Szerző Téma: III. RPGenerations Találkozó  (Megtekintve 2273 alkalommal)

Nem elérhető kalidar

• Haladó
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #105 Dátum: 2020. Július 31. 13:42:13 »
Idézet
Sziasztok!

Azt én most fedeztem fel, hogy aug.29. (szombat) munkanap.  :yjawn: Akkor dolgozzuk 21-ét.

Akkor ez jó eséllyel az én váltásomra is kihatással lesz...  :mind-breaker:

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    19%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
« Válasz #106 Dátum: 2020. Július 31. 20:02:50 »
Igazából nem sok mozgástér volt, mivel akkora volt szabad időpont  ::) Most már tudom, hogy miért :D
Nekem az előtte-utána való hétvégém lesz munkás - azért nem tűt fel...
« Utoljára szerkesztve: 2020. Július 31. 20:04:24 írta Dierol »
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

• Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
« Válasz #107 Dátum: 2020. Augusztus 01. 02:34:36 »
Megpróbálom leüzletelni, csak a "kötelező jellegű csapatépítő program pont azon a szombaton fog véget érni remélem inkább korábban mint később, és lesz időm átutazni vagy meglógni a végéről. Két nap csak elég nekik a dolgaikra nem?"
"Gaze upon me and see your doom! I am Darth Nyriss, Lord of the Sith. I am the conqueror of Drezzi, the destroyer of Melldia, and a member of the Dark Council!"
"I am Revan reborn. And before me you are nothing."

"No cheating, no cheating. It's just eh...eh... a clever usage of game mechanics"

Nem elérhető Filio Mortale

• I. számú Patás
  • Veterán
  • Aktivitás:
    21%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #108 Dátum: 2020. Augusztus 01. 07:29:41 »
Felvettek az egyetemre szóval a beiratkozás + szabadság a munkahelyen kombó még függő játszma egyenlőre nem tudom utolsó pillanatban fog kiderülni (ha tudok szabadságot intézni péntek szombatra akkor pénteken lemegyek beiratkozni az egyetemre és szombaton utazok a találkozó színhelyére :P )

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    19%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
« Válasz #109 Dátum: 2020. Augusztus 01. 19:03:41 »
Megpróbálom leüzletelni, csak a "kötelező jellegű csapatépítő program pont azon a szombaton fog véget érni remélem inkább korábban mint később, és lesz időm átutazni vagy meglógni a végéről. Két nap csak elég nekik a dolgaikra nem?"

Az apartmant 14.00-tól lehet átvenni Gyulán. Jó volna 12.00 körül érkezni, hogy egy picit megnézzük a várost is, ha már ilyen messzire elmentünk.
BP-Gyula autóval 2,5 óra pályán, azaz délelőtt 9.30 és 10.00 között kellene Pestről indulni. (Hacsak nem adtok másik helyszínt, hogy kit hol és mikor lehet felszedni)
Nyugati-Gyula 3,5-4 óra vonattal - ha nem késik... Azaz ha nem a szolnoki vonal mentén van a tréning, akkor máris 8-8.30 közt illik a nyugatiba érned - már ha egyszerre akarunk nagyjából odaérni.

Úgyhogy én azt tudom felajánlani, hogy kocsival útba leszel/lesztek ejtve ha kapok egy helyet és időpontot. Már ha nem Sopronba kell elmenni értetek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

• I. számú Patás
  • Veterán
  • Aktivitás:
    21%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #110 Dátum: 2020. Augusztus 02. 09:05:53 »

Az apartmant 14.00-tól lehet átvenni Gyulán. Jó volna 12.00 körül érkezni, hogy egy picit megnézzük a várost is, ha már ilyen messzire elmentünk.
BP-Gyula autóval 2,5 óra pályán, azaz délelőtt 9.30 és 10.00 között kellene Pestről indulni. (Hacsak nem adtok másik helyszínt, hogy kit hol és mikor lehet felszedni)
Nyugati-Gyula 3,5-4 óra vonattal - ha nem késik... Azaz ha nem a szolnoki vonal mentén van a tréning, akkor máris 8-8.30 közt illik a nyugatiba érned - már ha egyszerre akarunk nagyjából odaérni.

Úgyhogy én azt tudom felajánlani, hogy kocsival útba leszel/lesztek ejtve ha kapok egy helyet és időpontot. Már ha nem Sopronba kell elmenni értetek.

Üdv!

Ha a város érdekesebb részein akarsz kis időt eltölteni akkor érdemesebb már 10.00-11:00 között megérkezni szóval inkább a 08:00-08:30-as indulást érdemes megcélozni Pestről (csak ajánlat) a vonat régen mindig késett (már vagy öt éve nem utaztam vonattal a városba szóval lehet, hogy azóta változott) és átszállással (Békéscsabán) a város "szélén" rak le ahogy néztem onnan bő félórás de inkább negyven perces séta a szállás, a buszpályaudvar pont átellenben van a város másik szélén a vonat pályaudvartól szóval onnan is szinte ugyanolyan távolság a szállás. A jó hír a térkép szerint a nevezetességek nagy része a szállás környékén koncentrálódik (óváros) /kastély, vár és Várkert u. Kossuth Lajos u.

Nem elérhető Quator

• Haladó
  • Aktivitás:
    7%
  • Karma 1
« Válasz #111 Dátum: 2020. Augusztus 02. 10:12:57 »
Sziasztok!

A magam részéről 16.00-ig dolgozom Békéscsabán. Így mindennel együtt olyan 7 körül tudnék menni. Az szerintem már mindenhez késő sajna.

Az utazás-érkezés témában javaslom a Keleti-Bcs vonalat vonattal. (Általában a Lőkösháza végállomást kell keresni és azon a vonalon van Bcs is, átszállás nincs.)
Békéscsabán viszont érdemes buszra váltani. A csabai vasútállomás és buszpályaudvar annyira egymás mellett van, hogy amikor kijössz a vasútállomás főbejáratán, akkor a busz pályaudvaron vagy. :) (Asszem 6-os állást kell keresni, onnan indulnak a gyulai buszok.)

Gyulán a busz pályaudvartól kb 10 perc séta a szállás, át a Kosszth téren, a sétálúutcás kishídon, Világóra, és onnan egyenesen végig a sétálón. Lesznek kisebb-nagyobb templomok, nagykönyvtár, meg mindenféle ilyen turista nézelde. :)

A gyulai vasútállomás valóban a város másik széle kb. Onnan 40 perc séta és a kevésbé turista látványos városrészek. (Gyakorlatilag baktattok a kisutcákon sokat.)

Szerk.: U.i.: Mini városnézést egyébként szívesen tartok nektek, ha gondoljátok. :)