Szerző Téma: Leszármazottak csarnoka - Játékos Karakterek  (Megtekintve 767 alkalommal)

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Leszármazottak csarnoka - Játékos Karakterek
« Dátum: 2019. Október 20. 18:59:07 »
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Leszármazottak csarnoka - Játékos Karakterek
« Válasz #1 Dátum: 2019. Október 23. 12:40:20 »



Ronald Hawkins "Rony"

Név:   Ronald Hawkins,Rony               Természet:   Túlélő               Krónika:      Gehenna Parazsa    Menedék:   Belvárosi garzon
Játékos:   kalidar                               Viselkedés:   Katona             Generáció:   14.                        Klán:   Ventrue

TULAJDONSÁGOK
Erõ   3                             Karizma   2                    Észlelés   3
Ügyesség   3                    Manipuláció   2               Intelligencia   3
Állóképesség   4               Megjelenés   2                Érzékek   2

Állóképesség - fáradhatatlan specializáció

KÉPESSÉGEK
ADOTTSÁG   9                 KÉPZETTSÉG   13             ISMERET   5
Atlétika   2                      Állatszelidítés   -               Humán Tudomány   -
Empátia   -                      Biztonsági Rendszerek  1   Jog   1
Éberség   2                      Illemtan   -                      Nyelvismeret   -
Helyismeret   1                 Közelharc   2                   Nyomozás   2
Irányítás   -                      Lopakodás   3                 Okkultizmus   1
Kézitusa   1                      Lõfegyver   3                   Orvostudomány   -
Kifejezõkészség   -            Mesterség   -                   Pénzügy   -
Kitérés   2                        Szereplés   -                    Politika   1
Megfélemlítés   2              Túlélés   2                        Számítógép   -
Rászedés   -                     Vezetés   2                       Természettudomány   1



JELLEGZETESSÉGEk
Háttér                            Diszciplína                                 Erény
Anyagi   4                       Őserő  1                                   Lelkiismeret  3   
Katonai erő 3                  Szívósság 4                               Önuralom    3
Befolyás  1                      Uralom 1                                  Bátorság   4
Szövetségesek  3
Elõny/Hátrány                                           Max. Akaraterõ   8        Emberség  7
Ghoul előélet +1                                                      Max. Vértartalék  10
Vakmerö  +3         
Étkezés  +1
Pirospozsgás +2
Válogatós vadász (klán)
Rémálmok -1
14. generáció -2
Mélyalvó  -1
Türelmetlen  -1
Új fiú  -1


Hátterek:
Anyagi háttér (4): Város szerte néhány kicsi lakás,egy iroda a biztonsági cégnek,2-3 hétköznapi autó.
Katonai erő (3): 40 ex-zsaru,akik a biztonsági cégnél alkalmazottak.
Befolyás (1): Közepesen befolyás-jelenlévő erő a városi politikába.A városi tanács számára tett szolgáltatásokat, szívességeket. Pl. vészhelyzet esetén a város rendelkezésére bocsájtotta a biztonsági különítményét,rendezvények biztosítása,személyi védelem tanácstagoknak stb...Ezért bár nincs benne a bizottságba kérhet szívességeket, esetleg döntéseket befolyásolhat.
Szövetségesek (3):három szövetséges,kettő közepes,egy meglehetősen befolyásos
1/ Tom Hardy,Cpt. (LAPD) -meglehetősen befolyásos
2/ Sarah Wincroft,Dr.-Városi hullaház vezető beosztású(középvezető) alkalmazott-közepesen befolyásos
3/ Leo Getz,biztonsági főnök a LA nemzetközi repülőtéren (LAX)-közepesen befolyásos


Előny/hátrány:
-Válogatós vadász (klán hátrány): Csak női vért fogyaszt (valószínűleg a sereg sokéves homofób nevelése)
-Rémálmok: minden éjjel a felderítő társai halálának napjáról álmodik
-Új fiú: csupán 2 éve vámpír


Felszerelés:
Colt M1911,katonai kés,mobiltelefon,éjjellátó,zárnyitó készlet,pisztolytok (hónaljtok),hangtompító,változó ruházat,
változó jármű


Fegyverek:
Pisztoly,nehéz        Sebzés    Lőtáv    Gyors.   Tár     Rejthetőség
Colt M1911A1             5         30          3       7+1          D

Kés                       Sebzés                                     Rejthetőség
                              E+1                                              D

Megjelenés:
Látszólag negyvenes évei derekán járó fickó.Őszülő haja és szakálla ápolt és gondozott. Testalkata sportos,jól kidolgozott...járása és egész testbeszéde katonai évekről tanúskodik a szemfülesebb szemlélőnek. Magassága kb 185 cm. Testének nagy részét keleti tetoválások borítják,amiket nem nem is rejteget.

Jellem:
Magabiztos és határozott ember.Precíz munkavégzéshez szokott ami a seregben ragadt rá. Emberségét igyekszik megőrizni, a halandókat is próbálja kímélni a káiniták ügyeinek intézése közben. Megtanulta hogy lavíroznia kell a hatalom szektorai között hogy a felszínen maradjon,ezért elég bizalmatlan és odafigyelő.


Előtörténet:
Rony csak két éve lett vámpír,azonban már előtte több mint egy évtizede ghoulként szolgálta Los Angeles Ventrue családját.Sofőr és egyben testőr is volt,egy a tucatból,de mint jó munkaerőt az akkori "gazdája" kedvelte és jól meg is fizette.Ennek eredményeként létrehozott egy kis biztonsági céget, amely természetesen a Ventrue család hasznára is vált (ezért engedélyezték neki). "Előző életében" katonaként kezdte a pályafutását,18 évesen önként jelentkezett a hadseregbe 1988-ban. Három év után részt vett az első öbölháborúban 1991-ben. Aztán ilyen-olyan amerikai missziókba volt kiküldetésbe,majd 2003-ben jött a 2. öbölháború. Ez már nem bizonyult számára annyira zökkenő mentesnek,
az első hónapban a könnyű "humwee-s" felderítő rajával belefutott egy iraki T-55 és T-72-esekből álló harckocsizó szakaszba, amik a kialakult harcba seperc alatt rommá lőtték a könnyű páncélzatú terepjárókat.

Mire a támogatásukra kiküldött Thunderbolt II-esek megérkeztek és ledarálták az iraki tankokat,már csak ő élt a felderítők közül de meg is sebesült. Ezt követően a felépülése után PTSD-vel leszerelték. A kezelését sikeresnek könyvelték,ezt követően a L.A. rendőrséghez került rendőrtisztként és pár évig ott is szolgált. Azonban vérmérséklete miatt lerendezett egy gyanúsítottat aki sorozat erőszaktevő volt,így kitették a testületből. Ezután kereste fel egy jól öltözött,öltönyös muki hogy nem e lenne kedve magán biztonsági szektorba "extravagáns"
ügyfelek mellett dolgozni,jelentős fizetésért?

Az első évek "kifutófiúként" teltek...kapu felügyelet,szállítmányok biztosítása stb. Két év után előléptették belső szolgálatra egy baromi gazdag család szolgálatára,30 oldalas titoktartási szerződés..."nem beszél,nem kérdez" utasítás mellett.Ugyan néha tapasztalt egy két "furcsaságot" de jól fizettek és a körülmények is jók voltak,na meg a szerződés miatt szétperelték volna az ügyvédjeik ha valamit pampog...ezért csendben csinálta a dolgát. Extra juttatások,konditerem használat,ingyen "energiakoktélok"  az edzés mellé...amikről csak később derült ki hogy nem csak azok voltak. Na mindegy,onnantól annyira nem is voltak olyan furcsák azok a furcsaságok és még véletlenül sem akart volna bajba sodorni egy munkaadóját sem. Ráadásul sosem volt jobb formában és életerősebben mint akkor.

De hát ezt tudjuk miért... a ghoul létnek sok előnye is adódik...
Újabb néhány év,aztán néhány kiválasztott kiváló biztonsági megkapta a speciális "továbbképzést",ahol mindenbe beavatták őket  amiről eddig esetleg csak sejtéseik voltak.Itt már nem volt titoktartási szerződés,de nem is volt kiszállás. Elég közkedvelt "alkalmazott" lett a belső körben,ezért sikerült alapítania egy saját biztonsági céget,ami  volt zsarukból tevődött össze.Ezeknek a munkáknak nagy része a Ventrue-k számára zajlott természetesen. Rony beküzdötte magát munkaadói segítségével a rendőri és a városi tanács nagykutyái körébe,ahol további támogatókat szerzett.

...és ezek után jött a "nagy előléptetés".Szabbat támadás,vámpírok-ghoulok hullottak mint a legyek,épp ezért elkeseredett lépésként néhány ghoult vámpírrá tettek hogy erősítsék a hazai csapatot. Úgy számoltak vele hogy úgy is elhullanak a harcokba és nem lesz gond velük. Rony azonban túlélte és szerencsére elég értékesnek bizonyult már eddig is hogy ne tüntessék el. Mivel a helyi Ventruek halandó családtagok közül választották gyermekiket többségben,leszámítva egy két általuk kiszemelt "példányt"  ezért ő amolyan zabigyerek lett a szemükben,nem is igazán törődtek vele és éreztették is hogy jobb ha nem nagyon akar családtag lenni....maradjon az eddigi megszokott szerepénél. Ezért így is tett,felügyelte a biztonsági cégék és "jó katonája" lett a családnak.

Aztán most itt az újabb szabbat ostrom és vele a káosz....
« Utoljára szerkesztve: 2019. Október 29. 20:18:05 írta kalidar »

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Leszármazottak csarnoka - Játékos Karakterek
« Válasz #2 Dátum: 2019. Október 23. 15:09:09 »


Név:Bruce Hill          Természet:Maximalista          Krónika:Gehenna Parazsa          Menedék:Hill kúria (L.A.)
Játékos:Hipoforaccus          Viselkedés:Fanatikus       Generáció:(13)          Klán:Ventrue

TULAJDONSÁGOK
TESTI          SZOCIÁLIS          MENTÁLIS
Erő2          Karizma3          Észlelés3
Ügyesség2          Manipuláció3          Intelligencia4
Állóképesség2          Megjelenés3          Érzékek3

KÉPESSÉGEK
ADOTTSÁG          KÉPZETTSÉG          ISMERET
Atlétika0Állatszelídítés0Jog3
Empátia1Illemtan3Humán tudományok3
Éberség3Lőfegyver0Nyelvismeret2
Irányítás3Biztonsági rendszer0Nyomozás0
Kifejezőkészség3Közelharc0Okkultizmus3
Kitérés0Lopakodás3Orvostudomány0
Kézitusa0 Vezetés0Politika3
Megfélemlítés0Mesterségek0Számítógép3
Rászedés3Szereplés0Természetudományok0
Helyismeret0Túlélés0Pénzügy2

JELLEGZETESSÉGEK
Háttér
Diszciplína
Erény
Anyagi3          Uralom3          Lelkiismeret2
Csatlósok2--Önuralom4
--..Bátorság4
   

Előny/Hátrány
         
Emberség
     Akaraterő
Maradandó seb (-3)
6
7
Kellemes hang (2)Vértartalék
Józan ész (1)
10

Beszélt nyelvek:
Anyanyelv: Angol (U.S.A)
Tanult: Francia, Német

Felszerelés:

Csatlósok:
CharlesKomornyik
EdmondSofőr

Megjelenés:

Mattfekete haját, bal oldalt választékkal fésülve hordja. Az átlagosnál valamivel magasabb, nem sportos, de jó testalkatú szögletes arcú egyén. Mindig makulátlanul tiszta, az alkalomhoz illő öltönyt visel. Szeméből higgadtság és intelligencia sugárzik.

Jellem:

Szülei a felső tíz-, vagy inkább ezer tagjaiként mindenben kiválóan teljesítettek, ezért nem csoda, hogy ő is már-már betegesen igyekszik a legjobb lenni. A törvényt, mint olyat betartja, csak itt-ott lépi át a határt, ha az érdekei úgy kívánják.

Előélet:

Kiskorától kezdve el volt látva mindennel, ami a boldogulásához kellett, és ez a szorgalmával és kitartásával párosulva a város elitjéhez vezetett. Kiváló egyetem, diploma, előkészített vezetői állás, apja jogi cégénél.
Egy napon, mikor az alkalmazottak éves kiértékelését olvasta, minden bejelentés nélkül benyitott hozzá, egy ember, akire mintha ráöntötték volna az öltönyt, de Bruce hátán futkározni kezdett a hideg, ahogyan az illető szemébe nézett, holott kevés olyan dolog volt, ami zavarba hozta. A férfi kérés nélkül helyet foglalt az asztala túloldalán, és felajánlott Bruce-nak egy gyakornoki állást egy "különleges klubban", ahol, ha beválik mérhetetlen hatalom és befolyás várja. Bruce már éppen hívta volna a biztonságiakat, de az idegen a szemébe nézett és ráparancsolt, hogy ne tegye, és erre az ügyvéd hatalmas rémületére a néma riasztó felé tartó keze mozdulatlanná dermedt, ami akármennyire is próbálta meg sem mozdult. A furcsa fickó csak ciccegett egyet és folytatta a klub ismertetését, ilyen szavakat használva, hogy "a legnagyobb titokban", "A legszigorúbb büntetés terhe" és "korlátlan hatalom". Bruce-t érdekelni kezdte a dolog, de mivel nem ejtették a fejére, megkérdezte, mi a csapda. Vért kell inni, mondta az idegen,és elmosolyodott kivillantva felső fogsorát. Szemfogai majdnem dupla akkorák voltak, mint a többi ami eddig elkerülte az ügyvéd fogyelmét. Bruce higgadt ember volt, de erre akijelentésre felöltötte az elmebetegeknek kifejlesztett és ritkán használt arckifejezését. A másik az ajtó felé biccentett a fejével, felkelt és kiment az előtérbe, Bruce valami különös késztetésnek engedelmeskedve követte. Mikor az ajtóhoz ért, a furcsa fickó épp a titkárnője felé tartott, aki mintha észre sem vette volna őket, majd minden teketóriázás nélkül a nő nyakába harapott, aki még mindig nem adta semmi jelét annak, hogy valami különöset észlelne. Az ügyvéd megdermedve bámulta őket, majd mikor a férfi kihúzta szemfogait a nőből, megnyalta a sebet, ami szőrén-szálán eltűnt. Bruce visszabotladozott az asztalához, ahová a férfi is követte. Több mint tíz percig meg sem szólaltak, mialatt az ügyvéd igyekezett kizárni annak a lehetőségét, hogy ez csak egy tréfa. Végül arra a következtetésre jutott, hogy senki nem merne vele ilyen játékot űzni, így ennyit kérdezett: Alá kell írnom valamit?
Ezt, és ami ezután történt amíg "él" nem felejti el. A furcsa fickó, akit azóta Deniel Shepperdként ismer elvégezte rajta az Ölelés szertartását, utána beavatta a szervezete rejtelmeibe. Ez egy több hónapos folyamat volt, ami nem volt könnyű, mert csak a szervezettel kellett megbírkónia, hanem a vámpírlét nehézségeivel is. Szerencséjére nem élt aktív társadalmi életet, csak ritkán mozdult ki otthonából a munkán, vagy egy-egy fontosabb party-n kívül, így az embereknek nem tűnt fel, hogy nem mutatkozik nappal, vagy, hogy nem fogyaszt többé szilárd ételt.
Az is kiderült, hogy személyzetének két tagja, a sofőr és a komornyik szintén a Ventrue nevű szervezet tagjai és már régóta figyelték, alkalmas lenne-e közéjük.
Az azóta eltelt évek alatt sikerült megvetnie a lábát a vértestvérek között és a cége felett sem veszítette el az irányítást.

Elköltött szabadon elosztható pont: Képességek: 22, akaraterő: 3, tulajdonságok: 5.
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 857
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Leszármazottak csarnoka - Játékos Karakterek
« Válasz #3 Dátum: 2019. December 31. 12:14:40 »

Név:Connor Jake Reynolds       Természet:Magányos       Generáció:10.
Játékos:Cyrgaan Khea’Lorn       Viselkedés:Vakmerő        Menedék: nincs állandó menedéke
Krónika:Gyehenna Parazsa       Klán:Gangrel       Koncepció:magányos farkas
Kor:67 év       Kor vámpírként:29       Ölelés éve1987
Nemzetiség:amerikai              
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 31. 12:18:42 írta Cyrgaan KheaLorn »
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Rigófütty

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Leszármazottak csarnoka - Játékos Karakterek
« Válasz #4 Dátum: 2020. Január 30. 17:27:57 »


1932 nyarán születtem Los Angelesben. Itt is nőttem fel egy átlagos afroamerikai családban testvérek nélkül. Édesanyám óvónő, édesapám katona volt. Apám nyomdokait követve jó magam is katonának álltam szüleim tiltakozása ellenére is. Éppen betöltöttem a 18-at amikor már Koreában szolgáltam. Feláldozható afroamerikaiként kezdetben a gyalogságnál szolgáltam, de jó lövész képességeimnek köszönhetően hamar bekerültem mesterlövészként egy kisebb elit egységbe. Itt ismerkedtem össze egy Jamal nevű tűzszerésszel, akivel hamar barátságot kötöttem. Háború végeztével is megmaradt a barátság. 1956-ban Jamal elhagyta Amerikát. Mint kiderült Egyiptomi felmenői vannak és második otthonként tekintett e messzi afrikai országra. Második világháborút követően frissen létrehozott Izrael megtámadta Egyiptomot és úgy gondolta kötelessége ott lennie megvédeni országát.
Többet nem hallottam felőle. Én továbbra is katonaságnál szolgáltam. Meg jártam Libanont és Kubát is...
1960-as évek közepe felé, még a vietnámi háború előtt meglátogatott Jamal. Látszólag semmit sem változott, mióta utoljára láttam. Azt mondta, hogy egy időre vissza tért Los Angelesbe és szüksége lenne a segítségemre. Elmesélte, hogy belépett egy titkos "katonai" társaságba. Haqim gyermekeinek hívják magukat. Éjszakákon át mesélt róluk és közben lassan ráébredtem én is, hogy amit eddig az USA-ról és háborúiról bennem kialakult képek nagy része hamis, ezért úgy döntöttem, hogy ott hagyom a sereget és csatlakozom Jamalhoz és az Ő küldetésükhöz.
1999-ig sokat megtudtam róla és tanultam is tőle, közben a ghoulja lettem. Ez az év egy forduló pont volt Jamal életében ami később rám is kihatott. Csak olyan dolgokba avatott bele, ami lényeges lehetett rám nézve is. Ezért is a pontos indokot nem tudom, de 1999 nyarán elég sietősen elhagytuk Los Angelest 5 másik vértestérrel, külön utakon mentünk de a cél állomás egy volt, Sao Paulo.

Sao Pauloban kissé felgyorsultak az események. Jamal elkezdett megváltozni, mintha begőzölt volna. Egyre több megbízatása, vagy magánakciója lett, amiből nekem is bőven kijutott. Módszerein is változtatott. Eddig mindig ügyelt rá, hogy ne találkozzak személyesen más vértestvérrel, itt ez is megváltozott. LA-ben ha valakit likvidálni kellett, tisztábban intézte. Itt már a vérüket is vette. Több vértestvért figyelt egyszerre, különféle nyomkövetővel és hasonló eszközökkel. Ezek közül is volt egy, akire nagyon sok időt és pénzt ölt bele. Ez a küldetés okozta a vesztét is. Sajnos részleteket nem tudok. 
Jamal halála után üresnek éreztem magam. Vére ereje elkezdett elhagyni engem is és az a kötelék is megszűnt. De még is hiányzott, ha nem lettem volna a ghoulja, akkor is barátként tekintettem volna rá.
Elrejtőztem és elkezdtem megfigyelni azokat a helyeket ahol tudtam, hogy megfordult. Rövid időn belül rám talált valaki és elkezdtek kifaggatni. Kiderült, hogy ez a bizonyos vértestvér Jamal atyja. Pár éjszakát Sao Pauloban voltunk még, majd egy teherszállító repülőn elhagytuk a kontinenst és valahol az Arab-félszigeten kötöttünk ki. Itt Omar ghoulja lettem. 

Pár évre rá vissza tértünk Los Angelesbe és folytatom azt amit anno Jamal oldalán. Mai napig gyötör egyfajta bűntudat, hogy Jamal halált nem sikerült megbosszulni, vagy legalábbis az ellenkezőjét soha nem kötötték az orromra.

Folyt. kövi... (igyekszem legkésőbb keddig.)