Szerző Téma: Megbeszélős  (Megtekintve 4689 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Megbeszélős
« Válasz #15 Dátum: 2021. November 30. 05:25:24 »
Jó hely megnéztem, innen kb 80 km és nem rémálom az út alattunk mint mint békés megyében  :panic:! minimum 3 éjszaka. senki nem olvassa amit én írok?

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Megbeszélős
« Válasz #16 Dátum: 2021. November 30. 11:21:44 »
Ha tetszik és jönnétek, akkor mindent elintézek. Csak fixáljunk egy időpontot és nektek csak az idejutás lesz a feladat. ;D Nem muszáj 3 éjszaka, lehet kevesebb is.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Megbeszélős
« Válasz #17 Dátum: 2021. November 30. 18:11:39 »
Ha tetszik és jönnétek, akkor mindent elintézek. Csak fixáljunk egy időpontot és nektek csak az idejutás lesz a feladat. ;D Nem muszáj 3 éjszaka, lehet kevesebb is.
Amiben teljesen biztosak vagyunk, hogy egy éjszakára van szükségünk, és szombat-vasárnap. A pontos dátumot még meg kell szülnünk, de - csak feltételezve - az aug. jó lehet, mint idén is volt.

Eu, azért idén Martfű környékén nem voltam beájulva az útminőségtől, és Cserkeszőlő is valahol arrafelé van, ha nem tévedek. Ok, azért a katasztrofálistól is messze van :) De nem vagyok kíváncsi akkor arra, hogy milyen lehet Békésben  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2021. November 30. 18:13:25 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Megbeszélős
« Válasz #18 Dátum: 2021. November 30. 19:20:55 »
Én Kecskemét és Cserkeszőlő között járkálok, a 44-es Kecsótól a Tiszáig tűrhető. Amúgy építenek autópályát is (talán Békéscsabától, de most fejből nem tudom pontosan.)

Az egy éjszaka főleg augusztusban már necces, a nyarunk mindig teltházas. A szeptember könnyebben megoldható lenne.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Megbeszélős
« Válasz #19 Dátum: 2021. December 01. 06:30:55 »
Én Kecskemét és Cserkeszőlő között járkálok, a 44-es Kecsótól a Tiszáig tűrhető. Amúgy építenek autópályát is (talán Békéscsabától, de most fejből nem tudom pontosan.)

Az egy éjszaka főleg augusztusban már necces, a nyarunk mindig teltházas. A szeptember könnyebben megoldható lenne.

Személy szerint nekem a szeptember egy pár évig biztos, hogy felejtős a beiratkozás plusz a hétvégi egyetemi konzultációk miatt :P

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Megbeszélős
« Válasz #20 Dátum: 2021. December 01. 09:01:18 »
Tudtam hogy nálad a szeptember, pont emiatt. Nekem mindegy csak ne legyen ÚJHOLD! ez kb 27-5, 7.  Nem akarjátok tudni miért.

Nem elérhető Kirvano Kien

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 81
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Megbeszélős
« Válasz #21 Dátum: 2021. December 01. 09:45:53 »
Hát, igen. Nekem a teltházas főszezon miatt fontos lenne tudnom egy hozzávetőleges időpontot. Talán a nyár első fele szerintem könnyebben összehozható a részemről. Megértem ha ezért máshova mentek persze. Az újholdat meg megoldjuk!  ;)

Más. Amúgy én Cserkeszőlőben lakom és van egy kb 3000nm-es udvarom, a felén nyárfaerdővel. Ha egynapos találkozót is össze tudnánk hozni, lenne hely. Tudom hogy az utazás ennek a legnagyobb ellensége sajnos.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Megbeszélős
« Válasz #22 Dátum: 2021. December 01. 17:56:26 »
A kétnapos találkozót azért erőltetjük, mert így relatíve van idő egy normális hosszúságú asztali játékra. Reggel/délelőtt összeszedni a csipet-csapatot, leautózni a helyszínre, készletet feltölteni/ebédelni/beszélgetni. Aztán pedig játék, ami Gyulán kettőkor, Szolnokon dél körül tudott indulni.
Az eddigi találkozókon a mese kb. este 10-12 környékére fejeződött be. Pontosabban addigra mindenki elvesztette a fonalat :D A játékülések végére én is elég fáradt szoktam lenni. Azaz  szükségem van némi alvásra, hogy utána biztonsággal visszahozzam a csapat felét Pestre és Szigethalomra. Egyedül talán EU férjura az egyetlen, aki viszonylag kipihent a nap végére, mivel ő nem játszik :)
Szolnokon még a magusonline-os időkben volt alkalmam kipróbálni, hogy milyen egy napra besűríteni a játékot. Ott is az utazás vitte el az idő nagy részét, és magára a játékra maradt kb. 4-5 óra. Nem nagyon volt lehetősége a partinak vakaródzni, hogy mit is szeretne csinálni, mert könnyedén kifutottunk az időből a kaland felénél/háromnegyedénél.
Az idei rendelés egy kockacsörgős/dungeonos kaland a többiek részéről - és próbálom is ehhez passzítani a kaland tervét, hogy ne kelljen sokat gondolkozni (de azért tartogasson valami meglepit is)

Azt pedig teljességgel megértem, hogy vendégház esetén a főszezonban van leginkább lehetőség megkeresni a teljes éves bevétel nagy részét - és hogy az esetleges jövőbeni lezárások/vírushelyzet miatti forgalomcsökkenés miatt tovább szűkül(het) a főszezon ideje - és próbáljátok kihozni a maximumot a szezonból (Ki nem?) Szerintem egy pár napon belül kiderül, hogy sikerül-e közös nevezőre és időpontra jutnunk :) Amúgy sem szokott egyszerű lenni, mert több mindenkinek kell egyszerre megfelelnie. A kimeneteltől függetlenül azért magát a gesztust is nagyra értékeljük!  ;)
Egyébként Haldirien nyári szabadságolásáról sem tudok még semmit  ::)
« Utoljára szerkesztve: 2021. December 01. 17:59:09 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Megbeszélős
« Válasz #23 Dátum: 2022. Április 09. 16:59:51 »
Ok, itt az ideje megbeszélni, hogy kinek mikor lenne jó Gyula.
Augusztus 6-7 vagy
Augusztus 13-14 lenne inkább megfelelő nektek?
Mert egy-két héten belül foglalni kell.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Megbeszélős
« Válasz #24 Dátum: 2022. Április 11. 14:41:53 »
Ok, itt az ideje megbeszélni, hogy kinek mikor lenne jó Gyula.
Augusztus 6-7 vagy
Augusztus 13-14 lenne inkább megfelelő nektek?
Mert egy-két héten belül foglalni kell.

Üdv!

Számomra teljesen kilátástalan a nyári szabadságolás és foglalt nem foglalt hétvégék rendje eloszlása, most még elméletben bármelyik jó lehet aztán ez változhat is igazodom a többséghez, foglaljatok aztán ha tudok úgy is megyek....

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Megbeszélős
« Válasz #25 Dátum: 2022. Április 18. 15:54:24 »
A válaszokat figyelembe véve foglaltam le a szállást. Szóval lehet adaptálódni az időponthoz. Helyszín: Gyula, és ugyanaz a vendégház, mint tavaly. Időpont:
2022. augusztus 6-7 (szombat-vasárnap)
létszám: max 7 főig jók vagyunk.
Filio - idén jó volna, ha a vacsorát az előtte való napon megrendelnénk, hogy ki is hozzák az étteremből. Az ebéd nagyon jó volt - csak az étterem nevét felejtettem el :P
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:Megbeszélős
« Válasz #26 Dátum: 2022. Április 18. 16:08:48 »
Sziasztok!

Az idén is megpróbálnék elmenni a találkozóra, ha nem zavarok. (Hátha most sikerül. Viszont ígérni nem tudok/merek semmit.)

Gyulai helyszínre nekem nem kell szállással számolnotok.  ;) Odaérkezést és hazamenetelt is megoldom. :)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Megbeszélős
« Válasz #27 Dátum: 2022. Április 18. 16:56:07 »
Pár hónap alatt csak tudsz szabadnapot intézni egy szombat délutánra-estére ;)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Megbeszélős
« Válasz #28 Dátum: 2022. Április 18. 21:04:03 »
A válaszokat figyelembe véve foglaltam le a szállást. Szóval lehet adaptálódni az időponthoz. Helyszín: Gyula, és ugyanaz a vendégház, mint tavaly. Időpont:
2022. augusztus 6-7 (szombat-vasárnap)
létszám: max 7 főig jók vagyunk.
Filio - idén jó volna, ha a vacsorát az előtte való napon megrendelnénk, hogy ki is hozzák az étteremből. Az ebéd nagyon jó volt - csak az étterem nevét felejtettem el :P

Gusto

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Megbeszélős
« Válasz #29 Dátum: 2022. Április 23. 06:45:14 »
Megyünk, ha végleges a hely és az időpont. (A szokásos ha semmi nem jön közbe)