Szerző Téma: BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok  (Megtekintve 20184 alkalommal)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #285 Dátum: 2019. Június 06. 12:19:25 »
Wow, akkor benéztem valamit, mondjuk nem futottam át a teljes karakterlapot, csak megnéztem, hogy az empátia és vonzerő azonos értékű a karakterednél, így az- nem változtatna, azért is szóltam, mert úgy néztem nem lenne kitolás veled, ha megjegyzem.
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #286 Dátum: 2019. Június 06. 22:51:16 »
.......................
Másfelől azért van a km bácsi hogy az ilyen butaságokat felülírja.

Nem nagyon szoktam felülírni a dolgokat amíg a karakter józan tudásának nem mond szögesen ellen mert az ilyen "botorságokból" alakulnak ki a legjobb események :P


Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #287 Dátum: 2019. Június 07. 06:36:38 »
.......................
Másfelől azért van a km bácsi hogy az ilyen butaságokat felülírja.

Nem nagyon szoktam felülírni a dolgokat amíg a karakter józan tudásának nem mond szögesen ellen mert az ilyen "botorságokból" alakulnak ki a legjobb események :P

Km bácsi most lehet nagy butasagot írt. Mi a szabályról beszélgettünk, amire még te is az ősrégit írtad s mint ilyen lehet helyenként butaság.  🙂

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #288 Dátum: 2019. Június 11. 22:33:01 »
Ezeket most jól itt hagyom mert megint tele van a faxom a élettel meg a kuva folyamatos hajtással, meg hogy mindig este tíz után érek haza és hajnal négykor kelek  :devil:




Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #289 Dátum: 2019. Június 13. 17:35:00 »
<Esemény: „Ezüstnyíl” – Utazás – Északi dokkok>>
<<Résztvevők: Edo Thakasi „Ronin”, Robert Selbustul „Bob”, Scarlet Smith>>
<<Időpont: 2020.02.15. 10:35 - >>

Scarlet Smith

-Nincs.

És most nem is lesz, ezen eddig ráértem idegeskedni. ~Talán nem csap a ménkű kétszer  ugyanoda. Akár szerencsém is lehet..egyszer...~ Még annyit tehetek, hogy a pólom, pulcsim a szám és az orrom elé húzom. nem sok.

-Körbenézünk, gyorsan. Te kövesd, tartsuk a kapcsolatot-bökök állal a sofőrünk felé amíg követem a kocsiból kikászálódó "testőrt". Rögvest felvételre kapcsolok.
-Telszám? -Türelmetlenül várom a számsort amit azonnal hívok is, amint csörren én már nem leszek a kocsiban. Nem tervezek pár percnél hosszabb akciót.

Off-Topic: megjelenítés
Légyszi írjátok a karinevet a reag elé, segít hogy biztos tudjam ki-kicsoda. Köszi :)


Edo Thakasi „Ronin


/angol/ - Húha! Ez igen jól kezdődik!
- adom a többiek tudtára véleményemet. Nincs ínyemre a dolog, rossz ómen... még jó, hogy én a kocsiban maradok... - Nekem sincs, de a járgány csak megvéd.

/angol/ A számom: 132256358 - Mondom Smithsnek. Közben felteszem magamnak  a költőit, ki kit követ vagy mi? Kezdek összezavarodni, de egy darabig elkísérem őket az autóval, majd leparkolok természetesen járó motorral... - Azért csak óvatosan, de siessetek s jelezzetek ha gáz van...

Uff!

Scarlet – Thakasi nem ment közöttetek félre valami durva kommunikációs félreértés mert bár lehet, hogy én nem tudok olvasni így hótfáradtan, de úgy tünik, hogy Thakasi nem egészen aztat csinálja amit Scarlett szeretett volna. Nu vász ? vagy Mi a stájz?

Nem elérhető Con Angilo Guerdo

  • Veterán
  • ****
  • Hozzászólások: 757
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #290 Dátum: 2019. Június 13. 20:47:03 »
Korrekció perceken belül megtörténik :)

Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #291 Dátum: 2019. Június 15. 18:55:32 »
Kedves Káem!

Mégis milyen punk lenne ha behódolna mások parancsának/akaratának?

Ha nem azt csinálja, amit a másik akar, akkor lázad mint egy punk!



Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #292 Dátum: 2019. Június 16. 07:28:26 »
Kedves Káem!

Mégis milyen punk lenne ha behódolna mások parancsának/akaratának?

Ha nem azt csinálja, amit a másik akar, akkor lázad mint egy punk!





Kedves Halacska!

A Lázadó Punk a "fiatalok" és az egyedülállók életformája valamint sportja, majd idővel talán te is átértékeled a hozzáállásodat amikor valakiről vagy valakikről gondoskodnod kell napi szinten  :punk: :ahoy: a Punkos Lázadásom reneszánsza akkor érkezik majd megint el amikor a gyermekem a saját lábára áll az életben és még nem lesznek unokáim no igen akkor egy Őszpöcs Lázadó Punk leszek megint ŐLP  :bow:

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #293 Dátum: 2019. Július 23. 09:15:05 »
Ezt most jól itt hagyom mert ilyen hangulatom van MOST mert megint nem látom a kiutat az élet mocskos süllyesztőjéből és kell valami ami egy kicsit masszírozza az apró de létező jobb énemet  :devil:


Nem elérhető Haldirien

  • Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2582
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #294 Dátum: 2019. Július 24. 09:21:22 »
Yes megvan mind a Kristálygömb mind a Forródrót! :)
Ha rám vársz sikolts rám.

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #295 Dátum: 2019. Július 24. 09:57:57 »
<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – 167. utca WE és környéke >>
<<Esemény: „Érkezés”>>
<<Résztvevők: August Kowal >>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:15 - >>

Telefonálás közben felmérem a ködbe burkolózott épületet, körülötte mozgást, amennyire lehetséges. Letéve a telefont, feltekintek, megcsodálva a lehulló, kristállyá formálódott, nemrég savas, ónos esőt. Gyors tapogatással végigellenőrzöm a felszerelésem, lassan elindulok a lakcím felé.
Lehet, egy kis álcával kevésbé lennék feltűnő. Egy pizzás doboz, esetleg valami csomag. Útközben kimagyarázom, ha lebuknék vele. Végülis, amint valaki megkérdezi, miért vagyok itt, nem mondhatok igazat. A hallgatás meg ugyanúgy gyanús.
Az épület bejárata felé haladva felkapok egy dobozt balkézbe, esetleg pizzás dobozt, amennyiben nem túl koszos. Ráteszek egy cetlit, fogás közben rászorítom. Az épülethez érve a papírt vizslatom, mintha meg akarnék győződni a megfelelő címről.

A nyaldosó köd homályában betérek.




UFF !

Elvesztem a sorok között és nem találom a hivatkozott "számot" most valami félrement és nincs hivatkozás és link vagy a reag szövegében kéne felfedezzek valami trükkös nyelvi csavart ami egy számra utal  :mind-breaker: :mind-breaker: :yjawn: :punk:

Nem elérhető Vafthruthnir

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 114
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 0
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #296 Dátum: 2019. Július 24. 10:52:31 »
Filio
Kicsit pongyolán fogalmaztam, a "szám", az "zeneszám".  :D A szöveg egy hiperhivatkozás (talán ez a helyes megfogalmazás), csak klikk rá, és átdob youtube-ra. Nekem működik. Ha másnak nem, csak hagyjátok figyelmen kívül.  ;)

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #297 Dátum: 2019. Július 25. 09:19:55 »
„Célok:
1) A kamion rakterének az ajtóját kinyitni, és a kamiont lefékezni.
2) Egy mögöttünk haladó kocsi felett átvenni az irányítást és oldalról, hátulról belerobogva a disznószekérbe megpróbálni kipörgetni.

3) A rendőrkocsi váltóját visszarakni 1-esbe ennél a sebességnél és a kormányát oldalra kapni.

Ezen célok közül igyekszem a leginkább végrehajthatót kiszemelni a szkennelés után,
Emellett pedig a környező kamerákról igyekszem a kocsit eltüntetni a Kristálygömb programmal. (törölje a felvételt, nézzen másfelé, stb)”


ÜPP-ÜPP ÜPPP Barba trükk!!

És mindezt egy körön belül 4.2 másodperc alatt nem lesz egy kicsit sok nos akkor nézzük:
1.)   Távrecsegés üzemel ha van a környéken táv vezérelhető verda.
2.)   Kristálygömb működik ha vannak távvezérelt kamerák a környéken.

1)A kamion rakterének az ajtóját kinyitni, és a kamiont lefékezni.: Szerencséd van a kamion amolyan táv vezérelhető de mit akarsz előbb csinálni mert ugye kamiont vezetni + raktérajtót nyitni + kamerák képeit törölni az három cselekvés 1-es büntetés nélküli, 2-es -4 büntetés, 3-as -8 büntetés.

- Kamionvezetés: REF + Nehézgép kezelés + 1D10 (vonatkozó büntiket levonni 0/-4/-8) C# a dobott érték lesz az alap nehézség a kamion mögött haladóknak…
- Rámpalenyitás: TECH + 1D10 (vonatkozó büntiket levonni 0/-4/-8) C# 10


2) Egy mögöttünk haladó kocsi felett átvenni az irányítást és oldalról, hátulról belerobogva a disznószekérbe megpróbálni kipörgetni.: Nincs szerencséd csak a kamion táv vezérelhető a környékeden a többi személygépjármű nem.
3) A rendőr kocsi váltóját visszarakni 1-esbe ennél a sebességnél és a kormányát oldalra kapni. Nincs szerencséd ha táv vezérelhető is rendőrjármű annak a vezérlését nem tudta feltörni a programod.
4) Emellett pedig a környező kamerákról igyekszem a kocsit eltüntetni a Kristálygömb programmal. (törölje a felvételt, nézzen másfelé, stb)” Szerencséd van úgy tűnik, hogy hozzáférsz a helyi vezeték nélküli kamerahálózathoz INT + Interface + 1d10 (- megfelelő büntetés -4 vagy -8) C#10

Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #298 Dátum: 2019. Július 25. 09:49:07 »
Filio
Kicsit pongyolán fogalmaztam, a "szám", az "zeneszám".  :D A szöveg egy hiperhivatkozás (talán ez a helyes megfogalmazás), csak klikk rá, és átdob youtube-ra. Nekem működik. Ha másnak nem, csak hagyjátok figyelmen kívül.  ;)

Valami miatt nem hozta a hiperlinkedet de így már látom mire gondolsz :)

<<Mesélő: Filio Mortale>>
<<Helyszín: Night City – 167. utca WE és környéke >>
<<Esemény: „Érkezés”>>
<<Résztvevők: August Kowal >>
<<Időpont: 2020.02.15. 12:15 - >>

Telefonálás közben felmérem a ködbe burkolózott épületet, körülötte mozgást, amennyire lehetséges. Letéve a telefont, feltekintek, megcsodálva a lehulló, kristállyá formálódott, nemrég savas, ónos esőt. Gyors tapogatással végigellenőrzöm a felszerelésem, lassan elindulok a lakcím felé.
Lehet, egy kis álcával kevésbé lennék feltűnő. Egy pizzás doboz, esetleg valami csomag. Útközben kimagyarázom, ha lebuknék vele. Végülis, amint valaki megkérdezi, miért vagyok itt, nem mondhatok igazat. A hallgatás meg ugyanúgy gyanús.
Az épület bejárata felé haladva felkapok egy dobozt balkézbe, esetleg pizzás dobozt, amennyiben nem túl koszos. Ráteszek egy cetlit, fogás közben rászorítom. Az épülethez érve a papírt vizslatom, mintha meg akarnék győződni a megfelelő címről.

A nyaldosó köd homályában betérek.


Off-Topic: megjelenítés
Ezt a számot muszáj volt elhasználnom. Szándékot a cím nem tükröz. :D :u-rock:


Nem elérhető Filio Mortale

  • I. számú Patás
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2223
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 3
  • Szabadkőműves
Re:BBS Neon Csótány - Beszélgetősarok
« Válasz #299 Dátum: 2019. Július 25. 22:59:16 »
Scarlet, Bob célok?

„Vonalban maradok- teszi még hozzá. Egyszerűbb lesz ez, mint folyton tárcsázgatni. Most egy darabig Ronin a zihálását hallgathatja majd. Futnak, minnél messzebbre, lehetőleg nem a zsaruk ölelő karjaiba.„

Merre futtok, ha a hátatok mögött van az 56-os raktár?
1.) Jobbra futtok a sugárúton a kapun kilépve?
2.) Balra futtok a sugárúton a kapun kilépve?
3.) Jobbra átmásztok a kerítésen a szomszéd raktárterületre?
4.) Balra átmásztok a kerítésen a szomszéd raktárterületre?
5.) Hátul a hátsó fronton átmásztok a kerítésen a „segg” szomszéd raktárterületre?



Északi dokkok az 56-os raktár


A raktár 30 x 90 méteres feszített acélszerkezet belmagassága 5-6 méter oldalai megerősített préselt kevlárral áthúzott saválló aluöntvények SFÉ: 25 SSP: 30.