Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31234 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #855 Dátum: 2020. Október 11. 18:01:23 »
Rina

/Angol/ Hmmm, hát az ideális a közjegyző által hitelesített nyilatkozat lenne, de valójában beérjük a szóbeli beleegyezéssel is - Válaszolja vidáman, hogy aztán egy picit irigy pillantást vessen a kezedben tartott új barátodra - aki fáradhatatlanul teszi a dolgát.
/Angol/ Oh, nem hinném hogy holnapig komoly változások történnének - pesszimistáskodik Timothy. Emellett nem tudod megmondani, hogy inkább örül-e annak, hogy nem történt semmi - és ezzel megúszta az erkölcsi dilemmát - vagy hogy inkább csalódott egy picit az elszalasztott helyzet miatt.
/Angol/ Én karitatív személyiség vagyok - inkább adni szeretek! - kacsint rád még távozás előtt.

Bezzeg a diszpécser érdemben semmit sem reagál a meghívásodra. Pedig bizonyára jól eltöltenétek az időt! Mondjuk így sem lehet okod panaszra - hisz új barátod és fantáziád segítségével is élvezetesen telik az idő. Persze az kétségtelen, hogy társaságban még jobban érezhetnéd magad - de sajnálatos módon most erre nincs lehetőséged. Talán ez lehet az oka, hogy most még inkább hiányzik Kai, meg az a férfias határozottság, amivel bármikor ledönt a lábadról.
Közben felfedezed, hogy Timothy kezelése nyomán rekord idő alatt meggyógyultál, így lehetőséget adott arra, hogy új élményekkel és foltokkal gazdagodjál, ha szeretnéd.

A pihenés nem épp egyszerű - mivel a diszpécser majdhogynem a fájdalomküszöbig feltekeri a hangerőt, ha véletlenül válasz nélkül hagyod a menetrend szerint érkező sablonos kérdését. A hangerő érezhető mód rezeg benned olyankor.


/Angol/ Nincs látogatás, úgyhogy nem lesz beengedve - világosít fel az őr - majd megunja a várakozást, és hazamegy - teszi még hozzá, s nem kizárt, hogy tapasztalatból beszél. A reggeli után ismét kettesben maradsz magaddal jó ideig, hogy aztán megérkezzen az egyetlen, aki mostanában bejuthat hozzád! Timothy. Most is frissen borotváltan, üdén és élre hajtogatva lép be a celládba. Láthatólag ma is jó passzban van
/Angol/ Helló, kedves Rina! - köszönt téged - Ma még vonzóbb, mint tegnap! - hízeleg egy picit az egódnak, s főleg őszintének tűnik  - Úgy tűnik - jó esély van rá, hogy a vádak nem állnak meg! - vigyorodik el, és veregeti meg a saját vállát.
/Angol/ Sajnos ez még némi időbe telik, úgyhogy én is megkérdezem, hogy bővült-e tegnap óta a kívánságlista? - tudakolja, hogy volna-e bármire is szükséged?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #856 Dátum: 2020. Október 11. 18:05:59 »
Roxana

A kórházban nem ér különösebb meglepetéskét, hogy találkozol a titkárral. Egyrészt a parfümje maradéka már korábbról ott maradt a laborban, másrészt az sem meglepő, hogy szorosan felügyelik a kutatást. Abban a reményben, hogy talán Roger tud majd valamit kezdeni a dokumentációval készítesz jegyzeteket, de az biztos, hogy nélküled nem fog boldogulni vele.

A titkár úgy tűnik, hogy nem akar úgy járni, mint a polgármester - és ezért inkább bebiztosította magát. Valahol érthető - inkább röhögjék ki, mint hogy belehaljon a büszkeségbe. Azzal viszont nincs gondja, hogy parancsolgasson - úgy véli, s ki tudja? talán joggal - hogy amíg van mögötte fegyveres, aki kész lelőni bárkit - addig követni fogják az utasításait. Ezt figyelembe véve a frontális támadás - hogy kiverd belőle az iratokat - nem tűnik annyira jó ötletnek. De elsőre a beszélgetés kezdeményezése jó vonalnak tűnik, mert egyrészt a fegyveres is, és a titkár is ez alapján skatulyáz be téged - jelenleg a nem annyira veszélyes kategóriába. Ezt onnan tudod, hogy mindkettő egy picivel lazább tartást vesz fel - most már nem mindig a fegyveren van a katona keze. Azért a titkár meglepetten pislant egyet, miközben téged hallgat.

/Angol/ Irigylem a problémáit! - sóhajt fel - A város rekreációs parkját javasolnám bárkinek ezekre, de a projekt miatt pár napot én várnék vele! - válaszolja a mozgásigényedre s tekintettel arra, hogy épp a park levegőjét tervezitek virágillattal telíteni. Lucy említésére bólint
/Angol/ Tudom, lekértük az arieli aktáját már korábban. Mellesleg az elődje sem tudott főzni, így logikus volt, hogy Lucy kisasszony marad a bejárónő.

A kórházból kiérve a parkba sétáltok át - alig három perc gyalog. Maga a park most is kellemes huszon-egyhány fokos friss levegővel, zöld fűvel, bokrokkal és fákkal fogad - no meg a gyöngykavicsos sétautakkal és padokkal. A parkban van egy teraszos étterem, ami a tábla szerint sötétedés után táncos szórakozóhelyként üzemel - és a kis csapattal pont oda tartotok. Jelenleg még nincs megnyitva, így a vadonat új, lefóliázott berendezés közt áthaladva bementek a konyhába, majd a lépcsőn át a pincébe, hogy a folyosó végén látható "Gépészet - belépés csak engedéllyel!" feliratú acél ajtóhoz érkezzetek. A titkár odalépve megérinti a nyitópanelt, s megszólal
/Angol/ Belépés engedélyezve! - s erre halk surrogással kinyílik az ajtó. Egy hosszú, száraz betonfalú folyosót pillantasz meg. Jó három méter magas, és legalább ugyanilyen széles lehet. A falakon vékonyabb és vastagabb csövek, szellőzőcsövek szaladnak. Itt már majdnem harminc fok lehet, és halk zümmögés a különféle motorok és szivattyúk miatt. Ha jól emlékszel, ez a folyosórendszer behálózza a park alatti területet. Itt megy a víz, áram, szennyvíz, a szűrt levegő, és a fűtéscsövek. Miután besorjáztatok, az ajtó bezáródik mögöttetek, és elindultok a folyosón a központi gépterembe. Ez egy jól kivilágított hely, jókora klímaberendezésekkel teletömve. Kb. 10x15m lehet az alapterülete. Derék vastagságú légcsövek jönnek-mennek - át a szűrőkön, légzsilipeken, ventilátorokon és egyéb egységeken. A titkár megszólal
/Angol/ Rendben van, akkor a következő a terv! - néz rátok - Cseng lezárja a G15-P és V001-es légzsilipet, utána megbontja a légcsöveket mindkét helyen, majd összeköti a kettőt. Ha ez megvan, a V001-es légzsilipet újra megnyitja, a G15-öst pedig annyira, amennyire a doktornő mondja. Közben Cseng rácsatlakozik a hálózatra, és átírja a V002, V007, V010, V0012, 13, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25-ös zsilipek működését, szintén a doktornő által mondott értékre.
Aztán feléd fordul
/Angol/ Amíg Csengék dolgoznak, magácska legyen szíves meghatározni azt a levegő/gáz arányt, ami jelentős akaraterő vesztés okoz pár óra alatt, de az alapvető napi rutint még maguktól végrehajtják! - árulja el neked, hogy mit is keresel itt. A felsorolt zsilipek közül azt tudod, hogy a G15-P zsilip a virágillatot a parkba továbbítja. De a többi zsilipről fogalmad nincs, az nem volt kiemelve a terveken. Csak annyit tudsz, hogy a V jelölés a várost takarja - oda lesz továbbítva a virágillat.
/Angol/ Óra indul! - indítja a stopper, hogy kiderüljön, mennyi kredittel gazdagodtok, ha elvégzitek a munkát.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #857 Dátum: 2020. Október 19. 09:48:17 »
Nem pont erre gondoltam, mert a titkár nagyon félreértett ki akartam kezdeni vele de végül is ráér holnap, ha lesz nekem holnap.
-Lekérte az aktám? Rémesen unalmas fél óra lehetett az életéből.-Több szót nem is vesztegetek erre.
-Na jó ami nem megy ne erőltessük, nem igaz?-A futós probléma megoldva, részben már csak magamban teszem volna e kedve valamelyik nap velem lefutni 5 km-t. Haha jó vicc. A hely szép, de  mégis csak taszít. A titkár nem normális, ezt mindig is tudtam de hogy ennyire? Igyekszem nem ijedt arcot vágni mikor elővezeti a nagy tervet. Csak természetesen, nem sok időm van azon mélázni mennyire hülye. A levegő/gáz meghatározása az meg mert alapkémia. A tudatvesztéssel párosított drogokról persze vannak ismereteim, meg tapasztaltam mire képes ez a gaz. Semmi kedvem ehhez a munkához de kell a kredit és azt se akarom hogy lelőjenek. Úgy teszek mintha tudnám mit kell csinálnom azokkal a zsilipekkel, akárhogy is lesz a jó sorsomra bízom magam. A számot hát 15 alatt be tudom lőni, de hogy utána mi lesz milliós kérdés. Az elrabolt polgármester rászabadítja a városra a poklot ez biztos. Vagy ha ő nem akkor a pacsulikirály. Egyszerűen el is mondhatnám hogy...nem azt mégse vagy mégis? Nem látok más megoldást. Miának igaza lehet, folyton veszélyes szituációba keveredek akaratom ellenére és hellyel közzel túlélem. Odamegyek a titkárhoz akik persze még mindig a stoppert lesi.
-Itt a kért számadat! Egy kérdés, ez akkor egy napos munka lenne? Mivel ha kimegyek az utcára mi is belélegezzük a virágillatot tehát holnaptól már nem kell jönni nem?-Kulcsfontosságú kérdés, talán ha nem életmentő, a barátaim számára. Persze, nem nem tudod szédült pasi, a fejemben van az ellenszer és onnan nem fogod kivarázsolni amit bármelyik virágkertészetben és drogériában pikk pakk, kap az ember, Az elkészítése problémás.   Valahogy kellene a barátaimnak csak tegyenek úgy mintha zombik lennének nem tudom nem tudom megoldom mert muszáj.
 

« Utoljára szerkesztve: 2020. Október 24. 15:31:18 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #858 Dátum: 2020. November 09. 19:35:30 »
Roxana

Úgy fest, hogy a titkárt jelenleg sokkal jobban leköti a város feletti uralom megszerzése, mintsem feltűnjön neki a lehetőség, hogy elhívjon futni vagy vacsorázni. Persze az sem kizárt, hogy nem szeret futni.
/Angol/ Természetesen. Minden új kolléga aktáját lekérem - osztja meg veled, hogy feléje ez teljesen hétköznapi dolognak számít.
A titkár feltehetőleg csak azért nem szed gyógyszert, mert elgurult neki. De őt láthatólag nem izgatják az olyan mellékhatások, meg apróságok, hogy ő is belélegezheti a gázt. Jelenleg az a szerencséd, hogy amit kér, azt ki tudod majd neki számolni. Már csak az a kérdés, hogy valóban ki akarod-e számolni? Mert ha megteszed, azzal gyakorlatilag a titkár - és feltehetőleg a polgármester kezére játszod a teljes várost. Ha pedig ellenállsz, vagy ellenálltok - nos, akkor feltehetőleg sokat és hirtelen fog romlani a viszonyotok. Csengékre pillantva azért azt le tudod szűrni, hogy ők sem tapsikolnak a nagyszerű terv hallatán. Csak hát a titkárral van egy testőr is, aki kellően veszélyesnek tűnik.
A titkár átveszi tőled a papírt, majd válaszol a kérdésedre

/Angol/ A szerződés nem egy napra szól. Ebből kifolyólag holnap, holnap után és azután is igényt tartunk a munkájára. Épp ezért az itteni kis társaságunk nem fog kapcsolatba kerülni a virágillattal. Ne aggódjon a részletek miatt, alaposan kidolgoztam őket! - árulja el, hogy eddig minden a terv szerint halad. Ám úgy sejted, hogy nem csak a lakosok, hanem az útitársaid sincsenek felkészülve egy ilyen támadás kivédésére. S akkor nem is nagyon kell majd úgy tenniük, mint a zombiknak, hiszen a virágillat eleve elintézi ezt is.

Közben Csengkék közül a kissé nagyobb darab, aki inkább a mechanikában jártas, lezárta a megfelelő zsilipeket, majd elkezdte szétbontani a légcsöveket a testvére segítségével. Egész jól haladnak, de aztán az egyik elem kicsavarozása közben az egyik csavar nem akar megmozdulni. Ezért Cseng a szerelőtáskából egy nagyobb, sűrített levegővel működő szögbelövőt vesz elő, s a talán két métere álló testőrre fogja, és bekapcsolja. Három tompa puffanást hallasz, ahogy az átalakított kéziszerszám három arasznyi rögzítő kapcsot lő ki, és a testpáncélt átütve odaszögezi azt a mellkasához. A titkár hamar kapcsol, mert beugrik néhány emberesebb cső mögé, és onnan ad le két lövést egy pisztolyból. Az első golyó gellert kapva pattan le a falról, majd egy cső oldaláról - a másik viszont leteríti a kisebbik Csenget - de nem tudod megmondani, hogy mennyire súlyos a sérülése, míg testvére a szögbelövővel szintén fedezékbe ugrik...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #859 Dátum: 2020. November 11. 11:11:28 »
Rina

Egy ügyvéddel, kis intim énidővel később minden sokkal békésebbnek látszik, igaz, azért még valakin el fogom ezt verni, csak idő kérdése. Az is lehet, hogy nem csak verekedés lesz, bár azt nem nevezné az ember verekedésnek, amikor az egyik fél csak kap… ráadásul az unalmas is. Kivéve amikor nem, és úgy gondolnám, hogy most nem lesz az.

Ezen elmélkedésemből még a dísz-pancser sem tud kibillenteni, így el is lazulok. S bár időnként felzavar a nyafogása, olyankor csak megfordulok és úgy teszek mint aki el tudja vagy épp nem akarja titkolni mit is csinál éppen. S ugyan Kai ad némi izgalmat, alapvetően éppen bárkivel beérném aki tetszik, hogy aztán megint Kai hiányozzon, hogy végül szemlélgessem azt, hogy mennyire meggyógyultak a foltok és minden más…

Minden pillanatban amikor a dísz-pancser felzaklatna, csak kedvesen és szelíden, vidáman válaszolok, invitálgatom, hozzátéve nem erőszak, de ha úgy érzi ijesztő a helyzet hozzon még valakit! Mondjuk Bao Bei-t, de őt végül nem engedik be, csak az ügyvédet, aki jó hírrel szolgál! Erre nem sok mindent lehet érdemben reagálni csak annyit:

/Angol/ Jó reggelt! Köszönöm, minden nap így van! – mosolygok rá, majd végig nézek rajta, hogy aztán kacsintok és végül – Ilyen ez, ha ártatlan az ember! S nem, azt hiszem nincs másra szükségem, csak a kis barátnőmet beengedhetnék! Bao Bei volt kedves meglátogatott tegnap, de nem engedték be… – mondom letörten

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #860 Dátum: 2020. November 19. 08:47:36 »
Nem is tűnik amolyan futkározós kinézetűnek, be is fejezem, átmenetileg a puhatolózást mert még gyanút fog és lelő. Igaz már a nyelvem hegyén van, honnan? Hová? Hol van most?
-Lekérte? Tudni akarja nem vagyok e sunyiban bérgyilkos?-Kedves mosoly alá rejtem mit gondolok róla. Ez a pasi gyogyós, kétség nem fér hozzá a polgármesterben párban én meg adom alá a a lapot. Ha rossz számot írtam helyette, arra rájön ha más nem hát holnap, viszont nem vagyok Rina aki már rég kinyírta  a fegyverest és elkezdte volna kínozni a titkárt az infóért. Én más formában küzdök, egyenlőre a türelem az úr. Meg is van az eredménye, nem az amit szerettem. Megteszi. Tehát mindent tudunk és semmit se, ez van ezt kell szeretni. Nem láttam rajta karika gyűrűt, amúgy is férfi, nem ért a nőkhöz mint a legtöbb hímnem.
Ahha, Ééértem!-A nekem nyolc mit csinál, csak haladjuk variánst vetítem. És remélem beveszi. Még a vállam is megrántom.
-Van egy rágója?-Témát váltok, elegem van már hhúúú de naaagy tervből! Csegnéknek  meg  a Titkárból, hirtelen és gyorsan történik minden. Persze fél szemmel láttam mit vesz elő de mint aki ott se van nem törődtem vele. A harcos elbukott,  az egyik Cseng is szerintem az orvos, de nem halálos a Titkár nem őt akarta kinyírni viszont a másik még mindig fedezékben dekkol, azonnal a kisebbik, Cseng mellé csúsztam.
-Hogy érzi magát Hol érte  golyó? Nem egy szokványos munkanap nem igaz?-Igyekszem viccelődni, a halálos betegek szeretik a humort ki tudja ezek az utolsó órái vagy percei én meg nem moccanok tőle, bármit is dirigál a a Titkár. Egyenlőre más küzdelme van nálam.
 
« Utoljára szerkesztve: 2020. November 19. 08:53:16 írta Az Ezüst Utazó »

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #861 Dátum: 2020. December 05. 19:17:14 »
Rina

A szép jövő tervezgetésével - amelyben kieresztheted a gőzt, és valaki igencsak bánja - elég szépen telik az idő. No meg persze kellemesen - de az ilyesmi sajnos csak félmegoldás. Az ügyvéded által hozott ajándék sokat segít ugyan, de nem pótolja a gyengéd, vagy épp határozott érintéseket, a vágytól elhomályosult tekinteteket, illatokat.
Még a diszpécserrel is megpróbálkozol, de annak aztán beszélhetsz, mert a felét sem fogja fel - vagy legalábbis úgy tűnik, hogy nem érdekli a dolog, mert egyszer sem gondolta meg magát, és a kéréseidre is csak annyit mond, hogy majd továbbítja őket.

Az ügyvédednek úgy tűnik, hogy nyugodalmasabb éjszakája volt, mint neked, mert frissen és kisimultan lépett be a celládba - akárcsak az illata, melyről ma a kupiban aktívan eltöltött idő jut eszedbe.

/Angol/ Szabad? - kérdi, és leül melléd az ágyra, melyet pár órával ezelőtt próbáltál összegyűrni.
/Angol/ Ez igen ellenállhatatlanan tud lenni, főleg ha némi rámenősséggel párosul - válaszolja az ártatlanságodra vidáman, hogy aztán picit elkomoruljon, látván a szomorúságodat.
/Angol/ Kedves Rina, a barátnőjéről tájékoztatott a diszpécser. Még mindig itt van, és várja magát! - simítja meg vigasztalólag az arcodat - Ugyan beszéltem vele, de nem sikerült meggyőznöm, hogy kint az előtérben, a székben aludva nem sok mindent tehet - és inkább valami kényelmesebb helyen is kivárhatná amíg kijuttatom. Ugyanis sajnos rajtam kívül csak a felügyelőnőt fogadhatja mint látogatót - teszi a kezét a válladra egy pillanatra, mintegy az együttérzését kifejezendő - Ellenben ha szeretne valamit üzenni a barátnőjének, azt szívesen átadom! - ajánlja fel a lehetőséget.

/Angol/ Szépen meggyógyultak a zúzódások! - hajol közelebb, hogy jobban szemügyre vegye a kék-zöld foltok hiányát. Közben a lehelete picit végigsúrolja a nyakad, hogy a pihéid is vigyázzállásba vágják magukat a fellobbanó izgalomtól...
Aztán udvariasan visszahúzódik, és folyatja

/Angol/ Érdekesen alakulnak az utastársai dolgai is. A kapitánya pár cellával odébb vendégeskedik, és már tisztázta az ide úton történt lázadás alatt bekövetkezett sajnálatos haláleset körülményeit - és ejtették a gyilkosság vádját - azaz ha jól érted, Roger valahogy kimagyarázta a helyzetet - A hajóorvos pedig a polgármester közbenjárására szabadult, noha a vádpontok alól nem tudom, hogy lehetett tisztázni ilyen gyorsan. De ami még érdekesebb, hogy a polgármestert elrabolták tegnap, a titkára pedig eltűnt. Szóval nagy a felfordulás, de az én prioritásaim nem változtak - pillant rád, és nincs kétséged, hogy te lehetsz jelenleg az elsődleges prioritás.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #862 Dátum: 2020. December 05. 19:22:01 »
Roxana

A titkár - most, hogy könnyed, általános témáról van szó - picit bőbeszédűbb. Vagy csak jobban tetszel neki, mint Csengék. A fene sem tudja - de lényeg, hogy válaszolt. A bérgyilkosos felvetésre egy halovány mosoly a jutalmad - ami az eddigi fapofához képest óriási haladás.
/Angol/ Inkább a szakmai értékelése volt fontos, meg az, hogy kiszűrjük az esetleg csak Sumák Cum Laude végzett képesítés nélküli orvosokat - válaszolja. A titkár jelenleg komoly problémát jelent - és nem csak neked, hanem az egész városnak! Azért valahol a pengeszájú nyomozónőnek is igaza volt, hogy a rakománnyi növény ha rossz kezekbe kerül, az bizony veszélyes lehet. De az a flepnis is veszélyes - s most azért kell izgulnod, hogy valóban csak közveszélyes legyen! Mert ha önveszélyes is, akkor az a te esélyeidet is erősen megnyirbálja...
De legalább a titkárt nem érdekli, hogy elhiszed-e azt, amit mond. A zsebébe túr, és egy bontatlan csomag, papaya ízesítésű rágót nyom a kezedbe. Meg sem kell nézned jobban, hogy tudd, Greenleaf-i importárú. Aztán nagyon nincs időd panaszkodni miatta, mert elszabadulnak az indulatok. A komfortérzetedet jelentősen rontja, hogy pont körülötted lövöldöznek, de a titkárba legalább szorult annyi, hogy nem rántott téged maga elé pajzsnak. A testőr után a kisebbik Cseng is a padlóra került - te pedig gyorsan követed. Közelebbről megnézve látszik, hogy nem nagyon értékeli a viccelődésedet, mert elájult. A sérülése viszont egyértelmű, mivel egyre nagyobb skarlátszín folt uralja az oldalát. Míg te a sérülés felmérésével foglalkozol, addig feletted némi kényszeredett párbeszéd alakul ki a többiek közt

/Angol/ Hát, nagyot csalódtam bennetek Cseng! - tudatja a titkár.
/Angol/ Kinyírlak, ha addig élek is!
/Angol/ Ez utóbbi elég sanszos, mert a pisztolyom több méterrel messzebbre visz, mint a te szögbelövőd!
/Angol/ Feljavítottam! Ilyen távolságot ez is áthidal!
/Angol/ Hmmm... mégsem lősz valamiért... - válaszolja a titkár, de azért egy picit hátrébb lép.
/Angol/ Nem hagyom, hogy a teljes várost elgázosítsd!
/Angol/ De azt hagynád, hogy a testvéred elvérezzen? Mondja csak kedves Roxana, hogy van a betegünk? - kérdi tőled. Mostanra már nagyjából látod, hogy alapvetően kórházi ellásra szorul. Ha nem csinálsz vele valamit, kb. tíz perce maradt, és elvérzik. Ha volna felszerelésed, simán meg tudnád menteni, de ilyen körülmények közt csak lassítani tudod - húsz percre-fél órára ki tudod tolni az időt, ami alatt kórházba kell érnie. Az pedig feltehetőleg elég lenne.
/Angol/ Szerintem nagyjából kvittek vagyunk - véli a titkár - a testőröm ugyan elhunyt szakmai ártalom miatt, és cserébe a testvéred is csak egy fokkal van jobban. Még. Javaslom, hogy borítsunk fátylat erre a kis incidensre! Ha befejezzük ezt a haragszom rádat, meg a nem dolgozom neked sértődöttséget - akkor még van esély arra, hogy miután befejezted a munkát, még időben megfelelő szakellátásban részesüljön a testvéred! Addig pedig a doktornő tartja benne a lelket. Nos?
/Angol/ Mi garancia arra, hogy nem lősz le minket, miután elvégeztem a munkát?
/Angol/ Miért nem tudsz megbízni bennem? A szavamat adom! De mivel nem nagyon hiszel nekem, szerintem ez nem sokat ér. Úgyhogy kénytelen vagy vállalni a kockázatot!
Ezzel bevetődik az egyik gép mögé, amikor a füle mellett elsüvít egy szög.
/Angol/ Ha tovább csinálod a fesztivált, a vége az lesz, hogy tényleg meghal valaki! - hívja fel a titkár Cseng figyelmét.
/Angol/ Roxana! Van itt lent egy elsősegély szoba a parkbéli balesetek kezelésére. Ha Cseng tíz perc alatt képes befejezni a munkát - akkor tudja úgy stabilizálni a testvére állapotát, hogy időben kórházba jusson? - kérdezi tőled a titkár. Jelenleg úgy tűnik, hogy Csengnek igaza van, hogy megpróbálta a titkárt kiiktatni, és az is valószínű, hogy nem igazán van oka arra a titkárnak, hogy a munka befejezése után megtartsa Csengéket. Feltehetőleg te vagy az egyetlen, aki meg tudná a város mellett Csengéket is menteni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #863 Dátum: 2020. December 18. 08:25:57 »
Tényleg van nála rágó, csak ne olyan ízű lenne.  Majd kiköpöm hanem lát, erre viszont nincs idő meg le is nyelem ahogy egymást elkezdenek egymásra lövöldözni. Dr. Cseng mindjárt meghal ha nem kerül kórházba, Cseng úr eldöntötte a Titkárnak is. a testőrt már ki is nyírta. É meg a minden közepén vagyok, lassan lapos kúszásban.
-Tíz percen belül meghal, ha nem kerül kórházba.-Közlöm a tényt mindenféle orvosi sallang nélkül. Indulok megint laposban a már korábban említtet szobába összeszedem ami kell és azért még szét nézek hátha találok olyasmit ami nekem jöhet jól. Orvosi penge vagy csak egyszerű borotva penge vagy egy élesebb olló.  Haza akarok menni! Mia megkért ne kerüljek bajba. És tessék, most mi van? Itt vagyok a baj kellős közepén!
-Ez plusz húsz perc vagy harminc! Cseng úr én csak a magam nevében nyilatkozhatok de biztos, hogy le leszek lőve a nap végére. Ez a jobbik eset! A rosszabbik, megyek vissza a börtönbe, hogy Az ötödik csapás tovább kínozzon!

 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #864 Dátum: 2020. December 26. 13:44:30 »
Roxana

Az élet tele van csalódással, amit csak lenyelni lehet. Mint például most ez a rágó. De mit is vártál egy ilyen rossz ízlésű krapektól? Mentolosat? Főleg,hogy itt is nagy keletje van a papaja ízű borzalmaknak.
Bár eddig szerencséd volt, mert elsőre nem téged akartak lelőni, de biztos ami biztos alapon - no meg hogy közelebb legyél újdonsült páciensedhez - te is inkább a földre veted magad. A diagnózisod némi elégedettséggel tölti el a titkárt.

/Angol/ Hallottad a szakvéleményt, Cseng? Tíz perced van befejezni a munkát, vagy egy testvéreddel kevesebb gondod lesz! - figyelmezteti az egyik termetesebb szellőzőcső mögött dekkoló pasast.
Te pedig kikígyózol az említett ajtón, hogy egy meglehetősen hosszú folyosóra érjél, amin az érkezésed tiszteletére egymás után felkapcsolódnak a lámpák, hogy végig világosságba boruljon. Tipped szerint úgy száz méter hosszú lehet, de szerencsére csak négy ajtó nyílik belőle. Az elsőre öntözés van kiírva, és belesve hatalmas tartályok, csövek és szivattyúkat pillantasz meg. Ez tuti, hogy nem az elsősegély szoba. A második bő tíz méterrel odébb található, és a kerti tároló felirat szerepel rajta. Bent fűnyíró robotok, bőrkesztyűk, metszőollók, talicskák, ásók és egyéb kerti szerszámok pihennek. A következő szoba az, amit keresel - elsősegély-pont felirat mögött. Bent két orvosi ágy, defibrillator, infúziós állvány, egy gyógyszeres szekrény a falhoz rögzítve, és egy kisebb, orvosi felszereléseket tartalmazó gurulós kocsi. A szekrényben találsz injekciós fecskendőket, morfiumot, tetanuszt, steril kötszereket, kesztyűket, gipszet, és más egyéb alapvető fogyóeszközt, amire egy parkban szükség lehet. A gurulós kiskocsi már egy másik világ. Ott egy alapszintű sebészeti felszerelés van előkészítve és lefóliázva. Szike, lekerekített hegyű olló, érfogó, csipesz, és még sorolható. Az üveges szekrényből a gurulósra teszed amire szükség lehet, aztán a gurulós kocsival megindulsz vissza Csengékhez. Hogy magadhoz mit veszel ezek közül, az rajtad áll.
Visszaérve látod, hogy egy kissé változott a helyzet - immár ismét békésen együtt tudnak dolgozni. Azaz Cseng dolgozik, míg a titkár pár méterrel odébb az egyik szellőző csőnek támaszkodva motiválásként Csengre fogja a pisztolyát. Ahogy beérsz, mindketten feléd pillantanak, majd újra a feladatukra kezdenek el koncentrálni. De talán nem is baj, mert így legalább te is nyugodtabban tudsz dolgozni...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #865 Dátum: 2021. Január 05. 11:40:44 »
Mindig van lejjebb, de ez a rágó! Mint mikor  egy szép cipőt kitesznek a polcra tigrismintás mintával. Nem tudom miért jutott ez az eszembe. A hosszú folyosón gyorsan ki köpöm, illik nem illik senki se látja. Mennyi minden van itt ki tudja mire készül a titkár, egy robotizált bolygó. Utolsó a ajtón belépve megvan amit kerestem. A szike!!! Gyorsan a zsebembe is csúsztatom. Meg persze a többi alapholmi, a morfium milyen gyorsan hat. Valahogy meg kell győznöm a titkárt, neki erre szüksége van ebben jó vagyok mindig is jó voltam. A rossz hatásokról kussolok, ugyebár. Olyan gyorsan Dr Csenget, ahogy csak lehet,  golyó nem maradt benne ami jó de rengeteg vért vesztett ami viszont nagyon rossz. 
-Nyerünk némi időt de Cseng úrnak be kell menni a kórházba a vérveszteség pótlására, így nem kell donort keresni ezt még a Titkár Úr is megérthet! Ez nem kérés volt! -A hangom, határozott és erős. Mert amire most  készülök határozottság bátorság kell ! Remélem kitartok és nem szaladok el gondolatban mint egy nyuszi! Ha nem sikerül, elvágom a torkát, aztán ennyi, amolyan Rina módon de előbb az ész aztán az erő. Hipnózisba akarom tenni, amilyen mélyre csak tudom!  Jobb lenne ha itt lenne az aranytollam de csillogó szike is megteszi jobb híján. Csak sikerüljön! Alapállapotba van a hangom mint ilyenkor nem nyomom neki azt a "én megértem magát, és beszéljen az érzéseiről" mint amit a kamu dilidokik szoktak, ki tudja lehet visszajáró vendék? Neki keményebb szöveg kell, de mi? Egy dilisnek? Aztán beugrik!
-Mondja csak Titkár úr maga örökké csak második, nem unja? Én unnám! Mindörökké a második! A második! Pontosan tudja kit kell kiiktatni, maga legyen az első, igen őt a Polgármestert! Nézzen a szemembe, csakis a szemebe! Nééézen aa szemembe a szemembe csak szemembe!  -Lassan lóbálom a szeme előtt szikét durván koncentrálok mert sok van még hátra!

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #866 Dátum: 2021. Január 19. 17:04:44 »
Rina

Mondanám, hogy kezdem elunni magam, de ilyet sosem tennék… teszek. Aki unatkozik, az nem találja a helyét vagy fantáziátlan és/vagy nem eléggé kreatív. Nekem pedig ezekkel úgy gondolnám, hogy semmi problémám nincs, ellenben igen jó vagyok benne. Igen, így szerényen. Ez a másik igen jó tulajdonságom… sok másik mellett.

Szóval elütöm az időt mindenfélével, mint például fantáziálással és gyakorlati megoldásokkal – bár ehhez lehet jogdíjat kellene kérni – mindenesetre olykor csevegek is amikor megszólal a hangszóró. Belül azonban nem csak a vágy izzik, vagy nem csak a testi vágy, de a bosszú tüze is pokolian éget, úgy vélem, hogy jó pár embernek meg kell szenvednie azért, mert itt kell rostokolnom mikor annyi minden mást is csinálhatnék!

Az Ügyvéd jelenléte nem rossz, sőt, de azért mégis csak pótlék lenne. S én egyre inkább vágyom az igazit. Majd megjelenik és azt hiszi hatással van rám az, hogy neki volt lehetősége tisztálkodni és csinosítgatni… legszívesebben beleverném a fejét a falba, de végül leteszek róla. Megmentette a tény, hogy szerzett nekem néhány örömteli percet. Végül hagyom leüljön és a kis elveszett Rina odabújik a nagy erős és magabiztos férfihoz, szipog párat és nagyon szomorúan néz…

/Angol/ Látod… még egy fiatal és ártatlan leányzó társaságát is sajnálják! Pedig olyan aranyos, mint egy elveszett kiscica! Én pedig befogadtam! – aztán a kérésre tűnődöm, majd bólintok – Ezt esetleg odaadhatnád neki! – nyújtom a kis örömszerzőt – Azt üzenem, hogy többszörösen leteszteltem és elég tűrhetően működik… amíg nem találkozunk.

Adok-kapok. Ez megy most. Adott is, érzem. Adhatna még… ó, a Kapitány! Jóravaló gyerek az! Kedvelem! – a többit átugrom, nem beszélünk ilyesmiről – Igen egyszerű… valakinek érdeke volt. – mosolygok rá, majd kis vállvonás az eltűnésre – Hiányzik valakinek? – kérdezem, végül majd megcirógatóm az álla alatt, mintha egy Kandúrt kényeztetnék – Ismerek egy kis kocsmát a közelben… – húzom el a mézesmadzagot

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #867 Dátum: 2021. Január 23. 19:38:30 »
Rina

Soha nem volt gond, ha magad voltál - elvégre egész jól kijössz magaddal. Sőt! Mit kijössz? Rendszeresen megkívánod... ahogy a bosszút is - amely egyesek szerint hidegen a legjobb, de ezt talán holmi  prűd mondhatta, aki soha nem vallaná be, hogy engedni a zsigeri ösztönöknek, mennyire kielégítő tud lenni. Elvégre a tapasztalat azt mutatja, hogy a bosszú forrón sokkal jobb lehet. Igaz, erre most még várnod kell - mert az ügyvéded sem tud azonnal csodát tenni.

Aki valóban azt hihette, hogy hatással van rád a megjelenése.  Nos, ez igaz, csak nem épp úgy, hogy azt esetleg gondolta... A pillanatnyi öröm - hogy lecsorog a falon - ellen szól az, hogy valójában ő az egyetlen aki egyrészt aktívan a szabadulásodon dolgozik, másrészt azért csak próbál a kedvedben járni - talán mert sejti, hogy mennyire különleges vagy. Ezért inkább most hagyod elúszni a pillanatot. Ahogy hozzábújsz, rájössz, hogy nem próbál meg olyan lenni, amilyen nem igazán lehet. Azaz se nem nagynak - kivéve talán egy helyen - se nem erősnek nem próbál tűnni. Helyette inkább kedvesnek és megértőnek próbál bizonyulni. No meg talán izgatónak, mert míg beszélsz, mintha a keze véletlenül eltévedt volna néhány domborulat felé. Amit ha nem követ ellenkezés, hamarosan kellemes izgalom tölt el téged a gyengéd masszírozástól.

/Angol/ Elég elkötelezettnek tűnik - véli - állítólag ha lehetett volna, letette volna az óvadékot, mert meg van győződve az ártatlanságodról - világít rá Bao-Bei jó tulajdonságára. Azért sejted, hogy mivel lehet egy kicsit zavarba hozni - és nem is kell csalódnod! Valódi kis álszent, mert míg próbál udvariasan viselkedni - addig bizony majd szétveti a vágy. Az elvártak szerint kissé pironkodva veszi át a küldeményt, de a tekintete bizony elárulja, hogy szívesen lett volna a helyében.
/Angol/ Ha nem is azonnal, de biztos fog neki örülni! - válaszolja, és időlegesen a cilinderébe ejti a pajkos eszközt.

/Angol/ A végén még féltékeny leszek rá! - mosolyodik el, s neked eszedbe jut mikor Rogert egyszer utolérted a raktérben, és elvetted azt, ami jár...
/Angol/ Hát igen, ez felettébb valószínű - ért egyet a polgármester eltűnésének alapvető okával, s a következő kérdésnél bizony picit eltűnődik.
/Angol/ A polgármester személyében történő hirtelen változás érdekes változásokat hozhat - summázza a benyomásait, hogy utána inkább ismét feléd fordítsa minden figyelmét.
/Angol/ Jó ötlet! - mosolyodik el - Elmenjünk? - kérdezi ártatlan tekintettel, de már ismered annyira, hogy tudd - nem teljesen az...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #868 Dátum: 2021. Január 23. 19:43:02 »
Roxana

A folyosón kiköpöd a rágót, és magad mögött hagyod összerágva, nyálasan és magányosan az egyébként üres folyosón. Sárgás színe bánatosan csillan a világítás hideg fényében. Végül aztán immár nélküle találod meg az elsősegély-pontot, hogy aztán néhány új barátra tegyél szert a szike és a morfium személyében. Persze a többi sem kutya, de ők ketten igencsak fontos szerepet játszhatnak majd a közeljövő eseményeiben. A morfium - már ha nem töröd bele a tűt, és nem húsba, hanem szépen vénába adod - nagyjából 20mp alatt elkezdi kifejteni a kívánt hatást.

Visszatérve a feszült trióhoz, elkezded ellátni a rosszabb passzban leledző Csenget. Azaz beadsz neki egy adag morfiumot, majd szépen bekötözöd. A titkárnak pedig közben magyarázod a helyzetet, hogy Cseng állapotán mi javíthatna - ám a titkár meglepő válasszal rukkol elő.

/Angol/ Ha Cseng nem folyatta volna el a vérét felelőtlenül a padlóra, most nem lenne ilyen helyzetben! - jegyzi meg szenvtelenül - Mellesleg, ha majd további vérre van szükség, akkor vegyen le a testvérétől - azért ikrek! Ha gondot okoz a dolog, és szépen megkér, talán üthetünk rajta is néhány új vérvételi pontot! - billenti meg a pisztolyt a kezében, hogy egyértelmű legyen, mivel is képzelte el a műveletet - Készítse elő a kollégát szállításra, addig Cseng barátunk szépen befejezi a munkát!
Cseng láthatóan nem igazán örül a helyzetnek, de végül inkább leteszi az eddig szorongatott szögbelövőt, és kelletlen ábrázattal, de ismét nekiáll a szellőzőcsövek összecsavarozásának. Néha-néha a titkárra pillant, mint aki nem igazán bízik benne, hogy nem lövi hátba - de a titkár tartja a szavát. De azért biztos ami biztos alapon a titkár pisztolyának a csöve mindvégig Csengre szegeződik.

Úgy gondolod, hogy hipnózissal, meggyőzéssel kellene próbálkoznod. A szikét kezded el ingatni előtte, s erre az első reakció

/Angol/ Vigye az arcomból ezt a szart! - kéri a lehetőségekhez képest udvariasan, hiszen akár le is lőhetett volna. Aztán amikor a másodhegedűs szerepéről kérdezed, egy kicsit olvad az ellenállása
/Angol/ Miből gondolja, hogy az is maradok? - kérdezi kissé vehemensebben, ami mutatja, hogy érzékeny pontra tapinthattál. Amikor azt kéred, hogy nézzen a szemedbe, akkor hol Csengre, hol rád néz - nem megy neki egyszerre a dolog. Bár feltehetőleg azt gondolja, hogy Csengről akarod elterelni a figyelmét. Ami végül csak sikerül, mert végül teljesíti a kérésedet, és a szemedbe néz. Igaz, ennek az a következménye, hogy a fegyver csöve is immár rád szegeződik. Fél méteren belül nem valószínű, hogy nagyon melléd lőne, és az ujját is a ravaszon pihenteti. Immár tiéd a figyelme...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #869 Dátum: 2021. Február 02. 13:02:24 »
Rina

Kár, hogy nincs belőlem még egy vagy több. Sokkal élvezetesebb lenne minden! De azt se bánnám, ha Kai-ból lenne még egy-kettő… Huh… a gondolat hatására megint eltelik némi idő mire újra teljesen a magam úrnője vagyok. S ezzel a remegő élménnyel gondolok a bosszúra, ami hasonlóan izgalmas és élvezetes érzéseket hoz majd magával. Meg nem kevés fájdalmat, igaz, azt már nem nekem.

Végül az ügyvéd érkezik, mely sok lehetőséget hordoz magában, de most egyikkel sem tudok élni, mert a körülmények… nem kedveznek. Ezek a kedves és megértő dolgok eléggé lelomboznak, nem tartom annyira férfiasnak, mint azt, ha tudja mit akar akkor tegyen érte. Ez ilyen lányos-úrificsur dolog lesz, de valahogy csak megérti, hogy merre mit kell keresni és hogyan, ami már azért ígéretesebb.

Korábban is okozott már csalódást, meg körülbelül mindenki egy kivétellel, de azért akadtak ígéretek is, amik legalább haloványan, de emlékeztettek az igazán jóra. Illetve most akad először kis követő, aki mindenben a kedvemben jár, szinte már sajnálom, hogy időnként nem vagyok férfi. De… ezt könnyen ki lehet kerülni és… de elkalandoztam. Megint.

/Angol/ Ki tudja… ki tudja! – hintem el, hogy még az sem lehetetlen, hogy azonnal – Nem lenne meglepő! – ha féltékeny lenne. A Polgármester témát átugorva az italozás, második-sokadik kedvenc időtöltésemre ugorva csak annyit felelek – Indulhatunk!