Szerző Téma: BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok  (Megtekintve 9726 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #345 Dátum: 2020. Március 21. 18:38:10 »
:headbang2: :headbang2: :headbang2:

:headbang2: :headbang2: :headbang2: :u-rock: :u-rock: :u-rock: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #346 Dátum: 2020. Március 21. 18:43:40 »
:headbang2: :headbang2: :headbang2:

:headbang2: :headbang2: :headbang2: :u-rock: :u-rock: :u-rock: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #347 Dátum: 2020. Március 22. 17:15:03 »

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #348 Dátum: 2020. Április 04. 08:57:09 »
1.) Melyik útvonalon érkezhet a szállítmány? Hidegvér + Alvilág ismerete + 1D10 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+12 : 5 + 12, total 17
2.) Melyik útvonalon jöhet egy szállításra alkalmas gépjármű? Intelligencia + Követés / Felkutatás + 1D10 +2 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+10 : 8 + 10, total 18
3.) Melyik út (célhelyre vezető) bír el egy, az árú szállítására alkalmas kamiont? Intelligencia + Éberség/Észlelés + 1D10 +2 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+14 : 1 + 14, total 15
4.) Melyik banda vállal támadást szállítmányok ellen? Hidegvér + Alvilág ismerete + 1D10 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+12 : 4 + 12, total 16
5.) Alberta Arms Manufacturers gyártelepének alaprajzai? A környékének alaprajza? Intelligencia + Adatbázis kezelés + 1D10 +2 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+9 : 5 + 9, total 14
6.) A rendőrség melyik útvonalakon járőrözik általában a környéken? Milyen gyorsan érkeznek. Hidegvér + Alvilág ismerete + 1D10 +2 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+14 : 10 + 14, total 24

Üdv!

Kowal reagja előtt kivárom Pestsidoki reakcióját a templomban a türelmet köszönöm....

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #349 Dátum: 2020. Április 12. 09:45:25 »

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #350 Dátum: 2020. Április 12. 09:47:32 »

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #351 Dátum: 2020. Június 24. 16:44:30 »
Intek az egyik kitinruhás csudának, nem mondom, hogy  nem fut át rajtam egy kevés természetes irígység a tökéletes vonalak láttán. Aztán belegondolok az ide vezető útba... nem kell ez nekem, nem éri meg.

- Helló, még egy kört kérek, addig telefonálok...

Hmmm azért Vonzerő: 10 Empátia: 10 statokkal nem is tudom mire lehet irigykedni egy Vonzerő: 8-ra  :kid: :punk: :ahoy:

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #352 Dátum: 2020. Szeptember 19. 08:29:58 »
Lev Anderson

Továbbra is összeszűkült szemmel figyeltem a lelkészt, amikor elkezdett ismét majomjáratban menni, végül kibökte a rohadt információt.
"Na végre, hasznos információ, legalább ennyi... Viszont túl nagy áldozat az én részemből ezért a szarért"
-Köszönöm atyám - írja fel az információkat Lev, majd int az oltár felé, ahol a fegyvere pihen. - Szabad?

Óvatos lépésekkel indul el a fegyveréért, közben körbepillantva igyekszik beazonosítani, pontosan hol vannak azok a biztonsági lőtornyok, majd kisétál az épületből.

Elsétált a kocsijához, majd elment két utcányira, majd felhívta Kovalt a frissen szerzett telefonján.
- Koval, itt Pestisdoki, találkozzunk valahol, minél hamarabb, annál jobb! Sok megbeszélnivalónk és teendőnk van! Merre vagy?
"Még nem végeztünk, püspökfalat" - villan át a gondolatai közt.

Üdv!

Kowal 14:05- környékén az End of Lineban "táncot lejt" információért...
Te 14:50-nél vagy a "Templom" környékén...
Kicsi PAUSE lesz mert szerintem Kowal válasza sokban függ attól, hogy mire jut az információszerzés kapcsán az End of Lineban  :write:

• I. számú Patás
  • Moderator
  • Veterán
  • Aktivitás:
    5%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
« Válasz #353 Dátum: 2020. November 07. 20:14:21 »

A fotel árnyaiban valószínűleg egy nő üldögél motoros bőrszerelésben az is biztos, hogy a fotel nem csak egy díszes kellék, hanem valami több mert a nő körül lévő árnyakon nem nagyon látsz át egyfajta szellem valami aktív zavarómezőbe burkolja a trón.

-  Ami pedig a kollegámat illeti, szerintem egyszerűbb, ha ő mutatkozik be. Intézek egy gyors telefont, és megbeszélem vele a továbbiakat. Amennyiben részéről rendben, onnantól kezdve akadálya nincs az üzletnek. - zárom mondandóm, miközben vizsgálom a nő tekintetét, mennyire tudtam hatni érvekkel rá.

Khmm khmmm valójában néznél a szemébe - tekintetébe, ha a nő körül lévő árnyékok nem akadályoznának ebben meg :)