Szerző Téma: Útszéli taverna - off  (Megtekintve 4911 alkalommal)

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #30 Dátum: 2019. Június 28. 15:43:20 »
Akkor megint ott tartanank, hogy ha te ugyesen jatszod a torpe harcost Cont meg nem erdekli a varazsloja akkor irgalmatlanul elhuzhatsz. Bar egyikotok se adott megy tulzottan reszletes leirasokat a karaktererol...
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #31 Dátum: 2019. Június 28. 16:39:09 »
Mennyire kellene részletes leírás? Mondjuk "Az első bevert orral nyolc éves korától büszkélkedhet, mert egy korabeli kölyökkel összeszólalkoztak, pár szem eper miatt", meg efféle szösszenetek? Vagy mire gondolsz?
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #32 Dátum: 2019. Június 28. 17:28:43 »
Nekem  jó ahogy, mondtad Seth, de simán fejenkénti, ki, hogy játszik is teljesen jó. Mert pl. én még semmihez sem értek, de a többiek meg le tudnak szépen sokat gyakni :D

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #33 Dátum: 2019. Június 28. 22:02:57 »
Hipo, ha akarod tudni, én 4 oldalt írtam egy boszorkánymesterről anno ;D 1,5 volt csak a nemesi családja, meg annak szokásai. sajnos nem tudom csatolni mert kézzel lett írva, de a km akihez vittem a karaktert, adott érte hajózás Af-ot ingyen. jelenleg a tiedről azt tudjuk, hogy harcosnak nevelte a nagybátyja, és hogy nem hülye. ugyanígy Con karaktere sincs nagyon kifejtve, leírta hogy otthon nem engedték tanulni, ezért eljött Doranba (bár ehhez hozzá tartozik, hogy én sóztam rá ezt a szerepet, szóval túl sokat nem panaszkodhatok), de az elf íj már nincs leírva hogy hogy kapja (ugyan azt már csak az Utk írja le irgalmatlanul ritkának és nem megszerezhetőnek).
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #34 Dátum: 2019. Június 29. 07:00:48 »
Hát... 4 oldalt semmiképpen nem ígérek,  de megpróbálhatom bővíteni a hátterét, ha úgy gondolod,  hogy azzal izgalmasabbá tudod tenni a sztorit... (meg íraz privátban egy két példát,  hogy miket vegyek bele, mert az önéletrajzírás sosem volt erősségem...)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #35 Dátum: 2019. Június 29. 07:40:11 »
gyakorlatilag csak eseményekkel kell megtölteni a karakter előéletét, legyen az kicsi vagy nagy. maradva a boszmesteremnél, ő egy toroni nemesi család sarja. a család beceneve a Smaragdviperák, ugyanis övék a legtöbb smaragdbánya, és kivétel nélkül boszorkánymesterek, így a smaragdos mágiák ismerői, főleg nekromancia. minden családtag kap egy smaragdos ékszert, minél közelebb van a főághoz, annál nagyobbat. az összes smaragdjuk kapcsolatban van a központival, egy hatalmas smaragdal a villa alatt elrejtve, amiben a családalapítő ős, valamint az összes főági leszármazottjának esszenciája van, miután "meghaltak", ezzel halhatatlanságot nyerve. olykor ha jónak látják, a smaragdokon át át tudják venni az irányítást az élő családtagok fölött. a karakter szerelmét egy másik nemes meggyilkolta, erre a karakterem szétzúzta azt a családot, a fent említett megszállás segítségével.

és ez csak egy szösszenet, de elég sok ilyet találtam ki a karakterhez és a családhoz. ugyanakkor a karakter csak első szintű, így nem lehet túl op se, ezért jelenleg családi belharc folyik, a karakter pedig menekül az Ikrek elől.

igazából csupán kreativitás kérdése kitalálni ilyesmit :D
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #36 Dátum: 2019. Június 29. 07:54:38 »
Ühüm... Meglátom,  mit tehetek az ügyben. :)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #37 Dátum: 2019. Június 29. 08:34:21 »
Lenne egy apró kérésem. Mindenki maradjon az általa választott színnél.  :D Jobban követhető, ha egyazon hsz-en belül többen is megszólalnak.
Hipo kékkel kezdett, Con a "bézs"-t választotta, én meg a zöldet.
Köszi!  :ahoy:

Illetve egy megjegyzés: a karaktereink semmit sem tudnak egymásról, csak ami már elhangzott, vagy látható. Így Haági nem igazán nevezheti Traiont fejvadásznak, hiszen nincs a homlokára írva.  ;)

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #38 Dátum: 2019. Június 29. 09:44:54 »
Utobbi igaz Conra is, az inas elcelelodeset csak a torpe vette eszre, ezert volt az az o nevevel femjelezve.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #39 Dátum: 2019. Június 29. 10:47:40 »
Szín javítva (szkúzi moj),  a fejvadász meg kicsúszott,  mert igyekszem nem sokat szóismételni :)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #40 Dátum: 2019. Június 29. 11:00:30 »
Akkor talán azt is javíthatnád.  ;) :giggle:

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #41 Dátum: 2019. Június 29. 15:25:47 »
Seth! Bővítettem az előtörténetemet kicsit, de még ha eszembe jut valami még beleírom ha gondolod.
Kijavítottam a hozzászólásomat!

Sol!

Igazad van a színezéssel! Maradok a bézsnél, a nevem is bézs lesz ezentúl.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #42 Dátum: 2019. Június 29. 16:36:10 »
Szintén bővítettem egy kicsit. Nem tudom, ilyesmire gondoltál-e, de hosszabb lett az biztos :)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #43 Dátum: 2019. Június 29. 22:33:20 »
Halkan jegyeznem meg hogy a Kapuval olyan szinten vannak bajok hogy konkretan utazhatatlan. Lehet ez nem lett specifikalva varazslonknal, emiatt elnezest.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #44 Dátum: 2019. Június 30. 04:29:53 »
Akkor vissza a "józan ész felülkerekedik a büszkeségén"-hez?
Amire figyelsz, az a világod.