Szerző Téma: III. RPGenerations Találkozó  (Megtekintve 8685 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #60 Dátum: 2019. Szeptember 15. 18:35:32 »
//Álszentség Bekapcsolva//
Ahelyett hogy másokat sózol Patás inkább fordítsd a billentyűzeted azon kalandok felé, ahol rád várunk :D
//Álszentség Kikapcsolva//
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #61 Dátum: 2019. Szeptember 15. 18:38:44 »
//Álszentség Bekapcsolva//
Ahelyett hogy másokat sózol Patás inkább fordítsd a billentyűzeted azon kalandok felé, ahol rád várunk :D
//Álszentség Kikapcsolva//

//Álszentség Bekapcsolva//
Szerintem sehol nem rám vártok azért mert kivételesen most nem vagy elmaradva azért még nem kell csaholni  ;D :hug: 8) inkább a többi játékostársadat noszogasd  :hug: ;D :ahoy:
//Álszentség Kikapcsolva//

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #62 Dátum: 2019. Szeptember 15. 19:29:09 »
Köszönet minden résztvevőnek - és örömmel tölt el, hogy ismét emlékezetes fordulatot vett a cselekmény :D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #63 Dátum: 2019. Szeptember 16. 07:34:10 »
Hajnali egy volt? Lehet egy kicsit hamarabb leléptem, nem tudom. Innen is látszik hogy hazaértünk, minden probléma nélkül max drága férjem hangosan üvöltözött az előttünk csiga tempót diktáló autókkal. Lehet hogy a pizzás dobozban elhoztunk egy kést azt mindenképp vissza kell szolgáltatni ;D. Még nem néztem meg, de úgy rémlik volt benne egy meg macska a tetején, benne ;D.

Magam is megköszönném mind a résztvevőknek mind Dierol mesternek a játékot. Jobb ma egy éjszakai műszakos mint holnap egy démon állat. Vidám fiúkkal, városőrökkel bőven el voltunk látva főleg szegény Hóka kolega de kőkeményen állta a sarat. Ellepett néha minket a sötét, és már bánom hogy legalább hallgatózni nem maradtam a pincében. Még mindig nyakunkon a Zen nevű "nemtomki"? Erősen gondolkodom mit tettem amiért így megorrolt rám, vagy ránk. Azért hosszú az a lista.


Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #64 Dátum: 2019. Szeptember 16. 10:25:47 »
Végig ott voltál :D végül jó magatartásért elengedtek ingyen s bérmentve :D Nekünk Patással kicsit többe fog kerülni... csak 4400 aranytallért + lehetőleg a hiányzó 8000 aranytallért kell megszereznünk... Sima liba.

Dierol mester! Amennyiben eltelik kellő idő (hetek, hónapok) - a jövőbeli kalandig, akkor megpróbálnék majd kovácsolni a Lovag úrnak valami szép mestermunkát.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #65 Dátum: 2019. Szeptember 16. 19:39:02 »
No OKS!

Akkor már most kezdjünk el közvéleményt kutatni jövőre akarunk IV. RPGenerations találkozót?

Én akajok! Akajok, akajok, aaaakaaajooookkk!

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #66 Dátum: 2019. Szeptember 16. 20:42:42 »
Én is benne vagyok. Az idén már nem volt szabadságom, de jövőre akkor úgy kalkulálok, hogy tudjak menni.
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #67 Dátum: 2019. Szeptember 17. 06:18:21 »
Köszi hóka! Igen tényleg elhoztunk egy kést ;D, macskát nem. Ilyen ez a Szolnoki tali ha valaki egyszer rákattan, háááát...na.
Igen szeretném ha lenne IV. RPGeneratons találkozó. Megyek akár ha balta áll a fejemben akkor is. Apróbb megjegyzés, nem tudom mi lesz jövő nyáron. Nem úgy mint mint idén, pont senki nem ért rá mikor a másik éppen,  igen. 

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #68 Dátum: 2020. Január 20. 20:04:11 »
Üdv!

Nos mivel a közvéleménykutatás alapján pár biomasszának lenne igénye IV. RPGenerations találkozóra ezért már most kezdjük el szervezni, hátha nem csak a szokásos családias hangulatban leszünk hanem +1-2 fővel többen az már 50% növekedés lenne (remélem és reménykedem, hogy Dierol ismét a vállára veszi a szállásfoglalás terhét)

Ha csak a "szokott" arcok várhatóak akkor marad a jó öreg és kellemes D&D viszont, ha fix 1-2 fő növekedéssel kell számolni akkor esetlegesen feltéve de meg nem engedve esetleg szükség lesz még egy mesélőre csak hogy ne alakuljon ki monstre csapat.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #69 Dátum: 2020. Január 21. 12:46:11 »
Azt mondjátok, mikorra kérjem a szabadságot! :D
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #70 Dátum: 2020. Január 21. 18:19:34 »
Sajnos a család egészségi állapota labilis, így én csak messziről integetek.
(Jó volna egy találkozóra eljutni, de erre az évre se tudok ígérni semmit.)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #71 Dátum: 2020. Január 22. 06:47:13 »
Tavalyi év tapasztalatai alapján ne legyen ősszel. Lécci ne. 20 fok nappal este meg nem tudtam kitalálni mennyi de fáztam. Inkább el lehessen húzódni árnyékba a napról és éjjel legyen kellemes  (szúnyog zümmögős) langymeleg. A szúnyogirtót nehogy otthon hagyjátok, tripla adag kell! A szokásos július valamikor? Ki mit csinál? Csak felvetettem. Helyszín adott.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #72 Dátum: 2020. Január 23. 06:35:01 »
Tavalyi év tapasztalatai alapján ne legyen ősszel. Lécci ne. 20 fok nappal este meg nem tudtam kitalálni mennyi de fáztam. Inkább el lehessen húzódni árnyékba a napról és éjjel legyen kellemes  (szúnyog zümmögős) langymeleg. A szúnyogirtót nehogy otthon hagyjátok, tripla adag kell! A szokásos július valamikor? Ki mit csinál? Csak felvetettem. Helyszín adott.

Én személy szerint jobban preferálom a szeptember elejét nincs dög-meleg (mert az ellen az árnyék sem segít) plusz nincs szúnyog (mert az ellen a szúnyogriasztó sem segít), valamint véget ért a szobafoglalásos csúcsszezon így tudunk nyugodtan és kényelmesen foglalni a szokott helyünkön valamint rajtunk kívül nincs más, inkább felhúzok egy pulóvert naplemente után mint, hogy a szúnyogoktól meg a melegtől szenvedjek....

Hipoforaccus!

Ha nincs hétvégi munkarended akkor általában nem kell szabadság mert szombat délelőtti érkezéssel és vasárnapi távozással szokott zajlani a családias találkozó..... Játék szombat délutántól éjszakába nyúlóan utána szunya vasárnap összekaparjuk magunkat és szétszéledünk haza :P

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #73 Dátum: 2020. Január 23. 08:56:11 »
Nem emlékszem, de mintha lenne bent is asztal, szóval estére becuccolhatunk és a házba, amennyiben sok a szúnyog / hideg van / a Nagy Vadászat odakinn az égen lovagol.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #74 Dátum: 2020. Január 23. 10:41:37 »
Amúgy se nagyon zavarok vizet ilyen téren...ezért csak önszorgalomból jelentem...én még mindig olyan munkarendben dolgozok ahol két folyamatos nap nem igazán megoldható.
Szóval ahogy eddig sem most sem jutok el sajnos...