Szerző Téma: Cantina - megbeszélések  (Megtekintve 10492 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Cantina - megbeszélések
« Dátum: 2019. Október 27. 20:19:58 »
Megálló a csillagporos aszteroidán - Krimó a szektor peremén

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #1 Dátum: 2019. Október 27. 20:27:24 »
Üdv!

Mivel eléggé beindultak (felpörögtek) a dolgok ezért itt lehet egyeztetni.. Ami eddig talán nem olyan titok:
Thyriel - droid koncepcióban utazik
Wolftern - kalóz vonulat
Hipoforaccus – csempészivadék

Annyit előre bocsájtanék ha maradtok a kalóz vonulatos koncepció mellet akkor a rettegett Morgan kalózkapitány emberei vagytok akiket eléggé szabadpórázra engedett egy kisebb teherhajóval szóval most jelenleg nem a martalócbandával vagytok éppen szorosan együtt, hanem a kapitány kisebb „küldetését” teljesítitek.

Off-Topic: megjelenítés
Ragnar Szindikátus: egy fejvadász céh akik a Külső gyűrűben tevékenykednek főleg, de a befolyásuk az utóbbi időben növekszik. Nagyjából hétezer főt számol a szervezet állománya, különleges specialitásuk a fejvadászat mellett, hogy gyakran vállalnak különleges szerződéseket amik katonai jellegű különleges műveletek valamint, hogy tagjaik közül az „öreg” rutinos és a fiatal „tapasztalatlannak” mondható vadászok együtt csapatban dolgoznak az idős vadászok így mentorálják és képzik ki a fiatalabb generációt.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #2 Dátum: 2019. Október 28. 19:13:43 »
Ejha! Úgy látom lemaradtam. :mind-breaker: Igyekszem még ma elkészíteni a karaktert, de nem biztos h sikerül... legkésőbb szombatra meg lesz. Sry

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #3 Dátum: 2019. Október 28. 20:56:24 »
Qqcs

Annyi kérésem lenne hogy semmi esetre se keverjük a legends és kanon dolgot ha esetleg lenne ilyen terv. Direkt rákérdeztem és a legends az irányadó. :)

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #4 Dátum: 2019. Október 28. 20:59:20 »
hmm? :D Újonc vagyok úgyhogy ez semmit nem mond.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2580
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #5 Dátum: 2019. Október 28. 21:34:23 »
Sziasztok, csatlakozhatok esetleg?
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #6 Dátum: 2019. Október 28. 21:36:48 »
hmm? :D Újonc vagyok úgyhogy ez semmit nem mond.
Legendák: Disney előtti történetek.
Kánon: Disney utáni történetek.
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #7 Dátum: 2019. Október 28. 21:59:21 »
Idővonal

Y. e. 18 – Az újonnan létrejött Birodalom hódító háborúkba kezd a galaxisban.
Megszületik Mara Jade, a későbbi Császár Jobbkeze.
Y. e. 13 - Galen Erso csatlakozik a Halálcsillag fejlesztő csapatához..
Y. e. 9 - A Halálcsillagot a Scarifhoz irányítják.
Y. e. 6 - A kalandban a történések valahol itt alakulnak a Vállalati szektorban és annak környékén (Corporate Sector)
Y. e. 5 – Han Solo, aki egy katonai akadémián tanul, megmenti Csubakkát, aki halálig tartó hűséget fogad és társa lesz a következő harminc évben.
Y. e. 1 – A Lázadók Szövetségének megszületése.
0 – Zsivány Egyes – Egy Star Wars-történet A Zsivány Egyes bevezetése. Jyn és csapata ellopják a Halálcsillag tervrajzát. A tervrajzot továbbítják a Tantive IV-re.
Csillagok háborúja: Egy új remény
A Birodalmi Szenátust feloszlatják, a csak Palpatine-nak felelős tartományi kormányzók (moffok) uralmának korszaka megkezdődik. A Halálcsillag megsemmisíti az Alderaan bolygót; Darth Vader egy párviadal során véget vet Obi-Wan Kenobi testi létezésének. A yavini csata. Luke Skywalker - Han Solo és Obi-Wan Kenobi segítségével - megsemmisíti a Halálcsillagot, mielőtt még annak sikerülne elpusztítania a lázadók bázisát a Yavin 4-en. Luke Skywalker és Han Solo csatlakoznak a Lázadók Szövetségéhez.

Elöljáróban nem vagyok elvakult Star Wars fanatikus én elvagyok a régi és az új kánonnal is ám a mostani mese a régi kánonhoz készült annak idején ezért a hangulata azt fogja idézni reményeim szerint azon belül is a kedvenc részemet „A Birodalom visszavág”

Amennyiben a kalóz vonulat mellet maradtok azt tudom támogatni, de éles koncepcióváltásos fordulattól sem riadok meg.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #8 Dátum: 2019. Október 28. 22:14:27 »
Idővonal

Y. e. 18 – Az újonnan létrejött Birodalom hódító háborúkba kezd a galaxisban.
Megszületik Mara Jade, a későbbi Császár Jobbkeze.
Y. e. 13 - Galen Erso csatlakozik a Halálcsillag fejlesztő csapatához..
Y. e. 9 - A Halálcsillagot a Scarifhoz irányítják.
Y. e. 6 - A kalandban a történések valahol itt alakulnak a Vállalati szektorban és annak környékén (Corporate Sector)
Y. e. 5 – Han Solo, aki egy katonai akadémián tanul, megmenti Csubakkát, aki halálig tartó hűséget fogad és társa lesz a következő harminc évben.
Y. e. 1 – A Lázadók Szövetségének megszületése.
0 – Zsivány Egyes – Egy Star Wars-történet A Zsivány Egyes bevezetése. Jyn és csapata ellopják a Halálcsillag tervrajzát. A tervrajzot továbbítják a Tantive IV-re.
Csillagok háborúja: Egy új remény
A Birodalmi Szenátust feloszlatják, a csak Palpatine-nak felelős tartományi kormányzók (moffok) uralmának korszaka megkezdődik. A Halálcsillag megsemmisíti az Alderaan bolygót; Darth Vader egy párviadal során véget vet Obi-Wan Kenobi testi létezésének. A yavini csata. Luke Skywalker - Han Solo és Obi-Wan Kenobi segítségével - megsemmisíti a Halálcsillagot, mielőtt még annak sikerülne elpusztítania a lázadók bázisát a Yavin 4-en. Luke Skywalker és Han Solo csatlakoznak a Lázadók Szövetségéhez.

Elöljáróban nem vagyok elvakult Star Wars fanatikus én elvagyok a régi és az új kánonnal is ám a mostani mese a régi kánonhoz készült annak idején ezért a hangulata azt fogja idézni reményeim szerint azon belül is a kedvenc részemet „A Birodalom visszavág”

Amennyiben a kalóz vonulat mellet maradtok azt tudom támogatni, de éles koncepcióváltásos fordulattól sem riadok meg.

Qqcs

Annyi kérésem lenne hogy semmi esetre se keverjük a legends és kanon dolgot ha esetleg lenne ilyen terv. Direkt rákérdeztem és a legends az irányadó. :)

Na most akkor? :D
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #9 Dátum: 2019. Október 28. 23:10:51 »
A válasz egyszerű az idővonal nem mond ellent a régi Star Wars filmeknek, Egy új remény, A Birodalom visszavág, A jedi visszatér... Semleges időben, semleges helyen vagytok a Vállalati szektor sosem volt hangsúlyos a filmekben szóval a játék A Birodalom visszavág hangulatban és a Peremvidék és szerencsevadászaik kiegészítő útmutatása alapján fog zajlani ami még az eredeti ős filmek idején datálódott (Galaxy Guide 06 - Tramp Freighters)

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #10 Dátum: 2019. Október 29. 04:12:47 »
A válasz egyszerű az idővonal nem mond ellent a régi Star Wars filmeknek, Egy új remény, A Birodalom visszavág, A jedi visszatér... Semleges időben, semleges helyen vagytok a Vállalati szektor sosem volt hangsúlyos a filmekben szóval a játék A Birodalom visszavág hangulatban és a Peremvidék és szerencsevadászaik kiegészítő útmutatása alapján fog zajlani ami még az eredeti ős filmek idején datálódott (Galaxy Guide 06 - Tramp Freighters)

Egen,, azt láttam, hogy nem lényeges a mi szempontunkból, csak szőrszálhasogatok, hogy akkor most legends, vagy kanon :D
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #11 Dátum: 2019. Október 29. 04:45:36 »
Őöö...igen. A valaki felhomályosítana kimaradt. :puppy-eyes-2: Személy szerint én is jobban bìrtam a disney előttieket, szval köszi.

A kalózos irány egyszerűnek tűnik... :D



Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #12 Dátum: 2019. Október 29. 10:39:28 »
A válasz egyszerű az idővonal nem mond ellent a régi Star Wars filmeknek, Egy új remény, A Birodalom visszavág, A jedi visszatér... Semleges időben, semleges helyen vagytok a Vállalati szektor sosem volt hangsúlyos a filmekben szóval a játék A Birodalom visszavág hangulatban és a Peremvidék és szerencsevadászaik kiegészítő útmutatása alapján fog zajlani ami még az eredeti ős filmek idején datálódott (Galaxy Guide 06 - Tramp Freighters)

Egen,, azt láttam, hogy nem lényeges a mi szempontunkból, csak szőrszálhasogatok, hogy akkor most legends, vagy kanon :D

Fő szabály, hogy legends és ha akarok eltérek a kanon irányába de ez utóbbira biztos, hogy nem lesz szükség mert az anyagok amikből dolgozom mind a legends ideje alatt készültek illetve datálódtak. :)

Szerda magasságában megpróbálok némi segítséget feldobni a kő egyszerű karakteralkotáshoz azért annyit kérnék, ha már kalóz vonulat valaki azért tudjon teherhajót vezetni és valaki esetleg feltéve de meg nem engedve esetleg a fedélzeti fegyverekhez is értsen, mint kalózok természetes, ha értetek a kézitusához és a lövöldözéshez valamint más fizikai agresszióhoz, megfélemlítés, stb, de lehet lopakodós félelmesztősre is venni a figurát

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #13 Dátum: 2019. Október 29. 11:27:03 »
Idővonal

Y. e. 18 – Az újonnan létrejött Birodalom hódító háborúkba kezd a galaxisban.
Megszületik Mara Jade, a későbbi Császár Jobbkeze.
Y. e. 13 - Galen Erso csatlakozik a Halálcsillag fejlesztő csapatához..
Y. e. 9 - A Halálcsillagot a Scarifhoz irányítják.
Y. e. 6 - A kalandban a történések valahol itt alakulnak a Vállalati szektorban és annak környékén (Corporate Sector)
Y. e. 5 – Han Solo, aki egy katonai akadémián tanul, megmenti Csubakkát, aki halálig tartó hűséget fogad és társa lesz a következő harminc évben.
Y. e. 1 – A Lázadók Szövetségének megszületése.
0 – Zsivány Egyes – Egy Star Wars-történet A Zsivány Egyes bevezetése. Jyn és csapata ellopják a Halálcsillag tervrajzát. A tervrajzot továbbítják a Tantive IV-re.
Csillagok háborúja: Egy új remény
A Birodalmi Szenátust feloszlatják, a csak Palpatine-nak felelős tartományi kormányzók (moffok) uralmának korszaka megkezdődik. A Halálcsillag megsemmisíti az Alderaan bolygót; Darth Vader egy párviadal során véget vet Obi-Wan Kenobi testi létezésének. A yavini csata. Luke Skywalker - Han Solo és Obi-Wan Kenobi segítségével - megsemmisíti a Halálcsillagot, mielőtt még annak sikerülne elpusztítania a lázadók bázisát a Yavin 4-en. Luke Skywalker és Han Solo csatlakoznak a Lázadók Szövetségéhez.

Elöljáróban nem vagyok elvakult Star Wars fanatikus én elvagyok a régi és az új kánonnal is ám a mostani mese a régi kánonhoz készült annak idején ezért a hangulata azt fogja idézni reményeim szerint azon belül is a kedvenc részemet „A Birodalom visszavág”

Amennyiben a kalóz vonulat mellet maradtok azt tudom támogatni, de éles koncepcióváltásos fordulattól sem riadok meg.

Akik nem ismerik, vagy nem tudják a különbséget, azoknak kis információ:
Az itt látható idővonal az Kánon
A Legendsben nincs Scarif, Galen Erso és Rouge One, a többi ugyanaz.
A Legendsben Galen helyett Bevel Lemelisk van, a Rouge One helyett pedig Red Hand, amely pontosan ugyanazt tette meg, amit RO azzal a különbséggel, hogy a vezetőjük Han Solo exszerelme, aki szintén elhalálozik az osztaggal, miután elküldenék a terveket Leiának.


De ugye ez itt most lényegtelen, az ep IV-VI idővonal teljesen jó itt is. :)

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #14 Dátum: 2019. Október 29. 14:08:45 »
Na, én úgy gondolom, elkészültem :)
Amire figyelsz, az a világod.