Szerző Téma: Club Beyond - X (Small-talk)  (Megtekintve 3447 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #30 Dátum: 2021. Augusztus 23. 20:19:45 »
úgy látom, erről lecsúsztam :) Akkor marad a Midgard, bár az letépi a kezét
« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 23. 20:34:44 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #31 Dátum: 2021. Augusztus 23. 21:29:55 »
Hmmm... Filio, átpakolhatok az Ösztönről 1 pontot az aurára, vagy marad kiberpszichó a kissrác?  ::)

Ó,itt csak még több bonyodalom jönne...harcművészet tanulás,króm aura vesztés dobás...
Jah, a krómokkal meg csak óvatosan - mint most jobban utánaolvastam, ha az aura 0 alá esik, akkor erősen defektes lesz a karakter. Mondjuk én voltam a hülye, hogy csak +1-re tettem.
De ha krómozol, akkor a beültetés sorrendje is sokat számít - mert minden egyes darab után +1-el nő a célszám amit meg kell dobni az aura-csökkenés elkerüléséért.


Igen,olvastam :(
Lehet hagyom a krómokat,meg a harcművészetet és lesz egy ugribugri csávó mint a Yamakasik-k...azt jól van az...

Háj!

A nenon ninja graffitis nomád is hangulatos szerintem minimál krómmal érdemes a harcművészeten elgondolkozni, mivel már az első szint is plusz 8 elosztható pontot ad :) és általában az összes stílus ad akrobatika célszám mínuszt, ha már ugribugri, csak a karakterhez illő stílust kell megtalálni :D

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #32 Dátum: 2021. Augusztus 23. 21:35:55 »
:wow!:   Én ilyennel nem találkoztam,csak a Fejlesztett ismerettel,de az csak a meglévőhöz ad +1-2-3 szintet...
Pedig van valamelyik holdtöltében. Ha gondolod vedd fel nyugodtan az előnyt :)


egész viselhető lett a dobássor :) 1. dobásnál veszített 0,5 Aurát, így a 2 dobás 9-es célszámánál további 0,25-öt, a 3. dobás 10-es célszáma meglett, és a 4. dobásnál veszett még 1 Aura pontot. A végeredmény:
Aura+1-ből -1,75, azaz Aura -1 lett.

hogy érzed a karakter vázát:
vagyon   +3 pontos előny
hozzáférhetetlen tulajdon - vagyon -3 pontos hátrány
Kor 11 éves -2 pontos hátrány
ismerősök   +1 pontos előny
+10kp   +1 pontos előny
gyűlölet -1 pontos hátrány
Ismertség – utcakölyökként +1 pontos előny
adósság-szívesség - 1 pontos hátrány
Pszi-képességek    +1 pontos előny

Majd még a ZakTek7 tűpisztolyra kell beszerezhetőséget dobni (13 elérhetőség), mert arra ácsingózik a visszarúgás hiánya miatt.
De mi is a helyzet az írás/olvasás képzettséggel? :)

A tűvető azért nehezen beszerezhető mert orvgyilkos fegyver és átcsúszik a legtöbb ellenőrzésen :D

Hmmm... Filio, átpakolhatok az Ösztönről 1 pontot az aurára, vagy marad kiberpszichó a kissrác?  ::)

Ó,itt csak még több bonyodalom jönne...harcművészet tanulás,króm aura vesztés dobás...
Jah, a krómokkal meg csak óvatosan - mint most jobban utánaolvastam, ha az aura 0 alá esik, akkor erősen defektes lesz a karakter. Mondjuk én voltam a hülye, hogy csak +1-re tettem.
De ha krómozol, akkor a beültetés sorrendje is sokat számít - mert minden egyes darab után +1-el nő a célszám amit meg kell dobni az aura-csökkenés elkerüléséért.

Jaham Ösztönről átcsoportosíthatsz 1 pontot Aurára, hogy ne legyél kiberpszicho ha már egy lombikbébi program keretében fogantál mint az új szuperhumán vagy poszthumán generáció  :D :panic:

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #33 Dátum: 2021. Augusztus 23. 21:43:48 »
Zsír :) akkor beállítom 0-s aurára, a zakteket pedig lehet, hogy végleg elfelejtem, ha már csúnyán néznének miatta. Lehet, hogy egy GaussMicroLine nem verné ki annyira a biztosítékot, ha meglátják nála? ;D (persze előbb meg kell szaladnia anyagilag)

Vissza a háttérre. Szóval azt mondod, hogy a szívességgel tartozás helyett légyen rémálmok?  ::)

Edit
Itt egy kapszulaszálló:



« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 23. 22:09:31 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #34 Dátum: 2021. Augusztus 23. 21:54:30 »
Háj!

A nenon ninja graffitis nomád is hangulatos szerintem minimál krómmal érdemes a harcművészeten elgondolkozni, mivel már az első szint is plusz 8 elosztható pontot ad :) és általában az összes stílus ad akrobatika célszám mínuszt, ha már ugribugri, csak a karakterhez illő stílust kell megtalálni :D

ha felveszed a +kp-t 2. fokon, az 20 pontot ad, és ha mellé bevállalsz egy Harcművész 2-t, az +14 pontot még adhat a Harcművészetre elkölthetőkre, azaz 104 pontból alkothatod meg a karit képzettség ügyileg. Az azért valóban nem olyan rossz. Főleg, hogy minden 3. képzettség szint után +1 sebzést is ad - már a támadó képzettségeknél.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #35 Dátum: 2021. Augusztus 23. 23:00:34 »
Háj!

A nenon ninja graffitis nomád is hangulatos szerintem minimál krómmal érdemes a harcművészeten elgondolkozni, mivel már az első szint is plusz 8 elosztható pontot ad :) és általában az összes stílus ad akrobatika célszám mínuszt, ha már ugribugri, csak a karakterhez illő stílust kell megtalálni :D

ha felveszed a +kp-t 2. fokon, az 20 pontot ad, és ha mellé bevállalsz egy Harcművész 2-t, az +14 pontot még adhat a Harcművészetre elkölthetőkre, azaz 104 pontból alkothatod meg a karit képzettség ügyileg. Az azért valóban nem olyan rossz. Főleg, hogy minden 3. képzettség szint után +1 sebzést is ad - már a támadó képzettségeknél.

Igen,köszönöm...már elkezdtem a kidolgozást.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #36 Dátum: 2021. Augusztus 24. 06:29:43 »
Zsír :) akkor beállítom 0-s aurára, a zakteket pedig lehet, hogy végleg elfelejtem, ha már csúnyán néznének miatta. Lehet, hogy egy GaussMicroLine nem verné ki annyira a biztosítékot, ha meglátják nála? ;D (persze előbb meg kell szaladnia anyagilag)

Vissza a háttérre. Szóval azt mondod, hogy a szívességgel tartozás helyett légyen rémálmok?  ::)

Jah legyen rémálmok a vagyon illetve hozzáférhetetlen vagyon pedig lehet jó kombó legalább van valami célja a karakternek...

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #37 Dátum: 2021. Augusztus 24. 11:37:11 »
Koncepció:
A történetet(eket) a játékosok karaktereihez fogom igazítani valószínűleg a fórumos formátumra tekintettel a szociális interakciók fognak dominálni a nyers akcióval szemben. Az eddigi karakterkoncepciók alapján a szokásoktól (New Hessen) elrugaszkodva helyszínként Dastefarn-t (Gauss székhely) vagy Chiba-Niigata (Vector székhely) jelölném meg.

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #38 Dátum: 2021. Augusztus 24. 11:42:32 »
Koncepció:
A történetet(eket) a játékosok karaktereihez fogom igazítani valószínűleg a fórumos formátumra tekintettel a szociális interakciók fognak dominálni a nyers akcióval szemben. Az eddigi karakterkoncepciók alapján a szokásoktól (New Hessen) elrugaszkodva helyszínként Dastefarn-t (Gauss székhely) vagy Chiba-Niigata (Vector székhely) jelölném meg.



Gondolom mindkét városnak van szegénynegyede,így az én karimnak lényegében mindegy lesz.

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #39 Dátum: 2021. Augusztus 24. 15:05:34 »
Ha minden jól megy holnap felkerül a karakter... :write:

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #40 Dátum: 2021. Augusztus 24. 18:34:37 »
Gondolom mindkét városnak van szegénynegyede,így az én karimnak lényegében mindegy lesz.

Nálam sem a jobb környék lesz a menő. Mivel az adott városokat szintén nem ismerem, mindössze arra kell majd ügyelni, hogy nagyjából egy környékről történjen az indulás, ha nem akarunk már az elején becsődölni az utazási költségek miatt :D De ezt majd a KM szerintem elintézi :)

Edit: szerintem a karakter készen van :)
« Utoljára szerkesztve: 2021. Augusztus 24. 21:00:26 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #41 Dátum: 2021. Augusztus 25. 10:15:28 »
Közben rájöttem, hogy miknek az árára és elérhetőségére lennék még kíváncsi:
-Midgard KPi replikára, azaz lőni egyáltalán nem lehet vele, de úgy néz ki.
-Paintball pisztoly tele tárral  :D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #42 Dátum: 2021. Augusztus 25. 14:49:43 »
Amit majdnem elfelejtettem,króm dobások...egyenlőre ide,ha nincs kockadobó:
(Aztán lehet nem jól csinálom az egész dobálósdit,majd kiderül)

Páncélbőr 1. szint
Aura próba célszám 10
Próbadobás (fölédobás) 2d6+2: ( 2+3 )+2: Össz = 7
Célszám: 10. Eredmény: Kudarc

Kiber szem 1. szint
Aura próba 6 +1
Próbadobás (fölédobás) 2d6+2: ( 6+2 )+2: Össz = 10
Célszám: 7. Eredmény: Siker

Éjjellátó opció
Aura próba 9 +2
Próbadobás (fölédobás) 2d6+2: ( 5+2 )+2: Össz = 9
Célszám: 11. Eredmény: Kudarc

nagyító opció 1. szint
Aura próba 10 +3
Próbadobás (fölédobás) 2d6+2: ( 2+5 )+2: Össz = 9
Célszám: 13. Eredmény: Kudarc

Fénykiegyenlítő opció
Aura próba 6 +4
Próbadobás (fölédobás) 2d6+2: ( 4+6 )+2: Össz = 12
Célszám: 10. Eredmény: Siker


Na hajrá....


Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #43 Dátum: 2021. Augusztus 25. 14:57:51 »
Király...ahogy nézem vagy lesz egy 0-ás aurával egy kiberpszichózis szélén táncoló őröltem,vagy felveszek még egy 3as előnyt,+1 tulajdonság az aurára..

Nem elérhető Rigor Mortis

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 220
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Club Beyond - X (Small-talk)
« Válasz #44 Dátum: 2021. Augusztus 25. 15:20:09 »
Király...ahogy nézem vagy lesz egy 0-ás aurával egy kiberpszichózis szélén táncoló őröltem,vagy felveszek még egy 3as előnyt,+1 tulajdonság az aurára..


Jó...a jó hír hogy nem leszek pszichó :) A rossz,az hogy valószínűleg én leszek az egyetlen a városba aki semmit és senkit nem fog ismerni mert
csak most dugta ide az orrát :D Idegen 3-as hátrány...a többi túl brutál lenne már...