Szerző Téma: Cantina - megbeszélések  (Megtekintve 10469 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    13%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #240 Dátum: 2020. Április 04. 08:43:20 »
Kedves játékosok jelzem, hogy jelenleg rátok várok, ha ti meg rám vártok akkor légyszíves írjátok meg mi az ami kapcsán nyilatkoznom, vagy reagolnom kéne :jedi:

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #241 Dátum: 2020. Április 04. 13:37:00 »
Én ott tartok, hogy "valaki hozza már a másik szekeret!" :)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #242 Dátum: 2020. Április 04. 18:04:23 »
Én meg ott, h mondtam valamit -teljesen mind1 h ésszerű vagy sem- és ettől függően válaszolok a pilótának.

Jelenleg: Matyas meglátása, Hukkar, és Demó válaszára várok. Ha nincs, akkor bombát készít :mikulas:

Ui: 4U-t pedig nem értem, hacsak nem írja képernyőre :fair_fight: ezért hagytam ki a felsorolásból

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #243 Dátum: 2020. Április 05. 19:02:54 »
Üdv!

Ööööö... várható még mástól is válasz?  (Demó és Matyas) :what: Vagy csak Hipoval ketten játszunk?  ;D Ha igen, akkor őket még megvárnám.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #244 Dátum: 2020. Április 06. 18:20:58 »
Demo és Matyas már válaszoltak. Most arra várunk, hogy hozod-e a szekeret...
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #245 Dátum: 2020. Április 06. 19:45:53 »
Mi?  :ohmygod: mikor még fel sem tettem a kérdést, már előre tudták én mit mondok.
 

Azt hiszem eljött a idő, h kiszálljak.

Kedves Kalandmester!
Köszönöm a játékot, de úgy érzem nem akarom folytatni.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #246 Dátum: 2020. Április 08. 09:04:12 »
QQcs

wolftren
Idézet
Ööööö... várható még mástól is válasz?  (Demó és Matyas) :what: Vagy csak Hipoval ketten játszunk?  ;D Ha igen, akkor őket még megvárnám.

Thyriel
Idézet
Végül közli a megfelelő eredményt, ami vagy azt jelenti, hogy marad és segít a szerves pilótának vagy azt, hogy marad és nézi ahogy a fedélzeti számítógép és a navigációs rendszer szépen végzi a dolgát

Ez a részemről, ha esetleg nem lett volna egyértelmű amit írtam, azt jelenti, hogy elmondtam mi a helyzet (a "közli a megfelelő eredményt" értelemszerűen nem a falnak vagy magányos csendnek mondta, hanem a jelenlévő Hukkarr nak) és most arra várok, hogy eldöntsétek visszük e és ha igen, ki vezeti? Erre még nem kapott választ, így csendesen vár a szervesekre. Tehát nem rám várunk. Főleg, hogy mindenképp marad, a kérdés az hogy egyedül vagy pilótával.

Hipoforaccus
Idézet
A pilótának az R2-es segítségével, vagy nézőpont szerint fordítva, sikerül megpiszkálni a zsákmányolt hajó irányítórendszerét, hogy könnyebb legyen vezetni.
Amint ez sikerült, egy gondolat cikázik át Hukkarr fején.
- Öhm... srácok ,-szól az adóvevőjébe - tudná valaki vezetni ezt a bárkát?

Ebből és az előtte lévő posztból nekem az jött le, hogy Hukkarr R2es mellett áll és ő látja amikor 4U "közli a megfelelő eredményt".

wolftren, téged amúgy egyáltalán nem értelek, de a döntés a tied.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #247 Dátum: 2020. Április 08. 18:01:32 »
Jelenleg: Matyas meglátása, Hukkar, és főleg Demó *reakciójára* várok. Ha nincs, akkor bombát készít :mikulas:

Ui: 4U-t pedig nem értem, hacsak nem írja képernyőre :fair_fight: ezért hagytam ki a felsorolásból

illetve

A zeltron kérését szó nélkül teljesíti, majd terveinek megfelelően átszökken a Dámára. A baudo rakterét a legénység zsúfolásig töltötte az imént, ezért az aar'a figyelmét több időre köti le a keresgélés, mint azt feltételezte. Evégett a pilóta első kijelentését -amit gyaníthatóan R2-sel folytat- de mégis mindenkinek szól, nem szándékozik ragozni....

Akkor ezek elkerülték a figyelmedet.  :kacsint: Rossz volt a szóhasználat.

És azért hagyom abba a játékot, mert unnom h írok valamit és v felháborodás van belőle, vagy totális káosz az egész... de lehet h tényleg nálam van a problem :hungry2:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    13%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #248 Dátum: 2020. Április 09. 21:06:47 »
Üdv mindenkinek!

A kialakult helyzetre tekintettel egy kis technikai szünetet tartok a mesében amíg átgondolom a dolgot és a hogyan tovább, mert most egy zárt közegben vagytok és ki kell találjam, hogyan fogom mozgatni Wolftern karakterét és hogy mihez kezdek vele a jövőben. :jedi:

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #249 Dátum: 2020. Április 13. 11:11:50 »
Én még ott tartok, hogy a Szablya pilótafülkéjében ácsorgok, és terveztem vinni Matyasnak ajándékba egy tetemet...
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    13%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #250 Dátum: 2020. Április 13. 13:17:07 »
Én még ott tartok, hogy a Szablya pilótafülkéjében ácsorgok, és terveztem vinni Matyasnak ajándékba egy tetemet...

Én meg itt és akkor most mi legyen ?
Demo

A zeltron végighallgatja a válaszokat, amelyeket kapott a kérdésére, majd Hsszsik kérdését mérlegeli, miközben Hukkar válaszol az aa'raa-nak.
- Ha minden igaz, akkor 4U munkájának köszönhetően talán elvihetjük innen a bárkát. Átmegyek, és segítek 4U-nak, ti készítsétek fel a hajót, hogy el tudjunk menni innen. Ha mégsem működik, akkor óvatosan toljuk ki a szablyát az ütközési pályáról, és térjünk vissza később egy nagyobb csapattal, hogy begyűjtsük a hajót. - mondja a társainak, majd aktiválja a komlinkjét.
- Kösz, Matyas, 4U, megyek azonnal, próbáljuk kimozdítani ezt a bádogdobozt innen. MixM, tölts egy-egy koréliai barnát a srácoknak, jól teljesítettünk.
Ezzel elindul a másik hajó felé, egyenesen a pilótafülkébe. Ha még mindig sötét van, akkor aktiválva a látókészüléket.

A pilótafülkében 4U fejét megsimogatja.
- Szép munka, tudtam hogy menni fog! Mit szólsz, megpróbáljuk megmenteni ezt a bárkát? - mondta miközben a vezérlőpult fölé hajolt. - Leszek a másodpilótád.

Mocskos meló – A vállalati szektor peremén
Helyszín: Tynna „közelében” mélyűr
Időpont: Y.E. - 4
Esemény: Szablya Hatos
Résztvevők: R2-4U, Hukkarr Raten,Démagol "Demo" Trissarius, Matyas de Morgan (NPC) , Hsszsikcharl (NPC)









Mindenki
Végül Demo vállalkozik a bébicsöszködésre Hsszsikcharl sziszegő hangját nem hallani az éterben, a Szablya Hatos hajtóművei kékes derengéssel életre kelnek, miközben Matyas leválasztja a Dámát a Szablya Hatosról, a Dáma elegáns ívvel távolodik a aszteroidák jelentette veszélyzónából, miközben a Szablya Hatos pilótafülkéjében a kezdő pilóták idegességével Demo próbál eleget tenni a robotpilóta kéréseinek tudván azt, hogy egy esetleges hiba katasztrófához vezethet és a hajó pusztulásához legrosszabb esetben pedig a halálához is lehet, hogy űrruhába kellett volna bújni, hiszen a kis asztrodroid megbirkózik a légüres térrel ám Demo teste már annál kevésbé. A szállítóhajó teste megremeg, ahogyan a pilótapáros megteszi a kezdeti lépéseket a hatalmas sziklatömböktől való eltávolodásra.
Off-Topic: megjelenítés





Mocskos meló – A vállalati szektor peremén
Helyszín: Tynna „közelében” mélyűr
Időpont: Y.E. - 4
Esemény: Szablya Hatos
Résztvevők: R2-4U, Hukkarr Raten,Démagol "Demo" Trissarius, Matyas de Morgan (NPC) , Hsszsikcharl (NPC)









Mindenki
A kezdeti bizonytalanságot követően Demo és a robotpilóta a kezdőket megszégyenítő eleganciával távozik a veszélyzónából, rövid ideig a hajók hangtalanul siklanak az űr sötétjében amíg Matyas hangja be nem tör a kommunikációs hálózatba.
„-Ha nem tartják tolakodásnak az urak esetleg elárulnák, hogy a mentést követően mik szándékoznak tenni a továbbiakban.-„
Off-Topic: megjelenítés



Ha gondolod az elmúltra tekintettel szőrszálhasogatásba kezdhetünk és törlöm a reagokat és visszajátszás majd valamikor, vagy kreatívan igazodsz a kialakult helyzethez.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #251 Dátum: 2020. Április 21. 10:20:11 »
Reagot kicsit kiegészitettem. Inkább meghagynám 4U-nak ezeket, mert a kis okos droid biztos ügyessebben tud koordinátákat számolni jó magam pedig már elégszer kísértettem a sorsomat ezen a napon
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    13%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #252 Dátum: 2020. Április 21. 17:01:29 »
Reagot kicsit kiegészitettem. Inkább meghagynám 4U-nak ezeket, mert a kis okos droid biztos ügyessebben tud koordinátákat számolni jó magam pedig már elégszer kísértettem a sorsomat ezen a napon

OK!

Am egyikőtöknek sem jut eszébe, hogy elég egy asztrogáció és utána a számításokat továbbítani a kommunikációs rendszeren? vagy esetleg az asztrogációt végzők össze is dolgozhatnak ?

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #253 Dátum: 2020. Április 21. 17:16:40 »

Am egyikőtöknek sem jut eszébe, hogy elég egy asztrogáció és utána a számításokat továbbítani a kommunikációs rendszeren? vagy esetleg az asztrogációt végzők össze is dolgozhatnak ?

Nekem annyira alap, hogy továbbítom az adatokat, hogy azért nem írtam le...
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    13%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #254 Dátum: 2020. Április 21. 18:36:17 »

Am egyikőtöknek sem jut eszébe, hogy elég egy asztrogáció és utána a számításokat továbbítani a kommunikációs rendszeren? vagy esetleg az asztrogációt végzők össze is dolgozhatnak ?

Nekem annyira alap, hogy továbbítom az adatokat, hogy azért nem írtam le...

Szerinted gondolatolvasó vagyok? Súgok - nem - ha az lennék akkor már ultra gazdag lennék. Ismétlem magam ez egy fórumos mese amit lehet le kell írni mert a írás az marad (és visszakereshető) míg a szó elszáll itt a asztali berögződések nem működnek amit nem írsz le és fontos az nem történik meg (jelenleg az asztrogáció az fontos) , mert ha mindent evidenciának veszek, hogy mit csinálnak a játékosok és karaktereik akkor olyan mintha magamnak mesélnék.

Béke bocs Béka :P :jedi: