Szerző Téma: Fogadó a Névtelen Katonához  (Megtekintve 3699 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #60 Dátum: 2021. Augusztus 21. 21:03:53 »
Dierol:
A pszi diszciplinák között láttam a Sárkány Dühét, ahhoz nem Pszi (Slan) szükséges?

De igen. Ellenben ezt lesd meg a 31. oldalon:
https://rpgenerations.hu/Vault/index.php/s/ZpZb1oZ20Z20360



Mortis, most nézem, hogy a pszi 2. fokán tudod használni a statikus pajzsot, amivel 11 pontos statikus asztrál és mentál pajzsot tudsz felhúzni, de valamiért mégsem tetted...
« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 21. 21:10:44 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #61 Dátum: 2021. Augusztus 21. 22:58:19 »
Idézet
Mortis, most nézem, hogy a pszi 2. fokán tudod használni a statikus pajzsot, amivel 11 pontos statikus asztrál és mentál pajzsot tudsz felhúzni, de valamiért mégsem tetted...


A program nem vette figyelembe,én meg csak ma este néztem meg hogy mit tud 2. fokon használni,majd átírom...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #62 Dátum: 2021. Augusztus 21. 23:16:14 »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #63 Dátum: 2021. Augusztus 22. 10:55:46 »
Dierol:
A pszi diszciplinák között láttam a Sárkány Dühét, ahhoz nem Pszi (Slan) szükséges?

De igen. Ellenben ezt lesd meg a 31. oldalon:
https://rpgenerations.hu/Vault/index.php/s/ZpZb1oZ20Z20360




Egyébként ez különbözteti meg a harcművészeket mindenki mástól, a Slan Pszi 5. foka, 4. fokig itt-ott még engedélyezett.

CKL

ui.: amúgy én is készülök ám a karakterrel, de még nem tudom, hogy azt a jellemrajzot, amit kigondoltam, milyen kaszttal támasszam alá.
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #64 Dátum: 2021. Augusztus 22. 11:38:36 »
Idézet
ui.: amúgy én is készülök ám a karakterrel, de még nem tudom, hogy azt a jellemrajzot, amit kigondoltam, milyen kaszttal támasszam alá.


Írd ki szavazásra :D  8)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #65 Dátum: 2021. Augusztus 22. 12:28:42 »
Honnan töltötték le a képeket? Mert azzal mindig bajjal vagyok.

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #66 Dátum: 2021. Augusztus 22. 13:12:27 »
Honnan töltötték le a képeket? Mert azzal mindig bajjal vagyok.


Én mindig a google képkeresőt,vagy a Pinterest használom.Gyakran jó pár kulcsszót végig
 próbálok mire megfelelő karakterkép akad.
Választott kaszttól függően Neked ajánlom pl. fantasy female warriro,vagy rogue-ranger-mage-stb..
Vagy fajra elf,half-elf stb...


Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #68 Dátum: 2021. Augusztus 22. 14:22:34 »
Én a google-ben szoktam keresni legtöbbször, de most pl. a deviantarton kerestem nektek képeket a különböző keleti arcokról. Ha gondolod, drive-ra feltudok küldeni egy nagy csomag képet ami a laptopomon van és átküldöm.

A portrait azért jó kulcsszó hozzáadni mert úgy több nagyon menő arcképet kapsz :) (és kevesebb szexi pin up harcoslányokat)
« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 22. 14:24:29 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2645
  • Aktivitás:
    4%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #69 Dátum: 2021. Augusztus 25. 06:21:02 »
Nem tudom ki segített a képpel, de ezer hála érte!  :win: :win: :win: :win: :win: Köszönöm!

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #70 Dátum: 2021. Augusztus 25. 07:01:17 »
Nem tudom ki segített a képpel, de ezer hála érte!  :win: :win: :win: :win: :win: Köszönöm!

Mivel más reagjának moderálásához nem sok embernek van jogosultsága (az adott mesén belül a mesélőnek és a moderátoroknak) a kör igencsak szűk....
Egyébként pedig a hozzászólás alján megjelenik, hogy ki módosította utoljára és mikor #« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 24. 10:27:40 írta Dierol »#

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #71 Dátum: 2021. Augusztus 25. 08:59:26 »
Akar valaki élni azzal a lehetőséggel, hogy be mesélje a karakterét, ahogy szeretné bemutatni?
Egy kicsit szabadabb bevezetésre gondoltam, ha szeretnétek, bemutathatjátok a karaktereteket, leírhatjátok, miért jött a falu felé
 Ha szükséges, nyugodtan nevezzenek meg további karaktereket, akár egy két helyszínt is és beleépítjük a mesébe ezeket.

Ha nincs rá igény, intézhetem én is, de bemutatónak szerintem tök hangulatos lenne, ha ti vezetnétek be a karaktereket :)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #72 Dátum: 2021. Augusztus 25. 09:50:22 »
Akar valaki élni azzal a lehetőséggel, hogy be mesélje a karakterét, ahogy szeretné bemutatni?
Egy kicsit szabadabb bevezetésre gondoltam, ha szeretnétek, bemutathatjátok a karaktereteket, leírhatjátok, miért jött a falu felé
 Ha szükséges, nyugodtan nevezzenek meg további karaktereket, akár egy két helyszínt is és beleépítjük a mesébe ezeket.

Ha nincs rá igény, intézhetem én is, de bemutatónak szerintem tök hangulatos lenne, ha ti vezetnétek be a karaktereket :)

Üdv!

Nekem tervben van csak előbb eljutnèk a karakter vèglegesítèsèhez ès utána írok reagot.

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #73 Dátum: 2021. Augusztus 25. 09:56:10 »
Akar valaki élni azzal a lehetőséggel, hogy be mesélje a karakterét, ahogy szeretné bemutatni?
Egy kicsit szabadabb bevezetésre gondoltam, ha szeretnétek, bemutathatjátok a karaktereteket, leírhatjátok, miért jött a falu felé
 Ha szükséges, nyugodtan nevezzenek meg további karaktereket, akár egy két helyszínt is és beleépítjük a mesébe ezeket.

Ha nincs rá igény, intézhetem én is, de bemutatónak szerintem tök hangulatos lenne, ha ti vezetnétek be a karaktereket :)

Megpróbálok majd valamit összehozni,hátha még sikerül is :)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #74 Dátum: 2021. Augusztus 25. 10:19:10 »
Akar valaki élni azzal a lehetőséggel, hogy be mesélje a karakterét, ahogy szeretné bemutatni?
Egy kicsit szabadabb bevezetésre gondoltam, ha szeretnétek, bemutathatjátok a karaktereteket, leírhatjátok, miért jött a falu felé
 Ha szükséges, nyugodtan nevezzenek meg további karaktereket, akár egy két helyszínt is és beleépítjük a mesébe ezeket.

Ha nincs rá igény, intézhetem én is, de bemutatónak szerintem tök hangulatos lenne, ha ti vezetnétek be a karaktereket :)

Tessék, egyszerűsítettem neked a dolgon - de sajna itt legfeljebb olyan ismerőse lehet a karakternek, aki maga is erre az eseményre jött, mert helyben nem ismerős neki senki.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"