Szerző Téma: Fénytelen Citadella - megbeszélő  (Megtekintve 10596 alkalommal)

Nem elérhető Nasirius

  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 132
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #300 Dátum: 2019. December 04. 21:38:15 »
Na. Egy picit tényleg lassítsunk. Ott tartottunk, hogy a csontváz megdermedt. Hillen áll előtte. Ő lőtt rá egyet, de az nem talált. Bár szűkebb a fülke, de a csonti haladt kifele, ezért nem lehetetlen hozzáférni. Így mivivel ő harcképtelen, ezért mások is odaléphetnek az elf mellé csapni rá. Ezt kezdeményezési sorrendben venném figyelembe. Uatu volt a legnagyobb, ő be is talál egy elég nagyot, amitől meg is roggyan kicsit a csontváz. Utazó, ne váltogassuk csak úgy a fegyvert, hogy ami jobb majd az lesz jó, így mivel előbb lőttél, ami reálisabb is, ha belőssz a fülkébe, ezért az érvényes. Mivel az elég nagy volt, talál is, így arra dobj sebzést. A közelharci dobások egyelőre így stornók.

Nem elérhető Nasirius

  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 132
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #301 Dátum: 2019. December 06. 22:35:34 »
Ez viszont már ki is üti.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #302 Dátum: 2019. December 07. 10:55:49 »
Jó lenne most kicsit megrugdosni!  :D Viszont egész más foglakoztat, honnan jött a nyíl? 

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #303 Dátum: 2019. December 07. 11:17:21 »
Glim a "sérülttel" fog foglalkozni,őt is szintén foglalkoztatja vajon mérgezett volt e a nyíl...gondolom a fájdalom mentes (azaz további sebzés elkerülése) kivételhez egy gyógyítás dobás mehet,valamit megpróbálja megállapítani van e rajta méreg.Gondolom ha kezelni tud mérgezést a gyógyítással akkor azt is képes megállapítani volt e valami kence a nyílon,színeződik e a seb stb...
Valamint egy Karcolások gyógyítása fog menni a sebre,biztos ami biztos,jobb mint egy bekötözés ennyire koszos környezetbe.


*Szerk.:Addig viszont nem írok,míg ki nem derül okozott e sebzést a nyíl eltávolítása vagy sem....elég gyér dobás volt.
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 07. 11:27:15 írta kalidar »

Nem elérhető Rigófütty

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #304 Dátum: 2019. December 08. 15:37:40 »
Majd én is reagálok lassan. Annyi, hogy ha látom, hogy elmúlt a pillanatnyi veszély, akkor elrakom a handzsárom és eredetileg én is a sebre lettem volna kíváncsi, de ha a gnóm gyorsabb illetve ránézésre ért a gyógyításhoz, inkább rá hagyom.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #305 Dátum: 2019. December 09. 06:03:29 »
-Hillen emiatt ne aggódjon, az első kardcsapásomat én se tenném zsebre, nem is megy nekem azzal igazán! Ezért váltottam, nyilazásra. Élt bennem a remény, hogy bejön. Jól van? Minden rendben magával?-A gyógyítás nem tartozik a legjobb képességeim közé. Most viszont valami más érdekel . Ennek annyi, nem mondom el a nyilvánvaló tényt. Kicsit közelebb megyek hozzá, de csak kardot nála.
-Szerintem a veszély még nem múlt el, nincs íj nála ezt maguk is látják akkor ki lőtt Hillenre? Vagy ez valami zárszerkezet amit fifikás tud//4908-3666-1485-4842n,m,.*
ú
ŰJFm nbhvgfcxd

Kara kisasszony szélütést kapott :)
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Rigófütty

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #306 Dátum: 2019. December 09. 07:53:03 »
-Hillen emiatt ne aggódjon, az első kardcsapásomat én se tenném zsebre, nem is megy nekem azzal igazán! Ezért váltottam, nyilazásra. Élt bennem a remény, hogy bejön. Jól van? Minden rendben magával?-A gyógyítás nem tartozik a legjobb képességeim közé. Most viszont valami más érdekel . Ennek annyi, nem mondom el a nyilvánvaló tényt. Kicsit közelebb megyek hozzá, de csak kardot nála.
-Szerintem a veszély még nem múlt el, nincs íj nála ezt maguk is látják akkor ki lőtt Hillenre? Vagy ez valami zárszerkezet amit fifikás tud//4908-3666-1485-4842n,m,.*
ú
ŰJFm nbhvgfcxd

Kara kisasszony szélütést kapott :)

Vagy Kara valójában egy droid a SW világából.:)

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #307 Dátum: 2019. December 09. 07:58:38 »
-Hillen emiatt ne aggódjon, az első kardcsapásomat én se tenném zsebre, nem is megy nekem azzal igazán! Ezért váltottam, nyilazásra. Élt bennem a remény, hogy bejön. Jól van? Minden rendben magával?-A gyógyítás nem tartozik a legjobb képességeim közé. Most viszont valami más érdekel . Ennek annyi, nem mondom el a nyilvánvaló tényt. Kicsit közelebb megyek hozzá, de csak kardot nála.
-Szerintem a veszély még nem múlt el, nincs íj nála ezt maguk is látják akkor ki lőtt Hillenre? Vagy ez valami zárszerkezet amit fifikás tud//4908-3666-1485-4842n,m,.*
ú
ŰJFm nbhvgfcxd

Kara kisasszony szélütést kapott :)

Vagy Kara valójában egy droid a SW világából.:)

Belébújt a kóboráram és összezavarodtak a bítjei? :)
Szinte hallom, ahogy C3PO éppen panaszkodik valamiért és közbevág az a tipikus "Thung!" hang, amikor a windows hibát dob ki :D
« Utoljára szerkesztve: 2019. December 09. 09:17:09 írta Hipoforaccus »
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #308 Dátum: 2019. December 09. 11:21:18 »
No komment! Majd ha nagyfiúk lesztek elmondom.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #309 Dátum: 2019. December 09. 11:27:19 »
No komment! Majd ha nagyfiúk lesztek elmondom.

...Soha nem tudjuk meg... :D
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #310 Dátum: 2019. December 10. 05:05:03 »
Azt kitöröltem és írtam helyette mást.

Nem elérhető Hipoforaccus

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 484
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 1
  • A lovag, aki azt mondja, Nyííí!
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #311 Dátum: 2019. December 27. 09:12:38 »
Na most akkor volt eredménye a gyógyításnak, vagy mi a helyzet? Mehetünk tovább?
Amire figyelsz, az a világod.

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #312 Dátum: 2019. December 27. 11:39:49 »
Fogalmam sincs,a gyógyítás elvileg sikeres mert nem ellentétes a jellemünk és valszeg bele is egyezel...azt nem tudom hogy sikerült e fájdalom nélkül eltávolítani vagy sem...
De felőlem mehet,max 2x varázsolok 1 ÉP-t.

Nem elérhető Nasirius

  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 132
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #313 Dátum: 2020. Január 09. 15:17:45 »
Elnézést, nem tűntem el, csak ugye az ünnepek, meg ilyenek.☺ Hamarosan reagálok!

Nem elérhető Nasirius

  • Moderator
  • Kezdő
  • *****
  • Hozzászólások: 132
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Fénytelen Citadella - megbeszélő
« Válasz #314 Dátum: 2020. Január 14. 21:16:37 »
Na, a lényeg (ezt ide foglalom össze, nem az In-be): a seb begyógyul. Igazából csak 1 hp-t okozott. A tű kijön. Valami elszínezte, talán valaha méreg lehetett, de úgy tűnik mára megszünt a hatása. A kis fülkében nem láttok semmi érdekeset. Igazából lehet továbbmenni majd, ha úgy gondoljátok.