Szerző Téma: Club Beyond - X (Small-talk)  (Megtekintve 3439 alkalommal)

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #105 Dátum: 2022. Július 18. 14:20:07 »
Kérdés:

Általánosan ismert dolog a koreaiakkal kapcsolatban,vagy a városra/környékre jellemző?
Kérdésem arra irányul hogy az Idegen (3) hátrány befolyásolja e a dobásokat velük kapcsolatban?
Jár e levonás,vagy egyáltalán dobhatok e rá?

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #106 Dátum: 2022. Július 18. 17:09:43 »
Gondoltam szakértek, amíg a KM nem ér ide, aztán jól kijavít. Szerintem jelen esetben az idegen hátrány nem mérvadó, mert feltehetőleg beépítette már a célszámokba (a karakterem is új fiúnak minősül ebben a városban, gondolom azért is egyformák a célszámok)
feltételezésem szerint általános műveltséggel fogod tudni sikeres teszt esetén a cég nevét, esetleg a pasasét is, meg hogy kb. milyen termékei vannak. Minta azt mondaná neved valaki, hogy SpaceX
Az etikett esetében gondolom egy fokkal több, részletesebb információt lehetne megtudni, míg az alvilág esetében a nem annyira publikus - de feltehetőleg továbbra is címlapra kívánkozó (már ha kitudódik) szóbeszédekről lehet tudomásod. Az már más kérdés, hogy tudjuk-e, hogy mi lehet a különbség a csonmu és Cheukshin között  ;D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #107 Dátum: 2022. Augusztus 05. 10:50:55 »
Kérdés:

Általánosan ismert dolog a koreaiakkal kapcsolatban,vagy a városra/környékre jellemző?
Kérdésem arra irányul hogy az Idegen (3) hátrány befolyásolja e a dobásokat velük kapcsolatban?
Jár e levonás,vagy egyáltalán dobhatok e rá?

Gondoltam szakértek, amíg a KM nem ér ide, aztán jól kijavít. Szerintem jelen esetben az idegen hátrány nem mérvadó, mert feltehetőleg beépítette már a célszámokba (a karakterem is új fiúnak minősül ebben a városban, gondolom azért is egyformák a célszámok)
feltételezésem szerint általános műveltséggel fogod tudni sikeres teszt esetén a cég nevét, esetleg a pasasét is, meg hogy kb. milyen termékei vannak. Minta azt mondaná neved valaki, hogy SpaceX
Az etikett esetében gondolom egy fokkal több, részletesebb információt lehetne megtudni, míg az alvilág esetében a nem annyira publikus - de feltehetőleg továbbra is címlapra kívánkozó (már ha kitudódik) szóbeszédekről lehet tudomásod. Az már más kérdés, hogy tudjuk-e, hogy mi lehet a különbség a csonmu és Cheukshin között  ;D

Üdv!

A célszámoknál figyelembe vettem a karakterek lehetőségeit és tudását és annak fényében adtam meg őket a későbbekben a sikerek kapcsán majd a reagokban nyújtok infókat ahogyan láttam a Kölyöknek lett meg a műveltsége így nagy vonalakban tisztában lehet a Raven Microcybernetics működési területeivel.

Raven Microcybernetics:
"Főképpen arról ismertek, hogy mindig a kibertechnológia élvonalában járnak, nagy tisztelet övezi őket minőség-ellenőrzésük és szerénységük miatt. Világhírűek kiberprogramok, teljes testre kiterjedő konverziók, elektronikai, netware és ACPA alkatrészek gyártásából limitált szériákban. Azt már kevesebben tudják, hogy a cég a kezdetekkor részt vett és jelentős szerepe volt az első Net-interfész-algoritmusok kifejlesztésében."

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #108 Dátum: 2022. Augusztus 05. 17:36:49 »
Klinika

Sajnos a tervező program méretei korlátozottak ezért a folyosók hossza csak jelképes (minden folyosóról 3-3 szoba nyílik és a folyosók végén vannak a műtők 3 db összesen) és egyforma hosszúak.
...

Esetleg erre az ingyenes megoldásra vethetsz esetleg egy pillantást:
https://pcon-planner.com/en/download/

megtervezheted az alaprajzot, és be is barbizhatod (rendezheted), mert tele van különféle gyártók bútoraival. ráadásul van oktató anyag is hozzá:
https://pcon-planner.com/en/learn/video-tutorials/
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #109 Dátum: 2024. Február 24. 15:08:44 »
Dobtam akaraterőre, de a +2 módosítót nem értem. A kölyök makacs, mint egy öszvér, és az akaratereje +5 - de szerintem így is jó lett a dobás :) edit: megvan - nem nekem kellett dobni  :D
« Utoljára szerkesztve: 2024. Március 03. 17:26:52 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #110 Dátum: 2024. Március 19. 16:14:49 »
Sziasztok!

Bocsánat a várakoztatásért!
 

Mondhatnám hogy más dolgok miatt nem jut időm írni, de egyszerűen nincs ihletem a kaland folytatásához.
Láttuk hogy már jó ideje elég rövidre sikerednek az írások, lényegében semmivel sem járulnak hozzá a sztori
előrehaladásához...Ezért feladnám a helyemet, egyúttal azt megköszönöm hogy eddig is segítettetek a számomra
 ismeretlen rendszerrel és türelmesek voltatok irányomban.
Továbbra is nyomon követem Dierol "a kölyök" kalandjait, mert roppant jól adja az okos kisgyerek karakterét és
Filo mester kalandleírásait. Visszaolvasva az én reagjaim csak elvettek ezen leírások értékéből.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #111 Dátum: 2024. Március 19. 19:35:49 »
Sziasztok!

Bocsánat a várakoztatásért!
 

Mondhatnám hogy más dolgok miatt nem jut időm írni, de egyszerűen nincs ihletem a kaland folytatásához.
Láttuk hogy már jó ideje elég rövidre sikerednek az írások, lényegében semmivel sem járulnak hozzá a sztori
előrehaladásához...Ezért feladnám a helyemet, egyúttal azt megköszönöm hogy eddig is segítettetek a számomra
 ismeretlen rendszerrel és türelmesek voltatok irányomban.
Továbbra is nyomon követem Dierol "a kölyök" kalandjait, mert roppant jól adja az okos kisgyerek karakterét és
Filo mester kalandleírásait. Visszaolvasva az én reagjaim csak elvettek ezen leírások értékéből.

Sajnálattal hallom, de tudomásul veszem mást nem tudok tenni.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #112 Dátum: 2024. Március 19. 19:43:23 »
Sziasztok!

Bocsánat a várakoztatásért!
 

Mondhatnám hogy más dolgok miatt nem jut időm írni, de egyszerűen nincs ihletem a kaland folytatásához.
Láttuk hogy már jó ideje elég rövidre sikerednek az írások, lényegében semmivel sem járulnak hozzá a sztori
előrehaladásához...Ezért feladnám a helyemet, egyúttal azt megköszönöm hogy eddig is segítettetek a számomra
 ismeretlen rendszerrel és türelmesek voltatok irányomban.
Továbbra is nyomon követem Dierol "a kölyök" kalandjait, mert roppant jól adja az okos kisgyerek karakterét és
Filo mester kalandleírásait. Visszaolvasva az én reagjaim csak elvettek ezen leírások értékéből.

Kár érte! Köszönjük, hogy eddig is részt vettél benne - illetve azt, hogy szóltál!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"