Szerző Téma: Éhes Varjak Night Club - Csevegő  (Megtekintve 359 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    21%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Éhes Varjak Night Club - Csevegő
« Válasz #60 Dátum: 2020. Május 27. 16:12:30 »
Idézet
bekapcsolja a vidifont, és meghallgatja az árnyvilág híreit.
Megelőlegeztem magamnak egy ilyet, mert a könyvben a közepes életvitelnél aztat írja:

"...a felszereléshez tartozik egy alapszolgáltatásokat nyújtó vidifon vagy fax..."

Azt sejtem h a árnyvadászos hírekért fizetni kell, de azt se tudom... és hiába van leírva h mi a trideó, v a képernyő esetleg műérzet. (meg még a ÉLŐ adás) nem igazán értem a különbségeket. Ok, h a trideo a Star Warsban hasonló holo kijelző megfelelője, de akkor a képenyő (286.old) minek? VAGY! ha a műérzet VR szemüveg akkor miért az a legjobb  :yjawn:

Szval... ha szükséges akkor javítok  :D

Üdv!

Szerintem teljesen rendben annyi a műérzet kapcsán, hogy ne a mai VR szemüvegeket meg ruhákat képzeld el, benyomod a műérzetet és benne vagy a történetben monjuk úgy felülírja az idegrendszeredet a műsor erejéig :D

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    21%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #61 Dátum: 2020. Május 27. 16:19:03 »
Pick-up UAZ csak azért rakom ide, hogy később is megtaláljam :)

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    21%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #62 Dátum: 2020. Június 05. 06:24:53 »
Üp-üpp-üpp Barba Trükk!

Taktikai kérdés Árnyékszaki akar még reagoni vagy nem és mehet a "menet" mert a Bolond megérkezett ....

Nem elérhető kalidar

• Haladó
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
« Válasz #63 Dátum: 2020. Június 05. 10:34:06 »
Bocsánat, a napokban nem jutottam el hogy megírjam a reagot,toljuk akkor hogy haladjon...

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    21%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #64 Dátum: 2020. Június 05. 16:25:26 »
Bocsánat, a napokban nem jutottam el hogy megírjam a reagot,toljuk akkor hogy haladjon...

Oké vettem az adást (való élet) de akkor megvárom a reagodat mert az még az enyiméhez is tehet hozzá akarva akaratlanul :)

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    21%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #65 Dátum: 2020. Június 29. 17:15:00 »
Közben megpróbálja pötyögtetni a kütyüt,amit a kölyök elé rakott hogy a robotokkal kezdjen valamit...
Üppp-üppp-üppp Barba trükk!
A dobás kódok alább és csak egy robotja van a srácnak a helyszínen.

<< A kiküldött robot alapvetően kémkedési feladatra van felszerelve (repülő modell, helyben lebegés funkcióval) viszont ti nem vagytok rigók ezért „teknőc” távirányítás büntiket szenvedtek el.
Távolról a terület megvizsgálása távolról (távcsővel) Éberség / Intelligencia próba a robi Intelligenciája 6 és a Reakciója szintén 6 (ezt használhatjátok a próbákhoz) a Célszám pedig távirányítással C#5 (INT)
Közelebb manőverezés és felderítés Mozgás Célszáma pedig távirányítással C#6 (Reakció) és a „közelről” való szemrevételezés Célszám pedig távirányítással C#4 (INT)>>