Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31534 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #990 Dátum: 2023. Február 19. 08:36:11 »
Tisztáztuk, hogy magácskázik tehát ez átjött neki nem vagyunk tegeződő viszonyban. Az orvosa vagyok, maradok lehet a  túl sok alkohol, vagy a felé áramlott beszéd megkavarodott a fejében. Amit visszamond nekem a házi feladatból azon muszáj nevetnem, na jó kissé ferdítve van.
Jó nem fekszik le Rinával mivel szerelmes. Ezt fényes mint a Nap!-Na azt azért még megnézném hogy hurcolja az ágyába vadasszony módjára Rina ezt a pasit. Hiába kiabál, hogy szerelmes  vagyok másba!
-Csak nemrég kerültem a hajóra, azt hiszem a régi kapitány fiáé a hajó, még erősen tanulja a szakmát. Be kellett nyugtatózni van még mit tanulnia, hiába na, és kicsit bepánikot! Csak ezért van az orvosiban. -Mutatom a karomon hol szúrta fel.
-Roger hívják és senkinek se a kedvese.-Ha lassan kihagyásokkal mondom a ki kicsodát könnyebben felfogja.
-Mia itt a pilóta, ő tudja hová megyünk, és meddig tart az út. Ezt tőle kérdezze. Itt mindig van mit csinálni, nem egy mai darab. -Joet kihagyom a buliból, szerintem már ez is túl sok volt neki. A ruhákra hirtelen nem tudom mit feleljek.
-Már az űrben vannak, szó szerint! Majd elmondjuk ha kissé lenyugodott. Aggasztó egyre jobban a bőre állapota és ezt kezelni kell! Túl közel jött a hajóhoz miközben ki volt világítva. Jöjjön velem, adok valamit rá, a bőrrák még mind a mai napig pusztít! -Dehogy, rég nem létezik. vagy ha mégis egy egyszerű szurival le van tudva. "Haha azért kellőképp beijedt Mr frank!"  A másik verzió eszi a fene  látni a sokszor emleget "orvosit" vajh mi lehet ott? Tálcán kínálom a nagy izéééét??? 

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #991 Dátum: 2023. Február 20. 07:19:34 »
Rina

/Angol/ Ugyan Black… a Szöszi mellett azért néha jól esik egy kis kaland, izgalom és nem utolsósorban valaki, aki értékeli a művészi főztödet még akkor is, ha az csak egy babkonzerv! – kacsintok, majd felnevetek lágyan – Megtarthatod a lábaidat, akkora puskát nem adok a kezébe. – nyugtatom meg (és talán adok okot aggodalomra, hogy van akkora mordály, amitől leszakadnak a lábai) értve szándékosan másképp mondandóját

Mia kabátját így is úgy is lehasítom mindegy mi van rajta, hiszen amúgy is az számít mi van alatta és mit kezdek azzal, amit ott találok és épp mi lesz a kezemben amikor közelebbről megnézem…

Holmi gyűrűk engem sose érdekeltek, amik mások ujján voltak, kivéve, ha halott, mert akkor ugye már nincs rá szüksége és inkább legyen azé, aki találta. De? De. Viszont az ápoltság fontos, nekem is az kell, szóval még Frank itt van meg is kérdezem:

/Angol/ Miá…u. Mosdáshoz jól jönne a nyelved! – közlöm, majd amint Frank lelépett, magam is így teszek, hiszen ideje valamit felvenni, amibe pisztolyt is tudok dugni és… rögtön kettőt is, de fémet! – Aranyos fiú. – értse ahogy akarja, majd elvigyorodom – No igen, volt egy-két forróbb pillanata. – mondom séta közben, hogy mielőtt teljesen hátra hagynám a szakácsot annyit mondjak: le kell ellenőrizned mennyire voltam rossz állapotban! – aztán csak megállok mikor Black is őszintének hangzik – Jah. – majd tovább is megyek, mielőtt még elérzékenyülne a helyzet.

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #992 Dátum: 2023. Február 21. 01:59:51 »
Már kezdem elveszteni a fonalat a ki-kicsodában! Annyira megzavart Rina meztelensége és közelsége, hogy eléggé vissza kellett tartanom magam a testem reakciójával. Meg kell hagyni, hogy hibátlan szépségű hölgyek vannak a hajón, de semmilyen olyan irányú tervek nem merültek fel bennem, amik talán Rina gondolataiban a testiséggel összekötve. Valahol örültem neki, hogy elhív a raktárba a doki, bár fogalmam sincs, hogy miért tette. Talán meg akart szabadítani a hiányos öltözetű nőtől, bár már nem tudom mit higgyek. -Értem...- nagyjából összeraktam magamban a helyzetet, de még bőven van homályos rész. Mondjuk az sem könnyíti meg a koncentrációmat, hogy egyre jobban kezd vörösödni a bőröm és a ruha alatt mintha égne. -Akkor majd rákérdezek Mia-nál, és talán elmondja, hogy mi is az uticél. - amúgy meg nem is nagyon fontos, csak ha úgy adódna, akkor talán tudnék segíteni a navigációban is.. De nem tolakodom. Kivárom, hogy megszokjuk egymást. Még nagyon kevés ideje vagyok velük. Szeretném őket jobban megismerni, ha már egy csapatba tartozunk s befogadtak. A ruhák gazdája már az űrben van?! Erre nem számítottam! - Baleset történt?- bizonytalan vagyok ebben és ezért kérdezek rá, bár ha ezen a Bolygón történt valami a helyiekkel való összetűzésben.. nos, nem tartom kizártnak, hogy rájuk is oktalanul támadtak és emiatt történhettek a halálesetek. - Rendben. Értem! De miért mondod, hogy „ha lenyugodtam”? Nem vagyok ideges. - megint valamit nem értek, de aztán a bőröm pirossága engem is kezd zavarni. - Maximumra voltak állítva a külső érzékelők ? Bőrrák? Most ez komoly?- az érzékelők beállításáról van némi ismeretem, mivel ez is hozzá tartozik a biztonsági rendszer egyik alprogramjához és találkoztam hasonló esettel. Most viszont nem igazán értem, hogy éghetett meg a testem hatalmas százaléka akkor, amikor ideértem a hajóhoz. Az is csak most jut eszembe, hogy a kinti szakadó eső után az esőkabátom csont száraz volt a rámpán felérve. Pedig szép kis zuhé' volt amikor kimásztam az ablakon át.
-Köszönöm a ruhát. Lehet inkább most kicsit lepihennék.- teszem le a táskát a kanapéra, de amint lehajolok a bőröm éget a ruhám alatt. A kellemetlen húzódás és egyre erősödő fájdalom megtántorít. Nem esem el, mert megkapaszkodom a kanapé karfájában, de nehezemre esik a járás és a mozdulatok. Igyekszem nem mutatni a fájdalmam, de ezek szerint valamilyen sugárzást kaptam, csak egy enyhébb változatból. Még szerencse, hogy nem a reaktor-magból kaptam „ízelítőt”, amitől ropogósra sültem volna.- Segítenél? Nem érzem jól magam.- hirtelen forrónak érzem a testem és lehet, hogy a lázam is felment. A Doki talán jobban tudja, hogy mi történik velem?! -Szomjas vagyok... kiszáradt a szám.- lángolónak érzem az arcom és a kezem fájdalommal rándul meg. - Mi történik velem?- tántorodom meg ismét, amikor mozdulni akarok. Az alkohol talán nem volt jó ötlet, mert dehidratált lettem és olyan száraznak érzem a torkom, mint a sivatag. Gyengébbnek érzem a testem és az égető vörösséget intenzívebbnek. Remélem nem kaptam nagy dózist, hogy tényleg bőrrákot diagnosztizálnak rajtam. -Az normális, hogy fázom?

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #993 Dátum: 2023. Február 22. 17:22:23 »
Rina

Blacknek meglehet a maga véleménye az izgalmakról, és azért úgy tűnik, hogy nem annyira kalandvágyó. Vagy legalábbis beéri a Szöszivel. Hmmm... ez most igénytelenség a részéről, vagy inkább sértő valahol? Ám azt egyáltalán nem vitatja, hogy harapnivalók terén mély egyetértést tudtok tanúsítani. A kacsintásodnak hála nem is sértődik meg a babkonzerv említésére - pedig ismered már annyira, hogy képes ilyesmiért napokig neheztelni.
/Angol/ Nem is volna jó, ha véletlenül további lyukakat ütne a hajó oldalába - jegyzi meg Black, hogy azért még vannak fenntartásai a Szöszi célzótudományával kapcsolatban.

Mia most mintha nem érezné, hogy épp veszélyben van - de ez az egyik olyan trükköd, amit a többi nagyragadozó is használ. Így aztán csipkelődve válaszol

/Angol/ Ó, azt tegnap délután köszörültem. De ha nem félsz tőle... - lebegteti meg a mondat végét, hogy kedvedre befejezhesd, és egyuttal elkapsz egy kiváncsi pillantást is tőle, hogy erre mit tudsz válaszolni. Black is ezen tünődhetett, mert egy töprengő hümmentéssel értékeli Mia válaszát.
Ahogy csökken az elismerő pillantások száma, úgy csökkenhet a késztetés, hogy szépségedet továbbra is ennyire nyíltan megosszad a jelenlévőkkel. Főleg, hogy további hiányérzeted támad - nem hogy a két hatlövetű, de még egy szánalmas egylövéses sincs a kezed ügyében. Igaz, Frank dicsekedett - de ez irányú kiterjedt kutatásaid azt mutatják, hogy a legtöbb esetben csak marketingszöveggel csábítanak. Ám az kétségtelen, hogy jó volt figyelni, ahogy Frank próbált tudomást sem venni a helyzetéről. Nem kétséges, hogy keményen küzdött.
Amikor Miának felhívod a figyelmét, hogy nem elhanyagolható feladata van - a bőrfotel halk ropogással ereszti el, és még az ajtóban utolér - nem sokkal, hogy Black meglepett kissé.
Mia tenyere simul popsitájon, majd markol meg.

/Angol/ Eddig jó! Itt nincs narancsbőr - tudatja veled Mia a gyorsteszt eredményét, és beléd karol.
/Angol/ Az a helyzet, hogy én takarítottam, raktam rendet nálatok - így nem biztos, hogy elsőre mindent megtalálsz - indultok el a folyosón - De ha mondod, hogy mit keresel, meg tudom mondani, hogy hol van! - villant rád egy biztató mosolyt - A régi kabinotokat még rendbe kell hozni belülről, ezért most a B3-as kabinban vannak a cuccaitok - világosít fel, és közben a jelzett kabinhoz sétálva. Belépve Mia nem sok időt hagy neked a nézelődésre. Mondjuk nincs is sok látnivaló, mert ez a kabin kiköpött mása az előzőnek. Mia először csak ujjbeggyel kezdi el leellenőrizni a bőrödet, de aztán már apró harapásokkal is kész tesztelni! Ezzel elég hamar fellobbantja benned a szenvedély amúgy sem túl mélyen alvó parazsát, hogy a kedvedre tegyen ez a kis vörös bestia, hogy utána eldönthesd, hogy mit is érdemel! Ha úgy döntesz, hogy megérdemelsz egy kis engesztelő kényeztetést, Mia ez alkalommal is bizonyítja - nem csak az elemi vágyadat tudja felkorbácsolni, hanem olyasmit is tud, amit kevesen - nem pont úgy, mint Kai, de ki is tudja elégíteni azokat, hogy utána újra felidézve is bele-bele remegjél.
Miának nem sok kedve van ezek után ebédelni menni - inkább elégedetten ejtőzve nyúlik el az ágyban, hogy majd némi pihenés után bepótolja a kulináris élvezeteket is.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #994 Dátum: 2023. Február 22. 17:58:18 »
Roxana

Frank talán még örül is annak, hogy leléphet veled a társalgóból. Szerencsére most Rina sem talált ki semmit emiatt, amivel kellemetlenkedhetett volna. Viszont Frank elég érdeklődőnek bizonyul, és az információk - amiket adsz neki, újabb kérdésekhez vezetnek, amiket nem biztos, hogy most szívesen kifejtenél. Minthogy mi történt a legénység korábbi tagjaival. De nincs is nehéz dolgod, amikor megpróbálod elterelni erről a figyelmét - s megemlíted neki a bőrrák kockázatát. Ahogy sejtetted, ez azért sokkal jobban lefoglalja Franket. Annyira, hogy a pasas sápadozik, sápítozik és kókadozik melletted. Ha ilyen ütemben folytatja tovább, két percen belül a földön húzhatod vissza az orvosiig. Az egyértelműen látszik rajta, hogy egyre szarabbul van - de azt még nem tudod határozottan megmondani, hogy valóban ilyen gyorsan romlik az állapota, vagy... vagy pedig hipochonder a pasi. Az viszont megnyugtató, hogy csak a szabadon, azaz ruhán kívüli bőrfelületek pirosodtak be. Ennek ellenére szépen gyarapodó tünetekről számol be - úgyhogy nem veheted félvállról a már a kanapé karfájába kapaszkodó páciensedet. Hogy pontos diagnózist kapjál, meg kell vizsgálnod.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #995 Dátum: 2023. Február 22. 18:28:04 »
Frank

A raktár felé sétálván bár némi információval gazdagodtál, de legalább ugyanannyi új kérdés merült fel a részedről. Az azért nem túl bizalomgerjesztő, hogy több ember cucca is úgy van a raktárban, hogy közben a tulajdonosaik odakint lebegnek keményre fagyva, mint a kutyaszar.
Több magyarázat is eszedbe jut, de ebből még a legmegnyugtatóbb is nagyon súlyos, hiszen a legénység láthatóan több tagja elhalálozott. A doki talán félreértette az arckifejezésedet, amivel emésztetted a hallottakat, mert már arról beszél, hogy le kellene nyugodnod. Ez azért nem megy olyan könnyedén, mert már a bőrödre megy a játék - pontosabban a bőrrák. Érezted már, hogy valami nem stimmel, és Black és Mia is megemlítette, hogy fura színed van. A doktornő fél mondata nem túl megnyugtató - és örülhetsz, ha csak bőrrákot kapsz, és nem sugárfertőzést! Elvégre a hajó közelében már kidobtad a taccsot, fájt a fejed, és kezd a bőröd is viszketni. Ráadásul ennek a hajótípusnak van reaktora is...
Egyszóval a komfortérzeted sokat romlik - és most, hogy elkezdtél foglalkozni az állapotoddal - talán nem is tűnik megnyugtatónak a helyzet. Az a szerencséd, hogy legalább itt van melletted egy orvos! Bár ha nagyon peches vagy, akkor lehet, hogy a következő látogatónak már a te bakancsodat fogja kínálgatni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #996 Dátum: 2023. Március 07. 11:50:45 »
Rina

/Angol/ Milyen kellemetlen lenne, ha másnak is úgy kéne hűsölnie, mint nekem, miközben meg is fő! – érdekes élmény volt, de a következő lehetőséget meghagyom másnak, míg vörös démonnak annyit mondok – S kin köszörülted? – érdeklődöm

Amikor megjegyzi a félelem szót úgy nézek rá, hogy „kérlek, ne sérts meg” és nem is válaszolok… szavakkal, hanem magam ellenőrzöm az ízét, hogy aztán nekiinduljunk látszólag teljesen rendbe téve a dolgokat.

Kifelé menet azon tűnődőm, hogy az emberek és mindenféle hasonló már akkor eldönti milyen vagy amikor először meglát. Erre rá lehet tenni egy lapáttal azzal, hogyan viselkedsz.  Ez szépen rögzül a kis buksijukban és a továbbiakban így ítélnek meg, hacsak nem teszel valami nagyon hülye dolgot.

Ezért vagyok biztos abban, hogy mikor elérjük a kabint nem számít arra, hogy nekem még akad elszámolnivalóm a korábban történtekért. Csacsogjon csak kedvére és sütkérezzen a mosolyom fényében. Aztán amikor becsukódott az ajtó és rátenyereltem a zár gombra is, fordulok felé és hagyom, hogy belekezdjen, hogy feltüzelje magát – de mivel elég ügyes a kis démon, így valamennyire engem is…

Aztán érkezik a pillanat – mivel a haragom erősebb, mint a vágyam – és elkapom a kezét, kezeit nem gyengéden, de cserébe jó erősen – hm… nyoma lesz! – falhoz vágom. Nem csak úgy lököm, hanem úgy izomból, hogy konduljon! Kintről úgy is azt hiszik, hogy csak az történik, aminek kell…

/Angol/ Dalolj nekem madárkám.

Nem szeretem, ha hülyére vesznek és úgy érzem, hogy legutóbbi alkalommal palimadár voltam, ami pedig felettébb bosszantó! Van az a tekintetem… amit nem szoktam minden alkalommal bevetni, de most úgy gondolom, hogy az állandó vidámkodás mellett a viharos-pusztító közvetlen közelről elég félelmetes lehet.

/Angol/ Mit hallgattál még el? – kérdezem halkan, majd közelebb hajolva a fülébe suttogom: Mit ér meg neked, hogy épségben… aránylag épségben távozz innen? – húzódom el és most valahogy látható, hogy nem a testi dolgokra gondolok, ez büszkeség kérdése – Az volt a minimum, hogy rendbe tetted a dolgokat – árulom el neki, majd lassan a torkára fonom az egyik kezem, hogy elkezdjem finoman szorítani

A választól függ, hogy mennyire szorítom tovább.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #997 Dátum: 2023. Március 09. 07:13:56 »
Nemár, nincs bőrrákja csak valami allergia az itteni növénytől. Vagy jó színész, vagy történt elég sok tragédia a múltjában ami testi tünetek produkál. Sok ilyen esettel találkoztam a tanulmányaim alatt. A legtöbbjük gyógyultan távozott. A legtöbben.
-Ne vakarja attól csak rosszabb lesz!-A homlokára teszem a kezem. Nehéz ügy lesz, de inkább ez mint a bőrrák.
-Nincs hőemelkedése, kicsit magas a vérnyomása  vérnyomása de ez várható volt.  Jöjjön velem az orvosiba, megvizsgálom, ott van dolgom és csak semmi pánik! Attól csak rosszabb lesz.-Fenébe pedig már nagyon éhes vagyok, de első a munka. Először a konyhába megyek blackez, hogy adja kölcsön a zsebóráját.
-Valami nagyon nem nem stimmel, a pasinál muszáj kicsit agy túrkásznom. -Ezt csak suttogva közlöm életem szerelmével.  Nehogy a kijelölt megtudja mire is készülök.
Mr frank mehetünk?


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #998 Dátum: 2023. Március 13. 19:47:07 »
Rina

Black a felvetésedre láthatóan egyetért, mert egy ühüm után
/Angol/ Azért ezt jó volna elkerülni! A csapatmunkának az az egyik lényege, hogy ha valamelyikünk megszívja, akkor a többieknek ne kelljen - hanem segítsenek a bajt elhárítani - vélekedik. Ma valamiért mintha a szokottnál sokkal érzelmesebben állna ehhez a kis közösséghez.

A kérdésedre Mia talán meglepő válasszal áll elő

/Angol/ Rogeren, mert megérdemelte - jelenti ki, és ártatlan tekintettel pillant rád. A felnőtt jelent óhatatlanul lelki szemeid elé tolakszik - annak ellenére, hogy az eddigiek alapján joggal feltételezheted, hogy nem pont ilyen Mia és Roger kapcsolata.

A tiéd Miával viszont pont ilyen - így nem is látsz meglepetést Mia arcán, hanem némi elégedettséget, amikor "bizonyítod a bátorságodat", és magad ellenőrzöd az ajkai ízét. Amelyek még az alkoholtól kellemesen fűtött, édes pezsgőt idézik.

Van lehetőséged elmélázni azon, hogy a beskatulyázást időről-időre milyen hatékonyan tudod a saját javadra fordítani. Jelen esetben Miával szemben. Először altatod a gyanakvását - már ha volt neki - és persze valamennyire kiélvezed azt, ahogy megpróbál a kedvedben járni - no meg a "vadászat" izgalmát. Ahogy a mit sem sejtő préda abba az illúzióba ringatja magát, hogy minden rendben van - egészen addig, amíg el nem érkezik a megfelelő pillanat!

Ahogy a falnak csapódik, nagyot koppan rajta - a feje is - így aztán kábultan, szótlanul lecsorog a padlóra. Ezért nem is kell nagyon kapkodnod, hogy az ujjaidat a nyakára fonjad - mert nem veled, hanem az eszméleten maradásért küzd.
eltart egy kis ideig, míg kitisztul a tekintete, megérti, hogy mit is kérdezel - pontosabban követelsz tőle.
A pupillái tágra nyíltak, és kistányérnyi szemekkel pillog rád. A tekintetében az ijedtségen kívül fájdalmat, és mintha csalódást vélnél felfedezni. Ennek ellenére mikor válaszol, mintha elégedettséget hallanál ki a hangjából

/Angol/ Örülök, hogy végül csak meg akarsz hallgatni! - susogja, miközben a fejét tapogatja egy futó fintorral az arcán, ahogy kissé érzékenyebb részre tapint
/Angol/ Elég sok mindenről nem tudtok - erősíti meg a gyanúdat, hogy azért van egy-két dolog, amit elhallgatott.
/Angol/ Szóval kezdjük talán ott, hogy említteted nekem, hogy körbeérdeklődtél a plázában és a környékén, hogy rábukkanjál Kaira - ám csak a legénység többi tagjára sikerült - kezd bele.
/Angol/ Amíg te lábadoztál és Yeo-jinnel ismerkedtél, addig én helyetted is folytattam a keresést. Mivel Joe féle tetveknek tűntek, ezért a hozzájuk passzoló közegben próbáltam meg a nyomukra bukkanni, de ez azért nem olyan egyszerű. Aztán láttam, hogy Rogert és Blacket letartóztatják - így rájöttem, hogy szorít az idő, és meg kell húznom magam - mert egy cellában ücsörögve nem tudok segíteni. Pénzt és szövetségeseket kellett találnom - magyarázza
/Angol/ Végül azért csak sikerült használható információra lelnem - mosolyodik el biztatóan, ami a reménnyel együtt nem kizárt, hogy megdobogtatja szíved - Khara állítólag fogadta Kai hajójának legénységét üzleti ügyben. Ezért meglátogattam, de mint kiderült jobban fel kellett volna készülnöm! Khara ugyanis a polgármesterrel pendült egy húron - és mivel a polgi megpróbálta eltüntetni az Ólommadár legénységét - így azzal, hogy odamentem - önkéntelenül is a kezére játszottam - árulja el, hogy azért az ő tervei sem tökéletesek - Engem nem is kellett letartóztatni - egyből mehettem volna kutyakajának vagy komposztnak! - dramatizálja, de azért ez nem annyira elrugaszkodott vélemény - látván, hogy a Jégfutáson mit műveltek a kutyák - Annyit legalább megtudtam, hogy Kait el akarták neki adni - de nem vette meg, mert túl balhésnak vélte Kait. A Másodkezet javasolta nekik a Beylixen. Nekem meg azt, hogy igencsak szeressem őt - mert ha rám un, akkor Hófehérke a jegesmedve vacsorája leszek... - remeg meg picit a szája széle.
/Angol/ Szóval nem volt jó napom... sok új dolgot tanultam tőle, amit szívesen kihagytam volna... - borzong meg - és ráébresztett arra, hogy hozzá képest te mennyire kedves, törődő és gyengéd voltál Joe-val. Khara egy drogos szadista perverz pszichopata... - jelennek meg apró hideg verejtékcseppek rajta test-szerte az emlékek hatására, és könny futja el a szemét - ... volt... Khara emberei közt voltak a Fagyosszentek téglái is - ők vakartak össze Khara halála után - szipogja - Őket már meg tudtam győzni arról, hogy mi segíthetünk nekik megszabadulni a polgármestertől. Elkezdtek jobban szemmel tartani titeket amíg lábadoztam. Rajtuk keresztül tudtam ügyvédet fogadni, hogy Rogert, Blacket és Roxit kihozzam. Aztán egyszer csak szóltak, hogy ahelyett, hogy a hajón gyógyulnál - a Tüzes Vízben láttak téged. Ráadásul nem egyedül, hanem a polgármesterhez hű kommandósok egyikével parolázol. Utána küldtem érted Dmitrijt, hogy találkozzunk - de eléggé  meg voltál sértődve. Viszont nem vagyok feljogosítva általad arra, hogy megtiltsak neked bármit - még ha szerintem nem is jó ötlet - így maradt az a lehetőség, hogy továbbra is szemmel tartalak, és neked is kerítek egy jó ügyvédet - tárja szét kissé a karját, hogy mégis hogy akadályozhatta volna meg azt, hogy azt tedd, amit akarsz?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Caroline Azurre

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 43
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #999 Dátum: 2023. Március 14. 01:35:14 »
Úgy látszik, hogy az elmúlt napok olyannyira megviselték a gyomromat meg a fejemet, hogy hallucinálni kezdek. Bár arról fogalmam sincs, hogy a bőröm pirossága és viszketése miért van. Amióta erre a hajóra tévedtem azóta rengeteg információhoz jutottam csak éppen enni nem maradt idő. A Doki a frászt hozza rám, mikor valami bőrrákról tesz említést. Mi van?! Honnan szedtem össze? Nem is jártam a falun kívül sehol. Még a Kocsmába se telepedtem le, csupán a Motelben ejtőztem kicsit hosszabb időt két óránál. Még kajálni se volt időm semmikor.... Lehet ez a bajom?
-Rendben... nem vakarom.- jó tanácsot illendő elfogadni, ha már olyantól hallom, aki jártas az ilyesmikben. A lázat ezek szerint csak én érzem magamon, mert a diagnózis szerint nincs semmi bajom. - Nem vagyok pánikos. - ez igaz. Inkább az aggaszt, hogy nem érzem a lábaimat teljes stabilnak, de aztán a hasam korgása minden kétséget eloszlat a gyengeségem okára. Jó lenne valamit harapni. - Mehetünk. De inkább csak Frank, ha nem nagy kérés! A tegeződésnek jobban örülnék, ha nem bánod!?- ismét megkordul a gyomrom, de most már jóval hangosabban. Napok óta nem ettem és most jutott eszembe ez a tény, mikor hangos hangokkal jelez a belsőm.- Bocs.. - indulok a nő után az orvosiba. -Indulhatunk. - bár azt se vágom, hogy miért mondta, ne pánikóljak. Félős nem vagyok, de aggaszt, hogy a megszokott fittségem most nem száz-százalékos. Azt már meg se merem pendíteni, hogy az a vizsgálat miből fog állni... - Remélem, hogy nem tart sokáig. Kopog a szemem.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #1000 Dátum: 2023. Március 17. 10:20:46 »
Rina

Valóban érdekes volt hallani, hogy „Rogeren”.

/Angol/ Erről majd beszélgessünk! – nem tehetek róla, érdekel.

„Nagyot koppan aztán elhallgat.”
Vagy hogy volt az a falfirka. Látva az eredményt, azt hiszem tényleg mérges voltam. Mindenesetre, jó érzés a nyakára fonni az ujjaimat, kicsit megszorongatni, amik kicsit erősebben fonódnak amikor csalódni látom.

/Angol/ Nem szeretek csalódást okozni. Nos… najó, néha, de most? – fejtse ki. Jobb lesz neki. Esetleg nem… aztán – Ott és akkor okoskodónak tűnt, de most úgy gondolom, hogy nem teljes hülyeség. – vonom meg a vállam, de azért ne bízza el magát – Igen, tudom, hogy sokat elhallgatsz, mert rafináltnak gondolod magad. – de mint kiderült nem annyira az, mint hiszi – Miért segítesz? – enyhítem a szorítást, ez nagyon érdekel. Lehet annyira, hogy az esetleges jó hírek átrendezik az arcvonásaimat valamiképpen, hogy aztán ajakbiggyesztés után – Nem olyan vagy aki betojik mert állítólag medvekaja leszel. Ennél sokkal durvább dolgokkal fenyegettelek már meg. – közlöm és csalódott lehetek, ha ezek után nem könnyebbül meg vagy legalább mosolyog egy kicsit – Még a felét sem élted át amit lehetett volna. – mondom magabiztosan, hogy adott esetben sokat tudnék tenni ebben az ügyben nem feltétlenül vele, de… – Joe olcsón megúszta, de a kevesebb néha több. Főleg nekem.

Élveztem az egészet, elég volt ott és akkor. Mikor könnybe lábad a szeme azért felvonom a szemöldököm és lazítok önkéntelenül is a szorításon, most már inkább intim, mint erőszakos. Sőt, mivel szeretek kiszámíthatatlan lenni, így kap egy fájdalomcsillapító puszit a kis vörös ajkaira. Legalább kiadta magából. Vajon elmondta másnak is? Nem hiszem… a kemény csaj látszat fontos. Persze előttem nem nyomja, úgy is átlátnék rajta.

Ah, Gorram verte nagy szívem van.

Megvigasztalom…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1001 Dátum: 2023. Március 18. 16:43:28 »
Roxana

Frank sok hasonlóságot mutat a korábbi eseteiddel. Ez nem is fog változni addig, amíg neki is csak egy feje és két keze van. Az egész jó hír lehet neki, hogy nincs rákja. Feltéve, hogy elárulod neki - és nem tartod meg magadnak ezt az apró információt.
Most még csak olyan általános tanácsokat adsz neki, mint hogy lehetőleg ne vakaródzón. A vérnyomása ugyan magas, de az lehet, hogy azért mert még nincs konkrét diagnózisa, csak holmi rémhírek. Ezt bizonyára még tovább tudnád fokozni, ha elé tolnád az elhalálozás esetére szóló szervadományozási nyilatkozatot, hogy fontolja meg...

A konyhában Black már kezdi lassan befejezni az ételeket, így már ínycsiklandó illatok kelletik magukat. A zsebórára rákérdezve előbb lekapcsolja a lábas alatt a lapot, aztán halkan válaszol.

/Angol/ A kabinomban, az ágy feletti kis tárolórekeszben - árulja el, aztán felcsap szakértőnek, mert így folytatja - bár nem tudom, hogy pont ezzel kéne-e lerohanni Franket... - kételkedik kissé - Hamarosan eszünk! - figyelmeztet még.

A konyhából távozva útba ejtitek a szobát, és magadhoz veszed a zsebórát, majd újra az orvosi felé veszitek az irányt. Ahol újabb vérnyomás, véroxigén és lázmérés után megtudod, hogy Frank vérnyomása és véroxigén szintje normális, a testhőmérséklete pedig 36,9 fok - azaz még hőemelkedésnek is gyenge amit mértél. Ám az kétségtelen, hogy az arca és a kézfeje határozottan pirosasabb, mint ami leégett a napon. Feltehetőleg bőrnyugtató kenőcs elég lesz ide.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1002 Dátum: 2023. Március 18. 16:44:56 »
Frank

Csak találgathatsz, hogy pontosan mi is a bajod - de valószínűleg úgyis az orvos fogja megmondani. A kivizsgálásod kicsit furcsa irányt vesz - elsőnek a konyhába, ahol igencsak sokat ígérően magukat kellető illatok a - remélhetőleg - közelgő étkezés előhírnökeiként lengenek körbe téged. Itt a doktornő Blackkel történő rövid sugdolózása után az orvosi felé veszi az irányt, de az egyik kabinnál pár másodpercre megálltok, amíg magához vesz bent valamit. Amennyit látsz a kabinbelsőből - azon az látszik, hogy a felszereltsége és mérete semmiben nem nem különbözik a tiédtől.
Az orvosiban egy ismételt vérnyomás, véroxigén és testhőrmérséklet méréssel indul a vizsgálat - és ezek az értékek legalább rendben vannak.

A vizsgálatok után legalább az kiderül, hogy vagy nagyon jó szakácsot sikerült kifognod, vagy nagyon éhes voltál, mert kifejezetten ízletes és látványos menüvel kényeztetnek. Ráadásul Black nem is gyerekadagokkal operált a te esetedben, hanem nagyvonalúan elárulja, hogy mivel van bőven - mindenki annyit és annyiszor szed, ahányszor akar.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #1003 Dátum: 2023. Március 18. 16:50:09 »
Roxana & Frank

Végezvén az orvosiban, visszasétáltok a társalgóba, ahol már vár rátok a terített asztal, és Black. Aki leteszi az eddig olvasott könyvet, és finoman megkocogtatja a csuklóját, mintegy jelezvén, hogy kissé késtetek. Bár ez relatív lehet, mert sem Mia sem Rina nincs itt. Ám ez nem akadályoz meg titeket abban, hogy asztalhoz üljetek, és nekilássatok a korai vacsorának. Ami Black ígéretéhez híven szarvasbélszín burgonyafánkkal és mártással - ami citromos-narancsos beütésű áfonyás lekvár, vörösborral és valami más fűszerrel megbolondítva. Utána pedig desszertnek lédús, párolt körtét kaptok vaníliafagylalttal, forró csokoládé öntettel és tejszínhabbal.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #1004 Dátum: 2023. Március 21. 07:44:27 »
Blacknek igaza lehet, nem orvos de fél napja ismert frank nevű valakit nem kellene azonnal hipnózisba tenni. Az óráját azért kiveszem a dobozából akár fogom használni akár nem.
-Tudom, itt leszünk!-Azt nem mondtam kicsit késni fogunk mert ez Black vesszőparipája a sok közül. Az orvosiban az alap vizsgálatokat, megcsinálom.   
-Fank a vérképet most kihagyjuk, mivel azt kora reggel szokás csinálni színjózanul. Ugye nem fél a tűtől? Eddig megtudtam de a vér az más. Például megtudhatjuk belőle a vércsoportját nem e cukorbeteg és egy olyan fontos infót. -Csak suhogás és franc fenébe, vagy még csúnyább szavak hallatszanak tőlem. Visszatérek itt ott vállamon karomon hajamon, színtelen szikszalaggal és egy fehér tégellyel.
-Ja, hogy ez?  Az előző leszállásunk inkább volt zuhanás, ezért mindet agyon szik szalagoztam! Itt van. Gyógyító kenőcs! A bőrrákba nem lehet belehalni csak magára keni fél óránként vagy ahogy érzi, amíg ki nem fogy és meggyógyult.-A "ja hogy ez"nél még erősen tépkedem magamról a szalagot.  Lehet marad raktam valami de nem számít. Black persze hogy beszólt  vagyis kocogtatja az óráját. Ez nála a csúnya nézés mert késtünk.
-Azt mondtam itt leszünk, és itt is vagyunk. Izéé, valami elnyúlt mint a szikszalag.-A vacsora persze olyan finom mint az álom. A szarvasbélszín eddig nem volt a kedvenc ételeim listáján de ha Black készíti az teljesen más kategória. Fankre nézek, és megcsóválom a fejem.
-Nézze ha tényleg éhkoppon volt két napig  akkor ez a gyors ételbevitel megterheli a gyomrát. Csak lassan nyugodtan jól rágja  meg nem szalad el. Különben róka lesz belőle.-Szóltam nem mondhatja hogy nem. Ideje most már a pasimmal foglalkozni, és letenni a munkát. Megnézem milyen könyvet olvas legalább is az előlapját. Remélem valami fantasy nő  van rajta, akibe beöltözhetek. Ha viszont valami szörny démon akármi, akkor nem érdekel.