Szerző Téma: Fogadó a Névtelen Katonához  (Megtekintve 3668 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #75 Dátum: 2021. Augusztus 25. 19:08:24 »
Én ezt tervezem. Majd ha időm engedi.

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #76 Dátum: 2021. Augusztus 25. 23:46:22 »
Sziasztok!

Jó hosszú kihagyás után ugranék egyből be ide a mélyvízbe, ha megengeditek. Igyekszem hamar elkészíteni egy karaktert, ötlet az van bőven...

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #77 Dátum: 2021. Augusztus 26. 11:02:54 »
Üdv Gonoc KÁEM!

"Elinuin falva a Vinverio-hegység talpától egy félnapi járóföldre fekvő falu, amelynek a lakói a közeli Tuil városa mellett a környék bányafalvai számára adnak el a megtermelt javakból."

Akkor ha jól értelmezem a település a Tilligel - Tuil - Zahndian háromszögben a Vinverio hegység lábánál található és fölötte bányász falvak vannak a hegyekben...
Kérdés Niiro Lakhon úr székhelye a településen Elinuin-ban van vagy máshol esetleg a városban és ha a városban van ki viszi az ügyeit a településen és környező falvakban valamint ki gyakorolja a hatalmat helyette a birtokán ( ez lehet akár két személy is :) )

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #78 Dátum: 2021. Augusztus 26. 12:58:26 »
Kérdés: Dolgozhatnék penge (Borivó Borisnál?) mert ezt akartam beírni a karakterlapra csak azért megkérdem szabad e.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #79 Dátum: 2021. Augusztus 26. 22:08:49 »
Üdv Gonoc KÁEM!

"Elinuin falva a Vinverio-hegység talpától egy félnapi járóföldre fekvő falu, amelynek a lakói a közeli Tuil városa mellett a környék bányafalvai számára adnak el a megtermelt javakból."

Akkor ha jól értelmezem a település a Tilligel - Tuil - Zahndian háromszögben a Vinverio hegység lábánál található és fölötte bányász falvak vannak a hegyekben...
Kérdés Niiro Lakhon úr székhelye a településen Elinuin-ban van vagy máshol esetleg a városban és ha a városban van ki viszi az ügyeit a településen és környező falvakban valamint ki gyakorolja a hatalmat helyette a birtokán ( ez lehet akár két személy is :) )

Úgy vélem igen jól értelmezed (Amennyiben van bármilyen forrásotok ami településeket, neveket, stb tartalmaz, kérlek osszátok meg, mert én MAGUS világából a Wayne Chapman könyveken és az ETK és UTK alapkönyveken kivül nem olvastam semmit)
Niiro Larkhon úrnak nincsen hatalmas földje, egy tucat bányászfalu van a földjén. Van egy kúriája, ahol élni szokott és a falvakban elöljárók tartják a rendet, a milicia segitségével és egy két fegyveressel. Most az ünnepség miatt mind Larkhon nagyúr katonái alaposabban tudják őrizni a rendet, vigyázni az emberekre.
Elinuin elöljáróra egy Shima Kries nevű idős őshonos tiadlani, az hirlik róla hogy bár nem a legélesebb elme, viszont megvan a maga bölcsessége és szeretik őt az emberek.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #80 Dátum: 2021. Augusztus 26. 22:27:10 »
Üdv Gonoc KÁEM!

"Elinuin falva a Vinverio-hegység talpától egy félnapi járóföldre fekvő falu, amelynek a lakói a közeli Tuil városa mellett a környék bányafalvai számára adnak el a megtermelt javakból."

Akkor ha jól értelmezem a település a Tilligel - Tuil - Zahndian háromszögben a Vinverio hegység lábánál található és fölötte bányász falvak vannak a hegyekben...
Kérdés Niiro Lakhon úr székhelye a településen Elinuin-ban van vagy máshol esetleg a városban és ha a városban van ki viszi az ügyeit a településen és környező falvakban valamint ki gyakorolja a hatalmat helyette a birtokán ( ez lehet akár két személy is :) )

Úgy vélem igen jól értelmezed (Amennyiben van bármilyen forrásotok ami településeket, neveket, stb tartalmaz, kérlek osszátok meg, mert én MAGUS világából a Wayne Chapman könyveken és az ETK és UTK alapkönyveken kivül nem olvastam semmit)
Niiro Larkhon úrnak nincsen hatalmas földje, egy tucat bányászfalu van a földjén. Van egy kúriája, ahol élni szokott és a falvakban elöljárók tartják a rendet, a milicia segitségével és egy két fegyveressel. Most az ünnepség miatt mind Larkhon nagyúr katonái alaposabban tudják őrizni a rendet, vigyázni az emberekre.
Elinuin elöljáróra egy Shima Kries nevű idős őshonos tiadlani, az hirlik róla hogy bár nem a legélesebb elme, viszont megvan a maga bölcsessége és szeretik őt az emberek.

Üdv!

Nyugodj meg én sem sok MAGUS regényt faltam fel egy kezemen meg tudom számolni őket. . . .
Szóval források:
Ynev térkép : https://kalandozok.hu/ynev/?#1/6418/10000
Minden más (cikkek, névgenerátor stb ) : https://kalandozok.hu/

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #81 Dátum: 2021. Augusztus 27. 11:04:51 »
Kész, a saccperrkábééé  verzió!

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #82 Dátum: 2021. Augusztus 27. 18:02:02 »
Szia!
A Manaháló az egy külön háttér, a MAGUS alapkönyvben amit találtam az Mágiatagadás (nagyobb ellenállás mágia ellen), Mágikus fogékonyság (mágiát képes használni) és Manalátó (látja a mágikus hatásokat, hasonló)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #83 Dátum: 2021. Augusztus 28. 06:15:44 »
Ezt most igennek veszem!

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #84 Dátum: 2021. Augusztus 28. 17:45:46 »
Igen igen, csak a Borivó Boriszról nem tudtam, hogy egy új karakterre gondoltál, vagy a fogadós Boriszra.

Köszönöm szépen mindannyiótoknak a bemutatókat, hamarosan irok is nektek :)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #85 Dátum: 2021. Augusztus 28. 19:31:21 »
Borivó

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #86 Dátum: 2021. Augusztus 29. 15:06:18 »
Értem köszi! :)

Frissítettem az ismerettségeket, a fogadós Borisz rokoni kapcsolatok miatt jobb kapcsolatban áll Feliciával. Még Feliciának lógok egy résszel, mert ő a tavernában több mindent tudhat még.

A kis számocskák csak nekem jelzések, hogy kb mégis mennyire baráti/semleges/ellenséges a viszony.
Pl. Baráti kapcsolatokról egy két szívességet lehet kérni, a kis szám nagyságától függően akár olyan szívesség is kérhető, ami a kapcsolat érdekeit sérti/veszélybe sodorja.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 29. 15:09:09 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #87 Dátum: 2021. Augusztus 29. 20:50:55 »
Döntésre jutottam, úgyhogy holnap én is feltöltom a karaktert.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #88 Dátum: 2021. Augusztus 30. 05:29:27 »
A kapcsolat baráti, szerintem kérhet majdnem szinte bármit előkerül a káosz jellemem. De az tuti, hogy a barbár urat nem szívesen szolgálom ki. Félek kissé egy pillanat alatt a falhoz leszek csapva de a jattért bármit. Akartam volna még írni, de úgyis lesz rá alkalom.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 30. 06:58:39 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Fogadó a Névtelen Katonához
« Válasz #89 Dátum: 2021. Augusztus 30. 19:16:22 »
Kirvano:
A sérült katonáról kérdeznélek :)

- Szerinted Innon csak megtalálta a sérültet, vagy láthatta mi történt, esetleg ő maga okozta a sérülést? :)
- A sérült katona egy zsoldos vagy egy helyi őr?

(Kezdetben jobbnak érzem, ha több szabadságot kal a játékos ilyen tereken)
Ha rám vársz sikolts rám.