Szerző Téma: BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok  (Megtekintve 19795 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #180 Dátum: 2018. Szeptember 09. 09:26:03 »
igen, de akkor, ha játék előtt írok programocskákat, akkor annak csak ezt az Előállítási költségét kell megtéríteni?


Abban az esetben újrakezdhetjük? :D
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #181 Dátum: 2018. Szeptember 09. 09:32:11 »
igen, de akkor, ha játék előtt írok programocskákat, akkor annak csak ezt az Előállítási költségét kell megtéríteni?


Abban az esetben újrakezdhetjük? :D

Halacska Te mit szívtál mert úgy látom jó a cucc  :yjawn: jelzem most a tanulópénzt fizeted és én örömmel tanítalak padawan még ha az fájdalmas is  :devil: most ez van  :u-rock: :punk:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #182 Dátum: 2018. Szeptember 09. 10:15:23 »
Majd hozok neked egy rekesz amit-szeretnél-de-ne-legyen-drága dolgot neked a jövő RPGenerations Találkozóra, sört vagy valami gyümilét :D

Úgy is kelleni fog ha ismét irtani kezdjük a jónépet....
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #183 Dátum: 2018. Szeptember 09. 10:18:26 »
Majd hozok neked egy rekesz amit-szeretnél-de-ne-legyen-drága dolgot neked a jövő RPGenerations Találkozóra, sört vagy valami gyümilét :D

Úgy is kelleni fog ha ismét irtani kezdjük a jónépet....

Te most megpróbálsz megvesztegetni nyilvánosan? Eszed rendben ?  :devil: :ninjabattle:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #184 Dátum: 2018. Szeptember 09. 19:29:32 »
Üdv minden cyberpunklinak!

A raktárban történő eseményekkel most már megvárjuk a további résztvevőket és mivel Haldirien karaktere most már kicsit káoszgoblinka tempóban nyomja mondhatnám goblin fanatic ezért kérem a többi megfontoltabb játékost, hogy egy kicsit megfontolt és építő jelleggel vezetgessük ifjú játékostársunk kezét a kegyetlen és véres jövő világában ahol az emberélet a legolcsóbb  :hug:

Edit: de a fentiek ellenére azért örül a szívem, mert Halacska brutál intenzitással és rápróbálkozással vetett rá magát a probléma megoldására, brutális kérdésláncolattal csak most már a legvégén mint gonoc KÁEM klausztrofóbiás csapkodásba kergettem, de lesz ez még jobb bocsánat akarom mondani rosszabb is  :hug:
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 09. 20:06:51 írta Filio Mortale »

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #185 Dátum: 2018. Szeptember 11. 23:31:00 »
Bocsánat,elveszés-elfelejtés stb esete állt fenn...írtam.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #186 Dátum: 2018. Szeptember 12. 05:34:19 »
Bocsánat,elveszés-elfelejtés stb esete állt fenn...írtam.

Üdv!

Oks akkor már csak Quator mesterre várunk és teljes iramban folytathatjuk a sodróvá váló eseményeket  :ninjabattle:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #187 Dátum: 2018. Szeptember 12. 20:48:46 »
<<Az Ékszerész akció>>

<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – Északi Dokkok – 56-os raktár>>
<<”Helyi erők” – The Harbor Police (Kikötői Rendőrség) B1A, Bűnszervezetek C3C>>
<<Biztonsági besorolás: C-C3-C1 >>
<<C- Fegyveres gárdisták, átlagos szólók, városi rendőrség>>
<<C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10, 3- Nehéz pisztolyok, smasszer puskák, puskák, stb>>
<<C- Könnyű páncéldzsekitől a nehézpáncélzatig (SP 10-20) ,1- Magán biztonság: Zárak: egyszerű elektronikus kulcsok (20) , Csapdák: riasztók (20) , Kamerák / szenzorok: rögzítős kamerák, Őrség: C Tip Őrség (C- Átlag feletti: (6 pts. fegyveres képzettségekre) + (8 REF) = 14 + 1D10) , Őrjárat mérete: 1-2, Jármű: ->>
<<Esemény: „A Helyzet”>>
<<Résztvevők: Sakai Osamu „Po”, Winnie Trike, Lev Anderson „Pestisdoki”, Dan Bailey „Séro”>>
<<Időpont: 2020.02.15. 10:30 - >>


2020 február 15 faxlap: A faxlapért katt ide10:30
<<Dobások>>

<<Résztvevők: Sakai Osamu „Po”, Winnie Trike, Lev Anderson „Pestisdoki”, Dan Bailey „Séro”>>

//OFF Dobásokat kérnék OFF//

<<Winnie Trike: Technika + Zárnyitás és Intelligencia + Éberség/Észlelés>>

<<Lev Anderson: Intelligencia + Éberség/Észlelés és Intelligencia + Interfész + Kompoziciókészség>>

<<Sakai Osamu „Po”: Intelligencia + Éberség/Észlelés>>

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #188 Dátum: 2018. Szeptember 12. 21:42:52 »
még nem volt elég kínzás :'O  :panic:
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #189 Dátum: 2018. Szeptember 15. 12:25:02 »

Nem elérhető Quator

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 635
  • Aktivitás:
    1%
  • Karma 1
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #190 Dátum: 2018. Szeptember 17. 14:47:36 »
Üdv!

Ideértem.

Kíváncsi vagyok, hogy a 30-as észlelés-próba mire lesz elég.  8) ;D


Filio, annyi kérésem/észrevételem lenne, hogy a képernyőn átfutó fényreklám ne több sorba tördelt szöveg legyen, egy jóóó hosszú sorral a végén, mert ez azt eredményezi,
hogy a látványelem a játék és a kedv rovására megy. Nálam legalábbis bőven kiüti a biztosítékot, hogy az utolsó sor második felét már 5x elolvastam, de még mindig nem
tudom mi az első fele és közben 5x megvártam amíg az egész végigfut a fórumban. ... Lehet én vagyok túl korlátozott képességű, de párhuzamosan csak 1 sort tudok érdemben elolvasni egy szövegből és utána jön a következő sor... és a következő sor... stb. (Erre mindjárt ing-game is reagál PO, ne vedd magadra a vulgáris részt. 8))


Filio, annyi kérésem/észrevételem lenne, hogy a képernyőn átfutó fényreklám ne több sorba tördelt szöveg legyen, egy jóóó hosszú sorral a végén, mert ez azt eredményezi, hogy a látványelem a játék és a kedv rovására megy. Nálam legalábbis bőven kiüti a biztosítékot, hogy az utolsó sor második felét már 5x elolvastam, de még mindig nem tudom mi az első fele és közben 5x megvártam amíg az egész végigfut a fórumban. ... Lehet én vagyok túl korlátozott képességű, de párhuzamosan csak 1 sort tudok érdemben elolvasni egy szövegből és utána jön a következő sor... és a következő sor... stb.
(Erre mindjárt ing-game is reagál PO, ne vedd magadra a vulgáris részt. 8))

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2216
  • Aktivitás:
    6%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #191 Dátum: 2018. Szeptember 17. 21:04:46 »
Üdv!

Ideértem.

Kíváncsi vagyok, hogy a 30-as észlelés-próba mire lesz elég.  8) ;D


Filio, annyi kérésem/észrevételem lenne, hogy a képernyőn átfutó fényreklám ne több sorba tördelt szöveg legyen, egy jóóó hosszú sorral a végén, mert ez azt eredményezi,
hogy a látványelem a játék és a kedv rovására megy. Nálam legalábbis bőven kiüti a biztosítékot, hogy az utolsó sor második felét már 5x elolvastam, de még mindig nem
tudom mi az első fele és közben 5x megvártam amíg az egész végigfut a fórumban. ... Lehet én vagyok túl korlátozott képességű, de párhuzamosan csak 1 sort tudok érdemben elolvasni egy szövegből és utána jön a következő sor... és a következő sor... stb. (Erre mindjárt ing-game is reagál PO, ne vedd magadra a vulgáris részt. 8))


Filio, annyi kérésem/észrevételem lenne, hogy a képernyőn átfutó fényreklám ne több sorba tördelt szöveg legyen, egy jóóó hosszú sorral a végén, mert ez azt eredményezi, hogy a látványelem a játék és a kedv rovására megy. Nálam legalábbis bőven kiüti a biztosítékot, hogy az utolsó sor második felét már 5x elolvastam, de még mindig nem tudom mi az első fele és közben 5x megvártam amíg az egész végigfut a fórumban. ... Lehet én vagyok túl korlátozott képességű, de párhuzamosan csak 1 sort tudok érdemben elolvasni egy szövegből és utána jön a következő sor... és a következő sor... stb.
(Erre mindjárt ing-game is reagál PO, ne vedd magadra a vulgáris részt. 8))

Csá Csumbak!

Az a harminc valójában csak huszonnégy mert csak INT+Éberség/Észlelést kértem (tom, hogy Harcérzéked van és az rázós harci helyzetekben bónusz az ilyen típusú dobásokra de most az nem játszott) de így is eléggé combosnak számít mert 20+ (nehéz fölött és nagyon nehéz közelében)  :punk:

Értem Quator ha még lesz ilyen a mesében akkor bazihosszú SMS szövegcsíkként fogom megjeleníteni számotokra mindenféle sortörés nélkül és az aranymetszési szabályok teljes figyelmen kívül hagyásával  :kid: Kövi reag vagy a héten valamelyik este vagy a hétvégén . . . .
EDIT:

<< PO >>
. . . . . . . . . . .
*Ezzel hátrébb lép, hogy utat engedjen  a csapat szabadulásban jártasabb tagjainak. Közben pedig azon morfondírozik, hogy a kisebbik ajtót vajon lehetséges-e leemelni a sarokvasairól vagy ilyesmi. ... A jó öreg fizikai erő a végső megoldás.*

"A raktár 30 x 90 méteres feszített acélszerkezet belmagassága 5-6 méter oldalai megerősített préselt kevlárral áthúzott saválló aluöntvények SFÉ: 25 SSP: 30."

Megfelelő célszerszámok nélkül aligha lehet erőszakot venni a nyílászárókon pont, hogy betörés, de innen nézve be és kitörés biztossá akarták tenni a raktárt.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 17. 21:14:13 írta Filio Mortale »

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #192 Dátum: 2018. Szeptember 17. 21:31:24 »
Inkább minden szót egymás alá rakjál, akkor kevésbé sz-punk vele majd :D

(sz-punk a szíberpunk rövidítése, nem egy vulgáris szó)

(de)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető kalidar

  • Haladó
  • ***
  • Hozzászólások: 710
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #193 Dátum: 2018. Október 07. 10:00:09 »
Winnie megpróbál majd a mocival kihajtani a kapu alatt hogy elhagyja a "kísérlet helyszínét" ....,ha nem fér ki akkor fegyverrel a gézben kigurul hogy elkenje az öltönykék száját.

Reagot majd azután hogy kiderül milyen pozícióba került a kapu.

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2579
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #194 Dátum: 2018. Október 07. 16:41:17 »
Pestisdoki megnézi a cyberdeckjét, hogy alkalmas e varázslásra.
Tudom hogy fertőzött, de amikor nyakig vagy szarban nem gondolkozol azon hogy most fingani kell, hanem ösztönösen cselekszik az ember. Fedezékbe húzódik az épület falánál (belül a raktárban jelenleg), majd a menüt megnyitnám, elvégre a menci cyber BMW biztos, hogy megbütykölhető), ha igen, akkor egy Forródróttal elvinné az autót a "kb. 50 méter" felirat fele, majd átváltva rükvercbe az épület kijáratához vinné, ahol fedezékként + mentőautóként szolgálna nekünk.
Ha rám vársz sikolts rám.