Szerző Téma: Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.  (Megtekintve 18946 alkalommal)

Nem elérhető Vafthruthnir

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 114
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #285 Dátum: 2020. Február 02. 18:26:55 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – 167. utca WE „bérpanel” 6. emelet >>
<<Esemény: „167. utca” „bérpanel” 6. emelet – „üzleti ajánlat”>>
<<Résztvevők: August Kowal, Lev Anderson „Pestisdoki”, Dan Bailey „Séro” (NJK-státusz)>>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:41: - >>

- Kowal koma várom a maradék pénzt a megadott bankszámlaszámra, mivel Pestisdokit én fizettem ki szóval a vele kötött üzlet maradékával nekem lógsz, remélem megbízható vagy és nem kell a rosszhíredet keltenem. - mondja Séró.
- Igaz. Mennyiben is egyeztünk meg? 150 vagy 200 eb? Készpénzt tudok itt levenni a környéken valamelyik terminálnál. Csak keresni kell egyet. A sarkon biztos árválkodik egy. - válaszolom, közben próbálom kipuhatolni ezzel, hogy mennyire rossz a memóriája.

- Viszont akkor lenne számotokra egy fizetős feladatom. Meg kéne akadályoznotok, hogy egy bizonyos cég a mai napon 21:00-kor kézhez kapjon egy Tokióból érkező árút, egy kirotankot. Ha megakadályozzátok az átadás átvételt akkor a munkáért 12.500 eb-t fizetek nektek, ha elvállaljátok akkor fejenként előlegként 500 eb-t utalok át az általatok megnevezett bankszámlaszámra, vagy az általatok megnevezett bankfiókba ahol átvehetitek azt. - mondja Óz.
- Kecsegtető ajánlat, de mivel nem árulsz el részleteket, csak miután elfogadtam, így én is csak azt tudom garantálni, hogy elfogadom az 500 ebet, aztán megteszek mindent, hogy sikeres legyen az üzlet. Garanciát a sikerre nem tudok adni látatlanban. Hiszen, az erőforrásaim, lehetőségeim korlátozottak, amit egy magadfajta szakember nyilván megért.
A másik gond, hogy jelenleg dolgozom egy ügyön, ami részben Summers-höz kötődik. Ez azt jelenti, hogy ha az akció ideje alatt távol kell maradnom a korábbi megbízásom miatt, akkor le kell mondjam az üzletet. Ebben az esetben az 500 ebet visszautalom.
Mivel én új szereplő vagyok ebben az üzletben - hiszen jobb esetben itt Levre számítottál csak - így úgy gondolom ez nem okoz gondot.
- zárom mondandóm, közben egy pillanatra Séróra tekintek, hogy lássa nem felejtettem el, csak szóval tartanak.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #286 Dátum: 2020. Február 02. 19:26:45 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – 167. utca WE „bérpanel” 6. emelet >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD) B2B>>
<<Biztonsági besorolás: D-D3-D1 >>
<<D- Boosters, kezdő szólók, átlagos biztonsági szolgálat (nem társasági)>>
<< D- Átlagos: (4 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 12 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<< D- Bőr és kevlár ruházat (SP 4-10) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: járőrautók>>
<<Esemény: „167. utca” „bérpanel” 6. emelet – „üzleti ajánlat”>>
<<Résztvevők: August Kowal, Lev Anderson „Pestisdoki”>>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:41: - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

12:41: -
<<August Kowal>>
Séró még az ajtóból szól vissza Kowalnak.
-Csőváz Kowal nekem jó lesz utalva is ezzel is könnyítek rajtad nem kell rohangálj automatához üzletelj csak itt tovább nyugodtan. A maradék 200 eb-t a MultiCredit CPEA2018-20180127-00000000 számlaszámra kérem, a mobilom úgy is a kockasrácnál maradt.

<<Lev Anderson „Pestisdoki”, August Kowal>>

A kis zöld muszlinba öltözött tündér a digitalizált hangon felel továbbra is össze vissza röpködve a smaragd trónteremben a holotank belsejében.

- Úgy gondolom, ha belekezdesz nem fogod annyiban, hagyni elvégre olyannak tűnsz akinek számít a hírneve de a hírnév mellett egyfajta erkölcsi kódex is mint például Vietnámban, Ho Chi Minh ostrománál. Meg szavaidból ítélve amúgy is Summers után koslatsz, legalább megtudod, hogy mi lett vele. Jó és megbízható ember, viszont ha csak te vállalod a melót akkor az előleg a duplája lesz 1.000 eb.

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Vafthruthnir

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 114
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #287 Dátum: 2020. Február 02. 20:11:51 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – 167. utca WE „bérpanel” 6. emelet >>
<<Esemény: „167. utca” „bérpanel” 6. emelet – „üzleti ajánlat”>>
<<Résztvevők: August Kowal, Lev Anderson „Pestisdoki”>>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:41: - >>

- Csőváz Kowal nekem jó lesz utalva is ezzel is könnyítek rajtad nem kell rohangálj automatához üzletelj csak itt tovább nyugodtan. A maradék 200 eb-t a MultiCredit CPEA2018-20180127-00000000 számlaszámra kérem, a mobilom úgy is a kockasrácnál maradt. - mondja Séró.
- Kösz, akkor minden jót. - intek felé, közben folytatom a diskurzust Ózzal.

- Úgy gondolom, ha belekezdesz nem fogod annyiban, hagyni elvégre olyannak tűnsz akinek számít a hírneve de a hírnév mellett egyfajta erkölcsi kódex is mint például Vietnámban, Ho Chi Minh ostrománál. Meg szavaidból ítélve amúgy is Summers után koslatsz, legalább megtudod, hogy mi lett vele. Jó és megbízható ember, viszont ha csak te vállalod a melót akkor az előleg a duplája lesz 1.000 eb. - mondja Óz.
- Elviselem, ha hízelegnek az emberek, bár a manipuláció már más tészta. A probálkozás jó volt, de nem az erkölcs miatt érdekel, hanem így pontot teszek az ügy végére. Legalábbis ha azt állítod, ezzel megtalálom Summers-t, vagy azt, hogy mi lett vele, akkor ez nekem elég indok. Persze, ha hazudsz, akkor nem leszünk jó barátok. Nem feltételezem, csak nem ismerjük egymást. - közlöm rideg tekintettel.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #288 Dátum: 2020. Február 02. 20:53:39 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – 167. utca WE „bérpanel” 6. emelet >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD) B2B>>
<<Biztonsági besorolás: D-D3-D1 >>
<<D- Boosters, kezdő szólók, átlagos biztonsági szolgálat (nem társasági)>>
<< D- Átlagos: (4 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 12 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<< D- Bőr és kevlár ruházat (SP 4-10) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: járőrautók>>
<<Esemény: „167. utca” „bérpanel” 6. emelet – „üzleti ajánlat”>>
<<Résztvevők: August Kowal, Lev Anderson „Pestisdoki”>>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:41: - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

12:41: -
<<August Kowal>>
Séró még az ajtóból szól vissza Kowalnak.
-Csőváz Kowal nekem jó lesz utalva is ezzel is könnyítek rajtad nem kell rohangálj automatához üzletelj csak itt tovább nyugodtan. A maradék 200 eb-t a MultiCredit CPEA2018-20180127-00000000 számlaszámra kérem, a mobilom úgy is a kockasrácnál maradt.

<<Lev Anderson „Pestisdoki”, August Kowal>>

A kis tündér a digitalizált hangon tovább csivitel.

- Azt nem állítottam, hogy biztosan megtalálod azt állítottam, hogy megtalálhatod vagy megtudhatod, hogy mi történt vele. Nem kell, hogy szeressük egymást bőségesen elég a kölcsönös tisztelet és, hogy nem akarjuk átvágni egymást az adott szó becsülete. Nem hízelegtem csak finoman jeleztem, hogy bár te nem ismersz engem, én elég sokat tudok rólad. Minden fenyegetés mellőzésével én könnyebben talállak meg benneteket, mint ti engemet, de ez a jelenlegi üzletünk kapcsán teljesen lényegtelen az ajánlatom áll és ha a munka el van végezve akkor nem tűnök el a ködben fizetés nélkül. Nos mi lesz Pestisdoki mi a döntésed? Ha nem akkor ha nem haragszol, de a részleteket Kowal barátoddal beszélném meg a Holotank, E-Book és műholdas telefon segítségével négyszemközt.

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #289 Dátum: 2020. Február 03. 09:48:17 »
Amaterasu

Miután megköszöntem az információt (s eltettem egyet a kártyákból), az út hátralévő részében nem erőltetem a társalgást és inkább a napi teendők, az elkövetkezendőkön tűnődőm csendesen. Nem nagyon figyelem a várost, az utat, amin haladunk, így kell néhány szívdobbanás míg felfogom megérkeztünk. Kiszállás után enyhén meghajlok, majd miután a taxi elhajtott indulok fel, hogy belépve konstatáljam, szeretett testvérbátyám még mindig itt van. Nem foglalkozom az ívvel, hanem mellé lépek és várom, hogy észre vegyen, esetleg megszólítson, ha szeretne…

Nem elérhető Culebra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 160
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #290 Dátum: 2020. Február 07. 13:18:13 »
<<Esemény: Kikötőnegyed, belváros határán valahol>>
<<Résztvevők: Scarlet Smith>>
<<Időpont: 2020.02.15. 11:00:12 - >>

Magára maradt, nagyszerű. kár, hogy nem hisz a gyerekmesékben, akkor valóban örülne az ezüst paripán előtoppanó lovagnak. Gondolatban vállat von, két eset van vagy ma hal meg vagy nem.

- A Neoncsótányba.

azzal behuppan az ülésre és hátradől. Még nem biztos benne pontosan hova is menne, de útközben lesz ideje átgondolni. Az áru forró, túl forró, és simán lehet benne jeladó, az megmagyarázná a kéretlen fuvart. Azt mondták rá, olyan, mint egy patkány. ha valahova be akar jutni, átrágja magát a vasbetonon is. csak bele ne tőrjön a foga.

 Közben figyel merre is mennek, egyáltalán abba az irányba indul meg vele a kocsi? 

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #291 Dátum: 2020. Február 09. 14:00:30 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – Északi Dokkok – Belváros határán valahol>>
<<”Helyi erők” – The Harbor Police (Kikötői Rendőrség) B1A, Bűnszervezetek C3C>>
<<Biztonsági besorolás: C-C3-C1 >>
<<C- Fegyveres gárdisták, átlagos szólók, városi rendőrség>>
<<C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<<C- Könnyű páncéldzsekitől a nehézpáncélzatig (SP 10-20) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: ->>
<<Esemény: Kikötőnegyed, belváros határán valahol – kéretlen fuvar>>
<<Résztvevők: Scarlet Smith>>
<<Időpont: 2020.02.15. 11:00:12 - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

2020.02.15. 11:00:16-11:45:00-között valamikor
<< Scarlet Smith >> 11:00:16-11:45:00-között valamikor
A terepjáróban lassan araszol a sűrű városi forgalomban, amennyire meg tudod állapítani a Neoncsótány felé haladtok a kocsi terét csend üli meg Vector arca szinte kifürkészhetetlen a tükröződő napszemüveg mögött, csak kis idő elteltével szólal meg.

/Utcai szleng/ - Amúgy csak úgy kíváncsiság képen mit gondolsz meddig tudsz sikeresen deltázni a biotechnikások rosszallása elől, bár nem te csaptad szét a takarítóbrigádjuknak az arcát, viszont te lehetsz akinek a nyakába zúdíthatják a rosszallásukat a veszteségeik miatt.

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:


Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #292 Dátum: 2020. Február 09. 14:27:34 »
[/float]
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City Japantwon>>
<<”Helyi erők”: Night City Police Department (NCPD)>>
<<Biztonsági besorolás: C-B2B >>
<<C- Fegyveres gárdisták, átlagos szólók, városi rendőrség>>
<<B- Tapasztalt: (8 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 16 + 1D10 - Automata fegyverek>>
<<B- Nehéz lövészmellény és MetalGear (SP 25) Jármű: The Max Interceptor (Ch. 2. vol 92 old.)>>
<<Esemény: „Otthon”>>
<<Résztvevők: Amaterasu >>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:15 - >>
[float]

2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide
2020.02.15. 12:15:00 –

<<Résztvevők: Amaterasu >>

A bátyád lassan már – már fáradtan fordul feléd és csak a 15 fokos meghajlást produkál mielőtt megszólalna lassan és vontatottan beszél mintha forrongó dühét próbálná meg ezzel is elfojtani.

/Japán/ - Konnicsihwa Amaterasu onee-chan bár a DAIWA konszern felajánlott egy szerződést ez nem az a szerződés ami minden téren a segítségünkre lehetett volna ezért a hónap végén kintebb kell költöznünk a város szegényebb negyedében valamint a szüleink után történő nyomozást is szüneteltetnem kell anyagi lehetőségek hiányára tekintettel.

Mondandóját követően a nappali asztalához sétál és feléd fordítja a saválló celluloid ívet a DAIWA konszern logójával mielőtt újra megszólalna.

/Japán/ - Amaterasu onee-chan a döntés a tied, hogy megelégszel-e ezzel a szerződéssel, vagy teljesen elveted a DAIWA konszernnel való együtt működést esetleg más lépéseket teszel mivel, ha a tekintetem nem csalatkozik ajándékot is kaptál. Tudtad, hogy szüleink végakarata az volt, hogy elhamvasszák földi maradványaikat és, hogy a hamvak kézműves faurnákba kerüljenek? De ők egyenlőre nem kerültek elő semmilyen formában sem, eltűntek.

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Culebra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 160
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #293 Dátum: 2020. Február 10. 10:59:39 »
<<Esemény: Kikötőnegyed, belváros határán valahol – kéretlen fuvar>>
<<Résztvevők: Scarlet Smith>>
<<Időpont: 2020.02.15. 11:00:12 - >>


Nem tudja visszatartani a vigyorgást, ha csak egy másodpercre is jelenik meg az arcán. Az Őszinte válasza nagyjából így hangzana: -Minusz két perc.

Igazából nem is érti mi a fenéért nem kapták el még. Ha már így adódott akkor fenntartja a lazaság látszatát amennyire csak tudja, néha nem kell erősnek lenni, elég ha elhiszik, hogy az vagy.

-/Utcai szleng/ Az attól függ, miért szedtél fel a sarkon.

Int visszafelé a fejével  ahonnan jöttek. Ez alkalmat ad arra, hogy hátra is pillantson, hátha észrevesz egy másik kocsit ami már ott volt akkor is amikor randevúztak.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #294 Dátum: 2020. Február 11. 01:03:51 »
Pestisdoki

Karbafont kézzel figyelem hol Ózt, hol Kowalt, attól függően, hogy éppen ki ragadja magához a beszélgetés fonalát.
Valami rendkívül aggaszt abban, hogy Kowal már már mániákusan üldözi ezt a Summerst. Nem sok információm van még Kowalról, sem Fraktálról, de ez egy olyan hiba amit az idő könnyen megjavít.
Ami szintén zavar kissé, hogy az előbb mondta Kowal, hogy távol akar maradni a tűztől, és most ezzel a döntésével egyenesen a tűz felé sétál. Megbabonázva a lángok - jelen esetben eurodollárok és Fraktálról való információk - szépségétől.
- Jól van, benne vagyok én is. De nekem még kéne egy pár dolog, amivel fel tudnék készülni erre a kis kirándulásra. Ha megtudnánk tornázni egy ezressel az előleget, és akkor a részemből egy ötszázzal kevesebb kérek utólagnak. Ötszázat megspórolsz, és annak az esélyét is megnöveled, hogy sikeresen meghiúsítjuk az átadást. Mint zsoké, te is tudod, hogy nehéz jó programokat szerezni 500 eurodollárból
« Utoljára szerkesztve: 2020. Február 11. 01:51:02 írta Haldirien »
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #295 Dátum: 2020. Február 15. 03:29:15 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – Északi Dokkok – Belváros határán valahol>>
<<”Helyi erők” – The Harbor Police (Kikötői Rendőrség) B1A, Bűnszervezetek C3C>>
<<Biztonsági besorolás: C-C3-C1 >>
<<C- Fegyveres gárdisták, átlagos szólók, városi rendőrség>>
<<C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<<C- Könnyű páncéldzsekitől a nehézpáncélzatig (SP 10-20) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: ->>
<<Esemény: Kikötőnegyed, belváros határán valahol – kéretlen fuvar>>
<<Résztvevők: Scarlet Smith>>
<<Időpont: 2020.02.15. 11:00:12 - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

2020.02.15. 11:00:16-11:45:00-között valamikor
<< Scarlet Smith >> 11:00:16-11:45:00-között valamikor
Miközben a terepjáró finoman araszol a sűrű városi forgalomban finoman körbepillantasz, hogy felbukkan-e a környező sávokban vagy mögöttetek ismerős és nyugtalanságra okot adó gépjármű, nagy megkönnyebbülésedre a rosszfiúkhoz tartozó vagy tartozható vasparipának nyomát sem látod, miközben megérkezik Vector válasza.

/Utcai szleng/ - Fogalmazzunk úgy, hogy az érdekeink akár egyezhetnek is bizonyos tekintetben. A megbízóim egy rejtélyes és titokzatos figurával szeretnék felvenni a kapcsolatot és ez a személy úgy tudom, hogy egyfajta fizikai nyomát hátrahagyta a raktárban. Az illető egy csúcshacker.

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #296 Dátum: 2020. Február 15. 03:54:21 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – 167. utca WE „bérpanel” 6. emelet >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD) B2B>>
<<Biztonsági besorolás: D-D3-D1 >>
<<D- Boosters, kezdő szólók, átlagos biztonsági szolgálat (nem társasági)>>
<< D- Átlagos: (4 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 12 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<< D- Bőr és kevlár ruházat (SP 4-10) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: járőrautók>>
<<Esemény: „167. utca” „bérpanel” 6. emelet – „üzleti ajánlat”>>
<<Résztvevők: August Kowal, Lev Anderson „Pestisdoki”>>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:41: - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

12:41: -
<<Lev Anderson „Pestisdoki”, August Kowal>>

A kis tündér a Pestisdoki további alkudozásának hallatán elkezd cikázni a zöld trónteremben mielőtt újra megszólalna.

- Rossz helyen és rossz időben próbálsz meg alkudozni Pestisdoki vagy inkább hívjalak Lev Andersonnak  a Night City déli gettónegyedéből. Tehetséges vagy de nem annyira, hogy gyengéd érzelmeid nem homályosítsák el értékítéletedet aminek köszönhetően újra és újra visszacsúszol a verem mélyére mikor már majdnem kikapaszkodtál onnan vagy említsek neveket is Orbital Air, Infocomp körüli fiaskók. Lovagias dolog néha más helyett elvinni a balhét, de megérte és a jövőben ismét megtennéd azért a személyért? Ámítás és csalfa ígéretek világában bolyongsz én viszont most egyértelműen fogalmazok. Jelen helyzetben nincs alku az előleg tekintetében az már más kérdés, hogy azt egymás közötti megállapodás alapján hogyan osztjátok meg Kowal cimboráddal, úgy gondolom már így is tisztes hasznot pumpoltál ki eddig a mai napból, ne legyél túlságosan mohó. Amit biztosan ígérhetek az, hogy nem vetlek a sakálok elé, mert az érdekem az, hogy az akció sikerrel záruljon és a szálak megnyugtatóan elvarrásra kerüljenek és hogy mindannyiunk megelégedésével váljunk el egymástól, hiszen bármit hozhat a távoli jövő nem túl jó ómen haragosokat gyűjteni. Extra bónuszként még siker esetén járó tiszteletdíjon felül fel tudok ajánlani egy Chibai klinika címét és kontaktját ahol ugyan nem olcsón de foglakoznak idegrendszeri károsodások helyreállításával igencsak professzionális szinten és sikeresen

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #297 Dátum: 2020. Február 15. 22:40:15 »
Pestisdoki

Némán hallgatom ahogy beszámolót tesz Óz rólam.
"A verem mélyéről tényleg nem sikerül sohasem kiszabadulnom. Így összegyűjtve nagyon rosszul néz ki... Elvittem a balhét? Nem teljesen, mindkettőnket keresnek. Megtenném mégegyszer? Talán igen, talán nem... Ami még zavar, hogy az elvarrandó szálakba mi is bele fogunk tartozni, vagy csupán ilyen szépen fogalmazott. Mindegy is. Nem számít."
- Megfogtál... - bólintás kíséretében fonom a karjaimat keresztbe. - Bennevagyok, mesélj még.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #298 Dátum: 2020. Február 16. 09:17:12 »
<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – 167. utca WE „bérpanel” 6. emelet >>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD) B2B>>
<<Biztonsági besorolás: D-D3-D1 >>
<<D- Boosters, kezdő szólók, átlagos biztonsági szolgálat (nem társasági)>>
<< D- Átlagos: (4 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 12 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<< D- Bőr és kevlár ruházat (SP 4-10) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: járőrautók>>
<<Esemény: „167. utca” „bérpanel” 6. emelet – „üzleti ajánlat”>>
<<Résztvevők: August Kowal, Lev Anderson „Pestisdoki”>>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:41: - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide

12:41: -
<<Lev Anderson „Pestisdoki”, August Kowal>>

A kis tündér a Pestisdoki válaszát követően leír néhány fektetett nyolcas kört repülve a trónterembe mintha egy balettelőadást vezetne fel mielőtt vékony csivitelő hangján ismét megszólalna.

- Rendben most, hogy tisztáztuk a dolgokat és mindketten rábólintottatok a dologra a részletek amiket tudok és amik alapján a további lépéseket meg lehet tervezni.
Meg kell akadályoznotok, hogy a Biotechnika ma este 21:00-kor kézhez kapjon egy Tokioból érkező szállítmányt egy kirotankot. A szállítmányt sajnos nem lehet az átadás helyén 21:00-kor a csődbe jutott Alberta Arms Manufacturers használaton kívüli gyártelepén megtámadni, mert valószínűleg sőt biztos, hogy a csempészek és a Biotechnika is egész kis hadsereggel száll majd ki az átadás átvételhez. Ellopni sem a legjobb megoldás mert az árú otromba és nehéz szállítani, és megvan a veszélye, hogy tőletek is ellopják, aminek nem szabadna megtörténnie. A legegyszerűbb megoldás, hogy ha már az árú közelébe jutottatok, hogy megspékelitek némi plasztikkal aztán az egész gyártelepi randevút felkülditek a Holdra. Tudtommal Summers már beszerzett előzőleg egy jó adag nehéz katonai árut, de hogy hova rakta arról fogalmam sincsen. A jelenlegi probléma az, hogy mivel csempészek és egy cég üzleteléséről van szó ezért nem tudom, hogy honnan érkezik pontosan a szállítmány Night Citybe a gyártelepre, legális regisztrált nyoma nincsen a szállítmánynak. Elsőként tehát azt kéne kideríteni méghozzá gyorsan, mert az idő Summers eltűnésével igencsak megcsappant és már csak bő nyolc óra maradt a találkozóig, hogy a csempészek milyen útvonalon juttatják el a kirotankot a gyártelepre és az útvonal ismeretében már könnyebben eldönthető, hogy a szállítás melyik pontján lehet a legkönnyebben a hozzáférni és megpreparálni, hogy a végén mindkét fél szeme láttára váljon az enyészetté. Summers mielőtt eltűnt volna még leadott egy nevet és címet ami ígéretesnek tűnt számára a szükséges információk megszerzéséhez, Ivor a lelkész Forbess 89. utca
– ahogy kimondja a tündérke a nevet és a címet az materializálódik a trónteremben és lassan úszik a levegőben - A műholdas telefont tartsátok magatoknál a korábban megadott számon elértek rajta
Ivor a lelkész Forbess 89. utca

Off-Topic: megjelenítés


<<Szlengszótár>>
Szótár:


Nem elérhető Culebra

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 160
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Az Ékszerész akció - A kaland 2020.02.15.
« Válasz #299 Dátum: 2020. Február 18. 10:45:51 »
<<Esemény: Kikötőnegyed, belváros határán valahol – kéretlen fuvar>>
<<Résztvevők: Scarlet Smith>>
<<Időpont: 2020.02.15. 11:00:12 - >>

-Ebben én még nem látom a közös érdeket. - picit felvonja a vállát, igyekszik lezsernek tűnni, noha  belül feszült mint egy acélrugó. Közben időről időre próbálja utolérni az elveszett sofőrjüket, noha egyáltalán nem biztos benne, hogy él. Elég vacakul indul ez a nap, és még a mocija sincs meg.