Szerző Téma: Cantina - megbeszélések  (Megtekintve 10477 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #105 Dátum: 2019. November 12. 20:58:52 »
Oh.  Szövegértési problémákkal küzködöm. - egy pillanat.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #106 Dátum: 2019. November 12. 21:14:55 »
Azt azért zárójelben meg kell mondanom, lenyűgözően lazán kezelitek, hogy most rántott ki minket egy ismeretlen erő a hipertérből, ami általában nem vezet túl sok jóhoz :D
A könyvekben ilyenkor mindenki szaladgál és mindenféle fegyvereket, meg szenzorokat aktivál és valószínűleg káromkodna is, ha nem tudná, hogy gyerekek is olvashatják, amit mond :D
Mert ugye nem sok dolog van, ami képes erre. Mondjuk egy szupernóvává változó nap, vagy egy fekete lyuk, vagy meg egy Interdictor osztályú csillagromboló, de az utóbbi még nem játszik, mert azt csak Yavin után 6-ban hozta Thrawn...
A többi is éppen elég veszélyes :)
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 12. 21:22:18 írta Hipoforaccus »
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #107 Dátum: 2019. November 12. 21:34:37 »
Azt azért zárójelben meg kell mondanom, lenyűgözően lazán kezelitek, hogy most rántott ki minket egy ismeretlen erő a hipertérből, ami általában nem vezet túl sok jóhoz :D
A könyvekben ilyenkor mindenki szaladgál és mindenféle fegyvereket, meg szenzorokat aktivál és valószínűleg káromkodna is, ha nem tudná, hogy gyerekek is olvashatják, amit mond :D
Mert ugye nem sok dolog van, ami képes erre. Mondjuk egy szupernóvává változó nap, vagy egy fekete lyuk, vagy meg egy Interdictor osztályú csillagromboló, de az utóbbi még nem játszik, mert azt csak Yavin után 6-ban hozta Thrawn...
A többi is éppen elég veszélyes :)
Lehet, de a mátyás km nem aggódik, így valószínű, h nem egetrengetően komoly :giggle:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #108 Dátum: 2019. November 12. 21:38:47 »
Igazad van, azt azonban hozzáfűzöm, hogy mivel kiszedett minket a hipertérből, és a vizuális is tiszta, Matyas jelentése azt érezteti hogy Huh, ezt megúsztuk és legfontosabb:
A karakterem nem igazán konyít ezekhez a dolgokhoz (Mechanika 2D- és jelenleg mivel elég negatív érzés veszi körbe ezért még kevésbé tud koncentrálni - Mechanika 1D, Szállítóhajó 1D, Asztrogáció 1D - ez szerintem elég ok a "bolondok nyugalmára")
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető wolftern

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 923
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #109 Dátum: 2019. November 12. 21:43:22 »
Na, meg igen. A stat rész, az én kalózom picit többet tud Haldiriennél, viszont nem hiába írogatom, h a teknikát használni és nem érteni akarja. :fair_fight:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #110 Dátum: 2019. November 12. 22:56:27 »
Azt azért zárójelben meg kell mondanom, lenyűgözően lazán kezelitek, hogy most rántott ki minket egy ismeretlen erő a hipertérből, ami általában nem vezet túl sok jóhoz :D
A könyvekben ilyenkor mindenki szaladgál és mindenféle fegyvereket, meg szenzorokat aktivál és valószínűleg káromkodna is, ha nem tudná, hogy gyerekek is olvashatják, amit mond :D
Mert ugye nem sok dolog van, ami képes erre. Mondjuk egy szupernóvává változó nap, vagy egy fekete lyuk, vagy meg egy Interdictor osztályú csillagromboló, de az utóbbi még nem játszik, mert azt csak Yavin után 6-ban hozta Thrawn...
A többi is éppen elég veszélyes :)

Üdv!

Csak a technológiai tisztánlátás miatt jelzem, hogy a Interdictor osztályú rombolók már most is léteznek mivel elég régóta mélyűri építkezésekhez használják őket (többek között az első Halálcsillag építésében is részt vettek) azóta vannak, hogy Lando megnyerte sabaccon a Milleneum Flacont :P

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #111 Dátum: 2019. November 12. 23:43:37 »
Üdv!

Csak a technológiai tisztánlátás miatt jelzem, hogy a Interdictor osztályú rombolók már most is léteznek mivel elég régóta mélyűri építkezésekhez használják őket (többek között az első Halálcsillag építésében is részt vettek) azóta vannak, hogy Lando megnyerte sabaccon a Milleneum Flacont :P
És valóban... Y.E. 19 óta bármikor megjelenhetett a legendák szerint... nem tudom, miért emlékeztem úgy,  hogy a Birodalom visszavágban jelent meg először...
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #112 Dátum: 2019. November 16. 08:25:08 »
Hmmm... Ez roppantul kínos. Roppantul kííínos. Nincs is szenzor jártasságom... Pedig meg voltam győződve róla, hogy van.
Mellesleg nem tiszta, hogy nekünk miért kell szenzorra dobni. Ha Forjú már elemezte az adatokat, akkor kiírja a képernyőre, hogy "Vazzeg ott van 5 nagy kavics, ami mögött meglepi van" mi meg elolvassuk, Mármint szerintem ennek így kellene működnie, de persze ez csak egy vélemény...
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 16. 08:29:55 írta Hipoforaccus »
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #113 Dátum: 2019. November 16. 08:38:12 »
Hmmm... Ez roppantul kínos. Roppantul kííínos. Nincs is szenzor jártasságom... Pedig meg voltam győződve róla, hogy van.
Mellesleg nem tiszta, hogy nekünk miért kell szenzorra dobni. Ha Forjú már elemezte az adatokat, akkor kiírja a képernyőre, hogy "Vazzeg ott van 5 nagy kavics, ami mögött meglepi van" mi meg elolvassuk, Mármint szerintem ennek így kellene működnie, de persze ez csak egy vélemény...

1.) Még felírhatod a Szenzor jártasságot (mert pilóta fajta vagy vagy mi a szösz) igaz csak 4D lesz  :XP:
2.) A kis droid nem beszél és nem magyaráz csak a begyűjtött adatokat szűrve kiteszi a kivetítőre nektek azaz annyival könnyebb a dolgotok (+5) , hogy nem látjátok a felesleges és zavaró adatokat, de attól még ugyan úgy meg kell fejteni azokat lásd Alapkönyv Szenzor jártasság 92. o. valamint Űrhajók Szenzorok 125-126. o.
Majd ha nagyon "ostobák" lesztek akkor lehet, hogy kiír valamit a képernyőre :P eddig nem tette és én ennek roppantul örülök mint Gonoc KÁEM :P

Ui.: ismét rá kellet döbbenjek, hogy imádom ezt a játékot és a hangulatát retro hangulatban vagyok ismét :P

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #114 Dátum: 2019. November 16. 09:02:25 »
1.) Még felírhatod a Szenzor jártasságot (mert pilóta fajta vagy vagy mi a szösz) igaz csak 4D lesz  :XP:
2.) A kis droid nem beszél és nem magyaráz csak a begyűjtött adatokat szűrve kiteszi a kivetítőre nektek azaz annyival könnyebb a dolgotok (+5) , hogy nem látjátok a felesleges és zavaró adatokat, de attól még ugyan úgy meg kell fejteni azokat lásd Alapkönyv Szenzor jártasság 92. o. valamint Űrhajók Szenzorok 125-126. o.
Majd ha nagyon "ostobák" lesztek akkor lehet, hogy kiír valamit a képernyőre :P eddig nem tette és én ennek roppantul örülök mint Gonoc KÁEM :P

Ui.: ismét rá kellet döbbenjek, hogy imádom ezt a játékot és a hangulatát retro hangulatban vagyok ismét :P
[/quote]

Vettem-vettem, akkor felírom. Valamit adjak le érte cserébe?
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #115 Dátum: 2019. November 16. 09:07:15 »

Ha esetleg a Ragnar Szindikátusról akarsz többet megtudni akkor tegyél Bürokrácia próbát, amennyiben a szignálban keresel rejtett/kódolt üzenetet úgy tegyél Kommunikációs rendszerek próbát.


Egyik sincs...
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #116 Dátum: 2019. November 16. 09:10:59 »
Vettem-vettem, akkor felírom. Valamit adjak le érte cserébe?

Nem kell leadni semmitsenem cserében. . .


Ha esetleg a Ragnar Szindikátusról akarsz többet megtudni akkor tegyél Bürokrácia próbát, amennyiben a szignálban keresel rejtett/kódolt üzenetet úgy tegyél Kommunikációs rendszerek próbát.

Egyik sincs...

Akkor vagy dobsz sima Tudás-t a kódfejtéssel nem próbálkozhatsz, vagy ha nem akarsz sima Tudást és van Alvilág ismerete jártasságod még azzal próbálkozhatsz a szindikátus kapcsán (de ez utóbbi úgy nehezebb lesz)  :punk: :ahoy:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #117 Dátum: 2019. November 16. 10:25:35 »
vagy csak dobd be a közösbe és hátha ismeri valaki a szindikátust
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #118 Dátum: 2019. November 16. 10:47:33 »
vagy csak dobd be a közösbe és hátha ismeri valaki a szindikátust

Vagy bedobhatja a közösbe és egyben a droid figyelmét is felhívhatja arra, hogy szerinte a szignálban kódolt üzenet található. . .

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Cantina - megbeszélések
« Válasz #119 Dátum: 2019. November 16. 10:54:50 »
... és egyben a droid figyelmét is felhívhatja arra, hogy szerinte a szignálban kódolt üzenet található. . .

Ezt terveztem :)
Akkor az alvilág ismerete dobásom, ami ha jól számolom 11, elég?
Amire figyelsz, az a világod.