Szerző Téma: EEK söntès  (Megtekintve 2433 alkalommal)

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:EEK söntès
« Válasz #120 Dátum: 2022. November 11. 19:34:33 »
Rigor!

Idézet
a vérontást igazándiból,ezért csupán páncélkesztyűs ökleit szándékozik használni.Még annyit van ideje a fickónak odavetnie:
Mint előzőekben írtam, visszafelé cselekedni nem lehet/bírsz. A buzogány a kezedben van.
Mivel nem írtál/nem tudtam h mi történt veled átvettem a karaktert.
Mivel Filió nem látta vagy láthatta és nem is foglalkozott vele h mit csinálsz, nem írtam a karakteredről. Én tudtam mi történik, Shami szempontjából nem volt lényeg h megtámadod a nyílpuskást (mivel legfeljebb mindig csak 3.-ként cselekedtél és mozgásoddal sem akadályozhattad)
A nyílpuskás sérült ütéseidtől 7 fp-t, ellenben a karaktered megúszta
Nem kérdezted, ezért nem is látom fontosnak a NJK-s létezést, de azért írok róla:

A helyzet pedig a következő: (amit Filióval megbeszéltünk, az megtörtént, és az alapszituációban -nyílpuskás,Shami és a lovag- mindig harmadikként tettél valamit  ->támadás  ;D)
1. A nyílpuskás felszólít titeket. (Többnyire azért mert valamit őrizhet, és Genragurbd oda/arrafelé ment be, és őt követve a fickó útban van)
2. Shami megpróbálja szóval "megijeszteni"/feltartani a nyílpuskást
3. A lövész észreveszi a harcművész cselét, ám képtelen gyorsabban reagálni az aszisz/tiad nő-nél.
4. Rálő Shamira, de a lövedék célt téveszt. Amíg újratölt a lovag előveszi fegyverét és "megrohamozza" -ez nem valódi roham mert ha talál, akkor abba bele is halhat a karaktered- a támadót
5. A harcművész bebújik a jelölt helyre és kicsit vár/psi -zik  ;)
6. Eközben a nyílpuskát betölti az ellen és mivel Shami villámcsapásként tűnt el, őt nem veheti célba DE! egy közeledő ellenfelet igen. Rálő Redgarra. ÚÚÚ! micsoda szerencse 01, az elsütő szerkezettel történt valami, eldobja a puskát és elővesz egy tőrt.
7. Redgar támad, s a csapás talál, ám semmi komoly
8. A nyílpuskás támad, de a rákpáncélban elakad a szúrás
9. visszahúzza a tőrt, ám mesze elkerüli a lovagot.
10. C'auge lovag ismét lendít a buzogányon, mely ippen elkerüli a puskást, de visszafelé azért már viszont talál, sajnos a bőrvért és a háj sokat felfog, így csak bordazúzódás a jutalom.
(11) Itt tartozik még 2 szúrással a nyílpuskás, de mindkettő messze Redgar VÉ-je alatt van, így ez jelentéktelen, ÁM! Itt jár le a 4.kör
11. Shami kiugrik a "bokorból" akrobatikus és szélvészmozdulatokkal a küzdők előtt terem, és ugyanilyen gyorsasággal hatástalanítja egy orrbaveréssel a fickót.
12. A fickó mozdulni nem, de kiabálni még bír, s a "placcon" másik két támadó jelenik meg, akik szinte azonnal?  :wow!: Mozdulataik alapján már begyakorolták a szituációt és kérdés nélkül felveszik a pozíciójukat (ahogy az látható az Írta: wolftern « Dátum: 2022. November 01. 20:34:55 » üzenetben)

13? Itt következel ismét játékosként, Filió már választott stratégiát, ugyan te is ám ha "páncélkesztyűzni" szeretnél:
A könyv 168.oldal SZABAD CSELEKEDET leírása szerint -fegyverrántás, esetedben letétel 1-2 szegmens


"...ha a támadás előtt kívánja végrehajtani akkor automatikusan elveszti a kezdeményezést..."
Esetedben a 2-es megdobál néhány élezett pengével :u-rock:
Ha elrakod a fegyvert és úgy támadsz KÉ: a támadóé és utána -1 támadásod van kesztyűben.
fegyvereldobás + odaérés 2-3 szegmens
tám/fegyver 3
össz: 7 sec marad ami 2 támadásra elég

"...ha a támadás után akkor nem sújtja semmiféle hátrány..."
Ez esetben HA! támadni kívánsz KÉ/TÉ/sebzés kell, majd a kör végén leteszed a buzogányt
HA nem támadsz, a dobótőrös ebben az esetben is téged néz céltáblának, mivel Shamit a nyílpuskás takarja, te pedig Lamiát, ÉS! nálad van veszélyes fegyver, arról pedig elképzelésük nincs h egy törékeny nő miképp fegyverezhette le a "főnököt"  tehát a harcművész értéktelen/veszélytelen célpontnak látszik, annak ellenére h gúsba fogva tartja a nyílpuskást.


HA! kívársz akár a harcművész cselekedetére, akár a "védőket" akkor szintén harc lesz, szónak helye nincs, azt max a harcművész csikarhatja ki.

Lamia -szokásához híven nem mutatja/használja varázserejét, v tőrét- szótlanul kicsit rájátszva az ártatlan/esetlen megbízót alakítja (HA VALAKIT ÉRDEKEL -ennek kideritése 1 szegmens)

UI: Nem kell változtatnod, csak írtam, h miszerint fog történni a következő esemény (ettől függetlenül kérnék tőled egy elő cselekvési tervezetet, ha támadsz akkor harci dobást ha nem akkor írom h mi történik)


Utó-utó irat: Filió! a kesehajú egy negyedik "új" fickó -persze a feltevés h Genragurbd bandájából való, nem légből kapott, de azon kívül h a célszemély a "rakodó placcon" keresztül ment be és nem bántották őket semmi nem utal arra h egy alomból valók.
« Utoljára szerkesztve: 2022. November 11. 20:13:49 írta wolftern »

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:EEK söntès
« Válasz #121 Dátum: 2022. November 11. 21:04:12 »
Idézet
Mint előzőekben írtam, visszafelé cselekedni nem lehet/bírsz. A buzogány a kezedben van.


Bocsánat,annyi visszaolvasni való volt hogy ez kimaradt...

Nem bonyolítom akkor a megkezdett dolgot,a lovag buzogánnyal támadja a legközelebbi célpontot,hogy
ne a harcművészre menjen...

Dobok egy támadót...

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:EEK söntès
« Válasz #122 Dátum: 2022. November 11. 21:37:29 »
Idézet
Bocsánat,annyi visszaolvasni való volt hogy ez kimaradt...
OK.  :kacsint: Baj az nincs, csak írtam h folytathassam

Idézet
KÉ-t kihagyom,úgy is utolsónak jön...
A nyílpuskás ellen. Sem a nyílpuskát, sem a használóját nem bírnád le kezdeményezni. Emezeknél lehetsz gyorsabb.


Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:EEK söntès
« Válasz #123 Dátum: 2022. November 12. 08:58:19 »
Ehh...feladom.Úgy tűnik túlválaltam magam.Itt sosem érem utol magam,annak meg nincs értelme hogy a km-nek plusz munkája legyen a karakterrel.
Kérlek,Redgart tegyük át NJK-nak,akkor legalább dobálni nem kell helyettem.
Sajnálom,azt hiszem túl buzgó voltam a kalandok terén...elnézést mind a km mind a csapattól...

Nem elérhető wolftern

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:EEK söntès
« Válasz #124 Dátum: 2022. November 12. 14:09:48 »
Üdv!

NE! most akartam írni, h tévedtem. Jól csináltad... valamiért elfelejtettem, « Válasz #119 Dátum: 2022. November 05. 11:02:51 » reagom. Teljesen nem is értem h miért írtam.

A lényeg h amit tegnap délután írtam az a helyes. Nem mondom h nem plussz munka ha én dobok, de gondot sem okoz. És! ha szeretnél még játszani "javíthatunk" a várakozási időn (én is kicsit többet vállaltam mint bírok, s a mindenhova időben írjak nem megy) mondjuk 2 hét/1reag


Ha mégis kiszállsz, akkor köszönöm h részt vettél. A másik játékot is feladod v ezt nem bírod csak követni?

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:EEK söntès
« Válasz #125 Dátum: 2022. November 13. 10:09:49 »
Üdv

Köszönöm hogy eddig is próbáltatok bevárni.Ritka hogy egy kaland fórumon ennyire pörögjön,miattam ne lassítsátok le
 mert aztán kifogy a lendület várakozás közben és leül az egész.
Ezt feladom,de a másikban igyekszem helyt állni...köszönöm a lehetőséget mindkét kalandban.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:EEK söntès
« Válasz #126 Dátum: 2022. November 14. 08:55:53 »
Üdv

Köszönöm hogy eddig is próbáltatok bevárni.Ritka hogy egy kaland fórumon ennyire pörögjön,miattam ne lassítsátok le
 mert aztán kifogy a lendület várakozás közben és leül az egész.
Ezt feladom,de a másikban igyekszem helyt állni...köszönöm a lehetőséget mindkét kalandban.

Ave!

Bocsánat, de ezt most így nagyon ebben a formában nem értem. . . . Szerintem senki nem sürgetett, próbáltuk tartani a heti egy reagot, ám már az elején tisztáztuk, hogy ha valaki csak kéthetente tud reagolni az sem baj csak ne húzódjon hónapokig a regaváltás. . . . Hát igazán sajnálom . . .

Ui.: Egyébként pedig lehet, hogy pont a távozásod fogja majd ki a szelet a mese vitorlájából. . . .

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:EEK söntès
« Válasz #127 Dátum: 2022. November 15. 08:23:48 »
Idézet
Szerintem senki nem sürgetett


Bocsánat,egy szóval nem írtam hogy bármelyikőtök sürgetett...wolftern ajánlotta hogy lassítatok a tempón,erre írtam én,hogy
ritka ha ennyire pörög egy kaland fórumon...aminek én örülök,mert halad.

Idézet
próbáltuk tartani a heti egy reagot

Jelen esetben x napig nem néztem fel,özön reag volt addigra,...ami,ismétlem,egy jó dolog mert halad a kaland,aktív a topic.
Az már az én hiányosságom hogy a visszaolvasás/reagálás lassan ment,ilyen körülmények között szerintem csak lassítom
a lendületet.
Túl lekesen vetettem magam az újabb és újabb kalandokba,ez (is) az eredménye.