A Nép Nevében > Szavazás

Melyik RPG-t játszanád szívesen?

<< < (2/3) > >>

Filio Mortale:

--- Idézetet írta: Thyriel - 2019. Május 01. 17:12:36 ---
--- Idézetet írta: Filio Mortale - 2019. Május 01. 09:02:32 ---
- oWoD akkor Budapest by Night - Alkonykapuvár


--- Idézet vége ---

A születésétől a halálig játszottam, szerintem engedjük el. :)
--- Idézet vége ---

A fórumosat aztat lehet, hogy születésétől a haláláig játszottad de Tizmisce és az internet (nem felejt) áldásos tevékenységének köszönhetően Alkonykapuvár hátterével a mai napig bezárólag rendelkezem és annó a saját oWoD krónikámban, amit 8 éven keresztül meséltem felhasználtam szóval nálam a mai napig él Alkonykapuvár csak nincs odőm mesélni (igaz kicsi ráncfelvarrás és aktualizálás nem ártana neki de az alapok megvannak és a hangulat is :) )

Rigófütty:
Játszanék:

oWoD (Szinte bármit, csak Vampire amire azt mondom ismerem. Changelingel játszottam, de régen. Werewolf is érdekelne még igazán, de a többi elől sem zárkózom el.)

DnD 3.0, amit ismerek.

ADnD (régen sokat játszottam, kicsit kopottak az emlékek.)

M.A.G.U.S. (ET-t ismerem de UT-t is tolnék akár.)

Star Wars (Régen játszottam és hiányosak az emlékek.)

nWoD (Nem ismerem, de nem zárkózom el előle.)

"de nem zárkózom el előle." Ez a többi rendszerre is igaz, mert én kb. bármiben benne vagyok, csak legyen időm megismerni a rendszert.

Thyriel:
QQcs

Úgy tűnik, hogy igen sokan jelentkeztetek Star Wars-re
Ebben az esetben a kérdésem az lenne, hogy miért nem fut még? :)
Viccet félretéve:

Melyik rendszert szeretitek és miért?
Melyik korszakot?
Milyen karakterrel indulnátok, ha lenne kaland?
Vállalnátok e mesélést és ha nem, megtudhatjuk e miért nem? :)

A magam részéről (sorrendben)
Rendszer: d6, d20 és Saga
Korszak: Episode IV-VI
Koncepció: Nyitott vagyok bármilyen karakterre

Dierol:
Amire ha volna még időm szívesen kipróbálnék (de mostanában nem ez az időbőség a jellemző):

- 7th Sea
- Armageddon 2092
- Ars Magica
- Call of Chtulhu (CoC)
- KULT
- The Expanse
-Rifts

Igaz, az Armageddon egy kicsit kakukktojás, mert azzal régen sokat játszottam, de a többi majdhogynem teljesen ismeretlen előttem :) Pl. a Rifts-nek csak a régi fehér rúnában (a CP-s forró ólmos kieg is abban van) láttam eddig egy rövid ismertetőjét

Amit még szeretek, és valamilyen szinten találkozom is velük mesélői vagy játékos keretek közt:
-Codex
-Forgotten Realms-os D&D
-Requiem
-Shadowrun
-Cyberpunk2020
-Magus
-Wod rendszerek
-Star Wars d6
-Firefly RPG

Star Wars - én jelenleg jól elvagyok Thyriel meséjében.
De ha már rendszer - akkor az nekem mindegy, mert a történet érdekel, nem a karakteralkotás :) Bár a D6-os rendszerre picit haragszom, mert szerintem nehéz egyedire szabni a karaktert (már ha az előtörténettől eltekintünk)
Korszak - vállvonogatás - nevezzetek igénytelennek :D de ez is mindegy, mert bármelyikben lehet nagyszerű karaktereket és kalandokat csinálni.
Mesélés kizárva - időhiány miatt.

Hipoforaccus:
Star Wars kalandba én is beszállnék, de nem mesélőként, mert nem ismerem a rendszereket. Mondjuk egy Mando zsoldossal, akármelyik korszakba, mindet  ismerem. Meg van az összes eddig magyarul kiadott legendák könyv és egy jó pár kánon is :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése