Szerző Téma: Club Beyond - X (Small-talk)  (Megtekintve 1465 alkalommal)

Nem elérhető Rigor Mortis

• Kezdő
  • **
  • Aktivitás:
    24%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #105 Dátum: 2022. Július 18. 14:20:07 »
Kérdés:

Általánosan ismert dolog a koreaiakkal kapcsolatban,vagy a városra/környékre jellemző?
Kérdésem arra irányul hogy az Idegen (3) hátrány befolyásolja e a dobásokat velük kapcsolatban?
Jár e levonás,vagy egyáltalán dobhatok e rá?

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    37%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
« Válasz #106 Dátum: 2022. Július 18. 17:09:43 »
Gondoltam szakértek, amíg a KM nem ér ide, aztán jól kijavít. Szerintem jelen esetben az idegen hátrány nem mérvadó, mert feltehetőleg beépítette már a célszámokba (a karakterem is új fiúnak minősül ebben a városban, gondolom azért is egyformák a célszámok)
feltételezésem szerint általános műveltséggel fogod tudni sikeres teszt esetén a cég nevét, esetleg a pasasét is, meg hogy kb. milyen termékei vannak. Minta azt mondaná neved valaki, hogy SpaceX
Az etikett esetében gondolom egy fokkal több, részletesebb információt lehetne megtudni, míg az alvilág esetében a nem annyira publikus - de feltehetőleg továbbra is címlapra kívánkozó (már ha kitudódik) szóbeszédekről lehet tudomásod. Az már más kérdés, hogy tudjuk-e, hogy mi lehet a különbség a csonmu és Cheukshin között  ;D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    58%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #107 Dátum: 2022. Augusztus 05. 10:50:55 »
Kérdés:

Általánosan ismert dolog a koreaiakkal kapcsolatban,vagy a városra/környékre jellemző?
Kérdésem arra irányul hogy az Idegen (3) hátrány befolyásolja e a dobásokat velük kapcsolatban?
Jár e levonás,vagy egyáltalán dobhatok e rá?

Gondoltam szakértek, amíg a KM nem ér ide, aztán jól kijavít. Szerintem jelen esetben az idegen hátrány nem mérvadó, mert feltehetőleg beépítette már a célszámokba (a karakterem is új fiúnak minősül ebben a városban, gondolom azért is egyformák a célszámok)
feltételezésem szerint általános műveltséggel fogod tudni sikeres teszt esetén a cég nevét, esetleg a pasasét is, meg hogy kb. milyen termékei vannak. Minta azt mondaná neved valaki, hogy SpaceX
Az etikett esetében gondolom egy fokkal több, részletesebb információt lehetne megtudni, míg az alvilág esetében a nem annyira publikus - de feltehetőleg továbbra is címlapra kívánkozó (már ha kitudódik) szóbeszédekről lehet tudomásod. Az már más kérdés, hogy tudjuk-e, hogy mi lehet a különbség a csonmu és Cheukshin között  ;D

Üdv!

A célszámoknál figyelembe vettem a karakterek lehetőségeit és tudását és annak fényében adtam meg őket a későbbekben a sikerek kapcsán majd a reagokban nyújtok infókat ahogyan láttam a Kölyöknek lett meg a műveltsége így nagy vonalakban tisztában lehet a Raven Microcybernetics működési területeivel.

Raven Microcybernetics:
"Főképpen arról ismertek, hogy mindig a kibertechnológia élvonalában járnak, nagy tisztelet övezi őket minőség-ellenőrzésük és szerénységük miatt. Világhírűek kiberprogramok, teljes testre kiterjedő konverziók, elektronikai, netware és ACPA alkatrészek gyártásából limitált szériákban. Azt már kevesebben tudják, hogy a cég a kezdetekkor részt vett és jelentős szerepe volt az első Net-interfész-algoritmusok kifejlesztésében."

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    37%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
« Válasz #108 Dátum: 2022. Augusztus 05. 17:36:49 »
Klinika

Sajnos a tervező program méretei korlátozottak ezért a folyosók hossza csak jelképes (minden folyosóról 3-3 szoba nyílik és a folyosók végén vannak a műtők 3 db összesen) és egyforma hosszúak.
...

Esetleg erre az ingyenes megoldásra vethetsz esetleg egy pillantást:
https://pcon-planner.com/en/download/

megtervezheted az alaprajzot, és be is barbizhatod (rendezheted), mert tele van különféle gyártók bútoraival. ráadásul van oktató anyag is hozzá:
https://pcon-planner.com/en/learn/video-tutorials/
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"