Szerző Téma: Fogadó a Névtelen Katonához  (Megtekintve 3595 alkalommal)

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #105 Dátum: 2021. Szeptember 12. 17:40:44 »
Üdv!

"Játék" Technikai jellegű kérdés ÚTK MAGUS 164. oldal "Pszi" a képzettség leírásából kifolyólag nem teljesen egyértelmű a helyzet mert azt írja, hogy aki 1 és 2 fokon tudja használni az 1 és 2 fokú diszciplínákat ( maradjunk a Pyarroni pszi-nél ) ám csak saját magára ergó ezeken a szinteken mind az elme és mind a test fa 1 és 2 fokú diszciplínáit képes alkalmazni magára, ám harmadik szinten választania kell a Test és Elme fa között és innentől kezdve azokat tudja használni, no de mi van akkor, ha a Test fát választom akkor amikor 3. szintű pszi használó leszek és elkötelezem magam a test mellett akkor hirtelen elfelejtem az 1. és 2. szintű Elme Fa diszciplínákat hiszen addig azokat is tudtam :P nos akkor most mi van ?

Az Elme és a Test fa 3. szinten válik ketté a pyarroni metódus szerint.

A Pszi képzettségnél az szerepel, hogy "tanulmányait melyik irányba folytatja..." :)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #106 Dátum: 2021. Szeptember 12. 20:29:34 »
Üdv!

"Játék" Technikai jellegű kérdés ÚTK MAGUS 164. oldal "Pszi" a képzettség leírásából kifolyólag nem teljesen egyértelmű a helyzet mert azt írja, hogy aki 1 és 2 fokon tudja használni az 1 és 2 fokú diszciplínákat ( maradjunk a Pyarroni pszi-nél ) ám csak saját magára ergó ezeken a szinteken mind az elme és mind a test fa 1 és 2 fokú diszciplínáit képes alkalmazni magára, ám harmadik szinten választania kell a Test és Elme fa között és innentől kezdve azokat tudja használni, no de mi van akkor, ha a Test fát választom akkor amikor 3. szintű pszi használó leszek és elkötelezem magam a test mellett akkor hirtelen elfelejtem az 1. és 2. szintű Elme Fa diszciplínákat hiszen addig azokat is tudtam :P nos akkor most mi van ?

Az Elme és a Test fa 3. szinten válik ketté a pyarroni metódus szerint.

A Pszi képzettségnél az szerepel, hogy "tanulmányait melyik irányba folytatja..." :)

CKL

Oké de még mindig nem válaszoltad meg azt a kérdést, hogy az 1-2-dik szintű diszciplínákból képes-e az alkalmazó a másik iskola diszciplínáit alkalmazni például ha a Test fa irányába folytatja a tanulmányait akkor képes-e alkalmazni az 1-2-dik szintű Elme fa diszciplínákat (hiszen eddig tudta őket alkalmazni... )

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #107 Dátum: 2021. Szeptember 12. 20:41:26 »
Tudja. Harmadik szintnél van a szétválás. Az első és a második szintű diszciplinákat mindkét irányzat alkalmazhatja.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #108 Dátum: 2021. Szeptember 13. 10:10:58 »
Igen, ezek szerint nem voltam elég egyértelmű.

Az első és második fokú Pszi diszciplínák annyira a Pszi képzés alapjait képezik, hogy azokat minden Pszi felhasználó képes alkalmazni. :)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #109 Dátum: 2021. Október 24. 16:48:00 »
Elnézésetek kérem az eltűnésért, ki kellett költöznöm a lakásomból, segíteni rokonoknak költözni, németországba kellett mennem egy hétre ügyeket intézni rokonnál, aztán pedig egyetemi képzés kezdődött el és munkásabb volt már az első hét mint gondoltam.  :read:

Ne haragudjatok, mostmár kb stabilizálódtam, megpróbálok hetente mindenképp legalább egy reagot írni, de hátha akár többet is.

FONTOS Kérdések:
A: Szeretne-e valamelyik karakter részt venni a kis falunapi versenyen?
B: Szeretne-e valamelyik karakter még aktívan csinálni valamit, vagy mehet egy átvezető a versenyre (ha van játékos) vagy a verseny utáni kis lakomára? :)
- Persze ha megírjátok addig mit csinál a karakter akkor lehetőséget adok ezekre és szívesen veszem ha van valami ötlet hogy üssétek el az időt akkor írjátok meg nyugodtan, és leírom hogy mik történtek, ha olyan akkor lehet kell majd valamit dobni, de alapvetően azt szeretem az ÚTK-ban hogy elég sok mindent le lehet mesélni dobálás nélkül is.

Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #110 Dátum: 2021. Október 24. 17:46:46 »
Idézet
Elnézésetek kérem az eltűnésért

Szerintem el tudjuk nézni... :give-up:

Mivel a karakteremnek külön fognak utólag szólni a fürdő miatt,nem nagyon interakciózunk beszélgetés
 címszóval,szóval részemről ugorhatunk.
Ha a kis lövöldözős vetélkedőnek van valami díja,akkor a kari megpróbál részt venni rajta. (ha arra a versenyre gondolsz)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #111 Dátum: 2021. Október 24. 18:09:23 »
Elnézésetek kérem az eltűnésért...

Mint már sokszor írtam - ráérünk - ezért jó a fórumos játék :)

Saito nem fogja magát megmérettetni, egyszerűen csak figyelemmel kíséri a verseny alakulását. Legfeljebb pár rezes tétben fogad valamelyik indulóra, akit esélyesnek tart. Eszik, módjával iszik, kártyázik, pihen és figyel. Úgy sejti, hogy előbb-utóbb úgyis történik majd valami. Ha mást nem a Toroniak  miatt, vagy a Toroniakkal.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #112 Dátum: 2021. Október 24. 19:41:42 »
Elnézésetek kérem az eltűnésért...

Mint már sokszor írtam - ráérünk - ezért jó a fórumos játék :)

Saito nem fogja magát megmérettetni, egyszerűen csak figyelemmel kíséri a verseny alakulását. Legfeljebb pár rezes tétben fogad valamelyik indulóra, akit esélyesnek tart. Eszik, módjával iszik, kártyázik, pihen és figyel. Úgy sejti, hogy előbb-utóbb úgyis történik majd valami. Ha mást nem a Toroniak  miatt, vagy a Toroniakkal.

Igazán előítéletes ez a Saito  :) de a viccet félretéve Kabata sem kíván részt venni a vetélkedésekben csak cseveg az északi nemesnek amennyiben nincs terhére, valamint majd megjelenik az ünnepi asztalnál amihez meginvitálták  8)

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #113 Dátum: 2021. Október 24. 23:02:47 »
Semmi baj. Én ráérek. Különben is, jó alkalom volt egy jót beszélgetni.

Innon, fürdés előtt vagy után, szeretné megköszönni az ételt, ha lehetséges. Utána meg ha a célbadobás is mehet, akkor miért ne? Neki minden új, főleg, hogy eddig elég ingerszegény környezetben tengődött. Persze a szabályokról nem sok ismerete lesz, de ő igyekszik jól szórakozni.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #114 Dátum: 2021. Október 28. 05:14:40 »
Hali, dobnom kell zárnyitásra. Mielőtt a barbár úr észrevenné, és hanem sikerült hát csináljon ami tetszik.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #115 Dátum: 2021. Október 28. 17:16:15 »
Szia!
45%-os a zárnyitásod, ha azt az ajtót szeretnéd kinyitni, ami a fürdőkhöz vezet, akkor két utat látok magam előtt:
- A: amíg Borisz bent van, akkor dobj kérlek egy próbát (nem azért mert alacsony a zárnyitásod, csak mert ott óvatosabban kell dolgoznod hogy ne hallja meg esetleg a turkászást a zárban)
- B: miután elment Borisz, ez esetben viszont nem szükséges, mert elég nagy a zárnyitás képzettséged, tehát a zár nem okoz gondot.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #116 Dátum: 2021. Október 29. 04:25:05 »
Akkor B.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #117 Dátum: 2021. November 22. 00:09:56 »
Ne haragudjatok eléggé elmostak az elmúlt hetek magukkal, a jövő héten folytathatjuk. Elnézéseteket kérem alássan.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #118 Dátum: 2021. December 08. 03:17:24 »
Borzasztóan sajnálom az eltűnést, a mostani egyetemi évem az eddigiek felülmúlja mind új ismeretekben ( :yay: ) mind pedig tanulnivalóban és készülnivalóban (  :facepalm: ) és bár többször is nekiestem az írásnak, végül sosem lett belőle semmi. Még ma, vagy hasonlóan csütörtök hajnalban szeretnék írni a többi karakternek is egy gyors összefoglalót és az újabb felvonást.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #119 Dátum: 2021. December 08. 09:44:42 »
Szerintem a tanulmányaid fontosabbak,mindenki megérti ha amiatt lassan halad a kaland.