RPGenerations Találkozó > II. RPG Találkozó

II. RPGenerations Találkozó

<< < (2/19) > >>

Filio Mortale:
Üdv!

Érdekelni érdekel aztán meglátom, hogyan alakul a sorsom nyáron, mesélni maximum Cyberpunk de inkább játszanék :P

Dierol:
No, hogy haladjunk is, akkor azt kérném, hogy első körben írjátok le azokat a dátumokat,

- amik biztos, hogy nem felelnek meg nektek. Azaz nem tudtok azon a dátumon eljönni
Vagy
- amik feltehetőleg megfelelnek majd nektek. Azaz azon a dátumon erősen valószínű, hogy el tudtok jönni

attól függően, hogy melyik lista a rövidebb :)

Az Ezüst Utazó:
Anno már írtam privátban mikor nem érek rá, de látom ki is tette a főnök. Aug 11, egy esküvő miatt ami Szolnokon lesz de ez tényleg csak a véletlen műve.
Pest nem! És megint nem. Ezt már tavaly is átnyálaztuk, de azért megírom még egyszer, nagyon messze van még Gyulánál is messzebb, csak más irányban, Dierol, szállás, ahogy írta nincs vagy ki tudja mennyi? Ez egy napos túra lenne Pesten kelni fel hajnalban, két és fél óra vezetés csalinkázás mire találunk egy parkolót ami persze nem ingyenes. Valami leleményes kis parkolóőr öt pm-ig nem nézek oda és ott a mikulás csomag!
Nekem jogsim nincs, végig a férjem vezet akinek nagyjából itt lehet tele a t...e az egésszel, velem! Meg még haza is kell jutni a végén, az plusz megint két és óra. A benzinről költségről  meg a másnapi nagy veszekedéstől meg köszönöm szépen de előre is megkímélném magam. Tavaly is ha jól emlékszem ilyen érveim voltak, de akkor még nem ismertük a Szivárványt. Most már van viszonyítási alapunk.
+Dierol szerint sűrűn van a Hammertime-ban sűrűn van valamilyen rendezvény azt is figyelni mikor nincs semmi.
Szolnok: a tavalyi Szivárvány apartman tökjó volt, olcsó, azokhoz képest amiket láttam még ott. De a konyha meg a fürdőszoba mindennel  "felszerelt". Mikró, bögre, sütő, nagy kád vagy tusoló. Minden közel van (a bevásárlóközpontok),  ilyet már láttam egy helyen Veszprémben, a városon belül de kicsit kitolva mindent egy helyre építenek. Itt is ez volt. Ami itt nincs az nincs az nincs!
Nem mondom hogy a kutya se zavart minket...mert de, jött a helyi véres állat. Olyan szelíd volt mint egy angyalka, és ott ücsörgött az asztalunk alatt és persze kunyizott mikor megjött a pizza.
Nem fogom tovább fényezni. Nekem anno tavaly az is öröm volt, hogy senki nem szavazott az egyáltalán nem érdekel-re valahogy így volt a felvetés?!
Ha esetleg később valakit érdekelne a dolog még megvannak a tavalyi képek a helyszínről.
És igen játszanék, detto, D&D-t csak talin játszok ilyet egy éven egyszer, lejátszottunk egy próbajátékot, hogy belejöjjek mire Toron szép hercege délután pont négyre megérkezett. (Haldirien).
A szolnoki az nem egy napos mint a pesti, szombat vasárnap. Eredetileg tavaly három napos lett volna, péntek meg a hétvége. De megint csak a tapasztalat, az túl sok lett volna. Ez így volt jó, Tudtuk kicsit nézelődni is, amíg a toroni nem ért oda, ki is tudtuk aludni magunkat. Ha ez eltolódik még egy nappal már unjuk.

Quator:

--- Idézetet írta: Dierol - 2018. Május 13. 21:00:34 ---No, hogy haladjunk is, akkor azt kérném, hogy első körben írjátok le azokat a dátumokat,

- amik biztos, hogy nem felelnek meg nektek. Azaz nem tudtok azon a dátumon eljönni
Vagy
- amik feltehetőleg megfelelnek majd nektek. Azaz azon a dátumon erősen valószínű, hogy el tudtok jönni

attól függően, hogy melyik lista a rövidebb :)

--- Idézet vége ---

Üdv!

Ami biztos nem felel meg: Ilyen nincs. ... Bár olyan sincs, ami biztos, hogy megfelel.  8) :P

Ami nagy valószínűséggel nekem jó:
Szeptember 17-21.
Szeptember 24-28.

Ekkor vagyok kéthetes szabadságon és hét közben még nincs programom, így akkor szinte biztos, hogy 2 hétköznap ráérnék.  ;D ... Nyilván ez az időszak senki másnak nem lesz jó, mert a nyári szabadságokról már rég visszajöttetek, és hétköznap mindenki dolgozik szeptemberben, úgy nagy általánosságban.  :XP:

Dierol:
No, akkor hogy haladjunk, bedobok két lehetőséget, aztán lehet hozzászólni, hogy kinek nem jó :D

júl. 28. szo - júl. 29. v
aug. 18. szo - aug. 19. v

nos?  ::) Az időpontokra 14-ig lehet reflektálni, aztán foglalok  ;D

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése