Szerző Téma: Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.  (Megtekintve 18597 alkalommal)

Nem elérhető Culebra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 160
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #375 Dátum: 2020. November 05. 10:23:28 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Forbess 89. utca környéke >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD)>>
<<Esemény: Forbess 89. utca környéke >>
<<Résztvevők: Scarlet Smith >>
<<Időpont: 2020.02.15. 14:55:00 - >>

Hümmögve és szájhúzogatva hallgatja a beszámolót.

/Angol/- Túl feltűnőek. Ha én lennék.. szerintem lyukra futottunk ezzel a szállal. De..

Kérdőn int a megjelenő kölyök felé, és a jóváhagyó bólintást megvárva folytatja csak.

-..most már mindegy. Kövessük.   Maradj le egy kicsit, lehet ő a csali, ha esetleg kiszúrtak minket.

 Tisztázzuk. a verdában ketten voltak, ugye?  A kölykön és a nagydarab bravon kívül még hányan voltak a bandában? Mind motorral? És hol váltak le?

Nem elérhető Vafthruthnir

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 113
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #376 Dátum: 2020. November 05. 14:05:12 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: End of Line>>
<<Esemény: „End of Line” Night Ra's al Gul hangja>>
<<Résztvevők: August Kowal, Charlotte (Lotte) Laveran-Forcas>>
<<Időpont: 2020.02.15. 14:05: - után különböző időkben >>

A 25% hallatán arcomon keserű grimasz jelenik meg, de egy pillanat múlva kisimul, miután elmémbe ötlik, hogy így is olcsón megúszom.
- Egyetlen probléma van ezzel a negyed résszel, hogy elég komoly arzenál ellen vonulunk fel, így nem biztos, hogy lesz bármilyen érték, amit magunkénak tudhatunk. A terv az lenne, hogy megsemmisítenénk a kriotankot, vagy valamilyen szoftveres úton tönkretennénk. - karba teszem a kezem, majd folytatom.
- A szállítása ennek az árunak nem egyszerű, így a túlélési esélyeinket csökkentenénk, ha megpróbálnánk mozgatni. A szabotázst talán harc nélkül is tudnánk kivitelezni jó eséllyel. - karfonatból egyik kezemmel kifelé mutatok.
- Amennyiben rendelkezik megfelelő tárgyi, vagy személyi apparátussal, ami lehetővé teszi a tartály elszállítását, akkor hajlandó vagyok számításba venni ezt a tényezőt. Mondjuk inkább úgy, hogy kénytelen vagyok.
- Ami pedig a kollegámat illeti, szerintem egyszerűbb, ha ő mutatkozik be. Intézek egy gyors telefont, és megbeszélem vele a továbbiakat. Amennyiben részéről rendben, onnantól kezdve akadálya nincs az üzletnek.
- zárom mondandóm, miközben vizsgálom a nő tekintetét, mennyire tudtam hatni érvekkel rá.

Megjegyzés: Ha rábólint Forcas, akkor felhívom Lev-et, és elmondom neki, hogy mit sikerült intézni, a feltételeket, stb.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #377 Dátum: 2020. December 29. 18:15:35 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: End of Line>>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD) B2B>>
<<Biztonsági besorolás: C-D3-D1 >>
<<C- Fegyveres gárdisták, átlagos szólók, városi rendőrség>>
<< D- Átlagos: (4 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 12 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<< D- Bőr és kevlár ruházat (SP 4-10) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: járőrautók>>
<<Esemény: „End of Line” Night Ra's al Gul hangja>>
<<Résztvevők: August Kowal, Charlotte (Lotte) Laveran-Forcas (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 14:05: - után különböző időkben >>

2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide


<< August Kowal – Night City Adatgyűjtés – Night Ra's al Gul hangja >>
14:05:00 -
Tárgyalópartnered alakja továbbra is kifürkészhetetlen a zavarómező mögött csak hangja érkezik tisztán és magabiztosan.

- Az Alberta Arms Manufacturers telephelye jelenleg üzemen kívül van semmiféle nyilvántartása nem elérhető a Biotechnika nyilvántartása alapján a Biotechnika ma eset 21:00-órára valamiféle találkozót készített elő két tucat (24 db) fegyveres és két felsővezető jelenlétével. A Biotechnika egy AV-9 szállító és két AV-6-os roham aerodynnal fog a telepre légi úton érkezni. A japán hírforrások alapján a Biotechnika japánból olyan csomagot vár amit japán szemétvadászok juttattak el egy tokyoi yakuza vezérhez aki az árút a Yoshi-Browningnak próbálta elpasszolni akik az árnyékpletykák alapján egy osztag Arasaka ninját eresztettek a yakuza vezér nyakára aki körül „fülledté” vált a levegő ezért állítólag kapcsolatba lépett a Biotechnikával és néhány dörzsölt csempésszel ezt követően az árú lekerült a térképről valahol úton lehet a város felé. A jelek szerint az árú nyomában van egy briliáns konzolcowboy is magát és a társát a csomag érdekli Ra's al Gult a briliáns zsoké. Az idő elég rövid és mivel már az általam említett tiszteletdíj hallatán is elbizonytalanodott ezért kétlem, hogy tetemes anyagi keretekkel rendelkezne egy komolyabb rajtaütés megszervezéséhez az átadás helyszínén. Az eddigiek fényében a kérdéseire röviden ennyi információt tudok szolgáltatni egyenlőre, valamint ha gondolja csatlakozok önhöz és társához a csomag megszerzéséig vagy használhatatlanná tevéséig. Ha gondolja nyugodtan telefonáljon a társának.

<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #378 Dátum: 2021. Április 05. 18:17:53 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Forbess 89. utca környéke >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD)>>
<<Esemény: Forbess 89. utca környéke >>
<<Résztvevők: Scarlet Smith, Lev Anderson „Pestisdoki”, Edo Thakasi "Ronin" (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 14:55:00 - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

2020.02.15. 14:55:00-
<< Scarlet Smith >> 14:55:00-

A dolgok tisztázása kapcsán feltett kérdésedet követően Ronin a gadzsinoknak kijáró lenézéssel pillant rád arcán a „Hiszen éppen az imént mondtam el mindent” , de azért sóhajtva ismét belekezd.


/Angol/ - Mint azt az előbb mondtam követtem a verdát egy külvárosi címre a Night City 167. utca WE -re ment ott randiztak a motoros branccsal, ami eléggé feltűnő jelenség volt, egy a bontókból összeválogatott motorszörnyeteg. A motor nem volt egy apró darab és az oldalkocsi sem ám az oldalkocsi mellett álló távol keleti muksó testméreteiből adódóan ez egész jármű gyermekjátékszernek tűnt, a motort mellett ismétlőpuskát lógató fickó már jóval átlagosabbnak tűnt. A sráccal csak egy divathajú jampec érkezett amolyan késes olasz fajta digo. Aztán a összegyűlt csapatban valami nézeteltérés alakulhatott ki mert a megviselt motoros arc ráemelte a smasszerpuskát a fiatal kölyökre de aztán mégsem tőrt ki balhé mert a távolkeleti hegyomlás muksó vezetésével mind a négyen megindultak az épület felé miközben a motoros arc a sort zárva kitüntetett figyelemmel pásztázta tekintetével a környéket, majd benyomultak a 167. utca WE-be. Nem vártam ki a balhé végét elindultam visszafelé ezért nem tudom, hogy ki jött ki az épületből a végén és most, hogy kik ülhetnek a kocsiban a srácra várva. Visszafelé meg kellett állnom tankolni mert ez a paripa vedeli a lónyálat és eközben ismét megelőzött a verda, amit idáig követtem a fiatal kölyök aki látszólag most egyedül van bement az ott lévő jobb napokat látott templomba.

Ronin ismét befejezi a mondókáját miközben lustán követi a komótosan haladó fekete BMW-t.

<< Lev Anderson „Pestisdoki” - Forbess 89. utca >>
14:50:00 -
Belevágsz az útba még nem tudod hová ám nem akaródzik a környéken maradni a rókaképű lelkész területén amint eltávolodsz két utcányit a helyszíntől felhívod az ütött kopott műholdas telefonon Kowalt a szám egy darabig kicseng mielőtt felvennék felvetésed kapcsán a vonal túlsó feléről halk sóhaj érkezik.

-   Mit javasolsz hol találkozzunk találtál valami nyomot? Az eddig beszerzett információk alapján a Alberta Arms Manufacturers telephelye még nem tartogat számunkra semmit és ugye nyomára kéne bukkani a kirotan érkezésének útvonalára még jóval este kilenc előtt és már lassan délután három úgy gondolom nagyon szorít az idő! Amit eddig megtudtam az, hogy Az Alberta Arms Manufacturers telephelye jelenleg üzemen kívül van semmiféle nyilvántartása nem elérhető a Biotechnika nyilvántartása alapján a Biotechnika ma eset 21:00-órára valamiféle találkozót készített elő két tucat (24 db) fegyveres és két felsővezető jelenlétével. A Biotechnika egy AV-9 szállító és két AV-6-os roham aerodynnal fog a telepre légi úton érkezni. A japán hírforrások alapján a Biotechnika japánból olyan csomagot vár amit japán szemétvadászok juttattak el egy tokyoi yakuza vezérhez aki az árút a Yoshi-Browningnak próbálta elpasszolni akik az árnyékpletykák alapján egy osztag Arasaka ninját eresztettek a yakuza vezér nyakára aki körül „fülledté” vált a levegő ezért állítólag kapcsolatba lépett a Biotechnikával és néhány dörzsölt csempésszel ezt követően az árú lekerült a térképről valahol úton lehet a város felé. A jelek szerint az árú nyomában van egy briliáns konzolcowboy is. Amit még mindig nem tudunk, hogy Fraktál Summers lakásában talált fakóarany kártyát amin a „Night City International Airport/Personal Property Safes” feliratot viseli, valójában mit rejt a Night City reptér csomagmegörzője?

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Culebra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 160
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #379 Dátum: 2021. Április 24. 11:48:26 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Forbess 89. utca környéke >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD)>>
<<Esemény: Forbess 89. utca környéke >>
<<Résztvevők: Scarlet Smith, Lev Anderson „Pestisdoki”, Edo Thakasi "Ronin" (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 14:55:00 - >>

Közben kombinál, de túlságosan hiányosnak találja a kirakóst, hogy ebből spekuláción kívül  bármi más is kijöjjön.

/Angol/- Szóval van egy bandánk, egy szétlőtt raktárunk, és van valami hekker aki szintén érdeklődik  errefelé.
Hosszú sztori, és ennél még nem tudok többet, ha mázlink van akkor behúzzuk mellénk. Ha nincs akkor keresztbetehet nekünk. És a Biotech után szaglászik még egy másik cég is. Elkaptak és kedvesen megkértek hogy szaglásszak nekik. Az zavar, hogy a francba találtak meg.


És még mindig nem tudom mi a franc van a csomagban, valami vegyi lónyál, tömegpusztító  fegyver, vagy gombapörkölt.

Hátraint ahova a dobozt dobta. Nem biztos benne megért egy emberéletet.

/Angol/- Bob megszívta. a Pályaudvaron belefutottunk egy bandába, rosszkor rosszhelyen szitu, nem mi8 voltunk a cél, de hirtelen telelett a levegő ólommal. Nekem is csak mákom volt. A Zsarukat nem akartam megvárni, segíteni meg nem tudtam volna.
Megkeményednek az arcvonásai ahogy a szeme az előttük  guruló kocsira szegeződik. Legszívesebben üvöltve átkozódna, de erről csak az időnként ökölbeszoruló keze árulkodik. Becsukja a szemét. Az érzéseit dobozva bakolva felteszi egy képzeletbeli polcra, kibontja ha lesz rá idő. Mire kinyitja a szemét ismét régi önmaga.


Rázoomol a kocsira, megpróbál  belesni az ablakon ha tud, egyébként csinál pár képet róla, később kielemzi.

Off-Topic: megjelenítés
Látókészülékre installált KiroshiOpticsHeads-Up Display
-   MikroVideo Optika - Kamera (2 opció) (szemüvegben önállóan 20 perc felvétel)
-   Teleoptika (20x távcső)
-   Éjjelátó (Látás félhomályban, csaknem teljes sötétségben)


Zetatech „E-Book” Microcomp
15.4x7.6x1.3 cm zsebszámítógép a chipware aljzatba mind digitális, mind audió, mind adatchipek behelyezhetőek a gép 12 ME (memóriaegységgel) rendelkezik.
Opciók:
-   A látókészülékre installált KiroshiOpticsHeads-Up Display képes vezeték nélküli kapcsolatot kialakítani az E-Book-al.
-   Kapcsolat esetén az aktívan végzett tevékenységek kapcsán +2 minden INT/TECH képzettségre
-   A látókészülékre installált KiroshiOpticsHeads-Up Display aktív használata esetén a látótérben lévő adatokra tekintettel -3 Éberség/Észlelés képzettségre.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #380 Dátum: 2021. Április 24. 12:20:50 »
Pestisdoki

"Remek, köszi az infókat, nem az volt, hogy a reptéren lévő széfet te nézed meg, amíg én a lelkészhez megyek? Szereztem infókat és nyomokat, de igencsak borsos ára volt. Találkozzunk a Hollók útja Déli 30-as raktárnál. A részletekbe beavatlak. Viszont ha nem nézted meg még azt a széfet, akkor érdemes oda menni először."

~ Miért vagyok én az egyetlen, aki bármi érdemi melót elvégez és nem csak a seggén ül? ~ villan át az agyán, és a pisztolyára helyezi a kezét, majd körbenéz az utcában.

"De talán még boldogabb lennék, ha ide tudnál jönni a Forbes utca 89.-hez. A helyi templomban van egy zsugori lelkész és egy pár irányítható fegyverrendszer, aminek nagyon jó hasznát vennénk. Amit elmondtál az alapján azt kell mondanom, hogy szükségünk lehet ezekre. Szóval igen, kezdjük itt, várlak, ja és az úton ide felé ha tudsz venni robbanó anyagot, lehetőleg valami plasztikot az kiváló lenne, én is keresek itt a környéken valami helyet ahol tudnék venni. Lehet még tudjuk oldani a dolgokat."

Amig Kovalra várakozom, két dolgon töröm a fejemet. Az egyik az, hogy ismerek-e olyan módszert (CyberTech?), amely lehetővé teszi eszközöknek az elrejtését mások Menü alkalmazása elől, valamint megpróbálom a Menüvel az egyik távolról irányitható fegyverrendszert csak egy pár centit megmozgatni, felhasználva a Forródrótot felhasználva.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Április 24. 12:29:04 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #381 Dátum: 2021. Április 30. 19:01:49 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Forbess 89. utca környéke >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD)>>
<<Esemény: Forbess 89. utca környéke >>
<<Résztvevők: Scarlet Smith, Lev Anderson „Pestisdoki”, Edo Thakasi "Ronin" (NJK) , Forcas (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 14:55:00 - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

2020.02.15. 14:55:00-15:20:00
<< Scarlet Smith >>
15:20:00 -
Beszélgetésetek közben az eddig komótosan haladó BMW hirtelen irányt vált és visszaindul az imént elhagyott templom felé Ronin rutinosan minden feltűnést nélkülözve követi. A követett jármű visszagurul a templom közelébe majd leparkol a közelében, Ronin tisztes távolságot tartva tőle szintén leparkol, ráközelítesz a kocsira ám csalódottan állapítod meg, hogy az üvegei sötétítettek így nem lehet belátni az utastérbe, viszont a kocsi jobb oldalán friss sérülés látszik mint amikor valaki végigszánkázik a kocsi oldalával egy szalagkorláton. A kocsi csak álldogál az ónos szürkeségben és úgy fél óra múlva bukkan fel egy a környéktől élesen elütő rikító színű Mitsuzuki C21 Kenada amit meglátva még Ronin is elégedetten füttyent nem kis sóvárgással a hangjában. A motor nyergéből egy tetovált piercinges kleopátra frizurát viselő motoros bőrszerkóba öltözött fiús lány pattan ki majd határozottan a BMW-hez megy és behuppan az anyósülésbe az ajtó nyílásakor annyi látszik, hogy a vezető ülésben is ül valaki.

<< Lev Anderson „Pestisdoki” - Forbess 89. utca >>
15:20:00 -
Visszafordulsz a templom felé miközben a vonal túlsó végén még hallasz egy rövid „OK úgy fél óra az érkezésig” majd megszakad a kapcsolat. A templomhoz megérkezve leparkolsz és cybermodemed a hatósugarában lévő fegyerrendszerek egyikét próbálod meg „basztatni” (Dobj a vezérlő program erejére a szabálykönyvben leírtak alapján, hogy át tudod-e venni az irányítást a kiszemelt eszköz felett) , pontban félóra múlva feltűnik egy Mitsuzuki C21 Kenada a nyergében egy tetovált piercinges kleopátra frizurát viselő motoros bőrszerkóba öltözött fiús lánnyal, aki gondolkodás nélkül a kocsihoz lép majd behuppan az anyósülésre és azzal a lendülettel már érzed is a heréid közé nyomott hangtompítós 9 mm-est a napszemüveg sötéten tükröződő lencséi rád villannak miközben a golyóidat veszélyeztető személy lágy alt hangon megszólít.

-   Helló! No mi a helyzet töki? Kowal üdvözletét küldi sajnos sürgős teendői elszólították ezért engem küldött maga helyett. Forcas vagyok és kedves legyél, mert a végén még meg talál remegni az újam a ravaszon. Szóval akkor mi a pálya mit is keresünk mi itt, mert Kowal haverod nagyon élénken érdeklődött Biotechnika és Alberta Arms Manufacturers kapcsán, no meg átpasszolt nekem egy kis kápét és egy csomagmegőrző kártyáját… Azt mondta, ha rendesen viselkedsz kaphatsz a pénzből… No akkor végre felvilágosítanál, hogy mi a stájz?

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #382 Dátum: 2021. Május 01. 08:14:58 »
Pestisdoki

Amikor kilépek a Menüből, egy nő ül az autóban, és hamarosan egy fegyver is előkerül, amikor megpillantom, tudva, hogy most fontosabb a hallgatásnál az, hogy bebiztositsam magam, amig szövegel, ismét belépek a Menübe, megkisérelve átvenni a templom egyik közeli fegyvere fölött az irányitást.
"Aha... Ja... Kiváncsi vagyok, hogyha meghúzod a ravaszt, lesz-e alkalmad meghúzni mégegyszer, mielőtt a templomba szerelt biztonsági géppuskák tudományos kutatásban megnézik, hogy a szürkeállományod szine milyen is valójában. HA a felesleges muszklizáson túl vagyunk, el mondhatnád, hogy mégis miért higyjek el egy árva szót is a szádból, csumba."
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Culebra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 160
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #383 Dátum: 2021. Május 01. 11:26:56 »
<<Scarlet Smith>>

A foga között szűrve a szavakat szitkozódik, elsőre úgy tünik megkocsikáztatták őket. Rugóként feszül, de nem történik semmi hosszú percekig. A templomot stíröli, nagyon be kéne menni oda. Csak nem most, majd később, mindenképpen.
Szemlélődéséből az érkező motoros rántja ki. Fényképez, aztán kivár.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #384 Dátum: 2021. Május 08. 13:11:00 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Forbess 89. utca környéke >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD)>>
<<Esemény: Forbess 89. utca környéke >>
<<Résztvevők: Scarlet Smith, Lev Anderson „Pestisdoki”, Edo Thakasi „Ronin" (NJK) , Charlotte (Lotte) Laveran „Forcas” (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 14:55:00 - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

2020.02.15.15:20:00 -
<< Scarlet Smith - Forbess 89. utca >>
15:20:00 -
A fényképezőgép szépen teszi a dolgát és „kattognak” a kockák miközben a nő a BMW-hez sétál és behuppan az anyósülésre /Ha dobsz TECH+Fényk. / film.+1D10-et C#15-re akkor esetleg készült pár olyan képkocka amit kinagyítva szemügyre veheted a BMW-t belülről már amennyire a kitáruló ajtórés a belátást megengedi/. A BMW ajtaja becsukódik és a sötétített üvegek jótékonyan elrejtik a belsejében zajló eseményeket ám a várakozás közben a kihaltnak mondható (inkább csak nagyon gyér a forgalom mind gépjármű mind gyalogos) környéken a közeletekben egy Ford West 505-ös kislimuzin parkol le a piszkosszürke üvegek mögött négy alak kivehető a kocsiban.

<< Lev Anderson „Pestisdoki” - Forbess 89. utca >>
15:20:00 -
Forcas rezzenéstelenül mered rád tekintete kifürkészhetetlen a tükröződő lencsék mögött ám a hangtompító csöve továbbra is rezzenéstelenül mered a golyóidra.

-   Nos lássuk csak a helyzetet töki a kocsi amiben ülsz a Biotechnika tulajdona plusz ahogy kívülről elnéztem páncélozott is sötétitett üvegekkel a templom van vagy jó száz méter ide igazi mesterlövésznek kell lenni, hogy eltrafáljanak a sötétített üvegen keresztül, tudod mit megkockáztatom, de elég nagy az esélye annak, hogy halálom közben megrándul az újam a ravaszon és akkor by – by golyócskák töki. No most, hogy befejeztük a faszméregetést akkor csinálni is akarsz valamit vagy tovább fosod az időt, mit gondolsz, ha nem Kowal küldött akkor ki és hogyan találtam rád és miért van nálam a reptéri csomagmegőrző kártyája? – miközben a mondandóját befejezi felmutatja a bal kezével a Fraktál Summers kecójában talált kopott arany csomagmegőrző kártyát.

/A távirányítású fegyverrendszer ami felett időközben átvetted az irányítást az egy tűvető és a templom belsejébe mered pont oda ahol nem régen alkudoztál az atyával /

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #385 Dátum: 2021. Május 09. 23:33:58 »
Pestisdoki

Kérdőn vonom fel a szemöldökömet a nő szavaira, mintha azt kérdeznék a szemeim, hogy soroljam-e fel az összes lehetséges kimenetet, aminek a következtében ez a helyzet előfordulhat.
Majd megvonom a vállamat egy mosoly kiséretében.
"Mindegy, ha bezsákoltad Kovalt, ha nem, ez most nem számit. Akkor a reptéri széfet megnézzük. Ha akarod tarthatod ott a fegyvert, csak nehogy elfáradjon a kezed. Úgysem fogom érezni." - ezzel hátradőlök, és beinditom a kocsit a forródrót programmal, a menün keresztül.

(Ha már sikerült egyszer forródróttal vezetni a kocsit, akkor minden inditásnál meg kell dobni?)
« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 09. 23:36:06 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #386 Dátum: 2021. Május 16. 11:37:43 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Forbess 89. utca környéke >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD)>>
<<Esemény: Forbess 89. utca környéke – Night City Airport>>
<<Résztvevők: Scarlet Smith, Lev Anderson „Pestisdoki”, Edo Thakasi „Ronin" (NJK) , Charlotte (Lotte) Laveran „Forcas” (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 15:20:00 – 16:50:00>>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

2020.02.15.15:20:00 – 16:50:00
<< Scarlet Smith - Forbess 89. utca >>
15:20:00 – 16:50:00
Rövid idő telik el majd a már látott csaj kipattan a sötétített BMW-ből motorra kap és megindul a BMW után nem sokkal megindulásukat követően a  Ford West 505-ös kislimuzin is a nyomukba ered, ha követitek őket akkor rájöttök, hogy a reptérre tartanak az erős városi forgalomban.

<< Lev Anderson „Pestisdoki” - Forbess 89. utca >>
15:20:00 – 16:50:00
Forcas elmosolyodik mielőtt megszólalna, de ez amolyan ragadozó vigyor.

-   Rendben van töki megbeszéltük, motorral követlek a reptérre de azért, ha nem bánod biztonság kedvéért azért addig a kártyát magamnál tartom.

Kipattan a kocsiból és ruganyosan a motorhoz megy majd beáll mögéd és végig kényelmesen követ a városon keresztül az erős forgalomban úgy másfél óra múlva érkeztek meg a repülőtérre ahol a tranzit zónán kívül is eléggé erős már ránézésre is a biztonsági felügyelet az örök párokban sűrűn járőröznek a tömegben flak ruházatban és rohamkarabéllyal felszerelkezve. A reptéren azzal a megdöbbentő ténnyel szembesültök, hogy 8.000 (nyolcezer) darab értékmegőrző található és, hogy a nálatok lévő kártya anonimizált azaz nincs rajta, hogy melyik értékmegőrzőt nyitja a nyolcezer darab közül.

/A városon keresztülvágva dobhatsz INT+Észlelés+1D10-et C# 18 /

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Culebra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 160
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #387 Dátum: 2021. Május 16. 13:33:17 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Forbess 89. utca környéke >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD)>>
<<Esemény: Forbess 89. utca környéke – Night City Airport>>
<<Résztvevők: Scarlet Smith, Lev Anderson „Pestisdoki”, Edo Thakasi „Ronin" (NJK) , Charlotte (Lotte) Laveran „Forcas” (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 15:20:00 – 16:50:00>>

Már-már nyitná az ajtót, hogy valami ürüggyel a BMW-t megközelítse amikor a csaj kipattan. Szemmel láthatóan a BMW-s a felvezető először csak int a sofőrjének, hogy induljon majd utánuk.
- Ha különválnak maradj a kocsin rajta, most hiányzik rohadtul a mopedem, külön válhatnánk. Na mindegy, lássuk merre mennek.

Ahogy közelítenek a reptér felé:

- Ha csak egyikük megy be akkor maradj a kocsiban, ha mindketten akkor bemegyünk, te ragadsz a kölyökre én a nőre és a kocsinál találkozunk. Nem, Maradj a srácon, de ha különválnak és letiplizne, ne hagyd, kövesd és gyere vissza értem. 

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #388 Dátum: 2021. Május 18. 12:16:03 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City Airport >>
<<Fenrir – Night City Police Department (NCPD)>>
<<Esemény: Night City Airport>>
<<Résztvevők: Scarlet Smith, Lev Anderson „Pestisdoki”, Edo Thakasi „Ronin" (NJK) , Charlotte (Lotte) Laveran „Forcas” (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 16:50:00 ->>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

2020.02.15. 16:50:00 -
<< Scarlet Smith - Night City Airport>>
16:50:00 -
A párost a  Ford West 505-ös kislimuzin szintén a reptérig követi tisztességes távolból és leparkol a közelükben. Úgy tűnik egyenlőre nem nagyon akaródzik nekik szétválni, mert egyenesen besétálnak ahol a külső gyűrűn is eléggé erős már ránézésre is a biztonsági felügyelet, az örök párokban sűrűn járőröznek a tömegben flak ruházatban és rohamkarabéllyal felszerelkezve.
A párocska láthatóan egy pillanatra tanácstalanul megtorpan a csomagmegőrző rengeteg előtt miközben a csajszi a jobb kezében lévő aranykeretes plasztikkártyával lustán a bal tenyerét csapkodja.


/Amennyiben kíváncsi vagy, hogy pontosan mi is lehet a csaj kezében lévő kártya dobj INT+Észlelés+1D10-et C# 16 (Teleoptika és kapcsolt E-Book figyelembe véve a célszám kialakításánál) /


Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #389 Dátum: 2021. Május 30. 08:29:18 »
Pestisdoki

Amikor látom, hogy ez egy nagyon biztonságos környék, leveszem a maszkomat, és kicsit megigazitom a ruhámat. Sajnos túl sok a széf, és ilyen biztonsági protokoll mellett biztosan agyonlőnek, ha elkezdek egyesével nyitogatni széfeket.
Abból kiindulva, hogy nincs egyáltalán semmilyen jelzés a széfeken, szinte biztos, hogy állandóan összetévesztik a széfeket, egy ember nem képes ennyi széf közül pontosan megőrizni, melyikbe rakta a dolgait, igy először csak a menüt megnyitva próbálok érdeklődni, hátha tartozik a széfekhez egyfajta cimke, bár nem sok reményt fűzök ehhez a megoldáshoz.

Miután végeztem, körbejárom a széfek környékét, keresve egy portának/recepciónak hasonlitó helyet.
"Szép napot kivánok, ne haragudjon, ez nagyon kinos, mert a munkámhoz fontos iratok vannak benne, nem jut eszembe, hogy pontosan melyik széf az enyém. Nagyon sok mindennel kellett foglalkoznom, és most három széf között vaccillálok, hogy melyik is volt az enyém. Azért nem szeretném mások széfét nyitogatni. Ha volna rá lehetőség, hogy az adatbázisban megnézze. Fraktál Summers, és ha a kulcson van valami jelzés, akkor kérem segitsen." - mutatja fel a kulcsot amit Fraktál lakásán találtak még, és Koval elvitt.
Ha rám vársz sikolts rám.