Szerző Téma: Zavar a Hálózatban - (kaland)  (Megtekintve 2092 alkalommal)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #15 Dátum: 2020. Május 13. 10:08:11 »
Jónás Zoltán / Árnyékszaki


Meghallgatja az ork mondandóját,közben azon morfondírozik hogy a jelvény kicsit mint ha kifogásolható lenne. Azonban több ok miatt is úgy dönt hogy nem feszegeti a témát...egyrészt ha téved és valódi kopó,akkor nem lenne jó összeakasztani a bajszot a fakabátokkal,másrészt ha meg hamis...nos,ez egy böszme ork...ha bunyó lenne belőle, az üzlet jelentős károkat szenvedne és még talán a valódi hatóság is idekeveredne... szóval nincs szüksége semmi bonyodalomra.

-A törvénytisztelő polgárnak kötelessége segíteni a Társasági Tanács munkáját.Valóban érkezett ma egy gyanús adatcsomag,ezért meg sem nyitottam...de nem tudtam mit kezdjek vele.Mutatom a modemet,ha utánam fárad- mondja készségesen az orknak,miközben mutatja is hogy merre.Bevezeti az irodába és közben reménykedik hogy csak kipucolja a gépet és nem fogja hátba puffantani-itt is van a modem,végezze csak a dolgát.

Mindeközben magában átkozza az idióta dekást,aki ennyire nem figyel meló közben...lehet pont ez a pupák az, aki most hekusat játszik.Mindegy...csak tűnjön el mihamarabb...

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #16 Dátum: 2020. Május 13. 17:00:21 »
<<Zavar a Hálózatban>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Árnyékmagyarország, Budapest>>
<<Esemény: Ebédidő – Kopó a boltban>>
<<Résztvevők: Jónás Zoltán / Árnyékszaki, Bakony Ádám (A Bolond)>>
<<Időpont: 2060. június 11. (péntek) - dél>>


2060. június 11. (péntek) - dél

<< Bakony Ádám (A Bolond) >>
A telefonban rövid kicsengést követően létrejön a vonal a túlsó oldalon lévő fél nem ad képet viszont türelmesen végighallgat majd kiművelt magyarsággal válaszol érződik, hogy nem a magyar az anyanyelve viszont megpróbálta azt tökélyre csiszolni.
-   Üdvözlöm Mr. Névtelen igen Jeremy Mc Laughin-hoz van szerencséje. Ön egyenlőre csak egy hang és telefonszám a számomra és én régimódi üzletember vagyok ezért, mondjuk holnap reggel reggelizzünk együtt a Zöldség Gyümölcsben és beszéljük meg ott a részleteket szemtől szembe amolyan régimódiasan, a bal hátsó boksz a számunkra lesz fenntartva. Mit szól hozzá?


<< Jónás Zoltán / Árnyékszaki >>
A nagydarab ork komótosan követ a készülékhez majd amikor rámutatsz a masinára egy telefont vesz elő és tárcsáz ezt követően a vonal túlvégén lévővel rövid morranásos és -aham, öhöm, jaham, „hogy mit? Hogyan?, Igen megvan” - párbeszédet folytat. A beszélgetés folyományaként a nála lévő telefont az általad mutatott készülékhez csatlakoztatja miközben valószínűleg a vonal túlsó végén lévő vagy lévők rácsatlakoznak a masinára és egy két percnyi villogást követően megreccsen a kihangosító és bejelenti, hogy végzett „Megvan az adatcsomag most már lecsatlakoztathatod Ákos!” - ezt követően az ork bontja a kábelkapcsolatot a gép és a telefonja között és megköszöni az eggyütműködést, majd ha nem akadályozod csendben távozik.
-   Adjistönt! Közönjük za egyöttmöködöst pogátás.

Off-Topic: megjelenítés

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #17 Dátum: 2020. Május 14. 13:48:35 »
Jónás Zoltán / Árnyékszaki


 Az ork beleveti magát a kommunikálásba, a vonal másik végén valószínűleg egy nála jóval képzettebb alak,
talán egy dekás nyomja a tech rizsát.A melák mint egy jól idomított pulikutya hajtja végre a szóbeli utasításokat.
Még mindig szemmel tartja a csókát,de úgy tűnik az adat vissza/megszerzésén kívül más nem nagyon izgatja.
Amikor befejezi az adat kurkászást Zoltán nagy megkönnyebbülésére elrakja a telefonját és távozóra is fogja.

-Hát persze, a Tanácsnak bármikor szívesen!-búcsúzik nyájasan a nagydarab  távolodóhátnak.
Alig várja hogy kilépjen az ajtón és fellélegezhessen.
Nagyon reméli hogy ez az ügy ennyivel le is zárult.Ki nem állhatja a félresikerült melókat...nem csak a sajátjai között,
hanem másoknál is,főleg ha az neki kavarja a sz@rt.
Ezek után úgy dönt elég volt mára az izgalmakból,visszatér a napi rutinjához addig míg Ádám vissza nem jön,vagy
fel nem hívja.


OFF-TOPIC (mivel divat lett :) )

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #18 Dátum: 2020. Május 14. 18:48:30 »
Mc Laughin szavaitól Bakony teljesen elcsügged, hiszen más szerepelt a tervében. A kérdésre, miszerint megfelel-e a reggeli tárgyalás egy unott igennel válaszol. Majd beugrik a félszemű félmondata:
"ne légy bolond..."

- Ön, mikor szokott reggelizni? Én korán... 7 óra. Hogyan fogom felismerni? -kérdezi kíváncsian, s ezután ha nincs más beszélgetnivalójuk elköszön. Csuklótelefonját lecsatolja, s elnyúlik a kanapén.
 

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #19 Dátum: 2020. Május 17. 20:10:34 »
<<Zavar a Hálózatban>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Árnyékmagyarország, Budapest>>
<<Esemény: Események sodrásában>>
<<Résztvevők: Jónás Zoltán / Árnyékszaki, Bakony Ádám (A Bolond)>>
<<Időpont: 2060. június 11. (péntek) - dél>>


2060. június 11. (péntek) - dél

<< Bakony Ádám (A Bolond) >>
A telefon túlodalán Mc Laughin egyáltalán nem lepődik meg, hanem csuklóból riposztól.
-   Nem látom akadályát Mr. Névtelen, hiszen „Ki korán kel az aranyat lel.” egyébként pedig „De strigis, quae non sunt, nulla quaestio fiat.” (Boszorkányok pedig nincsennek). Akkor reggel hétkor a zöldség gyümölcsben. – Miután bontottad a vonalat a személyi hívód diszkréten jelez és egy rövid üzenet érkezik rá valószínűleg Nórától << Hamarosan megkeresnek egy munkával, ha közelebb akarsz jutni a célodhoz fogadd el (CK) >> Éppen, hogy elolvasod az üzenetet amikor meg csörren a csuklótelefonod a hívó képet nem ad, ám érzékelhető, hogy valószínűleg egy hangtorzítót használ és rögtön a lényegre tér.
-   Üdvözlöm Bakonyi úr Mr. Senki vagyok és lenne a számára egy testhezálló munkám amennyiben érdekli úgy egy vagy két társával legyen holnap 11 órakor a Deep Eye-ben, asztalt foglaltatok.

<< Jónás Zoltán / Árnyékszaki >>
Az ork távozását követően nem telik el sok idő amikor ismét csengetnek az üzletnél az ajtó előtt egy lukacsos pólót, szürke nadrágot és tépett farmerdzsekit viselő fiatal férfit látsz aki az üzlet ajtaja előtt föl-alá járkál. Haja kócos, alig lehet kivenni világos fürtjei alatt egy adatjack diszkréten elhelyezett aljzatát. Tekintete az űzött vadé, de folyton izgő-mozgó kezéről és lábáról is látszik, hogy meglehetősen feldúlt.
Amennyiben ajtót nyitsz állapota ellenére összefogottan a lényegre tér
-   "Tudom, kik kutakodtak itt hamis Társasági tanács jelvényt lobogtatva, és talán magyarázattal is tudok szolgálni. És a segítségét kérném. Természetesen igen jó fizetséggel is járna... Beenged?".

Off-Topic: megjelenítés

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #20 Dátum: 2020. Május 18. 22:24:52 »
Jónás Zoltán / Árnyékszaki

 Már már kezd megnyugodni Zoltán,amikor valaki újra megnyomja a csengőt.Kinézve egy enyhén szólva is
drogos csövesnek tűnő figura toporog.
Amikor kikukkant az ajtón rögtön halandzsázásba fog a figura,erre :

-Hümm,hamis jelvény?Nekem fel sem tűnt...Na jöjjön beljebb egy percre és meséljen szépen...aztán meglátom
tetszik e a mondandója.

Nem biztos hogy szüksége van erre,de ad egy esélyt annak hogy esetleg leesik egy kis zseton ebből a katyvaszból.


« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 19. 16:48:41 írta kalidar »

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #21 Dátum: 2020. Május 19. 17:26:22 »
Az eszem-iszom party, nem kedvez Ádám hangulatának. Ő a régi hagyományok kedvelője, ahol a megbízó röviden megszabja a feltételeket és nincs szüksége színlelésre. A körülmények vagy a sors holnap azonban dupla nyomás alá helyezik, melyet egyetlen porcikája sem kíván. A kanapén szétterülve újra átolvassa Nóra üzenetét, aminek eredményeként azon tűnődik: mekkora eséllyel jósolhatná meg Mr. Senki testhez álló feladatát? Készletei fogytán vannak, továbbá Mc Laughin sem az a pénztárca kímélő figura...állítólag. Emiatt nem volt kérdés, hogy a közvetítőnek az "ott leszünk" válasszal felelt. Ezenkívül partnerének ha igaza van, a bosszú egy újabb fejezetét nyithatja vagy zárhatja le. Bakonyt pedig ez elégtétellel tölti el. Rögtön a telefonkönyv böngészésébe kezd, ám mivel nyomozóéletének már vége, az árnyvadászok között pedig kismiska még ő, ezért egyetlen nevet kutat: Jónás Zoli-ét. Amikor a készülék memóriájából előkeríti a barát nevét, habozás nélkül kattint a hívás ikonra.

-Cshhh. Mi a helyzet? Találtál valamit? -kezdi izgatottan a beszélgetést

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #22 Dátum: 2020. Május 23. 07:52:04 »
<<Zavar a Hálózatban>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Árnyékmagyarország, Budapest>>
<<Esemény: Események sodrásában>>
<<Résztvevők: Jónás Zoltán / Árnyékszaki, Bakony Ádám (A Bolond)>>
<<Időpont: 2060. június 11. (péntek) - dél>>


2060. június 11. (péntek) - dél

<< Jónás Zoltán / Árnyékszaki >>
A sárc továbbra is idegesnek tűnik bár inkább az üzlet közepén álldogál mindentől és tőled is kellő távolságot tartva, miközben kicsit csapongva kezd mesélni egy vadászatról.

-   "Bolyár Levente vagyok és egy vadászaton vettem részt a társaimmal egy kicsi ám annál jobban az élvonalba törekvő cég kutatólaborjában tettünk látogatást a társaimmal egy másik cég megbízásából, a munka zökkenőmentesen haladt és hamarosan a kezünkben voltak a kutatási anyagok és a hálózatban dolgozó dekásunk munkájának eredményére vártunk amikor az ork bicskás és társai rajta ütöttek a csapaton és rajtam kívül mindenkit lemészároltak a kutatási anyagot pedig magukhoz vették. Azt mondjuk nem tudom, hogy maga hogyan került a képbe és az ork bicskás pontosan miért is tette tiszteletét itt. A kutatási anyagok súlyos összegeket érnek".

Levente éppen szünetet tart vagy a reakcióidra vár amikor megcsörren a telefon és Bakonyi Ádám (A Bolond) van a vonalban rövid és lényegre törő.

…….Rögtön a telefonkönyv böngészésébe kezd, ám mivel nyomozóéletének már vége, az árnyvadászok között pedig kismiska még ő, ezért egyetlen nevet kutat: Jónás Zoli-ét. Amikor a készülék memóriájából előkeríti a barát nevét, habozás nélkül kattint a hívás ikonra. [/i][/color]

-Cshhh. Mi a helyzet? Találtál valamit? -kezdi izgatottan a beszélgetést

Off-Topic: megjelenítés


Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #23 Dátum: 2020. Május 23. 10:31:15 »
Jónás Zoltán / Árnyékszaki


  Belép a boltba az eléggé idegesnek tűnő suhanc majd kárálni kezd,hogy ők melóztak,majd szétcsapták őket és blablabla...
Az esti meséből kiderül Jónásnak hogy nem csak egy elcseszett meló áll a háttérbe,hanem lényegében kettő...Az első csapat
 hagyja magát elkapni,a második meg a sikeres meló után félreküldi az anyagot...hát ezt hívják "elátkozott kincsnek"...
A csávó éppen hatásszünetet tart amikor felpittyeg a csuklótelefonja:

-Ha megbocsájtasz egy pillanatra-emeli fel a mutató úját,jelezve hogy "bocsi"-Háj! Sajnos semmit az említett témában,
viszont most vevőm van...pár perc múlva visszacsörgök!

Ezzel bontja is a vonalat,nem kellenek avatatlan fülek egy magánbeszélgetéshez...

-Nézd cimbi!-fordul vissza a csávóhoz-megható,de egyben nagyon durva is a sztorid...ilyeneket leginkább a akció vagy
krimi műérzetekben látni...de mint láthatod
-mutat körbe a helységben-én egy egyszerű boltos és szervizes fazon vagyok,
nem tudom hogy segíthetnék a nyomorodon? Az előbbi fószer meg hogy a Társasági Tanács embere volt e,vagy bökős...vagy
mi a csoda,az megint vagy-vagy...Volt valami elbénázott adatküldés,ami nálam landolt a csóka meg elvitte. Mese vége,fuss el véle...
Ha az adatod után szeretnél eredni,akkor rossz helyen pocsékolod az idődet,az ork faszit kellene követned,vagy csekkolnod...


Majd együtt érző ábrázattal széttárja a karjait,jelezve hogy ő itt mást nem tud tenni...kitessékeli a boltból.Ha hajlandó távozni,
mindezek után visszahívja Ádámot.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #24 Dátum: 2020. Május 23. 11:21:55 »
<<Zavar a Hálózatban>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Árnyékmagyarország, Budapest>>
<<Esemény: Események sodrásában>>
<<Résztvevők: Jónás Zoltán / Árnyékszaki, Bakony Ádám (A Bolond)>>
<<Időpont: 2060. június 11. (péntek) - dél>>


2060. június 11. (péntek) - dél

<< Jónás Zoltán / Árnyékszaki >>
A sárc egy pillanatra megdermed aztán már szinte könyörgően folytatja.

-   "Cimbi értsd meg sok pénzről van szó és a bandát szétcsapták szükségem lenne megbízható segítségre és most a meglepetés előnye nálunk van szeretném leszállítani a kutatási anyagokat és a nálatok landolt hozzá tartozó kódokat a megbízóinknak, hogy a pénzből a még életben lévők korházi ellátását fizetni tudjam és, hogy a halottak családjai is kapjanak valamit. A drónom most is követi a támadókat. Amennyiben segít nekem úgy az eredeti munkadíj felét tudom felajánlani a másik fele kell a kórházi számlákra és az elhunytak családtagjainak.".
<< Esszencia próba C#5 (esetedben ez három kocka)>>
Próbától függetlenül kitessékelheted a boltból nem fog ellenállni, vagy mégiscsak segíthetsz neki, ha a próba sikeres akkor utána lelkiismeret furdalásod lesz ha nem segítettél, rontott próba esetén hidegen hagy az ügy..

Off-Topic: megjelenítés


Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #25 Dátum: 2020. Május 25. 10:23:38 »
Jónás Zoltán / Árnyékszaki


 Az ajtóból visszahúzza a picsogó suhancot,majd maga felé fordítja:

-Jól van nagyfiú,el ne pityeregd magad! Segítek! De az 50% jutalék felett még egy dolgot kérek.A dekásotok
megvan még vagy azt is elvitte a kaszás miközben elbénáztátok a melót? Ha életben van,akkor szükségem van
egy pár kattintás erejéig az ügyes kis újacskáira.
A te járgányoddal megyünk,remélem nem gördeszkával vagy bringával jársz vadászni... Telefonálnom kell egyet,
kettecskén Veled nem ugranék neki a bökősödnek,ha nem muszáj.Addig várj meg a bolt előtt...
-Ja és még egy dolog...
-húzza megint vissza az ajtóból-ha bárkinek is elcsicserged hogy én segítettem Neked...
...lefőzöm a húst a csontjaidról és megetetem a környék csavargóival ingyen ebédnek...


Persze esze ágában sincs főzőcskézni,de nem árt előre gondoskodni róla hogy ne járjon a szája mindenfele a
későbbiekben,ezért igyekszik megfelelően csúnyán is nézni rá...ha mégis megtenné,egyszerűen egy ólmot
 küldene a tarkójába.
Megvárja hogy reagál e valamit a dekás kérdésére,majd kitessékeli a bolt elé és visszahívja Ádámot.

-Na csőváz! Lehet mégis lesz mód egy felvétel megszerzésére,viszont most kellenél egy gyors melóhoz...
némi nujent is hoz a konyhára.De most rögtön kellene jönnöd! Mit szólsz?


Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #26 Dátum: 2020. Május 25. 18:30:03 »
Az árnyszaki későbbre halasztja beszélgetésüket, melyet Ádám egy rövid mondatelemmel konstatál: O.K Amikor már a telefon ritmusos csipogása jelzi hogy megszakadt a vonal, bekapcsolja a vidifont, és meghallgatja az árnyvilág híreit. Eközben türelmetlenül várakozik -többször rátekinti a csuklójára- és csak ekkor döbben rá, hogy ma még semmit nem evett. Beérkezik a várva várt hívás...

- Cshhh! -válaszol, s érdeklődve füleli Jónás szavait. Zoli már majdnem befejezi mondatát, mire Bakony elröhögi magát. Na nem azért, hogy kinevesse barátját, hanem érez valami iróniát abban, hogy a megtorlást mindig apró-cseprő dolgok akadályozzák ...lassan három éve.
- Ne haragudj! Nem rajtad nevettem. Azonkívül, hogy az imént az eredményekről érdeklődtem, azon járt a agyam hogyan kérjelek, kérdezzelek meg. Rendben, benne vagyok. Zabbantok, és rögtön nálad leszek. Ám Nóra... tudod akivel együtt vagyok, rámküldött egy faszit, aki állítólag tud egy "számomra megfelelő melót" Holnap 11-kor kellene találkozni... hármunknak, és rád gondoltam. Mennék én mással -mentegetőzik hevesen, hiszen kéréseivel már messze átlépte a barátság határvonalát- de manapság a rendőrök nem kedvelnek.  DE! reggelire is hivatalos vagyok a ZŐDSÉGBE!  -csendesül el, hogy cimborája is megszólalhasson végre.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #27 Dátum: 2020. Május 27. 16:36:11 »
<<Zavar a Hálózatban>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Árnyékmagyarország, Budapest>>
<<Esemény: Jócselekedetek>>
<<Résztvevők: Jónás Zoltán / Árnyékszaki, Bakony Ádám (A Bolond)>>
<<Időpont: 2060. június 11. (péntek) - dél>>


2060. június 11. (péntek) - dél

<< Jónás Zoltán / Árnyékszaki >>
A sárc nagyon megkönnyebbül amikor a végén mégiscsak kötélnek állsz és szinte egyszuszra mondja.

-   "Rendben. Értem. Alsó hangon 50.000 az 50%-a és az esetleges extra feláron is természetesen felezünk. Rögtön hozom a verdát és hallgatok, mint a sír.".

Azzal elviharzik mire végzel a telefonnal az út túloldalán már egy pick-uposított szteroidokon nevelt parancsnoki UAZ dorombol nem egy mai darab de látszik rajta, hogy a gazdái szeretik kopottassága ellenére.

<< Bakonyi Ádám / A Bolond >>
Belekukkantasz a zaftosabbnak tűnő szűrt hírekbe és csak egyetlen hírecske üti meg a szemedet az is inkább a rövid semmittelenségével, de tapasztalatod szerint pont az ilyen semmittelen hírek mögött rejtőzik a legnagyobb probléma már csak a semmittelennek tűnő rendőrségi jelentésekből kiindulva amik megpróbálják elterelni a figyelmet a mögöttük lévő szarhalomról.

<<Ma hajnalban apróbb baleset történt a Semmelweis Egyetem Orvostudományi Egyetem központi laborjában amely labor fenntartását a GenRes Technologies támogatta, a Társasági Tanács szóvivője egyenlőre részletekbe nem bocsájtkozott.>>

Árnyékszaki üzletéhez visszaérkezve az egyetlen gyanús elem az üzlettel szemben parkoló jó karban tartott szteroidokon nevelt parancsnoki UAZ.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #28 Dátum: 2020. Június 02. 17:35:24 »
Ádám a hűtőben kaja után kutakszik, nem! nem a tegnapi Kínait keresi, mert az legalább annyira förtelem, minthogy a hírmondó "apró balesetként" jelenti amit a Tanács titkolni igyekszik. Miután rátalál némi ehetőre, pár pillanat alatt elkészíti és csak ekkor -az asztalhoz ülve- tudatosulnak Jónás szavai. Nem azért mert nem tudja mit ígért, hanem az egész napos rohanásban csupán most akadt csipetnyi szabadideje... eddig mindig sietett valakihez, valamiért. Általában a gyors melók nagy kockázatot jelentenek -véli, de az is minimum hogy tartozik barátjának ennyivel. Ezért szaporán bevágja az ebédet, kifele menet leakasztja a fogason függő géppisztolyt, s egy utazó táskába vágva, már sebesen száguldozik vele Zoli üzletének irányába.
Amikor a műhely előtt álló járművet észreveszi, lassít hogy a KTM hangja a szükségesnél ne keltse fel jobban a figyelmet. Történetesen ha az Árnyékszaki bajba került volna, s ezért használta a "rögtön" szót a hétköznapibb "azonnal" -al szemben. Az üzlettől jócskán távolabb támasztja le a motort, miközben a mellkasán lévő pisztolytokból óvatosan előveszi Berettáit. Ezt követően figyelmét kiterjesztve a bejárat felé ered. 

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Zavar a Hálózatban - (kaland)
« Válasz #29 Dátum: 2020. Június 06. 10:56:31 »
Jónás Zoltán / Árnyékszaki


 A rövid csevej után nyugtázza hogy Ádám hamarosan itt lesz,majd válaszol az utolsó mondatokra:

-Jóvan' havercsávó,várlak!Remélhetőleg ez egy egy éjszakás meló lesz...Utána megoldjuk a Te melódat is,veled megyek.
Legfeljebb kicsit sűrű lesz a program,de kibírjuk...majd utána kiszunyáljuk a nutriszóját a földből.
Az üzlet előtt várlak,tipli!

A beszélgetés végeztével magához veszi a felszerkót a széfből majd követi a bolt elé a suhancot.Ott füttyent egyet a verda
 láttán:

-Ejha kiscsákó! Szép régiség,tetszetősebb mint egy gördeszka és hatékonyabb is.Pár perc relax,mindjárt jön egy cimbim még,besegíteni.Addig megleshetem a ruszki vasat?

Ha engedi,akkor körbe sziszleti a kocsit amíg Ádámra várnak.