Szerző Téma: Elysium - kibeszélő  (Megtekintve 4525 alkalommal)

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #15 Dátum: 2019. Október 22. 00:05:27 »
Tudjátok csak azon gondolkodom,hogy a kaland maradjon modern vagy legyen inkább Középkor ....mondjuk  13-dik század. Nekem bármi belefér sőt. a Ti szórakozásotok a lényeg számomra na és persze a sajátom.

Kiírtam egy szavazást, lehet választani sőt írhattok még hozzá tippeket is.
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #16 Dátum: 2019. Október 22. 10:03:52 »
No,amíg kiderül le is állok a karakteralkotással....

Nem elérhető Rigófütty

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #17 Dátum: 2019. Október 22. 11:50:13 »
Én jobban örülnék az alapkoncepciónak. :)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #18 Dátum: 2019. Október 22. 11:53:15 »
Elkóborlok én a szittya parasztok közt is :) De én is jobban élném a modern kort most...

Nem elérhető Rigófütty

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #19 Dátum: 2019. Október 22. 12:06:25 »
Én is benne vagyok mind a kettőben, de azért is lenne jobb most a modern kor, mert én pl. ghoul karit inditanék aminek megvan az alapsztoria. LA-ben volt anno pont egy karim akinek kampó lett de volt egy jó kis ghoulja. Gondoltam azt hoznám. :)

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #20 Dátum: 2019. Október 22. 18:16:48 »
Okés akkor maradjon az alap koncepció 2016 Los Angeles nyara
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #21 Dátum: 2019. Október 22. 19:06:28 »
Várom az ötleteket kérdéseket koncepciókat óhajokat sóhajokat :D
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Rigófütty

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #22 Dátum: 2019. Október 22. 19:17:04 »
Várom az ötleteket kérdéseket koncepciókat óhajokat sóhajokat :D

Ha sikerül befejeznem ma az alapsztorit, akkor elküldöm. Ha ma nem, akkor csak csütörtökön tudom.

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #23 Dátum: 2019. Október 22. 21:02:24 »
Nekem is jobban tetszik a mostani kor. :)

Egy Malkávban gondolkodok.
Halottkém, aki nyomozónak se utolsó (kicsit mint a filmekben, amikor a halottkém micsoda profi nyomozó), elsősorban azért, mert előszeretettel fogyasztja azt a vért (is) amit leenged a hullákból. Ettől egy kicsit úgy érzi, mintha beszélnének hozzá, és elmondanák neki, ki is volt az a csúnyabácsi, aki eltette őket láb alól... (spirituális vérszomj).
Egyébként nem egy ordenáré erőszakos figura, de van egy énje, aki az első afganisztáni "turné" után jött ki belőle, mert katonaviselt a szentem (skizofrénia/tudathasadás, még ezt a részt finomítgatni kell kicsit). Ezért is tetszett meg a leendő Papának. Na ez az én egy kissé erőszakos, mondhatni afféle védelmező én (sokat piszkálták a suliban ugye, onnan indul a dolog...), olykor csúnya véres gyilkosságokba lovalja magát, ha fenyegetve érzi kis kettősüket. Természetesen nem szemtől szemben, hanem némi taktikai érzékről tanúbizonyságot téve úgy, hogy az öregördög meg nem mondaná, hogy ezt a vérontást a nyeszlett kis halottkém csinálta...

Egyébként kissé mazochista (szereti a tetkókat meg a tűket) és előszeretettel szív drogos vért, hogy a "lepattanót" élvezze.

Lehet, hogy koncepciónak szuper, de rég vámpírkodtam már, meglátjuk mit sikerül belőle kihozni... Amennyire a pontot néztem, az elképzelések szerint kijön...

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #24 Dátum: 2019. Október 22. 22:21:38 »
Nem rossz ez csak ne görcsölj rajta annyit. Évek alatt megtanultam a kevesebb több. Amugy meg nem feltétlen kell malkavitának lennie. Senkiházi karakter is beleillik ha pusztán csak a klánt nezzük.

A klán meg vérvonal puszta sztereotipia. Egy Tremere is lehet harcművész. Egy Brujah is lehet könyvtáros ésatöbbi :)
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Cyrgaan KheaLorn

  • Nemeskyr kardforgató
  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 858
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
  • A hóhajú erioni
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #25 Dátum: 2019. Október 23. 01:21:49 »
Jha, nem akartam rajta görcsölni.

Még van ötletem talonban, csak most egyelőre ezt próbálom meg kirakni.

CKL
"A férfit csak ezután vettem észre. Igazi ragadozó volt: hószínű, vállig omló sörény, markáns, óarany árnyalatú, kyr vonású arc, a szeme pedig... förgeteg-szürke, mint vihar után a hajnali ég. Egy tisztavérű kyr."

Alan O'Connor - A Halál hét arca

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #26 Dátum: 2019. Október 23. 10:14:11 »
Na ha eddig jól számoltam van 5 játékosom :D Ennyi, meghírdettem és kb 2 nap alatt tádá. CSak a megfelelő érdeklődést kell belőni. Ami valahol egy picit szomorú mert nem nyitunk az új felé. De legalább a régi közül tudunk válogatni és nem csak a ződ mókust forgatjuk :D

"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #27 Dátum: 2019. Október 23. 11:01:15 »
Na ha eddig jól számoltam van 5 játékosom :D Ennyi, meghírdettem és kb 2 nap alatt tádá. CSak a megfelelő érdeklődést kell belőni. Ami valahol egy picit szomorú mert nem nyitunk az új felé. De legalább a régi közül tudunk válogatni és nem csak a ződ mókust forgatjuk :D

Mint mondottam, én nyitott vagyok az újra, csak magyar legyen, mert no abla inglész :D
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #28 Dátum: 2019. Október 23. 12:27:53 »
No,kérem! Hogy kiderült marad az eredeti korszak itt is megosztom az elképzelésem.

A malkavitához hasonlóan ex-öbölháborús veterán. Hazatérés után  L.A. megyében vidéki zsaru lett,majd a Ventruek
sofőr/testőr ghoulja...aztán majd harctéri előléptetésnél vámpír.

Mivel a helyi kékvérűek szinte csak valós családi és rokoni egyedeket választanak így ő egy mostohagyerekként kezelt
 rangsorban legalul álló valaki.
Sok képessége nincs,ha azt nem nézzük hogy böszme szívós lett...de az uralomban szinte teljesen járatlan,mert
senki nem foglalkozott az oktatásával.
Mivel a klán nem igazán tart rá igényt ezért amolyan városi mindenes...

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Elysium - kibeszélő
« Válasz #29 Dátum: 2019. Október 23. 15:09:03 »
Én egy helyi "kékvérűre" gondoltam, aki eléggé perfekcionista, és amikor tudomást szerzett a vámpírokról önszántából kereste meg őket kapcsolatai révén, hogy csatlakozzon hozzájuk, mivel az örök "élet" gondolata megkísértette.
Nagyjából ki is dolgoztam. Még a történetét kel kiszínezni.
Amire figyelsz, az a világod.