Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 3366 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #15 Dátum: 2019. November 15. 10:10:50 »
van. illetve két három óra és megírom most más dolgom van.
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 15. 10:20:51 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #16 Dátum: 2019. November 15. 12:47:18 »
Megvárom Utazó reagját s utána reagálok, de 2 után már csak hétfő körül tudok reagálni.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #17 Dátum: 2019. November 18. 06:49:01 »
Mit tudok csinálni? Gyorsan lépjek le, vagy mégis mit? Holnap úgyis elővezetném ha nem is mindent magamról.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #18 Dátum: 2019. December 09. 12:22:16 »
Üdv!

A szerzetes/Jeanot atyáról lehet-e tudni, h mikor van/jön a faluba?

Nem elérhető Vafthruthnir

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 113
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #19 Dátum: 2019. December 09. 20:08:23 »
Üdv!

Ha szükség van rá, akkor lehet most is a faluban. Úgyis novemberben vannak a vágások (disznó, stb.), aztán lehet több helyre is hivatalos volt jutalmul, így maradt/marad pár napot. 8)
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 09. 20:10:23 írta Vafthruthnir »

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #20 Dátum: 2019. December 12. 04:39:17 »
olvastam con szabibejelentőjét. 22.-ig egyéb okok miatt nem ír. A mi kis párosunk addig látogathatná meg az atyát és nem kellene rá várni.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #21 Dátum: 2019. December 12. 15:58:08 »
 :D Szerintem várjunk. Az a baj h nem látom az isteni szikrát, h a karakter miért döntene úgy h csapot-papot otthagy, és az éjszaka leple alatt felkeresi a szerzetest, h meggyőződjön paranoiájáról.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #22 Dátum: 2019. December 14. 09:49:42 »
Én arra gondoltam, hogy csak másnap reggel, ezért is írtam álmatlan vergődés helyet alvást. Az ír hapsit ki is lehetne hagyni, ne tudjon egyikünket se befolyásolni. Én meg el tudnám mondani az isten házában mert ott nem hazudik az ember, mi a mellék állásom. Aztán majd eldöntöd mit gondol róla a karaktere.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #23 Dátum: 2019. December 14. 11:12:51 »
Ja persze. ;) De amíg a Km nem ír valamit, csak a levegőbe beszélnénk.

Nem elérhető Vafthruthnir

  • Moderator
  • Újonc
  • *****
  • Hozzászólások: 113
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #24 Dátum: 2019. December 14. 14:57:27 »
utazó & wolftern

Olvastam, amit írtatok, de egyikőtök megvárná Cont, a másik haladna tovább. Közös döntés még nem született.

-

Annyit tudok segíteni a döntésben, hogy:

[Arild]
Idézet
Idővel Anhaga megbízást kapott a hermetikusoktól, mint írnok, de helyébe pecsétes levéllel Arildot küldte el.
A karakterlapodról idéztem, vagyis neked van egy pecsétes megbízói leveled egy tiszteletben álló bencés szerzetestől. Ami a hazugság ellen nem véd meg, de segíthet visszanyerni a bizalmat, akár Gus, Flynn szemében is. Szerintem egy próbát megér. Ha rákérdeznek arra, hogy mégis miért hazudtál, akkor mondhatod, hogy pórként az igazmondás nem mindig vezetett jóra (loptál ételt ínség idején, stb., amit nem vallhattál be).

[Flynn]
Flynn a karakterlapja alapján becsületes, és türelmes, szóval lehet megadná Arildnak a második esélyt, pláne ha egy szerzetes levele igazolja őt. Másrészről a becsület azt kívánja, hogy segítsünk a bajba jutottakon, így ő biztosan el fog indulni a megtámadott fogadó felé még késő délután, kora este folyamán. Ez persze akkor áll fenn, ha én viszem a karaktert.

[Gus]
A motivációt neked kell megtalálni, hogy elviszed-e Arildot a szerzeteshez. Késő délután van még, így legfeljebb sötét lesz, nem valószínű, hogy nyugovóra tért bárki is.
A fogadóban de Rue báró szolgája (sólymász) van veszélyben! Isabelle atyjának szolgája.

Utóirat: A báró sólymászát nem véletlenül írtam oda. Ha ő meghal, és kiderül, hogy a szomszédos nemesek nem jöttek a segítségére, miután tudomást szereztek a támadásról, akkor az egy nagy fekete pont.
Hajdanán a francia udvarban sokszor a király sólymászának hamarabb öntöttek a poharába, mint a királynak. Elég magas rangú személy, mégha nem is királyi, "csak" bárói.
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 14. 15:05:48 írta Vafthruthnir »

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #25 Dátum: 2019. December 14. 16:49:13 »
Igen  :D Valami ilyen hozzászólásra vártam. Részemről, ha az adott helyzet megoldódik -> a sérült megmarad v sem, mit válaszol Con stb én folytatom. De így nagyon a levegőben lóg minden, ezért én legszívesebben megvárnám Cont.

Késő délután: Értem, és vettem-vettem.  ;D de attól h a karakter ismeri a környéket én még nem tudom mennyi idő a Kupica és a szerzetest megtalálni. Ezért arra gondoltam, h ha délután van, tuti h estére derülhetne csak ki h Arildnak semmi köze a boszorkányokhoz, és csupán a karakter paranoiás.  :lag:


UI: Ha mégis arra a döntésre jutunk h egyelőre folytatjuk Con nélkül, akkor azt kérem, h ne menjünk már a múltba, hanem a mostani események folytatódjanak: pl: Arild mégis megszökik és jelzi a KM által elmondottakat, v valaki épp a szobája előtt jár és az szólna a embörnek, h akar valamit Arild. Utálok a múltba írogatni, mert mindig van mindenkinek mit írnia, és az egyik anomáliából, jön a következő ezzel egy új idővonalat indítva  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 14. 17:10:03 írta wolftern »

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #26 Dátum: 2019. December 23. 10:52:55 »
Visszatértem! De akkor megvárom a reagotokat, mert ahogy láttam ment tovább a történet.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #27 Dátum: 2019. December 25. 05:37:01 »
Velem nem történik semmi fekszek alszok reggelig.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #28 Dátum: 2019. December 29. 23:18:42 »
Akkor nem jut eszedbe véletlenül: KM-i suggalatra, h kiabálj, h van felmentésed?  ::)

Csak azért kérdem, h velünk jöhess, ne kelljen várni h visszatérjünk.
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 29. 23:24:37 írta wolftern »

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Csevegő
« Válasz #29 Dátum: 2019. December 31. 05:57:52 »
Nem tartom jó ötletnek igaz késős írtam meg. De gondolj bele ha a karakterem azonnal elkezdene kiabálni  ezt úgy értelmezné Gus, hogy boszorkány. Tök para a hapsi, és az ördögöt hívja vagy ilyesmi.