Szerző Téma: Fogadó a Névtelen Katonához  (Megtekintve 3607 alkalommal)

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #90 Dátum: 2021. Augusztus 30. 19:30:45 »
A sérült katona az Innont üldöző pár tagú csapat tagja. Az előtörténetből kötöttem ide. Innon mint gyanús alak dézsmálta a környék kertjeit, és harmadik alkalommal a nyomába eredt pár katona. Csapdaállítás 2.fokkal Innon is készült, és az egyik katona, (mintha 01et dobott volna) az egyik csapda miatt véletlenül egy hasadékba zuhant.

Bocsánat, ha nem volt érthető egyből....

Innon ezért érezte, hogy köteles tenni valamit, ha már miatta történt a "baleset".

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #91 Dátum: 2021. Augusztus 30. 21:30:39 »
Oh, nem nem, csak nem láttam a kiegészített karakterlapot ;) megnézem egyből
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #92 Dátum: 2021. Augusztus 30. 21:39:52 »
A kapcsolat baráti, szerintem kérhet majdnem szinte bármit előkerül a káosz jellemem. De az tuti, hogy a barbár urat nem szívesen szolgálom ki. Félek kissé egy pillanat alatt a falhoz leszek csapva de a jattért bármit. Akartam volna még írni, de úgyis lesz rá alkalom.

Irhatsz nyugodtan.
A baráti kapcsolat elsősorban az NPC felé vonatkozik, tehát te kérhetsz tőle kisebb nagyobb szivességeket, viszont lehet ő is fog kérni, de biztosan nem olyat, hogy szolgálj ki egy nagydarab fickót aki most hozott be egy sérült embert :D
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #93 Dátum: 2021. Szeptember 02. 14:23:57 »
Még a jellemrajzot megfogalmazom, meg feltöltök képet, és kész vagyok.

Ha leokézod, írok magamnak kezdő reagot, bár igyekeztem az előtörténet végébe mindent belesűríteni, amit kell :)

CKL

EDIT: ja, és az iskoláról is csinálok egy rövid leírást. Az Északi Szövetség kiegészítőben kerül egyébként említésre, úgy határoztam, hogy a shien-ka-tohoz hasonlíthat leginkább, ezért annak a harcértékeit vettem alapul.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Szeptember 02. 14:39:21 írta Cyrgaan KheaLorn »
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #94 Dátum: 2021. Szeptember 04. 17:53:09 »
Végeztem. :)

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #95 Dátum: 2021. Szeptember 04. 21:33:21 »
Részemről igencsak rendben van a karakter :)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #96 Dátum: 2021. Szeptember 05. 05:24:33 »
Igen Ut Sevahoz beszélek.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #97 Dátum: 2021. Szeptember 05. 15:26:42 »
Egy kicsit kivárok a többi játékos reakciói kapcsán :P

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #98 Dátum: 2021. Szeptember 05. 17:54:19 »
Egy kérdésem lenne: Haldirien hozzászólásának a nevek felsorolása az nem a sorrend, ugye?

Úgy gondoltam, Innonnak a közös nyelv csak első szinten lenne meg. Mehet így, vagy ne "akadályozzam" a sztorit?

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #99 Dátum: 2021. Szeptember 05. 18:12:00 »
Egy kérdésem lenne: Haldirien hozzászólásának a nevek felsorolása az nem a sorrend, ugye?

Úgy gondoltam, Innonnak a közös nyelv csak első szinten lenne meg. Mehet így, vagy ne "akadályozzam" a sztorit?

Ha sorend,akkor én már belekotnyeleskedtem :D

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #100 Dátum: 2021. Szeptember 05. 18:54:31 »
Én is folyton. Ha reagáltak így úgy legalább halad a történet ne várd ki a sorod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #101 Dátum: 2021. Szeptember 10. 18:01:42 »
Üdv!

"Játék" Technikai jellegű kérdés ÚTK MAGUS 164. oldal "Pszi" a képzettség leírásából kifolyólag nem teljesen egyértelmű a helyzet mert azt írja, hogy aki 1 és 2 fokon tudja használni az 1 és 2 fokú diszciplínákat ( maradjunk a Pyarroni pszi-nél ) ám csak saját magára ergó ezeken a szinteken mind az elme és mind a test fa 1 és 2 fokú diszciplínáit képes alkalmazni magára, ám harmadik szinten választania kell a Test és Elme fa között és innentől kezdve azokat tudja használni, no de mi van akkor, ha a Test fát választom akkor amikor 3. szintű pszi használó leszek és elkötelezem magam a test mellett akkor hirtelen elfelejtem az 1. és 2. szintű Elme Fa diszciplínákat hiszen addig azokat is tudtam :P nos akkor most mi van ?

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #102 Dátum: 2021. Szeptember 10. 20:53:34 »
Üdv!
...
akkor hirtelen elfelejtem az 1. és 2. szintű Elme Fa diszciplínákat hiszen addig azokat is tudtam :P nos akkor most mi van ?

Akkor az van, hogy egy amnéziás slannal játszol  ;) De különben az 1. és 2. fokú diszciplínákat tudod használni minkét ágból, és csak 3. szint és felette válik ketté. Gondolnám én  :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #103 Dátum: 2021. Szeptember 11. 08:40:34 »
Sziasztok! Úh, ezek szerint végül valamiért nem küldte el anno. Haladjunk nyugodtan, nem kell minden reag után megvárni a mesélőt vagy a többieket kivárni, ez egy gonoc rendszer de sajnos különben nagyon-nagyon elhúzódhatnak a dolgok.

Én a Pszit teljesen úgy kezelném itt, ahogy a fegyverek vannak kezelve. A 2. szintig egy "Fegyvercsoportot" választasz ki (tőrök, kardok, szálfegyverek) és ha 3.-as szintre egy lépés során ezek közül kiválaszthatsz egy fegyvert. Szerintem úgy logikus, hogy a többi fegyverrel 2.es fokon továbbra is képzett vagy, tehát ha pl. Ramierát és Méregfogat is akarsz 3-as szintre, elég csak kétszer felfejlesztened az alap 2.es fokú Tőrök fegyverhasználatot.

A pszinél azért ez kicsit másabb, mert az Elme és a Test útja kvázi teljesen más megközelités, viszont szerintem az továbbra is fennáll, hogy mint egy 2.es fokú használó tudod azokat használni. Másnem majd alaposan fejbevernek a helyi toroniak, és kiverik belőled a tudást.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #104 Dátum: 2021. Szeptember 12. 17:02:15 »
Hald, eleinte elütésnek néztem, de most már meg vagyok győződve róla, hogy szándékos (már ha nem értettem félre valamit) Mégpedig azt, hogy Filio karakterénél is valamiért mesterkardot írtál Slan kard helyett. Valóban hasonlít a kettő egymásra, de azt hiszem, hogy a kardművész a kardjába dőlne, ha a Slan kard helyett mesterkardja volna   ::)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"