Szerző Téma: III. RPGenerations Találkozó  (Megtekintve 8689 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #45 Dátum: 2019. Szeptember 03. 21:10:53 »
Ha nem szeretsz becslésem szerint bő egy órát kutyagolni, akkor kénytelen leszel. Hald tud mesélni erről, hogy mennyi idő volt neki a múltkor :D
Egyébként a kocsinál ügyelni szoktam, hogy városban lehetőleg ne menjen a fordulatszám 2000-2500 fölé, szóval Miss Daisy sofőrje utánérzetre gyúrok ;) (nem úgy motoron, ahol ennek a duplája is normális :D )

Vagy ha nagyon erőt vesz rajtam a félsz és nem akarok egy órát kutyagolni akkor hívok egy taxit  :rofl: :plotting: :XP: de még beszélünk  :hug:

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #46 Dátum: 2019. Szeptember 03. 21:15:51 »
ha szeretsz fizetni azért, ami ingyen is elérhető ;D
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #47 Dátum: 2019. Szeptember 05. 23:17:14 »
Halacska!

Énkép zavarban szenvedsz mert naon messze vagy a barbároktól maximum egy káoszgoblinnak mész el  :punk:

Csak rakjak össze nektek egy Káoszgoblint 3.5-ös rendszerben. Lesz ne mulass.  :plotting: :kiss1:

Még most szólok, hogy ahelyett, hogy legyalogolnál az állomástól - inkább csörgess meg  :phone:, és kimegyek érted kocsival!  ;) Már csak azért is, hogy ne kelljen még többet várni rád  ;D :P

Hmmm.... jogos érvelésnek tűnik, de akkor nem lennék olyan díva szerepben :D

Ha nem szeretsz becslésem szerint bő egy órát kutyagolni, akkor kénytelen leszel. Hald tud mesélni erről, hogy mennyi idő volt neki a múltkor :D
Egyébként a kocsinál ügyelni szoktam, hogy városban lehetőleg ne menjen a fordulatszám 2000-2500 fölé, szóval Miss Daisy sofőrje utánérzetre gyúrok ;) (nem úgy motoron, ahol ennek a duplája is normális :D )

Bár homályos az emlékezetem de szerintem nem volt egy óra, max egy olyan....40-50 perc :D - A patásoknak bírniuk kell, ha már a halacskák megtudják tenni azt a távot. :XP:


//EDIT:
UI: DND 3.5 alapkönyv által előírt alapfajokkal lehet játszani? (Ember, Elf, Gnóm, Törpe, Félszerzet, Félelf, Félork?)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 05. 23:45:07 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #48 Dátum: 2019. Szeptember 13. 06:22:28 »
Holnap tali terveim szerint a 09:10-es IC-vel csattogok le. 😇

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #49 Dátum: 2019. Szeptember 13. 19:20:58 »
Holnap tali terveim szerint a 09:10-es IC-vel csattogok le. 😇

Én is előbb olvashatnék telefonálás helyett  :D Mindegy - a lényeg, hogy Szolnok elérése előtt kb. 10-15 perccel egy telefont megejtve nem kell annyit várnotok majd holnap a fuvarra :)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #50 Dátum: 2019. Szeptember 13. 20:09:47 »
25 pontot kell igaz elkölteni a tulajdonságokra, és jut egy Ability szint emelés?
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #51 Dátum: 2019. Szeptember 13. 22:34:27 »
A +1 ability szint emelés valóban van, de a 25 pontról csak feltételezem, hogy igaz :D
Csináld úgy, aztán ha 3x kevesebb, mint a többieknek, vagy 2x több, akkor majd a helyszínen belekötök ;)
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #52 Dátum: 2019. Szeptember 13. 22:42:53 »
Tavalyi karakterlapom megvan, és visszaszámolva az jött ki...
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #53 Dátum: 2019. Szeptember 14. 08:57:06 »
Üdv!

A 09:10 - es vonaton ülünk Halacskával szóval ha nem kell tolni a vonatot időben érkezünk, már ennek örömére pálinkázunk. 😇 👍 ☀️

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #54 Dátum: 2019. Szeptember 14. 09:14:57 »
 :plotting:
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #55 Dátum: 2019. Szeptember 15. 17:41:14 »

A III. RPGenerations „találkozó”!

A találkozó amit inkább csak nevezzük találkának margójára, minden résztvevőnek nagyon köszönöm a fantasztikus játékot de természetesen főleg Dierol mesternek aki megalkotta és felvezette a „tökéletes” főgonoszt és bűnbakot ki bár gonosz volt a mi esetünkben teljesen ártatlan és ezért áldozatul esett önhitt ám alaptalan vádjainknak, majd ezt követően pedig mi estünk áldozatul önhittségünknek örülhetünk, hogy csak anyagilag és erkölcsileg küldtek padlóra és életünket meghagyták mind ezek mellet gyarapodtunk pár nagy hatalmú ellenséggel és bajusz lovag magára öltheti a vezeklés egyszerű szűrke csuháját az önhittség bűnéért.
Köszönöm ismét mindenkinek a fantasztikus játékot!
A játék 13:00-tól kis megszakítással (vacsora) tartott másnap éjfél utáni 01:00-ig amely alkalommal egy rövid időre megpróbáltuk megidézni Terjék Gábort sajnos végzetes átviteli hiba miatt csak 25%-ig töltődött be mondhatni a Technokrácia rajta tartotta a szemét a Tradíciókon de ez így helyes.

Nos a végén nézzük a piszkos anyagiakat mibe került általánosságban szombati érkezéssel és vasárnapi távozással az eltöltött tartalmas órák.

-   Utazás vonatjegy 2.200,-Ft/út
-   Éjszaka / fő (idegenforgalmi adóval) 3.850,-Ft /fő (mi szétdobtuk hármunk között a két üresen maradt ágyat ezért 6.000,-Ft/fő-vel zártunk de szellősen voltunk az apartmanban)
-   Rágcsára, üdítőre és élelmezésre költött összeg (részemről) : 4.000-5.000,-Ft.
-   Summa: 15.400-Ft.

Személy szerint akár többet is hajlandó vagyok áldozni azért, hogy évente egyszer találkozhassunk és kapjunk egy ilyen fantasztikus mesét bármely világban, külön köszönet Dierolnak a szervezés és foglalás fáradalmaiért valamint a mese megkomponálásáért.

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #56 Dátum: 2019. Szeptember 15. 17:54:30 »
Ez már kezd kínos lenni, én nem vagyok olyan férfi aki szereti testileg kényeztetni a másikat. FIlio te szerintem valami érzéseket táplálsz felém de nem szeretném viszonozni. Kétnaponta jön fel a nevem a szádból :D
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2215
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #57 Dátum: 2019. Szeptember 15. 18:00:35 »
Ez már kezd kínos lenni, én nem vagyok olyan férfi aki szereti testileg kényeztetni a másikat. FIlio te szerintem valami érzéseket táplálsz felém de nem szeretném viszonozni. Kétnaponta jön fel a nevem a szádból :D

Képzeld most nem én voltam az a személy a találkozón aki megkezdte a letöltésedet (megidézésedet) én csak jó trollhoz méltóan ráerősítettem de kuváa  :plotting: ám 25%-nál elakadtál  :punk: :u-rock: 8) vérmalac tested nem fért át a sávszélességen vagy a technokrácia elkezdett leszalonnázni ez már sohasem derül ki  :devil:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #58 Dátum: 2019. Szeptember 15. 18:02:19 »
Én is nagyon köszönöm a lehetőséget a Dierol úrnak a meséért, amelyben mi már azt hittük, hogy túl vagyunk a bonyodalmon, míg az csak tovább és tovább csavarodott, elhitetve velünk, hogy már a megoldás és lezárás fázisába érkeztünk.

Emellett rájöttünk, hogy néha jobb dolog, ha hagyjuk, hogy a kalandor karakter meglovasítsa a ránk bízott kincset, mielőtt más lovasítja meg.

Meg arra is, hogy ne hencegj mások varázslataival, mert amikor rossz helyen használják, mindenki rád fog mutogatni.

* Apró kiegészítés:
- Sokkal több rágcsa volt, mint amire szükségünk volt, sokkal több hely volt, szóval máskor jöjjetek le nyugodtan, és közel ötezerből, max hatezerből már ki lehet jönni, ha már Szolnokra jutottál.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Papa Ocha

  • True Nigga Spirit
  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 191
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • Los Angelesi Voodoo Herceg
Re:III. RPGenerations Találkozó
« Válasz #59 Dátum: 2019. Szeptember 15. 18:02:36 »
Van ez így :D

Már hirtelen azt hittem a feleség meg a gyerek decoy és a testem kell neked :D
"The secret we should never let the gamemasters know is that they don't need any rules." ~ Gary Gygax