Szerző Téma: Paradigma-Paradoxon és más furcsaságok  (Megtekintve 2062 alkalommal)

Nem elérhető Malkazzar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Paradigma-Paradoxon és más furcsaságok
« Válasz #30 Dátum: 2019. Szeptember 02. 12:45:02 »
Hali Papa Ocha!
Ezek az én válaszaim :

Az univerzum nem más mint egy festmény amit a színekkel és azok hatalmával formálok

" 1. Hogyan tudod meg, hogy mennyire régi egy tárgy?
Fehér folyadékot vagy festéket cseppentek rá és minél sötétebb színt vesz fel a rácsöpögtetett anyag annál öregebb a tárgy.

2. Egy folyosón állsz, 10 ajtó van rajta, az egyik a helyes út, a többi kilincséhez érve meghalsz, hogyan fogod meg a helyeset?
Mindegyikre locsolok egy kis folyadékot amelyik zöldre vált az a jó ajtó a halálosak feketére váltanak.

3. Hogyan hiteted el valakivel, hogy te az vagy, akinek állítod magad?
ha valaki másnak álcázom magam megnézem az illető milyen színeket használ és én is olyan színű ruhákba öltözök valamint ha mélyíteni kell a hangom barna folyadékot, ha magasítani átlátszót iszom a színek kombinációja pedig elhiteti hogy én vagyok az .

4. Egy jó barátod viszed autóval egy állásinterjúra egy másik településre, az üzemanyag az üzemanyagjelző szerint kifogyóban van, 10km-rel korábban volt az utolsó benzinkút, hogyan oldod meg, hogy mégis megérkezzetek az autóval időben?
A benzin színére hasonló színű anyagot öntök a tankba és az autó úgy veszi hogy üzemanyaggal lett feltöltve.

5. Vasárnap késő őszi túrázás alatt bőrig áztál a pároddal egy hegyi tisztáson bujálkodva, le kell érni a hegy lábához anélkül, hogy másnaptól egymás helyett az ágyat nyomjátok, mert mindkettőtöket látni akar a főnöke is. Miként oldod meg?"
Piros takarót rakok magunkra, hogy felmelegítse a testünket és elpárologtassa a nedvességet.