküljön. Bár nem hinném, hogy megtenné, azok után, amiket hallottam az amazon törzsekről még otthon, de azok mesék. Mesék büszke és bátor harcosnőkről, akik félelmetes vívótechnikájukkal két három reguláris katonával is felvehetik a versenyt, és a becsület hús-vér szobrai ők. Nem igazán volt becsületes a részükről, hogy éjnek éjén ütöttek rajta a táboron. Bár biztos lenne rá magyarázatuk."
Fiona egy gyermek lelkesedésével nyugtázza a választásaim helyességét, ekkor újra rátéved a tekintetem, felmérem és megpróbálom az életkorát, és egyéb tulajdonságait leolvasni róla. Azután még számos gyengébb minőségű fegyvert is megkíván, amelyek nem volnának haszontalanok, de nincs annyi aranyam, és egyébként sincs elég lovunk több szállítására.
Végül sikeresen kitudom rángatni az önkívületbe esett amazon nőt a fegyverkovács készletraktárjából.
Közben a lovak továbbra is ki vannak kötve a taverna előtt, nem messze a kovácsműhelytől, de onnan láthatáron kívül, és ilyenformán úgy hiszem nem fogják észrevenni azokat a foglyom társai.
Ekkor megszólal hirtelen Fiona:
-Mond csak Leanthil? Mit tervezel velem? Ki akarsz cserélni a fogollyal? Meg fegyvereket is mellém adod? Mi van ha nem akar jönni? Elrángatod? Ez  rá nézve is sértés rám meg pláne! Szóval hallgatlak!
Elgondolkozom szavain, és nyugtázom azt, amin már az út elején rágódtam. "Ha nem, akkor nem?" villan át az agyamon.
- Mit tervezek veled? Még nem döntöttem el. - fordítom a lányt szembe velem. - Mit tegyek veled? - kérdezem tőle, bal szemöldököm kissé felvonva, egy mosoly kíséretében.
"Mi lesz, ha nem akar jönni? Ez a lány mellettem akar maradni, vagy csak rosszul használja a szavakat?"
Miután végeztünk, fogadóból fogadóba megyek, közben nem lazítva foglyom "béklyóin".
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #383 Dátum: 2016. Október 03. 08:51:23 »
Zabar Rukh:

Sokkal hamarabb gyorsabban sikerült kihallgatni az amazonok beszédét mint amit Fabyola a nagy órán meghatározott. És a bárd éneknek nevezett kornyikálása érezhetően  a fegyvered markolászását követte, újra meg újra, félően most azonnal ki fogod nyírni. Jobbnak láttad a távozást. Út közben megállsz a kovácsnál a patkolás egy harmada kész, de úgy tűnik az öreg segítséget hívott fiatal tanoncok személyében így feltehetőleg fel fog gyorsulni a munka.
Két új ló van kikötve a műhely előtt az egyik fekete szinte végig páncéllal a másik barna. Bentről halvány beszéd hallatszik de nehezen hallható a patkolás zajától.
Van még négy távolodó alak mind lóháton, egy ikerpár egy félelf és egy fiatal lány aki erősen dörgöli a kezét mint akit megközöztek de már elengedtek.
Az ikerpár hangosan átkozza a herceget van abban minden de a legtöbbje nyomdafestéket nem tűr. A félelf igyekszik nyugtatni őket sikertelenül a fiatal lány pedig csak baktat mellettük mintha neki mindegy lenne miről vagy kiről beszélnek illetve ordibálnak.
Tehát a Herceg a városban van ez biztos. Fabyola már a fogadóban vár először is átad egy borítékot amin a császári pecsét van. Mindenképpen a hercegnek kell odaadnod senki másnak. Majd két bőrtarsolyt mindkettőben ötven ötven arannyal. Az egyik a tiéd a kiadásaidra a másikat át kell adnod a hercegnek, mivel mindig többet költ a kelleténél.
Most te jössz hallgat mit intéztél, utána haza kell mennie. De előtte még lesz pár dolog amit el kell mondania.


« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 03. 09:09:06 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #384 Dátum: 2016. Október 05. 09:47:21 »
Hrissi Al Shard:

Anili már teljesen felöltözve rángatott ki a legszebb álmodból csak a fegyverei és a kabátja hiányzott. Amit gyors ütemben magához is vett. A fogadósnak adván a szoba kulcsait még odaszólt, "nem kértek takarítást". Francnak se hiányzik hogy illetéktelenek tébláboljanak a szobában míg elvagytok. De azért egy egy ezüstöt odacsúsztat a biztonság kedvééért. A fogadós mosolyog "nem lesz probléma"mosollyal. Lent beléd karol lassítva a tempón.
-Keletről érkezett, a városba, három férfival és két nővel aztán a a három férfi meg az egyik nő visszafordult bár inkább lány volt. az egyik férfi elf vagy félelf. Nem láttam ilyen messziről. Az egyik lány vele maradt.     Talán összevesztek? Ez a hercegnél nem meglepő.  -Szépen lassan mentek a főutcán.  Hol karba font kézzel hol kéz a kézben Szóval ez lenne az andalgás. Anili megáll, Egy csomó cégér a legtöbbje kovácsműhely előtt.
-Idáig tudtam a messzire látóval ellátni.-Innentől Anili a nagyon lassú séta és a lopakodás közötti átmenetbe megy át kicsit se feltűnő. Nagyon vicces ha valaki éppen nem tudja mit csinál. Nektek is feltűnik az a bizonyos kovács akol a rengeteg ló áll. Éppen egy sarkon áll a műhely Anili lázba kerül berohan veled a kis utcába és a szád elé tapasztja a kezét ez valami ösztön lehet.
De gyorsan el is kapja vagy azért mert visszaharapod vagy azért mert rájön hülyeséget csinált.
-Ott a herceg lova megvárjuk míg kijön és megyünk  utána! Más ötlet?-Mutogatja

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #385 Dátum: 2016. Október 05. 17:53:28 »
Zabar Rukh

Miután megszabadultam a kornyikáló hamis bárdtól és a kovácsnál szemrevételeztem, hogy sietnem, kell, ha még az amazonokat is követni akarjuk és Fabyolát is tájékoztatni akarom. A furcsa négyest megjegyzem magamnak Ők sem egyszerű szerzetek és furcsa, hogy ily rövid idő alatt, mindenki a kovácsot keresi fel. Mikor beérek a fogadóba, örömmel látom, hogy felettesem ott van már, így rá nem kell várni. Végig hallgatom a mondandóját és elteszem a bőrtáskát és a pecséttel ellátott levelet is. Majd mikor rám jut a sor, hogy mit sikerült intéznem elmesélem mit is láttam és mit hallottam.:
- Nos az amazonoknak nevezett hölgyek nagyon sietnek Sirenarnak nevezett országba. Új fegyvereket akartak csináltatni, de nem fér bele az idejükbe, amint végez a kovács a patkolással mennek. Ekkor én elindultam visszafele, de mondom benézek a kovácshoz, nem tudom mi a további tervünk, nem sokára végez a kovács a lovakkal. Viszont volt nála egy furcsa négyes. Egy iker pár egy félelf és egy fiatal lány. A lányt mintha megkötözték volna, a félelf meg nyugtatta az ikreket. Ja meg két új ló volt a kovácsnál. Egy barna és egy fekete páncélos. Ja és az ikrek eléggé szídták a herceget.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #386 Dátum: 2016. Október 10. 04:41:27 »
Leanthil Herceg:

Még nem tudod mi legyen az amazon lánnyal, és ezt tudtára is adod. Fiona csak megvonja a vállát és annyit mond
-Legelőször azt mondanám engedj el végre. De aztán meggondolnám a dolgot, megjöttünk.-Hogyan gondolhatná meg, az nem derül ki.
Megálltok a fogadó előtt ahol az amazonok vannak.
-Várjon előbb beszéljek én vele, attól tartok most éppen a társnőim éppen a férfiak ellen hergelik tehát maga ellen is, jobb ha én beszélek vele mint ahogy maguk mondják férfi a férfival csak itt nő a nővel.  -A fogadóból csak a pocsék zene szűrődik ki. Nem látod Atollát mert háttal ül, ezért azt sem fogva tartják vagy szabad akaratából van e ott.
-Ha van jobb ötlete én benne vagyok.-Beszél Fiona elgondolkodva.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 10. 09:09:40 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #387 Dátum: 2016. Október 11. 22:32:27 »
Leanthil

Az amazon szavain n botránkozok meg, hamarosan gyártok a fejemben szavaihoz kiegészítéseket, melyek megmagyarázzák ellentétbe kerülő szavait. Nem feltétlen vetne rá jó fényt, ha társai kötélcsomó nélkül látnák velem, nem feltétlen hinnének szavának, talán árulónak bélyegeznék.
Azért a mondandója közben vizsgálom az arcát, hátha a testmozgása valami mást mond még számomra.
Végül megérkezünk abba a fogadóba, ahol a többi amazon van, egy ajánlatot tesz fel nekem Fiona, hogy beszél Atollával.
-Köszönöm szépen a kedvességedet, de már van egy tervem, mennyire tartanak értékesnek. Csak beszélni akarok, anélkül hogy zavarnának és közbevágnának, így egy túszcserét és a fegyvereket ajánlom fel. Szavaim után Atolla dönt, veletek marad vagy nem. Nem lesz gond, ne aggódj. [\color]
Leakasztom a lovakról a fegyvereket, majd a bal vállamra veszem őket, Fiona pedig jobb oldalamon helyezkedik el.
Kitárom az a fogadó ajtaját najd belépek, szemeimmel megkeresem  tekintetemmel az amazonokat majd megállok Fionával az oldalamon, olyan tizenegy lábnyira (5-6 méternyire)
- Hölgyeim! Elnézést a zavarásukért, de egy halaszthatatlan ügyben jöttem! -[\color] hadarom el, felhivva a figyelmüket ránk.
- Egy ajánlatot szeretnék tenni, de ne vágjanak szavaimba [\color]- pengémet Fiona arca elé helyezem, de tisztes távolságba. - Bocsássák meg, de nem kívánok mondandóm nélkül távozni. Az ajándékaim itt vannak. -[\color] engedem le a földre az összekötözött fegyvereket. -  [olor=red]Illetve cserét ajánlok. Először is roppantmód sajnálom azt ami a törzsükkel történt, de nekem semmi közöm ahhoz a nemeshez, aki nem teljesítette az adott szavát. Mely nem egy lovaghoz méltó tett, bár az uralkodás alatt elmondhatatlanul torzul el a jellem. Joguk volt ahhoz, amit tettek, de Atolla engem jegyesének választott -[\color] igyekszem amazon módra tálalhatóan mondani szavaimat, megválogatva a szavakat melyeket mondok. - És ezáltal már nem csak a maguk és az apja közti egyesség érvényes rá. Hanem az egyesség közte és köztem.  Atolla. Tudom, hogy kettőnk közti kapcsolatnak nem a hegycsúcsán történtek ezek az események. De hallgass meg, és jól gondold meg, mit választasz. Választhatod azt, ami vagy. Amazon, és élhetsz közöttük, végre otthon fogod magad érezni, és kiváló mesterévé fogsz válni a pengének, de... De én, mikor jobban megismertelek két vágyat láttam a szemedben. Az egyiket az amazonok olyannyira teljesítik, amennyire én sosem fogom tudni. Otthon és a fegyverforgatás tudományának megismerése, illetve a múltadé. De én a szemedben emellett a végtelen kalandvágyat láttam mellette, mely miatt a törzseteknél talán szenvedni fogsz, vágyni azokra, melyek ismeretlenek és kihívásokkal szembenézni. Csak kétféleképp fogsz tudni kalandokat keresni, de egyik sem a te utad, úgy vélem . Én nem a múltadat és  az amazon harci fogásokat ajánlom neked, nem is aranyékszereket és szűkös ruhákat, kalandokat, tapasztalatot és harcot ajánlok. Mi a válaszod? - kérdezem tőle bizakodóan. Közben. Mondandóm befejeztével elveszem Fionától a fegyvert.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 12. 17:26:18 írta Az Ezüst Utazó »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #388 Dátum: 2016. Október 12. 18:26:36 »
Hrissi Al Shard

Az utcán Hrissi meghallgatja Anili beszámolóját, hogy mit is látott. A részleteket bólogatva hallgatja – ezzel jelezve, hogy érti is amit hall. Igaz, amikor Anili azt feltételezi, hogy a herceg összeveszett volna a társaság többi tagjával, Hrissi megrázza a fejét
-Nem valószínű. Egy alárendelt nem veszhet össze urával. Ahhoz egyenlő felek kellenek. Az biztos, hogy a herceg küldte el őket, vagy engedélyezte, hogy távozzanak – jelei a véleményét. Aztán tűnődve rebben a keze
-A  lányt minek tartotta magánál? Ágyasnak? - találgatja. Aztán feltűnik neki, hogy Anili mit művel mellette.
-Ne próbálj meg lopakodni, mert az feltűnő – jeleli Hrissi – inkább csak élvezd a sétát!
Aztán megpillantja a kovácsműhelyt, ami elé annyi „gebét” kötöttek, hogy rossz nézni. Éppen elkezdené megszámolni, amikor Anili bevonszolja maga után az utcácskába, s a kezét a szájára tapasztja. Hrissi kissé csodálkozva néz rá, hogy ez mégis mire volt jó? Mire Anili csak elveszi a kezét. A kérdésére, hogy mit tegyenek, Hrissi megvonja a vállát
-Várjuk meg, amíg elmegy az úr, aztán kérdezzük meg a kovácsot, hogy hátha hallott valamit, merre tartanak. Egy-két ezüst megoldja az emberek nyelvét – javasolja Hrissi.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Kalandozások a birodalomban:
« Válasz #389 Dátum: 2016. Október 13. 08:37:55 »
Zabar Rukh:

Átveszed a császári pecsétes levelet Fabyolától aki legalább háromszor elmondta hogy csak és kizárólag a hercegnek adhatod át, azt is nézned kell hogy felbontja és elolvassa de te nem olvashatsz bele! Hogy ez mikor történik ezt rád bízza. Csak történjen meg! Azután az aranyakat tartalmazó bőrtáskát. Fabyola elgondolkodik a beszámolódon, és megrázza a fejét,
-Ne törődj velük a te dolgod hogy a herceg semmiben ne szenvedjen hiányt, és ha jól gondolom már Atollát keresi, jobb ha utána mész. Eredetileg nekem vissza kellett volna mennem Toronba de megnézem ezt a négy fura alakot akit Leanthil elküldött. Ha nem lennék itt mire visszatérsz akkor egyességre jutottam velük és Toronban vagyok. Biztos ami biztos elköszönök, Járj sikerrel!