Szerző Téma: BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok  (Megtekintve 19790 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #345 Dátum: 2020. Március 21. 18:38:10 »
:headbang2: :headbang2: :headbang2:


:headbang2: :headbang2: :headbang2: :u-rock: :u-rock: :u-rock: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #346 Dátum: 2020. Március 21. 18:43:40 »
:headbang2: :headbang2: :headbang2:


:headbang2: :headbang2: :headbang2: :u-rock: :u-rock: :u-rock: :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #347 Dátum: 2020. Március 22. 17:15:03 »

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #348 Dátum: 2020. Április 04. 08:57:09 »
1.) Melyik útvonalon érkezhet a szállítmány? Hidegvér + Alvilág ismerete + 1D10 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+12 : 5 + 12, total 17
2.) Melyik útvonalon jöhet egy szállításra alkalmas gépjármű? Intelligencia + Követés / Felkutatás + 1D10 +2 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+10 : 8 + 10, total 18
3.) Melyik út (célhelyre vezető) bír el egy, az árú szállítására alkalmas kamiont? Intelligencia + Éberség/Észlelés + 1D10 +2 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+14 : 1 + 14, total 15
4.) Melyik banda vállal támadást szállítmányok ellen? Hidegvér + Alvilág ismerete + 1D10 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+12 : 4 + 12, total 16
5.) Alberta Arms Manufacturers gyártelepének alaprajzai? A környékének alaprajza? Intelligencia + Adatbázis kezelés + 1D10 +2 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+9 : 5 + 9, total 14
6.) A rendőrség melyik útvonalakon járőrözik általában a környéken? Milyen gyorsan érkeznek. Hidegvér + Alvilág ismerete + 1D10 +2 = This dice roll has been tampered with!
Rolled 1d10+14 : 10 + 14, total 24

Üdv!

Kowal reagja előtt kivárom Pestsidoki reakcióját a templomban a türelmet köszönöm....


Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #349 Dátum: 2020. Április 12. 09:45:25 »

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #350 Dátum: 2020. Április 12. 09:47:32 »


Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #351 Dátum: 2020. Június 24. 16:44:30 »
Intek az egyik kitinruhás csudának, nem mondom, hogy  nem fut át rajtam egy kevés természetes irígység a tökéletes vonalak láttán. Aztán belegondolok az ide vezető útba... nem kell ez nekem, nem éri meg.

- Helló, még egy kört kérek, addig telefonálok...

Hmmm azért Vonzerő: 10 Empátia: 10 statokkal nem is tudom mire lehet irigykedni egy Vonzerő: 8-ra  :kid: :punk: :ahoy:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #352 Dátum: 2020. Szeptember 19. 08:29:58 »
Lev Anderson

Továbbra is összeszűkült szemmel figyeltem a lelkészt, amikor elkezdett ismét majomjáratban menni, végül kibökte a rohadt információt.
"Na végre, hasznos információ, legalább ennyi... Viszont túl nagy áldozat az én részemből ezért a szarért"
-Köszönöm atyám - írja fel az információkat Lev, majd int az oltár felé, ahol a fegyvere pihen. - Szabad?

Óvatos lépésekkel indul el a fegyveréért, közben körbepillantva igyekszik beazonosítani, pontosan hol vannak azok a biztonsági lőtornyok, majd kisétál az épületből.

Elsétált a kocsijához, majd elment két utcányira, majd felhívta Kovalt a frissen szerzett telefonján.
- Koval, itt Pestisdoki, találkozzunk valahol, minél hamarabb, annál jobb! Sok megbeszélnivalónk és teendőnk van! Merre vagy?
"Még nem végeztünk, püspökfalat" - villan át a gondolatai közt.

Üdv!

Kowal 14:05- környékén az End of Lineban "táncot lejt" információért...
Te 14:50-nél vagy a "Templom" környékén...
Kicsi PAUSE lesz mert szerintem Kowal válasza sokban függ attól, hogy mire jut az információszerzés kapcsán az End of Lineban  :write:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #353 Dátum: 2020. November 07. 20:14:21 »

A fotel árnyaiban valószínűleg egy nő üldögél motoros bőrszerelésben az is biztos, hogy a fotel nem csak egy díszes kellék, hanem valami több mert a nő körül lévő árnyakon nem nagyon látsz át egyfajta szellem valami aktív zavarómezőbe burkolja a trón.

-  Ami pedig a kollegámat illeti, szerintem egyszerűbb, ha ő mutatkozik be. Intézek egy gyors telefont, és megbeszélem vele a továbbiakat. Amennyiben részéről rendben, onnantól kezdve akadálya nincs az üzletnek. - zárom mondandóm, miközben vizsgálom a nő tekintetét, mennyire tudtam hatni érvekkel rá.

Khmm khmmm valójában néznél a szemébe - tekintetébe, ha a nő körül lévő árnyékok nem akadályoznának ebben meg :)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #354 Dátum: 2020. December 28. 18:59:10 »
Vafthruthnir, Culebra, Haldirien köszönöm az eddigi türelmet mivel Forcas karaktere átmegy NJK-ba ezért amint időm engedi írok reagot a mesébe a további várakozást felfüggesztem. Még egyszer köszönöm az eddigi türelmet.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #355 Dátum: 2021. Január 21. 10:32:46 »
Semmi gond, amit én akartam kérdezni csak mindig elfelejtettem, hogy a szóló haver irta hogy jelezne nekem az üzlettel kapcsolatban, most irhatunk erről?
Mert ha rám várunk akkor minél hamarabb irok a héten, még szerencsére szabad vagyok :)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #356 Dátum: 2021. Január 21. 21:21:17 »
Semmi gond, amit én akartam kérdezni csak mindig elfelejtettem, hogy a szóló haver irta hogy jelezne nekem az üzlettel kapcsolatban, most irhatunk erről?
Mert ha rám várunk akkor minél hamarabb irok a héten, még szerencsére szabad vagyok :)

Szia Halacska!

Megnyugtatlak nem rád kell várni ám köszönöm a türelmet, jelenleg  Vafthruthnir-ra pontosabban August Kowal reakcióira várok az End of Lineban és utána végre lassan összeérnek a idősíkok.

<<Az Ékszerész akció>>
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: End of Line>>
<<”Helyi erők” – Night City Police Department (NCPD) B2B>>
<<Biztonsági besorolás: C-D3-D1 >>
<<C- Fegyveres gárdisták, átlagos szólók, városi rendőrség>>
<< D- Átlagos: (4 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 12 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<< D- Bőr és kevlár ruházat (SP 4-10) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: járőrautók>>
<<Esemény: „End of Line” Night Ra's al Gul hangja>>
<<Résztvevők: August Kowal, Charlotte (Lotte) Laveran-Forcas (NJK) >>
<<Időpont: 2020.02.15. 14:05: - után különböző időkben >>

2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide


<< August Kowal – Night City Adatgyűjtés – Night Ra's al Gul hangja >>
14:05:00 -
Tárgyalópartnered alakja továbbra is kifürkészhetetlen a zavarómező mögött csak hangja érkezik tisztán és magabiztosan.

- Az Alberta Arms Manufacturers telephelye jelenleg üzemen kívül van semmiféle nyilvántartása nem elérhető a Biotechnika nyilvántartása alapján a Biotechnika ma eset 21:00-órára valamiféle találkozót készített elő két tucat (24 db) fegyveres és két felsővezető jelenlétével. A Biotechnika egy AV-9 szállító és két AV-6-os roham aerodynnal fog a telepre légi úton érkezni. A japán hírforrások alapján a Biotechnika japánból olyan csomagot vár amit japán szemétvadászok juttattak el egy tokyoi yakuza vezérhez aki az árút a Yoshi-Browningnak próbálta elpasszolni akik az árnyékpletykák alapján egy osztag Arasaka ninját eresztettek a yakuza vezér nyakára aki körül „fülledté” vált a levegő ezért állítólag kapcsolatba lépett a Biotechnikával és néhány dörzsölt csempésszel ezt követően az árú lekerült a térképről valahol úton lehet a város felé. A jelek szerint az árú nyomában van egy briliáns konzolcowboy is magát és a társát a csomag érdekli Ra's al Gult a briliáns zsoké. Az idő elég rövid és mivel már az általam említett tiszteletdíj hallatán is elbizonytalanodott ezért kétlem, hogy tetemes anyagi keretekkel rendelkezne egy komolyabb rajtaütés megszervezéséhez az átadás helyszínén. Az eddigiek fényében a kérdéseire röviden ennyi információt tudok szolgáltatni egyenlőre, valamint ha gondolja csatlakozok önhöz és társához a csomag megszerzéséig vagy használhatatlanná tevéséig. Ha gondolja nyugodtan telefonáljon a társának.

<<Szlengszótár>>
Szótár:


Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #357 Dátum: 2021. Április 23. 20:26:01 »

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #358 Dátum: 2021. Április 30. 23:08:56 »
Miért vagyok meglepődve hogy amikor ezekre a béna alap-programokra dobok sosem tudok 6 alá dobni :D
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #359 Dátum: 2021. Május 01. 09:06:27 »
Nincs véletlenül implementálva hogy bizonyos felhasználó számára a lehető legrosszabb dobás érték jöjjön? :D
Ha rám vársz sikolts rám.