Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31647 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #870 Dátum: 2021. Február 05. 18:40:46 »
Rina

Ha a legjobbat akarod magadnak, az természetesen nem lehet más - mint te, vagy Kai. A sikamlós gondolatok is ezt támasztják alá - no meg azt, amit már régóta tudsz - a nagyobb családnak is megvan az előnye... Épp ezért bővítettétek rendszeresen a családot átmeneti tagokkal.

Az ügyvéded lehet, hogy teli van lehetőségekkel, de jelenleg nem érzed úgy, hogy kihasználható lenne. Ebben lehet, hogy benne van az, hogy talán a túlságosan is zárt terek feszélyeznek némi idő elteltével. No meg azért az ügyvédednek is  megvannak a maga hibái - ahogy a többieknek is. Kivéve talán Bao-Beit, aki néha megérdemelné, hogy mindenféle  játékszerrel jó alaposan meg... szeretgessed amíg a nevedet nem ismételgeti kimerülésig. Csábító kép, mely azért ismét fellobbantja benned a nem túl mélyen izzó parazsat. Vagy talán azért ilyen izgató a dolog, mert nem szóltál rá az ügyvédedre, s míg te fantáziáltál, addig az egyik keze egy ideje eljutott oda is, ahol nemrég a Bao-Beinek szánt apróságod is járt - hogy végül remegve borzongj bele tüzes érintésébe. De legalább kiderült, hogy az ügyvédednek megy a multitasking - mivel a másik kezével hol az egyik, hol a másik szépséget veszi birtokba a felsőd alatt.


/Angol/ Szerintem ahhoz túlságosan is jól nevelt - véli Timothy a kis követődről - nem sokkal utána, hogy beleremegtél az érintésébe. A féltékenységre igazából nem mond semmit - talán mintha picit bólintva adott volna neked hang nélkül igazat.
Amint kijelented, hogy felőled indulhattok - sóhajtva elenged, gyorsan megigazítja a ruháit, majd az ajtóhoz lépve megnyomja a kommunikátor gombját

/Angol/ Itt Timothy Rhodes! Végeztünk, kérem engedjenek ki az ügyfelemmel, Rina Wynnel. A távozási engedély száma SZ73912/B! - jelenti ki határozottan, aztán vidáman feléd fordul.
/Angol/ Egy minőségi whiskyt megérne az alkalom, nem igaz? - kérdezi, aztán újfent az ajtó felé fordul. Csakhogy az eddigiekkel szemben most nem hogy az ajtó nem nyílik, hanem még válasz sem érkezik. Pedig te is tudod, hogy pár másodpercen belül általában nyílik az ajtó, illetve előtte még válasz is érkezik a mennyezetbe süllyesztett hangszóróból. Timothy picit meglepődve fordul feléd.
/Angol/ Ugye nem berhelte meg a gombot? - teszi fel neked a kérdést, míg a kommunikátor rozsdamentes gombjára mutat. Aztán újfent megnyomja, és megszólal
/Angol/ Itt Timothy Rhodes! Ügyfelemmel azonnal engedjenek ki az SZ73912/B határozat értelmében! - ismétli meg kissé türelmetlenebbül az elvárásait, de erre sem érkezik reakció.
/Angol/ Mi a fene történik odakint? - töpreng el, aztán vállat vonva visszaül az ágy szélére.
/Angol/ Ilyen még nem fordult elő sem velem, sem más ismerőssel. Sőt, tudtommal mással sem... - tűnődik - Biztos valami nagyobb fennforgás lehet odakint - talán egy negyed-fél óra múlva kiengednek minket! - véli optimistán, de egy óra múlva is még a cellában vagytok...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #871 Dátum: 2021. Február 08. 10:46:33 »
Több adag morfiumot is elhoztam, a biztonság kedvéért de inkább a drágámra bízom magam.  Legalább nem lövöldözik egymást, viszont a város továbbra is pusztulásra van ítélve. Csenget se sikerül leléptetni innen pedig muszáj lenne. A titkár válaszán annyira megdöbbenek, hogy legszívesebben behúznék neki egyet. Mért dumál ez abba amihez nem ért? Vajon van ennél lejjebb? Van! Persze, hogy nem csinálom azt amit mond. Nem is tudnám, én csak az alap ellátást végeztem el, a többi a kórház dolga, még hogy nem elég egyenes úton menne a vigyorgóba de de kész...! Bekeményítek!Ja még bunkó is! Ezt eddig is tudtam de maradok a továbbra is a helyemen, remélve nem leszek lelőve. Cseng a hátam mögött van én meg a erősen a fegyver előtt, de most ez zavar a legkevésbé. Igyekeztem lehatolni a lelke, már ha van, mély sötét bugyraiba, a szike csak az elején kellett, aranyóra vagy olyan amit Balcknek adtam is jól lett volna,  vagy egy bizsu ezüstözött kiskanál. Ez van, jobb híján gyorsan eltettem nem olyan messze, még kellhet, először nem volt a teljes figyelme az enyém, de ez megváltozott persze, csak rám lőhet szituval.
Csúnya rossz fiú! Megmondalak anyukádnak, a főnököd még ráér. Valamiért mulattat a dolog, hatalomra tör mint a legtöbb elnyomott kis senkiházi. Mennyi háború is tört ki emiatt. Akár ős rég akár a közelmúltban. Olyan Közel megyek hozzá, hogy szinte érzem a a fegyver csövét a mellkasomon. Velem van, teljesen velem lényeges területre léptem. Számítottam efféle keménykedésre és be is jött.
Maradok tovább ezen hisz elárult ha nem is sokat magáról.
-Ezt mindjárt gondoltam hisz ön okos ember, ez is a nagy terv része? Vagy valami más, Esetleg titkos, és mi egyszerű népek nem tudhatjuk?  -Igyekszem úgy nézni rá minta áthatna a az imádat. Ahogy a lila hajú kis kínai lány bámulta Rinát, hátha megy. Ezek imádnak dicsekedni, Közben folyamatosan imádkozom a Nazarénusokhoz, hátha egy pillanatig nem figyel, és beadhatok neki egy mofiumos szurit.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #872 Dátum: 2021. Február 13. 19:28:41 »
Roxana

A morfium úgy érzed, hogy segíteni fog. Ha mást nem, hát neked - nem igaz? Amíg te felszerelkeztél, addig érdemi változások nem történtek az erőviszonyokat tekintve. Erősen eredmény-fixált a pasas - csak az érdekli, hogy időre befejeződjön a "nagy mű" A titkár továbbra is próbálja a szerinte megfelelő irányba terelgetni az eseményeket, és titeket. Mindezt persze jó adag erőszakkal - és láthatóan nem okoz neki nagy gondot, ha egy-két ember belehal a meggyőzésbe.
Ezért nem is érdekli, hogy Csenget mennyire tudtad ellátni. Ha nem eléggé - az sem baj, mert akkor a másik Csengnek nem árt iparkodni, hogy még időben elinduljatok a kórház felé. Azaz előbb készen lesztek...
A felkérésére - hogy tedd le a szikét - nem mondasz nemet, hanem inkább lerakod, mielőtt a kissé feszült titkár preventív jelleggel kibélel ólommal. Megpróbálsz a  lelkére, lelkiismeretére beszélni, de hamar ráébredsz, hogy ezeket elcserélte egóra - és legfeljebb arra tudsz hatni. Így inkább taktikát váltasz, s próbálsz úgy viselkedni, ahogy Rina új kedvence. Hamar rá kell, hogy gyere - nem olyan egyszerű ezt hihetően megjátszani. A lelkesedést és rajongást - amikor nem hogy vacsorázni nem hívnád el, hanem meg a megnyilvánulásaitól is kinyílik a szike a zsebedben. Azért megpróbálkozol vele, és bár saját magadat nem tudod átverni - de a titkárt talán sikerült. Vagy legalábbis szórakoztatja a dolog.
Közelebb lépve is érzed a titkár feszültségét, no meg szinte tapintható meggyőződését, hogy ő uralja az eseményeket.

/Angol/ Ó a nagy terv, amit évek óta csiszolgattunk? - kérdezi - Persze hogy része az előlépetés! Ahogy a főinspektori helye... hé, mégis mi a fenét művelsz?! - förmed Csengre és a pisztoly csövét is rá fogja. Itt az alkalom! Cseng éppen valamilyen elektronikát köt be a helyére.
/Angol/ A földelést van pofád összekötni a nullával?! Elszáll az egész, ha megkapja a feszültséget! - vonja le a konklúziót, hogy Cseng szabotálni akart - Azt hiszem itt az ideje, hogy kivegyél egy kis munkanélküli szabadságot! - zárja a beszélgetést a titkár, és kényelmesen becélozza Csenget, hogy őt is lelője.


dobj kezdeményezést, amit nálad 1d6+1d10
7 vagy felette sikerül meglepni - már ha meg akarod akadályozni, hogy a második(tartalék) Csenget is lelője...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #873 Dátum: 2021. Február 26. 06:14:07 »
Elvesztem vele a kontaktot mert Cseng valami kapcsolót nem tudom mit csinált vele. Nem is figyel rám mert annyira kiabál, beadom neki a morfint ruhán keresztül a hátába olyan messze húzódok amilyen messze csak lehet folyamatosan számolva vissza számolva 20-tól...1-ig. Remélem sikerül a magánakció, mert mind meghalunk ha nem.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #874 Dátum: 2021. Február 27. 18:33:37 »
Roxana

Míg a titkár épp Csenggel van elfoglalva, addig te kihasználod a lehetőséget, és szó szerint hátba szúrod. Gyors, határozott mozdulattal vágod bele a tűt, és szinte hallod a volt arieli oktatód hangját, ahogy sajnálkozva ennyit mond miközben a tű szinte megcsikordul az egyik bordán
/Angol/ Miss Dent, minősíthetetlen amit művel!
Feltehetőleg a titkár is hasonlókép vélekedik, mert egy felháborodott üvöltéssel előbb Cseng mellé lő, aztán feléd fordulva, immár a te füled mellett fütyül el egy golyó. Még időben ugrasz be az egyik vaskos szellőzőcső mögé, amelyen hangos döndülésekkel új nyílásokat üt nem túl messze tőled két golyó. A levegő szó szerint puskaporos füsttel terhes, a füled pedig cseng a betonfalakról visszaverődő hanghullámok miatt. A kavarodást kihasználva Cseng is a titkár vesztére tör a már korábban megismert szögbelövővel. Hallod ahogy szorgosan kopog a falon a szög, és csilingelve pattannak-gurulnak szanaszét a padlón. Nagyjából háromig tudsz visszaszámolni, mire zavaró csend hull a gépteremre. Kipillantva látod, hogy Cseng eltökélten állva fogja a szögbelövőt, míg a bal ingujján bicepsznél kisebb vérfolt festette meg a szövetet. A titkár pedig kissé lelassulva erőtlenül markolássza a kiürült pisztolyt, és próbál meg magánál maradni - ami meglepő módon úgy-ahogy még sikerül is neki. Pedig a beadott mennyiséget figyelembe véve egy átlagos rakodómunkást ki kellett volna, hogy üssön. Cseng éppen azon tűnődhet, hogy mit is csináljon, amikor mögöttetek halkan kattan több szelep is a gépeken. Cseng odafordul, de nem jön különösebb izgalomba a látottaktól.
/Angol/ Miss Dent, nem kéne elindulnunk a kórház fele? - teszi fel neked a kérdést, és a testvérére pillant. Aztán a titkára
/Angol/ Vele meg mit csináljunk? - kérdezi, és pár másodpercig nézi a problémás esetet, aki szinte magán kívül próbálja még mindig ráfogni Csengre az üres pisztolyt.


"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #875 Dátum: 2021. Március 02. 09:35:12 »
-Lőjön kettőt bele a lábaiba szögbelövővel, úgy biztos nem tud szaladgálni Ide le a térd alá.    Még élnie kell egy kis ideig, de már nem sokáig. Maguk induljanak én meg később követem önöket.-Oda mutatok ahová lőnie kell. Ha esetleg mit akarok csinálni, elmondom.
-Kérem, mondja érdekel, illetve azt is ha nem, boldogulok!-Megveregetem a vállát
Mert tényleg mennie kellene. Berohanok az orvosiba még egy adag, , morfiumért megvárom, hogy hasson, 
 meg még plusz egyért a biztonság kedvéért onnan onnan már könnyű,  csak  valami kötözőt, kötél, vastagabb szik szalag vagy ennek variálása. Láttam az orvosiban kerekesszéket, hozzáközözőm, a kerekesszék háta mögé a kezét, hogy biztos ne tudjon megszökni, és agyon kötözöm vastagon. Magamban azon gondolkodom ha így lenne becsomagolva egy karácsonyi csomag inkább falhoz vágnám vagy felhívnám akitől kaptam mi a frász van benne mert egy óráig tartana mire kibontom. A szája elé,   körbe körbe egy nagy adagnyi lett.  Azóta már kihúztam a szögeket az egyik lábát az egyik kerékhez a másikhoz. Na igen, ajjaj lenne pár kreditlevonás az oktatómtól de ő nincs itt ez meg szükséghelyzet. A titkár fejét a kerekesszékestől a földre lököm, kicsit átkutatom a zsebeit leginkább telefon pót tár  a fegyverbe ha nála nincs is, de a halott biztonsági őrnél mindenképp. Aki úgy fel volt szerelkezve mint aki csatába ment.  A mobil, vagy egyéb technika tárgyat kell kerítenem. A titkárt a hosszú folyosóra vittem, ott dőltettem el. Nem vittem be egyik szobába se. Csengék után mentem, ahogy azt előre megbeszéltük, nem volt nehéz, hiszen közel van a kórház. Nem láttam rajta karika gyűrűt, a betegekhez meg nem engednek vadidegeneket. Majd kamuzok fenetudjamint, remélem  Remélem Cseng veszi a lapot. De ha nem az se baj legalább tudom jó kezekben vannak. Felmegyek a sebészeti osztályra, az információs pulthoz és tökéletes mosollyal szólalok meg. Kinéztem egy telefonfülkét mert mindenképp fel kell hívnom az ügyvédem lesz ami lesz.
-Üdvözlöm! A nem Dr Roxana Dent! Ha jól tudom Mr Cseng itt tartózkodik, szeretném meglátogatni a vőlegényem.


 
 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #876 Dátum: 2021. Március 06. 15:36:09 »
Roxana

Cseng láthatóan felháborodik a javaslatodon.
/Angol/ Lelőni ilyen állapotban nem tartom etikusnak, megkínozni meg főleg nem! - jelenti ki, és a szögbelövőt félretéve inkább a testvérével kezd el foglalkozni, hogy minél előbb kórházba tudja juttatni. Azaz jelen esetben felnyalábolja a testvérét, és kissé bizonytalan léptekkel távozik a folyosóra.

Te közben inkább az orvosiba szaladsz újabb adag morfiumért, amit be is adsz a titkárnak. Míg arra vársz hogy hasson, addig újabb kattanásokat hallasz magad mögül, és ahogy arra nézel, érdekes dolgot pillantasz meg. Mégpedig hogy a korábbi lövöldözés golyó ütötte nyomaiból immár halk sziszegéssel szökik a kellemes virágillatú levegő. Úgy tűnik, hogy bár félbemaradt a nagy terv, és a városba nem jut ki a bódító virágillat, de a friss lyukakon keresztül azért ezt a helyet el fogja árasztani - mégpedig nagyon gyorsan. Egy biztos - ha nem akarsz olyan szőkévé válni, aki eltéved egy üres és egyenes folyosón is, akkor menned kell. Csak ugye itt van a titkár is, akit vagy itt hagysz, vagy megpróbálsz magaddal vinni - de ahhoz még a tolókocsiért is el kéne menned előbb. Feltéve hogy azzal szándékozod kijuttatni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #877 Dátum: 2021. Március 12. 08:03:20 »
Hiába is magyaráznám, hogy az nem kínzás hiszen könnyen ki lehet operálni és tökéletesen fog utána járni.
-Nem akarom megölni, csupán arra utaltam vannak nem egypáran akik szeretnék holtan látni, a közeli ismerőseim között is. Most inkább menjünk innen.-Cseng a testvérével elindul kifelé, még utánuk kiálltok hogy melyik kórházba mennek.Aztán én vissza az orvosellátóba,  egy kerekesszékért, kellett ennek a hülyének lövöldözni  túl gyorsan   terjed az illat, nincs idő már rá! Megfogom a lábánál fogva és úgy húzom kifelé, erősen koncentrálva a feladatra, mármint kijutni az épületből értelmesen elbutulás nélkül piszok gyorsan!  Ne pedig arra, hogy a Titkár úr összes női felmenőinek igyekezzek találgatni a foglalkozását? Mit lehet tudni lehet pont el is találtam?

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #878 Dátum: 2021. Március 28. 15:07:37 »
Roxana

Csenget láthatóan nem érdekli, hogy rajtatok kívül még ki végezne a titkárral - de feltehetőleg régebb óta ismeri, mint te - és van elképzelése a korántsem rövid listáról. Ahogy arról is, hogy melyik kórházba menjenek - ugyanis a város egy darabbal büszkélkedhet mindössze. A többi hely ugyanis csak járóbeteg ellátásra alkalmas.
Amíg te a kerekesszék után kajtatsz, addig a virágillat utat talált magának - és kellemes de veszélyes illatba borította a titkár környékét. A titkárt végül a lábánál fogva rángatod végig a folyosón és kifele az épületből - aki a beadott morfium és a beszívott virágillat ellenére még mindig elég beszédes

/Angol/ Azt hiszem... - tart legalább fél perc szünetet - maga túlságosan is ööö... - tűnődik el újabb pár másodpercre - szóval az. Agresszív - véleményezi, hogy ő a földön fekszik, és te a lábánál fogva húzod magad után a folyosón felemlegetve a családfáját. Alig kétszáz méter hosszú a szervizfolyosó, és legnagyobb "örömödre" egy ajtóban ér véget, ami mögött egy lépcsőház található. Te a lépcső aljában állsz, és szerencsére mindössze egy emeletet kell leküzdened a titkárral, ha a felszínre akarsz jutni. Csengék is erre jöttek, úgyhogy egyértelmű, hogy a fenti ajtó sincs zárva. S valóban nem - az ajtó a parkra nyílik, s hogy az épületnek legyen egyéb funkciója is, jobbra és balra nyilvános wc került kialakításra a feliratok szerint. Fent a parkban sem igazán van aki megkérdezné tőled, hogy mégis mit csinálsz. A park bejáratánál van mindössze egy rendőr, aki éppen Csenget faggatja arról, hogy mi is történt - de Csenget hamar elengedi, és megindul a lépcsőház felé.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #879 Dátum: 2021. Április 07. 08:18:11 »
Kísértet arra, hogy kerekesszéket is hozzak kudarcra van ítélve. A vadvirág illat oly mértékben terjed itt is, ráhagyom. Olyan dühős vagyok a titkárra, képes lennék felhurcolni a lépcsőn is akár, mivel annyi morfiintól biztos bealudt. Nem nagyon is ébren van, ledobom a lábait és futok fel a lépcsőn.  Csengék kijutottak rajta mert  látom őket egy rendőrrel beszélgetni. Jó! lehet nem kellett volna a pacsulikirályt egyedül hagyni. Jelenleg a testi épsége érdekel a legkevésbé. Ha a titkár úr nem ért volna fel. A rendőrt megállítom a lépcső tetején és igyekszem elővenni a hivatalos orvosi hangom, ha sikerül. Nem akarok hazudni szegény rend őrének, inkább nem is tudom itt fogy ki belőlem az erő és csak ki akarok jutni az ajtón.
-Ne menjen le biztos úr,  üzemi baleset, mi is csak nehezen jutottunk ki!-Nem hazudtam, mert tényleg az volt. A hogyan történtet hallgattam el, ez már a Titkár dolga.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #880 Dátum: 2021. Április 21. 19:06:11 »
Roxana

A lenti édeskés levegő után a felszíni frissen vágott fű illata jóval enyhébb, de talán kellemesebb is. Ha mást nem a tudattól, hogy ez nem annyira mérgező. A titkár pedig hadd szagolgassa a virágokat, ha már annyira odáig van értük, nem? Viszont a rendőrt mégsem akarod feltétlenül veszélynek kitenni - még ha látszólag jó kondiban is van, és feltehetőleg ugyanazon az őrsön dolgozik, mint ahol olyan sokáig vendégül láttak téged az akaratod ellenére. Ahogy elnézed, őt sem az eszéért szerethetik otthon, mivel visszakérdez:
/Angol/ Mégis milyen üzem? - értetlenkedik, aztán felteszi a kérdést
/Angol/ Maradt lent valaki, akit ki kell menteni? - teszi fel a következő és logikus kérdést - és látni rajta, hogy a nem válasznak örülne leginkább. Valahogy nem akarja közelebbről megnézni, hogy mi van odalent. Aztán tovább is enged, és a válaszodtól függően a rádiójába szól.
/Angol/ Huszonhetes a park vécéje mellől! Három civil elmondása szerint a szervízszinten valamilyen gázszivárgás veszélye forog fent! Küldjetek majd technikusokat! Addig lezárom a helyet!...
Te pedig elhagyod Csengék nyomában. Nem túl megerőltető visszasétálni a kórházig, hiszen alig pár sarokra van. Igaz, a város távolabbi vége felől elszórtan fegyverropogás hallatszik, mintha valakik így akarnának egy vitás helyzetet rendezni. S az biztos, hogy nem Rina az, mert az ő pisztolyainak más hangja van. A kórházba érve lehúzod a belépőkártyádat, és anélkül beengednek, pontosabban bejutsz, hogy bárki is megkérdezné, hogy mit is akarsz. A rosszabbik állapotban lévő Csenget épp most tolják be a műtőbe, míg testvére idegesen toporog a recepció mellett. Eddig úgy tűnik, hogy megúsztad - feltéve, hogy a titkár vagy a polgármester kikerül a képből. Bár van egy olyan sanda gyanúd, hogy ha a két jómadár kikerül a képből, akkor a továbbiakban nem fognak fizetést adni. Valahogy a kényszermunkára ítélteknek nem szokása...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #881 Dátum: 2021. Május 03. 07:39:51 »
-Kísérleti vegyi, és amit virágillatnak érez az mérgező!-Nem értem miért kell ismételnem magam. Neki nem fog megártani némi virágillat, eleve agyon iskolázott.  Valahogy az imáim mégis célt értek. Jó tudom Dr Dent már nincs a rendőrségi körözöttek listáján de a pengeszájú nagyon is feni rám a fogát, alig várja valami apró hibát elkövessek! Ellopjak egy fél pár zoknit a Plázában és azonnal lecsap rám az dög.
-Öööö? Igen az egyik dolgozó! Asszem??? Csak akkora nagy darab ember. Képtelenség nekem felhurcolni. -Nem hazudtam! Igaz nem mondtam el, hogy a Titkár az majd rájönnek. Jobb dolgom is van, mint ezen tépelődni, mi lesz velem ezután? Passz, csak a jelen izgat, valahonnan lövöldöznek, nem a Titkár messzebbről jött a hang, Le kellene innen lépni, na de mikor és mivel? Nehéz kérdések. Könnyen bejutok a város egyetlen kórházába. Belépőkártyával? Nincs időm ezen mélázni irány a sebészet, Dr Csenget már tolják a műtőbe, viszont a testvére ráférne egy védőital, amilyen állapotban van! Vigasztalni kellene, de úgy döntöttem inkább bemegyek a műtőbe, bemosakszok, tökzőzdbe! Nehogy baj legyen, vagyis ahogy a helyiektől hallottam ki ne nyúúvasszák! 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #882 Dátum: 2021. Május 09. 17:56:17 »
Roxana

A rend érdeklődő őre láthatóan nem teljesen érti a magyarázatodat, de inkább annyiban hagyja. Láthatólag kezdi megbánni, hogy feltette neked a kérdést, hogy maradt-e valaki odalent - de ez már legyen az ő baja. Miután bejelentkezett rádión a központnak, és tudatja velük, hogy van még odalent valaki, végül csak felnyitja az ajtót, hogy kimentse a veszélyben lévőt - vagy legalább némi szellőztetéssel csökkentse odabent a gáz koncentrációját.

A kórházban úgy döntesz, hogy a pechesebb Csenget elkíséred a műtőbe, nehogy még rosszabb legyen a napja. Csakhogy amikor megindulsz utánuk, műtők felé vezető ajtóban megállít az egyik asszisztens, hogy mégis ki vagy, és mit akarsz - mert ott a váró a hozzátartozóknak. Hiába dolgozol itt már lassan pár órája, nem ismernek. Ellenben a kártyáddal megpróbálod ugyan alátámasztani a mondandódat, de mivel azon az szerepel, hogy Dr. Roxana Dent kutatásvezető - így a vezető sebész egy bocsánatkérő mosollyal

/Angol/ Kérem kolléga, odakint várakozzon! - mondattal próbál meg műtőn kívül tartani. Feltehetőleg te sem engednél műtőbe háziorvost, elvégre nincs ott semmi keresnivalója. S ha ez nem lenne elég, az egyik nővér felé fordul.

/Angol/ Artie, kérem! - pillant a fiatal pasasra, aki mosolyt villantva megindul feléd, hogy elkísérjen téged a váróig.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #883 Dátum: 2021. Május 17. 08:17:26 »
Ráhagyom egy legyintéssel a volt munkahelyemet, mert úgy gondolom csak volt. Rendőröstől Titkárostól, irány a kórház, igaz a kis bilétámon könnyen bejutok de a műtőből gyorsan ki is raknak. Egy darabig üldögélek Cseng mellett, próbálok lelket önteni bele. Tudom, hogy ez a legrosszabb alkalom de mivel lőtt seb muszáj ugyanazt hazudni, később ez probléma lehet. Vagy ráér igen ráér. Nagyon nem szeretném magára hagyni Csenget de délután négykor mégis megteszem, ha addig nincs vége a műtétnek. Elbúcsúzom és megígérem igyekszem vissza, ahogy tudok. Elméletileg itt dolgozom de mégsem ez valahogy nem áll össze. Gyorsan szedem a lábaim és remélem Lucy-t még ott érem. Az se baj ha nem de ha jól számolok, és jól számolok akkor ott van. Félek kis vörös barátnőm meg a nagydarab kitudja honnan jött barátja is ott lesz. Hazaérve, ledobom a kabátom ha ott vannak ha nem, kérem minkét barátom jöjjenek a dolgozóba. Beszélek pár szót Lucyvel minden renden ment? Kell e pénz bevásárolni alapdolgok. Valahogy mikor a telefon tablet minden akármit kinyitom egy ép gondolat se jut eszembe, kivéve mióta vagyok kávé nélkül reggel óta? Na az már nagyon régen volt! Amit a kórházban ittam 
 a gépből pocsolya ízű volt és hatástalan. Vissza a konyhába a kávéfőzőhöz, Lucy ismeri a kávémániám és igaz, azt mondtam a kávéfőző szent és sérthetetlen! Jó persze nem gondoltam komolyan. Le van főzve egy friss adag. Kerítek egy jó nagy bögrét cukrot és tejet, és húúú! Ez jól esett a következő bögrével már a dolgozóba ülök lassan iszom.
-Hívd Dr.: Simmons!-Dolgozik bennem neeem nem a kávé! Ahhoz hozzá vagyok szokva.   Itt ott lódítsak, vagy mondjak el neki mindent? Az utóbbi. Utána biztos a háta közepére kíván de ez van.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3641
  • Aktivitás:
    10%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #884 Dátum: 2021. Május 25. 20:39:24 »
Roxana

A váróban Cseng próbálja elterelni a figyelmét, hogy ne mindig az órájára pillantson - egy, a kezében tartott könyvvel, melynek az érdekfeszítő "Gázáramlástan" címet adta a szerző. Az oldalakon több képlet, grafikon és számítás is sorjázik, de mintha Csenget ez most valamiért nem igazán tudná lekötni. Aztán inkább egy, az asztalon heverő magazint lapoz át, melyből megtudhatja az ideális papajás jégkása receptjét, vagy akár a horoszkópját is - mely szerint mostanában kéne tompítania a munkahelyi súrlódásokon. Láthatólag ez sem tudta lekötni, mert egy sóhajtással szabadul meg a bulvár bugyraitól - és szó szerint ejti a lapot az asztalra.
A kérdés az, hogy nyugtassad-e, hogy minden milyen csudijól fog alakulni, vagy meghagyd-e a sebész számára a lehetőséget, hogy hibázzon? Végül inkább úgy döntesz, hogy inkább kivársz, és nem bonyolódsz jóslatokba. Főleg, hogy az órán úgy vánszorognak a percek, mint egy döglött csiga - felettébb lassan. Végül aztán délután fél három felé kivágódik a bejárati ajtó, és besétál az ajtón az a járőr, aki volt olyan kedves, hogy miközben jópofizott Rinával, téged begyömöszölt a rendőrautó hátsó ülésére, és bevitt a fogdába. Ha jól emlékszel Westnek hívják - de ahogy elnézed, most legalább civilben van - azaz nincs szolgálatban. Futólag összevonja a szemöldökét, ahogy rád pillant - feltehetőleg most szembesül a számára új hajszíneddel.

/Angol/ Miss Dent, Mr. Cseng! Jó, hogy megvannak! Mr. Cseng, amint lehetősége engedi, beszélnünk kell! - fordul Csenghez, aztán hozzád - Összeszedtük maga után az eldobott titkárt. Jelenleg az Ólommadár legénységét próbáljuk összeszedni Mia kisasszony kérésére. Mivel a nagy többség fogdában volt eddig, már csak maga hiányzik! Ha jön, elviszem az Ólommadárhoz, ahol már feltehetőleg várják! - ajánl fel neked egy alternatív programot.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"