Szerző Téma: III. RPGenerations Találkozó  (Megtekintve 8688 alkalommal)

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #105 Dátum: 2020. Július 31. 13:42:13 »
Idézet
Sziasztok!

Azt én most fedeztem fel, hogy aug.29. (szombat) munkanap.  :yjawn: Akkor dolgozzuk 21-ét.

Akkor ez jó eséllyel az én váltásomra is kihatással lesz...  :mind-breaker:

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #106 Dátum: 2020. Július 31. 20:02:50 »
Igazából nem sok mozgástér volt, mivel akkora volt szabad időpont  ::) Most már tudom, hogy miért :D
Nekem az előtte-utána való hétvégém lesz munkás - azért nem tűt fel...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #107 Dátum: 2020. Augusztus 01. 02:34:36 »
Megpróbálom leüzletelni, csak a "kötelező jellegű csapatépítő program pont azon a szombaton fog véget érni remélem inkább korábban mint később, és lesz időm átutazni vagy meglógni a végéről. Két nap csak elég nekik a dolgaikra nem?"
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #108 Dátum: 2020. Augusztus 01. 07:29:41 »
Felvettek az egyetemre szóval a beiratkozás + szabadság a munkahelyen kombó még függő játszma egyenlőre nem tudom utolsó pillanatban fog kiderülni (ha tudok szabadságot intézni péntek szombatra akkor pénteken lemegyek beiratkozni az egyetemre és szombaton utazok a találkozó színhelyére :P )

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #109 Dátum: 2020. Augusztus 01. 19:03:41 »
Megpróbálom leüzletelni, csak a "kötelező jellegű csapatépítő program pont azon a szombaton fog véget érni remélem inkább korábban mint később, és lesz időm átutazni vagy meglógni a végéről. Két nap csak elég nekik a dolgaikra nem?"

Az apartmant 14.00-tól lehet átvenni Gyulán. Jó volna 12.00 körül érkezni, hogy egy picit megnézzük a várost is, ha már ilyen messzire elmentünk.
BP-Gyula autóval 2,5 óra pályán, azaz délelőtt 9.30 és 10.00 között kellene Pestről indulni. (Hacsak nem adtok másik helyszínt, hogy kit hol és mikor lehet felszedni)
Nyugati-Gyula 3,5-4 óra vonattal - ha nem késik... Azaz ha nem a szolnoki vonal mentén van a tréning, akkor máris 8-8.30 közt illik a nyugatiba érned - már ha egyszerre akarunk nagyjából odaérni.

Úgyhogy én azt tudom felajánlani, hogy kocsival útba leszel/lesztek ejtve ha kapok egy helyet és időpontot. Már ha nem Sopronba kell elmenni értetek.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #110 Dátum: 2020. Augusztus 02. 09:05:53 »
Megpróbálom leüzletelni, csak a "kötelező jellegű csapatépítő program pont azon a szombaton fog véget érni remélem inkább korábban mint később, és lesz időm átutazni vagy meglógni a végéről. Két nap csak elég nekik a dolgaikra nem?"

Az apartmant 14.00-tól lehet átvenni Gyulán. Jó volna 12.00 körül érkezni, hogy egy picit megnézzük a várost is, ha már ilyen messzire elmentünk.
BP-Gyula autóval 2,5 óra pályán, azaz délelőtt 9.30 és 10.00 között kellene Pestről indulni. (Hacsak nem adtok másik helyszínt, hogy kit hol és mikor lehet felszedni)
Nyugati-Gyula 3,5-4 óra vonattal - ha nem késik... Azaz ha nem a szolnoki vonal mentén van a tréning, akkor máris 8-8.30 közt illik a nyugatiba érned - már ha egyszerre akarunk nagyjából odaérni.

Úgyhogy én azt tudom felajánlani, hogy kocsival útba leszel/lesztek ejtve ha kapok egy helyet és időpontot. Már ha nem Sopronba kell elmenni értetek.

Üdv!

Ha a város érdekesebb részein akarsz kis időt eltölteni akkor érdemesebb már 10.00-11:00 között megérkezni szóval inkább a 08:00-08:30-as indulást érdemes megcélozni Pestről (csak ajánlat) a vonat régen mindig késett (már vagy öt éve nem utaztam vonattal a városba szóval lehet, hogy azóta változott) és átszállással (Békéscsabán) a város "szélén" rak le ahogy néztem onnan bő félórás de inkább negyven perces séta a szállás, a buszpályaudvar pont átellenben van a város másik szélén a vonat pályaudvartól szóval onnan is szinte ugyanolyan távolság a szállás. A jó hír a térkép szerint a nevezetességek nagy része a szállás környékén koncentrálódik (óváros) /kastély, vár és Várkert u. Kossuth Lajos u.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #111 Dátum: 2020. Augusztus 02. 10:12:57 »
Sziasztok!

A magam részéről 16.00-ig dolgozom Békéscsabán. Így mindennel együtt olyan 7 körül tudnék menni. Az szerintem már mindenhez késő sajna.

Az utazás-érkezés témában javaslom a Keleti-Bcs vonalat vonattal. (Általában a Lőkösháza végállomást kell keresni és azon a vonalon van Bcs is, átszállás nincs.)
Békéscsabán viszont érdemes buszra váltani. A csabai vasútállomás és buszpályaudvar annyira egymás mellett van, hogy amikor kijössz a vasútállomás főbejáratán, akkor a busz pályaudvaron vagy. :) (Asszem 6-os állást kell keresni, onnan indulnak a gyulai buszok.)

Gyulán a busz pályaudvartól kb 10 perc séta a szállás, át a Kosszth téren, a sétálúutcás kishídon, Világóra, és onnan egyenesen végig a sétálón. Lesznek kisebb-nagyobb templomok, nagykönyvtár, meg mindenféle ilyen turista nézelde. :)

A gyulai vasútállomás valóban a város másik széle kb. Onnan 40 perc séta és a kevésbé turista látványos városrészek. (Gyakorlatilag baktattok a kisutcákon sokat.)


Szerk.: U.i.: Mini városnézést egyébként szívesen tartok nektek, ha gondoljátok. :)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #112 Dátum: 2020. Augusztus 14. 18:13:46 »
Köszönjük a javaslatokat Quator, és a felajánlást is a városnézésre. (igaz, azt nem teljesen értem - hogy gondoltad kivitelezni, ha szombaton dolgozol. Esetleg vasárnapra gondoltál? ::) ) Sajnálattal olvastam, hogy szombaton ilyen szép hosszú műszakot nyomsz végig  :(
Az este 7-re feltehetőleg már a kaland közepe-3/4-e felé jár majd - aminek a vége a fáradság miatt eddig mindig furán alakult  ::)

Beszéltem a tulajjal - eddig még nem foglalták le a házat péntekre - ami azt jelenti, hogy ha így marad, akkor korábban is be tudunk esetleg csekkolni. Ezt szerintem szerdán már biztosan fogjuk tudni. A foglalási azonosítót majd megadom, hogy a korábban érkezőknek se kelljen dekkolni valami várárok partján  ;)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #113 Dátum: 2020. Augusztus 14. 18:45:34 »
A városnézést úgy gondoltam, hogy ha akartok tartani egy hosszabb szünetet kaland közben, akkor felfrissülésként baktatunk egyet a környéken, meg a vár körül. :)
(Mondjuk, ha a korai érkezéssel korábban kezditek a kalandot és nem előtte akartok mindenképp random szétnézni. ... Esetleg vacsorálni is lehet beülősen.)

Természetesen ez csupán lehetőség, nem akarom átszabni az időbeosztásotokat. Meg zavarni sem játék közben.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #114 Dátum: 2020. Augusztus 15. 06:33:14 »
Üdv!

Sajnálattal de jelzem, hogy idén valószínűleg skippelem a találkozót mert eddig nem sikerült szabadságot intéznem szombatra, csak akkor leszek ha valami gyökeres fordulat áll be a melóhelyen (már nem én vagyok a nagy-nagy főnök így igazodnom kell az új nagy-nagy főnökhöz és a szabadságaimmal sem úgy rendelkezem mint az elmúlt években de valamit valamiért azért a nyugalom megfizethetetlen amit kaptam azzal, hogy más lett a nagy-nagy főnök :P )

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #115 Dátum: 2020. Augusztus 15. 13:10:09 »
Nekem viszont sikerült lerendezni, hogy hamarabb érjek haza, így remélhetőleg 12-00 körülre Gyulára tudok utazni... Talán 1-2 órás késéssel, ha a "reggel indulunk" nem olyan reggeli mint ahogy én értelmezem.
Illetve talán tudok beszervezni egy két ismerőst aki szívesen csatlakozna.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #116 Dátum: 2020. Augusztus 15. 17:17:14 »
Üdv!

Sajnálattal de jelzem, hogy idén valószínűleg skippelem a találkozót mert eddig nem sikerült szabadságot intéznem szombatra, csak akkor leszek ha valami gyökeres fordulat áll be a melóhelyen (már nem én vagyok a nagy-nagy főnök így igazodnom kell az új nagy-nagy főnökhöz és a szabadságaimmal sem úgy rendelkezem mint az elmúlt években de valamit valamiért azért a nyugalom megfizethetetlen amit kaptam azzal, hogy más lett a nagy-nagy főnök :P )

Egy picit trollkodva: a trükk az, hogy nem mész be szombaton. Egyébként sajnálattal olvasom :console:, de ha valami fura véletlen folytán mégis sikerülne elszabadulnod, azért szólj  ;)

Nekem viszont sikerült lerendezni, hogy hamarabb érjek haza, így remélhetőleg 12-00 körülre Gyulára tudok utazni... Talán 1-2 órás késéssel, ha a "reggel indulunk" nem olyan reggeli mint ahogy én értelmezem.
Illetve talán tudok beszervezni egy két ismerőst aki szívesen csatlakozna.

Továbbra is azt mondom, hogy BP-en és környékén (esetleg Szolnokon) ha kell - három embert össze tudok szedni, és levinni Gyulára... Kérdezz körbe - jól jönne +1-2 játékos :) Én is ezt fogom most tenni :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #117 Dátum: 2020. Augusztus 15. 18:06:53 »
...és levinni Győrbe. ...

Győrben is tudok mini városnézést prezentálni, csak nem érek oda este 7-re se. :rofl:

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #118 Dátum: 2020. Augusztus 15. 18:19:47 »
 :ohmygod: Jogos! Köszi, javítva. De Győrben is kitehetem az érdeklődőket  ;D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #119 Dátum: 2020. Augusztus 21. 08:01:44 »
Kérdés: Ki mikor ér oda dél és Kettő körül, után? Mert mi azért elég gyorsan ott vagyunk, miért várjunk a többiekre hiába.