Szerző Téma: Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő  (Megtekintve 2696 alkalommal)

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #60 Dátum: 2022. Május 08. 17:00:17 »
Sziasztok :D
Elméletileg megvagyok Carral. Köszönöm erő feletti segítségét Filionak és Mindenkinek aki segített a megalkotásban! Nagyon szépen köszönöm!  :yay:

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #61 Dátum: 2022. Május 09. 13:57:14 »
Hali!

Filio mester úgyis tudja, milyen Gonoc KÁEM-nek lenni, így hadd kötekedjek még egy kicsit.  :read: Továbbra sem a kedved elvétele a cél  :give-up:
De szeretném leszögezni, hogy sokkal jobb lett a karakterlap! Szóval köszönöm a javításokat.

Az alábbiak szúrták ki a szemem.

Iskola:
Az előtörténetedből kiindulva még a Livinai Gyülekezethez való kötődéssel együtt is indokolt az 5 KAP (boszorkány alap) az Iskolához. Viszont, ha szeretnéd a Rend oktatás-bónuszait kihasználni (teszem hozzá, hogy a 2. fokú oktatás bónusz nem ad sokat, így ha nem akarsz Morgena-papnő lenni, akkor nem feltétlen erőltetném, de rád bízom), akkor a Rendhez tartozó 7 KAP-pal kell számolnod. Ez a 8 szint alatt -16 KAP-ot jelentene számodra.

KAP-költés:
Jelenleg a szintenkénti KAP-jaid száma 41 (50-hátterek), ez a 8 szinten összesen 328 KAP. Ha ugye a Gyülekezetet választod, mint iskola, akkor ez 312-re módosul.
Ha jól számoltam, jelen állás szerint 357 KAP-ot költöttél el. De. A harcértékeknél van egy kis kavarodás, így ha megvan külön, hogy a karakteralkotás során hány Mp-t, HM-et, Fp-t, Kp-t illetve Pszi-pontot vásároltál, akkor hamar kiderülne, hogy hol van bibi.
A többieknél is nagyjából kiszámoltam, még ha nem is tűpontosan, szóval tényleg nem csak veled kötekszem! :)

Képzettségek:
Igazából csak a Drágakőmágia szúrt szemet - az is csak azért, mert persze tanulható, csak egy erdei kunyhóban elég nehezen. Még ha valóban a Gyülekezet teljes jogú tagja (értsd: az iskola minden előnyét élvezi 7 KAP iskola-háttérért cserébe), akkor is el kell tölteni némi időt a mesterekkel. És akkor is 18 Kp-dba kerülne, mert a Rend is csak 2. fokú oktatás-bónuszt ad, így az első két fok Kp költsége csökken csak 1-1-gyel.

Egyéb:
Ha időd engedi, még felszerelés-listát, személyiségrajzot meg hasonlókat szerkesztgess a karakternek. :)

CKL
« Utoljára szerkesztve: 2022. Május 09. 13:59:14 írta Cyrgaan KheaLorn »
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #62 Dátum: 2022. Május 19. 02:35:56 »
Sziasztok :)
Átírtam az ET és kiegészítettem. Nem merem már kimondani, de talán már elkészültem a javított verzióval.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #63 Dátum: 2022. Május 19. 10:44:14 »
Üdv!

Nyugodtan merd kimondani, ez egy közös projekt. :) Most rajtam a sor, hogy átböngésszem, ha időm engedi, meg is teszem majd.

Amúgy közérdekű információként közlöm, hogy a bemesélő reagokon dolgozok :)
Most kicsit feltorlódtak a munkahelyi dolgok, de reményeim szerint rövidesen tudunk kezdeni.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #64 Dátum: 2022. Június 26. 10:27:28 »
Kedves Játékosok!

Nem tűntem el, de mióta legutóbb írtam, IRL is elég fárasztóak lettek a mindennapok, ráadásul olyan fogalmazás-gátlót sikerült bevennem, hogy mondatokat sem tudok leírni, nemhogy bemesélő reagokat.
Köszönöm a türelmet.
Reményeim szerint tényleg hamarosan kezdeni tudunk.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #65 Dátum: 2022. Június 26. 14:19:08 »
Kedves Játékosok!

Nem tűntem el, de mióta legutóbb írtam, IRL is elég fárasztóak lettek a mindennapok, ráadásul olyan fogalmazás-gátlót sikerült bevennem, hogy mondatokat sem tudok leírni, nemhogy bemesélő reagokat.
Köszönöm a türelmet.
Reményeim szerint tényleg hamarosan kezdeni tudunk.

CKL

Türelem tornaterem....kezdünk amikor kezdünk.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #66 Dátum: 2022. Augusztus 26. 13:39:14 »
Kedves Játékosok!

A kaland szeptember 7-én szerdán elindul. :)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #67 Dátum: 2023. Január 11. 14:29:50 »
A kalandban felbukkanó NJK-kat fel fogom töltögetni a galériába.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #68 Dátum: 2023. Április 23. 22:48:52 »
Kedves Játékostársak!

Elnézéseteket kérem a két hónapnyi csendért, volt ebben a munkahelyváltástól a mental breakdownig minden.

Egy darabig próbálkoztam írni, mint a discord szerverre írt kis üzenetem is mutatja, de aztán úgy éreztem, hogy nem tudok megfelelően odafigyelni az "extra dolgokra" amíg rendbe nem rakok néhány dolgot.
Mindenesetre, úgy tűnik - lekopogom -, hogy ismét lesz energiám arra, hogy folytassam fórumita tevékenységemet, és ha szeretnétek, hogy folytatódjon ez a kaland, akkor mesélni.

Kérlek, jelezzetek vissza és annak megfelelően lépünk tovább.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #69 Dátum: 2023. Április 24. 12:08:59 »
A hétköznapok dolgai sajnos felülírják a fantázia világát.
Ha van kedved a meséléshez és a többiek is benne vannak,részemről mehet...

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #70 Dátum: 2023. Április 24. 16:04:09 »
Köszi, hogy jeleztél. A való élet ilyen. Részemről nincs semmi gond. Felőlem mehet a folytatás.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Sarokasztal egy füstös ivóban - Csevegő
« Válasz #71 Dátum: 2023. Május 13. 08:23:05 »
Kedves Játékostársak!

Elnézéseteket kérem a két hónapnyi csendért, volt ebben a munkahelyváltástól a mental breakdownig minden.

Egy darabig próbálkoztam írni, mint a discord szerverre írt kis üzenetem is mutatja, de aztán úgy éreztem, hogy nem tudok megfelelően odafigyelni az "extra dolgokra" amíg rendbe nem rakok néhány dolgot.
Mindenesetre, úgy tűnik - lekopogom -, hogy ismét lesz energiám arra, hogy folytassam fórumita tevékenységemet, és ha szeretnétek, hogy folytatódjon ez a kaland, akkor mesélni.

Kérlek, jelezzetek vissza és annak megfelelően lépünk tovább.

CKL

Mehet tovább a fórum már csak ilyen meg a fórum mesék is...