Szerző Téma: Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.  (Megtekintve 2162 alkalommal)

Nem elérhető Erimar

• Újonc
  • *
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #120 Dátum: 2019. Április 14. 22:19:20 »
- Persze hogy érdekel Jos. Ott leszek. - válaszolom, miközben megdörgölöm halántékom - Gödör, 1órán belül. Allen, a flúgos vár. - igazolom vissza az infót. - Kösz, Bob kilép.
Miután lezártam a beszélgetést mondom az öregnek hogy partraszállok, sürgősen majd összeszedem holmimat (fegyver nélkül sehová) és partra szállva elindulok a megadott helyre hogy időben ott legyek.

Nem elérhető Culebra

• Újonc
  • *
  • Aktivitás:
    14%
  • Karma 0
« Válasz #121 Dátum: 2019. Április 14. 22:39:13 »
-Vedd úgy, hogy ott vagyok. És már van...- sóhajtom, immáron a süket vonalnak. Megdörgölöm a tarkómat, Allen attól se lenne boldogabb ha tudná, kiütöttem magam a hajnalba bőven belenyúló bulin. Betolok pár koffeintablettát, a jeges zuhany megteszi majd a magáét. Már csak a cuccomat kell összeszednem, de úgy néz ki a kamerámra jobban vigyázok, mint a kedvenc zöld pólómra. Bánatosan tekintgetek az említett ruhadarabra, két ujjam közé csippentve. Néhány foltról emlékszem, hogy került oda, néhányról inkább nem is akarom tudni. Nem veszem ezt már vissza.

Mégegyszer ellenőrzöm, hogy mindenem meglegyen, aztán némiképp magamhoz térve veszem fel a bukót. Mire odaérek a Gödörhöz már teljesen éber vagyok.
~Allenek szólni kell, hogy van számom~ de csak épp átsuhan a fejemen a gondolat ahogy hajam hátrarázva lépek be az ajtón.

Aki épp arra tekint egy hosszú, feketehajú feketebőrű nőt lát. Magasságát a felmenőitől örökölte, a farmerdzseki alól világoskék póló kandikál, ahogy lejjebb húzza a zippzárt. Színes, csíkos oldaltáskájában bármi elférhet. A napszemüveget nem tollja feljebb, ha sötétebb van odabent akkor sem, Hogy nem egyszerű napszemcsi? Ugyan manapság mi egyszerű?

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

• Haladó
  • Aktivitás:
    11%
  • Karma 0
« Válasz #122 Dátum: 2019. Április 15. 09:34:28 »
Edo Takashi 'Ronin'

Sose telhet úgy el a reggel, hogy ne zavarna meg valami... Ma sincs ez másképpen... Kómássan pár másodpercig csak pislogok és nézek ki a fejemből, mire tulajdonképpen rájövök mi is van...
/angol/ -  Ez nem lehet igaz, ma reggel se hagytok nyugodtan? - Dünnyögöm a kis srácnak, majd át veszem a telefont - Haló, mondja, mi a gondja?
Figyelmesen végig hallgatom röpke mondandóját, majd felkelek és összekészülődöm. Cuccaimat összepakolom mi is kellhet, de megint rá kell, hogy jöjjek, mivel nincs semmim ez megoldva. Közben a kis embernek mondom, hogy jelezze a többiek felé, hogy akadt némi dolgom a Gödörben, ott leszek, ha keresnének. Ezzel a lendülettel el is indulok a Gödör fele.