Szerző Téma: Hazafelé:  (Megtekintve 2648 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    39%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Hazafelé:
« Válasz #120 Dátum: 2018. Október 11. 19:49:12 »
Hrissi Al Shard

Ahogy megütögetik a vállát Hrissi kissé meglepetten pördül meg, felkészülve a védekezésre. Amint látja, hogy Okka az, leengedi a kezét, és letesz arról, hogy orrba nyomja a váratlan látogatót. Igaz, ezt a vetkőztetés közben kissé megbánja, de amikor arra kéri Okka, hogy határozza meg azt, hogy mennyire fáj - Hrissi úgy is tesz. Azaz a nem túl fájdalmas részekre nem reagál. De amikor valóban fáj neki, akkor lefogja Okka kezét, és jeleli, hogy ezt most hagyja abba, vagy be kell majd borogatni azt a csúnya zúzódását... Mármint Okkáét.

A diagnózisra Hrissi bólint - végül is jó hírek, mert nem fog belehalni. A dobozt megszemléli - főleg ahogy Okka kinyitja, aztán ő is megpróbálkozik vele. Amikor sikerül  neki letekerni a fedelet, óvatosan beleszagol, aztán a tetőt visszatéve elteszi a tégelyt. Okka távozása után kissé rendbe szedi a ruházatát, aztán folytatja az útját. A tégely tartalmát csak akkor keni magára, ha nincs semmiféle szaga. Nem hiányzik neki, hogy a kutyák, lovak, sőt tompa orrú lovagok is megérezzék a szagát ellenszélből.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

• Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    33%
  • Karma 0
« Válasz #121 Dátum: 2018. Október 13. 10:26:46 »
Hrissi Al Shard:

Megperdültél az enyhe ütögetésre, na mégis ki lehet az éjjel közepén aki itt terem? Ez persze okoz némi fájdalmat, Okka nahát...Ez az ember úgy terem ide oda Ynev egész világában mintha állandóan a földből nőne  ki akár a gomba.
Kedvesen jó kedvű,  amit most művel azért már szerinted  tolakodó, nekiáll ingig vetkőztetni kéri határozd meg vagyis jeled el nagyjából arányosan 1 és 10 között mennyire fáj, ahol fáj.
-Ej, barátom jót akarok! Csak semmi erőszak! A borogatás meg annyit ér mint halottnak a csók!-Dörmögi Okka a lefogásra, abbahagyja. Elmondja ami számodra is jól ismert eredményt. Nem ez az első és biztos,  nem is az utolsó beszerezni jó pár ocsmány  foltot. Majd nagy gondosan előveszi a tégelyt. Érdekesen nyílik, de könnyen boldogulsz vele.
-Megjött a fuvarom, Toronban találkozunk! Ha meg nem, majd  Összefutunk!  -Egy lovaskocsi lassít nagyon lassú tempóra sétára. Szénát szállít meg néhány dolgot de nem lehet kivenni a holdak fényénél. Okka felugrik a hátuljára.
-Anili Toronban vár most dolga van! -Kiállt egy utolsót és eltűnik a sötétségben.

Nem elérhető Haldirien

• Halacska, A Lelkes Klikkelgető
  • Legenda
  • Aktivitás:
    8%
  • Karma 0
  • //Ha nem írok választ, csak rivallj rám ;)
« Válasz #122 Dátum: 2018. November 02. 19:39:43 »
Leanthil herceg

//Nagyon röstellem a lustaságomat, de egyrészről nem igazán értettem, mi is történt végül, másrészről kicsit megilletődtem.

Azt éreztem, hogy minden porcikám belereng abba, amikor a súlyos páncélban a földnek csapódok. Próbáltam az oldalamra fordulni de mihaszna sem volt, az izmaim a karjaimban lehet felmondták a szolgálatot...
Hangokat hallottam, mire ökölbe szorítottam a kezemet.
"Csak tudnék felkelni! Nem fogok így meghalni, tehetetlenül a világ szélén!"
Ekkor valami folyadékot öntöttek a számba. Rendkívül keserűnek tűnt, így az első pár pillanatban még megpróbáltam kiköpni, de a megállás nélkül érkező folyadékkal szemben nem volt esélyem.
Még a korábbinál is kezdett elhomályosodni a világ körülöttem. Egy pár pillanatig a sötétségben voltam, majd lassan újra minden kivilágosodott. Minden értelmet nyert...
Egy vörös indákkal díszitett mennyezetű szobában feküdtem a kemény dunyhán, felém hajolt egy nő, és a kezei közrefogták az arcomat, eszeveszett erővel préselte össze, miközben egy másik, egy lángoló hajú éppenséggel az egyik combomnál matat.
Mintha angyali kórusok énekelték volna: "Adjál csókot szép cseléd Diáána!" Valentííína Valentíííína Adjál csókot szép cseléd Diááána!"
Felkacagtam, és hirtelen el is tűnt minden, csak a lábaimnál matató tűzhajú és a fejemet szorító nő maradt meg, és a sötétségben hirtelen a nő átalakult egy kosfej kitátotta agyaras pofáját és elnyelte a fejemet. Majd a gyomrában egy vérmassza óvatos, finom mozdulatokkal simított végig az arcomon, majd a masszából kivált három fej, és az ég felé üvöltöttek, majd egy sötét árnyék jött elő és láthatatlan kezek kezdtek el ütlegelni, majd a láthatatlan testből egy vörös hajú harcosnő lett, Rosanna de Lamar, a Vörös hadúr. Aztán eltűnt, majd a hátam mögött atyám suttogó hangját véltem felfedezni, majd a drága ikerhúgomét. Végül a massza ismét megjelent és Atolla alakjába bújva lépett közelebb, ekkor a környező sötétség közelebb ért és szellemalakok tűntek elő, és a lány hangos méltatlankodással ellovagolt, engem a szellemek gyűrűjében hagyva.

Felébredve borzalmasan fájt a fejem. Meztelennek éreztem magam, és hamar rá is jöttem, hogy azért van, mert a páncélomnak lába kélt. Megpróbálok körbehordozni a tekintetem, hátha meglátok valamit vagy valakit a környéken.
"Nagy hibát követtél el, féreg."
"Gaze upon me and see your doom! I am Darth Nyriss, Lord of the Sith. I am the conqueror of Drezzi, the destroyer of Melldia, and a member of the Dark Council!"
"I am Revan reborn. And before me you are nothing."

"No cheating, no cheating. It's just eh...eh... a clever usage of game mechanics"

Nem elérhető Dierol

• Global Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    39%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
« Válasz #123 Dátum: 2018. November 04. 14:32:38 »
Hrissi Al Shard

Hrissi nem igazán érti hogy a magatehetetlen herceget miért hagyta magára Okka, de ugyebár nem az a feladata, hogy mindent értsen. A vetkőztetésnél csak annyit jelel, hogy ez Anili feladata volt eddig... majd egykedvűen hagyja, hogy Okka nyomogassa. A tégelyt elteszi, aztán csak int egyet Okkának a sötétben miközben az felszáll a szekérre. Amint messzebb zötykölődik, Hrissi megáll, ráérősen felöltözik, és az incognot a fejébe húzva az út menti füves területen folytatja az útját - ugyanis Okka magyarázata, hogy a lábnyomai látszódnak a porban - nem igazán töltötte el maradéktalan örömmel. Hajnalig  mindenképp folytatja a sétát - majd egy röpke reggeli után folytatja a kutyagolást. Úgy véli, hogy ha út van - az csak vezet településhez, vagy út széli fogadóhoz - ahol pár órát lepihenhet...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

• Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    33%
  • Karma 0
« Válasz #124 Dátum: 2018. November 13. 07:20:26 »
Leanthil herceg:

A hosszú és szellemekkel emlékképekkel, szörnyű képekkel váltogatva egymást sikerül felkelni. Pedig azt hitted itt halsz meg a ki tudja hol, "seholsem"! Jobb lett volna ha tovább alszol mert mintha ezer harang zúgna egyszerre, ahogy megmozdulsz.
Körbenézni? Nehézkes!
-Csak ne olyan hevesen ! Nagyon kemény ütéseket kaphattál a fejedre.-Atolla hangja halk, eléd áll, majd leül. A karján borogatás és a fején is. Viszont a halálos piros csík eltűnt.
-Minden ott van! A páncél a kardod a pajzs a sisak, meg a mi a neve?  A lobogó ami úgy néz ki mint egy zászló, meg a lovak is. Levettem mert nem tudtál volna aludni benne. Vigyáztam rá, minden megvan. Ja a sisak...hát ööö izééé?!-Atolla tényleg halkan beszél de afelé mutat ahová még csak  Inkább megmutatja majd ha eljutsz odáig, hogy felkelsz és odamész, előszed "hogy honnan van van neki?" egy kis tükröt. Megnézhesd magad. A fejed feldagadva lila barna zöld foltos, innen a fájdalom. Atolla szól megint, sajnos nem emlékszik hiába is faggatnád mert az éjjeli gyógyító  első dolga volt leitatni, a szokásos  kis repertoárját már fújod kívülről. Várhatólag majd összerakod a képet nélküle, vele...

• Moderator
  • Legenda
  • Aktivitás:
    33%
  • Karma 0
« Válasz #125 Dátum: 2018. November 14. 08:17:49 »
Hrissi Al Shard:

Mióta Okka elment semmi nem történt. A dupla holdat napkelte váltotta, szólt arról is van szinte van egy egész nap előnyöd ha jól osztod be a tartalék élelmed mit még az "Ekemacs" nevű világvégi helyen tettél el vízzel párosítva. Felhők úsznak lassan az égen de csak bárányfelhők, nem esőfelhők legalább napszúrást se kapsz és nem is ázol el. Egyenlőre minden rendben, de azért jobb ha folyamatosan minden hátulról érkező lódobogásra azonnal azonnal felkészül az ember lehet akár a herceg is. Most elég bosszúálló kedvében lehet.
A kence amit Okka adott elég jó fájdalmat alig érzel és a foltok se látszanak, alig...! Valamit tudhat.