Szerző Téma: Útszéli taverna - off  (Megtekintve 4912 alkalommal)

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #15 Dátum: 2019. Június 27. 09:53:49 »
Con, nyugodtan írd tovább a nagy találkozásig, ahol is rèszletezed a feladatot.  :ahoy: Mert az “inas” nem nagyon mondott semmit.  :D A beszélgetés beindításához te kellesz.

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #16 Dátum: 2019. Június 27. 12:43:39 »
Sol, a torteneseket inkabb hagyd ram :) persze nem fog, de ha mondjuk ut kozben megtamadjak, akkor maris hiaba irt. Inkabb dobjatok ossze Hipoval valamit, mondjuk nyissatok egymas fele, ha mar az inas nem monsott elsore semmit.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #17 Dátum: 2019. Június 27. 14:44:27 »
Nem állt szándékomban beleszólni a történésekbe. Csak nem értettem, hogy miért áll meg a lényeg előtt. :)
Azért is javasoltam, hogy kezdje ő, mivel nála van minden információ. Udvariaskodhatunk egymással ketten is, amit majd akkor is meg kell tenni, ha ő megérkezik. Feleslegen körnek érzem/éreztem kettőbe-háromba törni a hozzászólást, amit lehetne egybe is. Node nem vagyunk egyformák.  :giggle:

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #18 Dátum: 2019. Június 27. 18:43:00 »
Nem olvastam a Tiéteket, azért írtam így, hogy ha akartok valamit csinálni a találkozásig, addig tudjátok.  Viszont most kibővítsem vagy sem?

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #19 Dátum: 2019. Június 27. 18:51:17 »
Ahogy érzed. A magam részéről szívesen fogadnám.  :)

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #20 Dátum: 2019. Június 27. 18:54:14 »
Seth? Te döntesz! :)

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #21 Dátum: 2019. Június 27. 19:13:52 »
En azert akartam mindenkinek egy kerdezos reszt, higxha en elfelejtettem valamit - ember vagyok, boven elofordul - akkor legyen eselyetek, nem pedig idohuzasnak. Amennyiben megsem, akkor Con irgatod tovabb is.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #22 Dátum: 2019. Június 27. 19:51:28 »
Közben posztoltam én is. De ez ne tartson vissza attól, hogy kibővíted a sajátodat. Majd én is hozzáírok még a tied fényében.  ;)

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #23 Dátum: 2019. Június 27. 20:54:53 »
Én is megírtam. Szerintem most már ne bővítsd, hanem új posztban folytasd...
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #24 Dátum: 2019. Június 28. 10:20:20 »
Mindjart irok egy szosszenetet aztan folytathatjatok, viszont felmerult bennem egy masik kerdes is. Mi legyen a tp-vel? Ugye ha mondjuk mindig mindenki ugyanannyit kap (minden harcban reszt vettek, ugyanolyan jol jatszotok, stb) akkor az etk rendszere miatt a karakterek mashigy fognak szintezodni, vagyis a torpe sokkal hamarabb er el magasabb szinteket. Ez jo igy es maradjon, vagy talaljak ki ra valami mast?
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #25 Dátum: 2019. Június 28. 13:25:19 »
Con, egyébként hogy akarod használni a fegyvereket? Mert ugye csak egy fegyverhasználatod van, így a botod, íjad és tőröd közül majd válassz egyet amelyikhez értesz, és kérném jelezni, hogy a tőröd most akkor sima (amilyen a felszerelésnél van írva) vagy levéltőr (ami meg kinézetnél).
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #26 Dátum: 2019. Június 28. 13:52:52 »
Mindjart irok egy szosszenetet aztan folytathatjatok, viszont felmerult bennem egy masik kerdes is. Mi legyen a tp-vel? Ugye ha mondjuk mindig mindenki ugyanannyit kap (minden harcban reszt vettek, ugyanolyan jol jatszotok, stb) akkor az etk rendszere miatt a karakterek mashigy fognak szintezodni, vagyis a torpe sokkal hamarabb er el magasabb szinteket. Ez jo igy es maradjon, vagy talaljak ki ra valami mast?

Szerintem jobb lenne közeli szinteken maradni egymáshoz, különben igencsak megbonyolódik a harc, mert gondolom az is lesz. Sőt, egy idő után, ha túl nagy különbségek lesznek eleve nem is lesz élvezhető a dolog. A nagyon erős karakter lecsapkodja a gyengébbeknek szánt ellenségeket, utána a gyengébbeket meg lezúzza az erősnek szánt ellenfél.
Javasolnám legyen mindenkinek ugyanakkora a szintlépési határa. Az, hogy osztozunk-e a TP-n, vagy teljesítményre kapjuk, igazából attól függ, hogy a harcon kívül (intelligenciához kapcsolódó feladatok, vagy ilyesmi) szándékozol-e másért is pontot osztani...
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Sol

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 734
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 0
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #27 Dátum: 2019. Június 28. 14:21:48 »
Vagy szólsz, amikor valaki/mindenki szintet lépett.  :D

Nem elérhető seth

  • Moderator
  • Veterán
  • *****
  • Hozzászólások: 781
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Coryon Kane, the Angel of Shadow
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #28 Dátum: 2019. Június 28. 14:51:15 »
eddig olyat találtam ki, hogy a harc illetve a kreatívabb/karakteresebb (karakteredhez különösen illő, akkor is ha rosszabb lesz a helyzet emiatt, pl törpe bemos valaki fejesnek) dolgokért kaptop tp-t, és ezt időnként elosztom arányosan.

az a bajom az egésszel, hogy ha kiegyensúlyozom a tp-t, akkor oda a motiváció egy része, hiszen nem kapsz sokat abból ha kreatívkodsz és ügyes vagy. de ha a fenti rendszer nektek megfelel, akkor legyen az.
There is a saying: yesterday is history, tomorrow is mistery, but today is a gift. That is why it is called present.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Útszéli taverna - off
« Válasz #29 Dátum: 2019. Június 28. 15:04:55 »
És, ha a harcot osztanád arányosan és a kreatív cuccot csak az kapta aki kerati... kukori... szóval ügyes volt? :)
Amire figyelsz, az a világod.