Szerző Téma: BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok  (Megtekintve 20190 alkalommal)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #300 Dátum: 2019. Július 27. 09:29:49 »
- Kell egy hátsó kijárat... - vadul keresem a lelépés lehetőségét, mert ha a védencemen csinálnak bejáratot pár méterről az mélytorok nekem. Nem sikátorba kell jutnunk, oda csak "beszorulunk"...ahhoz hogy így leforduljunk 1-2 saroknyit haladnunk kell. Arra próbálok emlékezni hogy mikor jöttünk hol láttam - vagy ismerőseimtől hallottam valamit - legközelebb őrizetlen raktárat vagy legalábbis olyat amit úgy tűnik keveset hasznának. Minél több szemét van körülötte annál jobb... - ...vagy egy búvóhely míg a fakabátok elhúznak. és nem ebben a dokkban....

Üdv! (Bob és Scarlet)

Az információk tudását vagy nem tudását a következő kombók adhatják meg:

1.)   INT + Műveltség + 1D10
2.)   INT + Rejtőzés / lerázás + 1D10


Dobjatok a kockadobóban (van más megoldás is egyébként ha felvetitek hiszen a technika gyermekei vagytok :) )

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #301 Dátum: 2019. Augusztus 07. 06:36:46 »
Edo Thakasi „Ronin

/angol/ A számom: 132256358 - Mondom Smithsnek. - Azért csak óvatosan, de siessetek s jelezzetek ha gáz van...

Mondókám befejeztével azon nyomban neki állok a feladatomnak, ami pedig nem más mint a kijelölt BMW követése.

Scarlet Smith

Közben még felhívja alkalmi soförjüket, s ha felveszik egy szót köp oda: - Helyzet?

Edo Thakasi „Ronin

Nincs ínyemre a kopói felvezetés, de ez van. Próbálom lerázni őket, de a célt nem tévesztve s meglátjuk lesz ami lesz...  Mire egyszer csak hallom

"-Helyzet?"

- Mi a helyzet kicsicsillag?! A következő a helyzet, hogy kaki van a palacsintában. Kopók ránk álltak, de a cél előttem. Gyakorlatilag hárman párban-t játszunk. - Válaszolom Scarletnek közben jobban rátapadok a megadott járgányra.

Scarlet Smth

-Ha lekapcsolják a hék a kispajtást akkor tök mindegy. Pattanj meg. Csak akkol kell a figura, ha infobank.

Vonalban maradok- teszi még hozzá. Egyszerűbb lesz ez, mint folyton tárcsázgatni. Most egy darabig Ronin a zihálását hallgathatja majd. Futnak, minnél messzebbre, lehetőleg nem a zsaruk ölelő karjaiba.

Edo Thakasi „Ronin”

Nincs mese, nem babra megy itt a játék, de kénytelen vagyok tovább üldözni a célpontot, viszont most már rend éber őrei nélkül... Egyenlőre... Elég húzós a dolog, de bízok abban, hogy nem lesz balszerencsém és élve megúszom ezt a sztorit. Közben bejelentkezem a rádióban, hogy élek s nem haltam meg még...

Waht ?

Milyen rádióba jelentkezel, be? Szerintem nincs is rádió a kocsiban miben ülsz a felszerelésedet most nem böngésztem át szóval nem értem a képzavart vagy lemaradtam valamiről?

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #302 Dátum: 2019. Augusztus 07. 10:25:10 »
Átírva. Mastoid commo-m van vagy mi a neve.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #303 Dátum: 2019. Augusztus 15. 22:15:16 »
Átírva. Mastoid commo-m van vagy mi a neve.

Csá Csumba!

Jól vakerálod a dolgot a rádió tényleg mastoid commo vagy mi a szösz meg CB de valójában a kezdet kezdetén telefonszámot cseréltetek (jah hogy néked nincs telefonod ) no igen akkor marad a mastoid commo mint rövidtávú rádiókapcsolat  :devil: :panic: :yay: :excited: a jövőben én is jobban odafigyelek ám a felszerkó listátokra kis hamisok  :devil:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #304 Dátum: 2019. Augusztus 16. 06:53:17 »
Átírva. Mastoid commo-m van vagy mi a neve.

Üdv!

Jut eszembe ha van érkezésed Ronin-nak gördíts már egy vezetés próbát Reflex + Vezetés + 0 + 1D10-et :)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #305 Dátum: 2019. Augusztus 23. 06:48:29 »
Átírva. Mastoid commo-m van vagy mi a neve.

Üdv!

Jut eszembe ha van érkezésed Ronin-nak gördíts már egy vezetés próbát Reflex + Vezetés + 0 + 1D10-et :)

Üdv!

Ha továbbra sem dobsz én fogok helyetted amint reagálási szabadidőm lesz :P

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #306 Dátum: 2019. Augusztus 26. 09:15:15 »
Rosszul írtam a képletet,de 14+ 7-est dobtam így lett 21.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #307 Dátum: 2019. Szeptember 01. 07:39:23 »
Rosszul írtam a képletet,de 14+ 7-est dobtam így lett 21.

Szerencsédre nem volt eddig értekezésem írni  :P

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #308 Dátum: 2019. Szeptember 02. 14:54:10 »
1 ) Szeretném meggyőzni Po-t és Willie-t hogy a hangjuk mélyebb és menjenek előre, mert jobban összerosálják magukat a csontszopogatók.
2 ) Szeretnék időnként hátrapillantani, hátha követnek minket a kocsim korábbi tulajdonosainak a spanjai, vagy pedig a rendőrök.
3 ) Szeretném leszkennelni a környéket a Menüből :)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #309 Dátum: 2019. Szeptember 02. 21:31:46 »
1 ) Szeretném meggyőzni Po-t és Willie-t hogy a hangjuk mélyebb és menjenek előre, mert jobban összerosálják magukat a csontszopogatók.
2 ) Szeretnék időnként hátrapillantani, hátha követnek minket a kocsim korábbi tulajdonosainak a spanjai, vagy pedig a rendőrök.
3 ) Szeretném leszkennelni a környéket a Menüből :)

1.) Dobj Hidegvér + Empátia /2 + Meggyőzés/Rábeszélés próbát

2.) Dobj Intelligencia + Éberség / Észlelés próbát....

3.) A TÁVÍRÁNYÍTÁS KERESÉSE-höz csatlakoznod kell a hálózathoz (Net/Matrix csatlakozási pont / dugalj vagy DataTerm Infopult) még mindig nincs cellurális kiberdecked ha nem tévedek...

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #310 Dátum: 2019. Szeptember 02. 21:36:44 »
Várjunk csak. Ennek majd holnap utánanézek, de ha jól emlékszem eddig az ilyen ablakokat, kamerákat lehetett csekkolni a Menüből (Lásd amikor megtámadtak minket, én pedig megpróbáltam elvinni a kocsijukat, először megnéztem van e irányítható dolog a környéken, nem?)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #311 Dátum: 2019. Szeptember 02. 21:46:33 »
Várjunk csak. Ennek majd holnap utánanézek, de ha jól emlékszem eddig az ilyen ablakokat, kamerákat lehetett csekkolni a Menüből (Lásd amikor megtámadtak minket, én pedig megpróbáltam elvinni a kocsijukat, először megnéztem van e irányítható dolog a környéken, nem?)


De be voltál csatlakozva a lopott gépjárműbe emlékeim szerint ugye és ha annak van mátrix / net kapcsolata? Viszont most már a verdán kívül csacsogsz a többiekkel :P

Amúgy kell net / mátrix kapcsolat lásd alapkönyv 149-150. o.  :u-rock: :kid:

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #312 Dátum: 2019. Szeptember 02. 21:47:43 »
Nem gáz, veszek majd egyet, csak adjam el ezt a verdát.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Erimar

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #313 Dátum: 2019. Október 05. 09:16:05 »
Elnézést kérek mindenkitől, hogy ily sokáig el voltam tűnve. Még ma visszatérek, este írok.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #314 Dátum: 2019. Október 06. 07:39:06 »
……………………………………………………
Scarlet Smith

……………………………………………………..
Aztán próbálok újra hívni, ha nem sikerül SMS-t küldeni a sofőrnek.

Buszpályaudvar, 500 méter, mikor érsz ide?

Edo Takashi 'Ronin'-nak nincs cellurális telefonja csak masztoid commoja szóval az üzenet el fog menni „valahova” csak nincs ami fogadja Roninunk részére….

Idézetet írta: Erimar
A cp2020-ban van sms? Mobiltelefon még az alapkönyvben is van...de nincs részletezve

Igen lehet szöveges üzenetet küldeni a cellurális telefonról ami lényegében SMS :) .
Cellurális telefon ugyebár egyenlő a mai mobiltelefonok régebbi „nokiás” verzióival ami jó támpont lehet mindenkinek és egy kicsit szemléletes és irányadó is az a Chromebook 2. 33. o. (Phone upgrades, Cost varies bekezdés) nem kell azért túl szabályjogászkodni csak érdekességképpen mondom, mutatom.

Közérdekű közlemény!

A jövőben három és négy hét között várakozok egy válaszra (mert néha én is csak három hetente tudok nektek írni akármennyire is „sietek” szóval ha nekem sikerül ennyi időnkként szabadidőt szakítanom akkor szerintem másnak is.. ) ha nincs válasz vagy egy rövid üzenet pl. „Bocs elhavazódtam most nem tudok írni” vagy valami hasonló akkor szó és figyelmeztetés nélkül tovább haladok a történettel….. (lehet egymást is baktatni a reagért, ha a másikra várunk.. )