Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31524 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #840 Dátum: 2020. Augusztus 02. 10:03:48 »
Nem kellett beengedni őket mert már bent is voltak, Mia természetesen suhant be akárha itt lakna és beszélt meg kérdezett. Míg kitér a fojtogatás témára látom milyen arcot  vág a magas, idegen. Míg a kis barinőm lélegzetet vet gyorsan bemutatkozom neki.
-Hello, Doktor Roxana Dent vagyok, barátoknak csak Doki!-Végighallgatom a mondandóját, és nem is vágok túl elképedt arcot mikor arról beszél átveszik a város irányítását. Azon már inkább,pont Ő! Igaz többesszámban beszélt de kemény csaj ez attól függetlenül,  herceg kisasszonynak vagy csúcs modellnek van öltözve.
-Na jó ha megjön Lucy én úgy mutatlak be mint munkatársnőmet az előző munkahelyemről. Dehogy vagyok pesszimista, de lást már be, mióta eljöttem Arielről vagy meg akartak ölni vagy vertek vagy azzal vádoltak hogy én csináltam ilyet. A legutóbbit épp itt. A sitt amúgy rémes, senkinek nem ajánlom. A legrosszabb benne az a Pengeszájú nyomozónő akire már ráférne nagy maratoni éjjel nappali hétvégi dugás egy kőkemény farkú tűzoltóval. Akkor kicsit lazább lenne és nem gyötörné annyira a bentieket. -Nagy levegő, ideges leszek még a gondolattól is ha eszembe jut a Pengeszájú!
-Az a nő mindent rám akart varrni még azt is, én nyírtam az előző dokicsajt, meg a pasiját orangewille-ben. Amúgy széttépték a vadkutyák a hapsit annyira hogy meg se találták a csajt is csak darabokban. Megnéztem úgy tudtam azonosítani, a csontszerkezete alapján nő lehetett. Ekkor kértem ügyvédet, mert láttam, a Pengeszájú a szavamat se hiszi el. A legtöbb mint ez is gyorsan tisztázott. Nagyon érti a szakmát. Mondjuk először féltem kapok valami taknyos kis kezdőt, akinek én  vagyok az első...épp nem reszket a félelemtől, Dr Simmons keni vágja mikor mit kell mondani és mit nem. /color]-Pár pillanatig csendben maradok.
-Engem a polgármester hozatott ki némi zsarolással két év munka neki a zombitáborba, vagy mehetek vissza az első rabszállítóval jeget törni franc tudja hová 8- vagy 20 évig. Az ügyvédem szerint ebbe egy év alatt mindenki belehal. Mia te a magad láttad milyen állapotba kerül ha valaki hatalmas adagban szagol belőle, anno a hajón Joe és Black. Tiszta kóma. Azt viszont még a Rókalelkűnek se mondtam el mert miért tettem volna létezik ellen agyag. Egyszerű dolgokból dobtam össze anno, Meg pár nyaklevessel.-Muszáj mosolyogni ha így volt.
-Rina sitten van? Na ez új. Nem kell kihozni úgyis kijut. A többieket meg akkor lássam
 mikor a hátam közepét. Mindenkinek külön ügyvédje volt, nem láttam nem hallottam őket.   A nyuszi lőtte le Joet ebben maradtunk, mindenki ezt vallotta Én is bólintottam pedig nem úgy volt. Megtehette mert ő a kapitány, ellenben úgy állított be mint a hajó kurváját a szakács meg csak kussolt és nem is próbált ellenkezni egy picit haragszom rá, ha ez eddig nem jött volna le. Amúgy tripla rendőrség van mindenütt, jó ha vigyáztok.
-Végeztem a beszámolóval a voltosabb az ilyen, mint "Szüksége van valamire? Rendelését felvettük" Egyéni gyötrődés meg már nem is fontos.





 

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #841 Dátum: 2020. Augusztus 03. 20:23:47 »
Rina

/Angol/ Az ügy lezárása után szívesen meghallgatom az élménybeszámolót - nyögi kéjesen, ahogy megharapod a nyakát.
/Angol/ Erőszak az a nem kívánt cselekmény, aminek következtében fizikai vagy mentális gyógyulási idő szükséges bármely résztvevő számára - világosít fel, míg a keze a derekadon talál pihenőt.

A ráérő idődben a diszpécsernek teszel fel kérdéseket, de nem zavartatja magát, mert minden alkalommal ugyanaz a válasz

/Angol/ Köszönjük az együttműködést! Igényét rögzítettük!...

Szerencsére Timothy ennél sokkal érdekesebb beszélgető partnernek bizonyul. A polgármesterrel kapcsolatos információdra Timothy hümment egyet
/Angol/ Azt a mondást, hogy aki a virágot szereti - rossz ember nem lehet - jelen esetben sürgősen el kell felejteni! - figyelmeztet a polgármesterrel kapcsolatban. Timothy a kérdésedre megvonja a vállát
/Angol/ Feltételezem - válaszolja, és azért érzed rajta, hogy jelen esetben nem pont a polgármester körül járnak a gondolatai.
De a tieidet is elég hamar elterelhetik Timothy ujjai, amik a kért helyeken és ideig bukkannak fel, hogy a krémnek hála újszerűen izgató zsibongással kényeztesse a bőrödet. Amikor viszont megemeled az ajándékodat, Timothy először csak értetlenül pislant kettőt, aztán zavartan elvörösödik

/Angol/ Mármint hogy fogjam én? Most akarod kipróbálni? - kérdezi kicsit döbbenten, és ezen a nevetésed sem sokat segít neki.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #842 Dátum: 2020. Augusztus 03. 20:28:15 »
Roxana

Míg a pasas Mia ajánlatát emészti - mármint hogy ha kéred, biztosan fojtogat, te bemutatkozol neki.
/Angol/ Helló, Dmitrij vagyok - válaszolja füsttől rekedtes hangszínen. Nagydarab, szögletes vonásokkal és izomzattal rendelkezik. Talán bányászévek is vannak mögötte - elnézést a kisasszonyért, biztos nem úgy gondolta! - kér bocsánatot Mia nevében, aki csak legyint amikor azt mondod, hogy ex-kollégaként mutatod majd be
/Angol/ Ahogy gondolod - aztán végighallgatva téged megszólal
/Angol/ Először azt kell eldöntened hogy mit szeretsz. Az életveszélyt? Ha vernek? Ha gyanúsítgatnak? Vagy jobban szereted, ha te döntöd el - hogy kit vernek meg, ölnek meg vagy gyanúsítanak meg? - teszi fel a kérdést - mert jelenleg áldozat típusnak tűnsz - amíg meg nem tanulod hogyan kezeld az erőszakos embereket és helyzeteket - véli. A nyomozónőre Dmitrij szól közbe
/Angol/ Az Ötödik Csapásnak hívják - említi meg, s van egy olyan érzésed, hogy nem csak neked voltak kellemetlen élményeid vele - De kérdéses, hogy a NorthPole tűzoltóinak tudna-e eleget fizetni egy ilyen kezelésért...
Mia bólogat, amikor az élménybeszámolódat tartod a fogdáról.
/Angol/ Látod, én ezért nem szoktam ilyen helyre járni! Amúgy ne sajnáld Lizzyt és Jeremyt! Ha ismerted volna őket, te is proszek-túrára küldted volna őket kirándulni! - aztán amikor az ügyvédről esik szó, elmosolyodik
/Angol/ Ugyan, te egy öreg, perverz alkoholista ügyvédet kaptál volna, ha a véletlenre bízod. Ha valamiért a Greenleaf után hiányzik az ottani doki, szívesen bemutatlak az itteni kecskének. A csoki Simmonst és a szende Timothyt West javasolta. Igaz, ő most megfigyelés alatt van, mert Rina megpróbálta bemártani - tájékoztat Mia, hogy olyan nagy véletlenek nincsenek. Mia arcán huncut mosoly jelenik meg, amikor a polgármesterrel kötött egyezségről teszel említést.
/Angol/ Szerintem hamarabb véget ér a szerződésed a polgármesterrel, mint két év. Ha ezt elmondod másnak is, akkor a polgármester fog életfogytiglant kapni a bányában, nem te! - közli magabiztosan, aztán elfintorodik
/Angol/ Igen, Rinát palira vették - el akartam neki mondani, hogy mit tudtam meg, de előbb megsértődött és lelépett. Így van ideje egy kicsit lehiggadni - vonja meg a vállát - egyébként neki is fogadtam fel ügyvédet, Timothyt - végül amikor Rogerre és Blackre panaszkodsz, felkacag
/Angol/ Jajj, szívem! Roger magára vállalta Joe lelövését, hogy ne Rinát vagy téged ítéljenek el érte. Black pedig végig tartotta a száját. Vagy te elhittél mindent, amit a kedvenc Pengeszájúd állított? Az a feladata, hogy rátok ijesszen, hogy a egymás ellen valljatok! A legnagyobb bajuk a növényekkel van - mivel elkotyogtad, hogy veszélyesek, így végül a nyomozó megtalálta azt a ládát, amiben nem a zombis, hanem egy jóval veszélyesebb növényt hoztunk. Benne a fa nyomaival. A polgármester szerint ők nem ezt rendelték. A ládából ellopták a facsemetét -  a hivatalos gyanú szerint a Jegesek voltak. Ám ez nem igaz, mert a Dmitrijék nem loptak el ilyesmit - magyarázza neked - de a láda alapján bioterroristának tartják Rogert és Blacket. Rinát pedig a rendőrőrs felrobbantásának kísérletével vádolják - magyarázza - szóval semmi olyan, amit ne lehetne megmagyarázni, és elsimítani - teszi hozzá, s megkérdezi - van kérdésed?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #843 Dátum: 2020. Augusztus 08. 11:36:53 »
Rina

/Angol/ Ó, tehát nem kívánt! Így mindjárt érthető a dolog! Akkor nem volt semmi erőszak! – közlöm mosolyogva és megcirógatom az arcélét, fel a tarkóra, majd finoman hátrafeszítem a fejét – S ha valaki igazából kívánja, csak nem tudja, az minek számít? – aztán témaváltás közben inkább a saját ruhámat igazgatom, hogy a felső kivágása jobban érvényesüljön – Mindenki idióta aki szereti a virágot – közlöm, majd kenegetés után némi pírt vélek felfedezni ami külön öröm, főleg, amikor feltettem a lábam az ágyra, hogy megbambulhassa a combomat (persze nem azt amit megharapott az a rühes dög) – Oh, kis butus! Majd én fogom, te csak lazulj el… – ha még mindig nem esett le neki, akkor csak megsimogatom az arcát – Remélem azért te hiszel az egyenjogúságban! – kihívó tekintet

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #844 Dátum: 2020. Augusztus 10. 10:15:27 »
Amiket Mia mond már tudom, nem újdonság néhány dolgot kivéve és Dimitrij beszólása. Amire én is felhúzom a szemöldököm, de csak majd csak Mia hosszas beszámolója után válaszolok rá. Miközben beszélt lassan le, fel járkálok és a tollam forgatom.  Néha jegyzetelek ezt azt.
Kérdés? Jó kérdés! Őtödik csapás dögvész? Én a tizediket is kinézem belőle.  Áldom a sorsom hazarénus vagyok mert a római katolikus Ó és Új Szövetség kész horror. Dehogy áldozat, Az arieli Közkórház SO-n sürgősségi osztályon kezdtem, a gyakorlatot. Volt pár csoporttársam aki kikönyörögte ne kelljen, apám szerint viszont jó élet tapasztat lesz. Legalább megtanultam ne remegjen a kezem ha éppen összevarrok valakit miközben fegyvert fognak a nyakamhoz. Maradnék az életveszélynél. Azt már megszoktam. -Pipát rakok a listára.
-Persze, hogy nem hittem el, ennyit azért nézz már ki belőlem! Ne legyél már olyan mint Rina általában. Aki csak egy buta szöszinek tart, jó testben, és kész. Igen szőke vagyok ez hajfesték, de most nem fontos. Túlélem a pengeszájút ha beledöglök is! -Már ha a Dimitrij közbe akarna szólni. Pontosan elővezettem nekik, főleg Miánk mit csináltam vagyis nem csináltam a kikérdezések alatt. Mennyire jót szórakozott rajtam az ügyvédem.  Szólnom kellett Miának ne röhögjön nagyon, mert elveszek a részletekben, pedig azok fontosok.
-Igaz Rina nem a hajó miatti lövöldözés miatt van bent, mennyire képes lehiggasztani az ügyvédje. Félretéve innentől a piszlicsárénak tűnő hülyeséget, Rogerrel és Blackkel, tényleg ki lehet hozni őket. A  polgármester mondhat amit akar, de akár hazudik, akár nem, muszáj megtudni ki rendelet kitől nem? Ha jól tudom A rókalelkűt, ne vedd magadra, kissé feltartják.   -Bekapcsolom a TV-t ahol minden helyi csatornán más se megy csak a Polgármester elrablása...blaaa...K-terv..stb...Aztán kikapcsolom.
-Oké azért kérdés mégis lenne, nem tartozik a témába. Mister  Simmons a férfiak oldalán harcol, vagy házas vagy nem tudja?  -Szögezem azonnal Dimitrij felé a kérést.






Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #845 Dátum: 2020. Augusztus 12. 16:58:01 »
Rina

/Angol/ Ezt örömmel hallom! - válaszolja, hogy nem volt erőszak. Ám mikor a fejét feszíted hátra finoman
/Angol/ Tapasztalatlannak. De még egy mazochistát is csak annak engedélyével lehet bántalmazni! De én nem vagyok az! - hívja fel halkan a figyelmedet arra, hogy neki ez valahogy nem jön be annyira. Nem úgy a ruha kivágása, ami valamiért vonzza a tekintetét - akárcsak a combod látványa. Ám az sem ér fel azzal, amit mondasz neki, mert még jobban belevörösödve emeli rád a tekintetét.
/Angol/ Vannak tapasztalatok, amiknek nem mostanában érkezett el az idejük. Az általad javasolt is ebbe tartozik! - válaszolja, és ha nem próbálod meg marasztalni, akkor bizony feláll az ágyról, és a cilinderéért nyúlva az ajtó felé lép, hogy távozzon. Úgy tűnik, hogy haladó szellemiség ide vagy oda, de ő nem híve az ilyen egyenjogúságnak...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #846 Dátum: 2020. Augusztus 12. 17:00:52 »
Roxana

Mia tűnődve hallgatja, hogy inkább az életveszélyt választod, míg Dimitrij érdeklődve megjegyzi
/Angol/ Úgy tudtam, hogy az Ariel messze modernebb, kulturáltabb, gazdagabb s biztonságosabb, mint itt! - csodálkozik rá, hogy miért is szokás arrafelé fegyverrel noszogatni az orvosokat. Mia ellenben biccent amikor arra kéred, hogy ne nézzen már ennyire szőkének! Pláne, hogy most nem is az a hajszíned.
/Angol/ Nem butának, hanem elvarázsoltnak tartalak. Olyannak, akit túlságosan lefoglalnak a saját gondolatai, és ezért néha átsiklik a környezetében beállt változásokról - próbál kissé szépíteni. Azért jól szórakozik a beszámolódon - csak egy picit kárörvendő.
/Angol/ Én  a polgármester miatt nem aggódnék - rossz pénz nem vész el - mondja Mia, míg te a tévét kapcsolgatod - Szerintem elő fog még kerülni - és akkor elővehetjük Joe üzenetváltásait is, amikben  ott van a megrendelése is a növényekre - hívja fel a figyelmedet Mia. Persze ehhez az kell, hogy az adatokat ne törölje valami szorgalmas helyszínelő... Dimitrij kissé csodálkozva hallgatja a kérdésedet, míg Mia csak futólag elmosolyodik, és Dimitrij felé fordul
/Angol/ Nos?
/Angol/ Úgy tudom - pontosabban nem tudok róla, hogy meleg lenne. Családja nincs - nem ér rá a hivatása mellett - válaszolja Dimitrij - vagy kevesen tolerálják hosszú távon, hogy keveset és rendszertelenül ér rá - véli.

/Angol/ Figyelj! Mi megyünk, és próbáljuk előásni Joe üzenetei közül azokat, amik bizonyítják a polgármester érintettségét! Te addig próbálj meg nem bajba kerülni, és esetleg megszerezni a szerződésedet és a címet, ahová dolgoznod kellett volna menned! Most, hogy a polgármester nincs meg, azzal fognak leginkább foglalkozni, és nem velünk! - említi meg, miközben a kabátja felé nyúl - hogy nagyszerű figyelemelterelésként működik a dolog.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #847 Dátum: 2020. Augusztus 14. 11:04:12 »
Rina

/Angol/ Annak engedélyével? – kérdezem meghökkent-értetlenkedve – Nem az a lényeg, hogy fájjon? Akkor milyen engedély kell? Egy kicsit mindenki az. Lehet, hogy nem fizikailag… – tűnődőm, majd mosollyal, végül csak annyi némi csalódottsággal – Kalandvágy, kalandvágy merre jársz?! – de nem marasztalom, sokkal inkább bekapcsolom a ketyerét és azt nézem, hogy mennyire leszünk jó barátok. Igazból jön majd velem és bekerül a gyűjteménybe. – Esetleg majd aláírhatnád! – vetem fel még mielőtt távozna, de aztán a továbbiakban inkább pihenek és kitartóan érdeklődőm a hangos bemondónál, hogy van e tartalék elem, hogy a test valóban egy templom e és milyen kegytárgyak férnek ebbe a templomba…

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #848 Dátum: 2020. Augusztus 18. 13:10:03 »
Nem fogom tovább bizonygatni SO-n való munkám inkább felhúzom a pólóm ahol ékes horzsolás nyom van, ha kicsit beljebb megy meg több jó darabig kar nélkül maradok.
-Ezt aláírom, mert így is van. Viszont nem mindenki született gazdag családba, és még nem is törekszik, hogy jól menjen a sora.-Nem tudom apám melyik strófáját kapjam elő.
- A mi élet felfogásunk szerint védjük és nem pusztítjuk az embereket. Érti? Mindegy honnan jött ki fia borja nem számít. Apám szerint nekem is meg kell tanulni a szamárlétrát megmászást, ha itt kezdődött hát itt. Vannak jó élményeim is amúgy  nem csak rosszak, volt egy nő aki ott szült, nem vagyok és nem is értek hozzá, hogy megy ez. De ilyenkor rettentően gyorsan bele kell tanulni, rólam nevezte el a gyereket, aztán megérkezett a család. Gőzöm sincs hányan voltak de 20-nál feladtam. Valami latin nemtomkik? De három hétre való készétel volt a hűtőben.  -
Mia elvarázsoltnak tart mondjuk van venne valami, de nincs kedvem felvilágosítani, hogy a fenti orvosi szobából mindent lehetett hallani és látni, többet tudok, mint gondolná. Egész jól, ment az elengedem a fülem mellett cécó, de volt értelme. Dimitij beszámolója és Mia mosolya után egy dolog jut eszembe.
-Azért megnézném a könyvtárát.-Ezt a poént csak Mia érti de ennyi is elég.
-Ki? Én? Sohase akarok bajba kerülni de valahogy mindig megtalál. Ki tudja őrület, túlélem? Dehogy, aztán mégis. A titkárnál van a szerződésem, aki vagy halott vagy felszívódott, amúgy pont a munkahelyemre készültem mikor becsöngettél, igaz gőzöm sincs hol van de majd kiderül nem olyan nagy ez központi rész, a többi tiszta jég meg hó.



Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #849 Dátum: 2020. Szeptember 04. 20:03:10 »
Rina

Timothy megrázza a fejét
/Angol/ Ha engedélyezi valaki, hogy bántsad, akkor később számtalan vitát lehet elkerülni - no meg persze esetenként jogi hercehurcát - villantja meg, hogy ő leginkább szakmai szempontból közelíti meg a kérdést. Vajon mi kellene ahhoz, hogy sutba vágja a szabályokat? A kalandvágy kérdésére ellenben kész választ prezentál
/Angol/ Kint hagytam az ajtó előtt - árulja el kifele menet Timothy, még mindig egy kicsit zavarban. Az ajándékot bekapcsolva egyből kiderül, hogy Timothy gondosan feltöltötte - és hogy őlilasága többféle üzemmóddal is képes lefoglalni a szerencséseket. A felvetésedre, hogy talán később engedélyezhetné neked a dolgot, kétkedve válaszol
/Angol/ Nem hinném! Holnap jövök, addig kitartást! - Hajol meg kissé előtted, aztán távozik a celládból.
Sajnos a diszpécser a legutóbbi beszélgetésetek óta nem sok fejlődést tud felmutatni - mivel továbbra is ugyanazokat az unott sablonválaszokat puffogtatja minden egyes alkalommal. S igazából a kérdéseidre sem válaszol, ahogy a monológokra vagy egyéb megnyilvánulásaidra sem. Ám arra elegendőnek bizonyul, hogy szétcsesszen bármiféle hosszabb és nyugodtabb pihenést, és reggelig tíz percenként megkérdezze, hogy szükséged van-e valamire...

Ennek ellenére pár óra múlva eltűnik a lábadról a kutyaharapás nyoma is - szépen begyógyult az, aminek ismereteid szerint még legalább három hét kellett volna. Végül azért esemény van - étel érkezik, újabb adag zselé formájában, köretnek némi friss hírrel nyakon öntve

/Angol/ Az ügyféltérben van kint egy Yeo-jin nevű lány, és nem akar elmenni. Pár órája érkezett - tudatják veled, hogy Bao-bei a keresésedre indult, s meg is talált.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #850 Dátum: 2020. Szeptember 04. 20:08:33 »
Roxana

Dimitrij érdeklődve hallgatja az arieli élménybeszámolódat, s közben bólogat arra, hogy az embereket bizony meg kell védeni!
/Angol/ Hát, igen - itt is vannak bőven szerencsétlenek - veti fel, hogy nem is jöhettél volna jobb helyre, ha a segíteni akarás a fő célod. Mia kevésbé lelkes - talán mert őt kevésbé izgatja a többi ember boldogulása. Ám a célzásodat ő érti, és egy futó mosollyal jutalmazza - míg Dimitrij kissé értetlenkedve pislog. Mia kedvesen megveregeti a vállát
/Angol/ Csak egy csajos mondás - világosítja fel Dimitrijt, aki ennek ellenére sem kapiskál semmit.
/Angol/ Aha...
Mia a szerződésre kicsit ingatja a fejét.
/Angol/ Márpedig azt jó lenne, ha kikönyörögnéd a titkártól - sóhajt, s Dimitrij segít neked egy picit.
/Angol/ Én a kórházba mennék! - javasolja neked - Ott vannak laborszintek is - az egyik a Blue Sun támogatásával épült - de van olyan is, ami még nincs befejezve anyagi okok  miatt. Igaz, néhány melós szerint ők elkészültek, csak a gépek hiányoztak onnan. Talán csak a választások előtt akarja átadni a polgármester a szavazatmaximalizálás miatt.
Aztán Mia és Dimitrij távozik a lakásból. Ők ha minden igaz, az Ólommadárra mennek, hogy kiszedjék a naplóbejegyzéseket.

Te később végül elindulsz a kórház felé, ahol úgy tűnik, hogy Dimitrijnek igaza van - a bejáraton átlépve egy hologram portás köszönt téged

/Angol/ Üdvözöljük az első munkanapján Dent doktornő! Kérem kövesse a sárga nyilat az asztaláig! - Tűnik el a recepciós pult mögül, és kissé távolabb, a lifteknél pillantasz meg egy villogó, fej nagyságú sárga nyilat a levegőbe vetítve ugrálni. A kórház aulájában többen is vannak - jórészt hozzátartozók várják a látogatási idő kezdetét. A lifthez érve az már vár rád, és belépve látod, hogy a 4. emelet gombja villog sárgán, amíg meg nem nyomod. A negyedik emelet már kihalt, senki nincs a folyosón, amely tiszta, steril, vadi új. Mindössze egy ajtó van ott, ami felett ott ugrál a sárga nyíl. Ezt már csak a leolvasóra tett tenyereddel tudod kinyitni. Az ajtón "Belépés csak felhatalmazott személyeknek!" felirat díszeleg - ami egy zártkörű klub érzetét sugallja. Az ajtó mögött feltáruló folyosó viszont pont ugyanolyan, mint amire a liftből kiléptél. Üres és semmitmondó, de itt már ajtók sorakoznak egymás után. A sárga nyíl is áttette a székhelyét az egyik ajtó elé. A folyosóra lépve becsukódik mögötted a tenyérlenyomattal nyitható ajtó, és a sárga nyíl által mutatott ajtóhoz sétálva egy talán tizenöt négyzetméteres irodát találsz, bent asztallal, számítógéppel, és egyszerű formatervű, de kényelmes székekkel, tévével és pár trópusi képpel a falon.
Úgy tűnik, hogy itt már több dosszié is vár az iratrendezőben. A többi folyosói ajtó mögött találsz étkezőt, mellékhelyiséget, további két irodát, egy pihenőt, és egy labort, ahol éppen ketten dolgoznak. Az egyik egy szekvenáló gép eredményére vár, a másik pedig szerel valamit, de amikor belépsz, egy köpenyt ejt rá, hogy eltakarja. Mindketten rád néznek, és hamar kiderül számodra, hogy ikrek lehetnek.

/Angol/ Jó napot! dr. Cseng vagyok, az itteni asszisztense! - mutatkozik be a talán negyvenes éveiben járó, vékony keretes szemüveget viselő laborköpenyes vékony férfi
/Angol/ Ő pedig szintén Cseng, de doktor nélkül - mutatja be a testvérét - ő a mechatronikus a csapatban. Gondolom ön dr. Dent, ugye? - kérdezi, s utána még hozzáteszi
/Angol/ Az elődje próbálta húzni az időt a kutatással, és emiatt leesett a tetőről. De ha befejezzük a kutatást, akkor könnyen feleslegessé válhatunk - hívja fel a figyelmedet egy apró  problémára - Épp ezért nem is pályáztam meg a hirtelen megüresedett vezető-kutatói állást - vázolja a helyzetet neked.
/Angol/ Az összes kutatási anyag elérhető, és a projekt célja az, hogy az új városi parkban pihenőket folyamatosan enyhe virágillattal stimuláljuk, hogy a termelékenység még ne zuhanjon be, de könnyebben befolyásolható és nyugodtabb szavazópolgárokat kapjon a polgármester. Szóval a virágillat koncentráció, a gépészeti üzemeltetés a virágok gondozásának kérdéskörét kell optimalizálni! - árulja el az ittléted célját Cseng - Szerintem nézze át az anyagokat - főleg a nem gépészeti részeket! - javasolja.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #851 Dátum: 2020. Szeptember 08. 10:13:26 »
Erősen bólogatok a szerencsétlenek szóra, mivel én is ismerek egyet a furadokit. Ha lesz időm ma mindenképp de holnap biztos meglátogatom. Az orvosoknak pont olyan nulla életük van mint az ügyvédeknek, Black előtt jó volt az a kis pár napos Ed-es dolog, viszont nem is emlékszem mikor volt utoljára állandó kapcsolatom? Talán a főiskolán? Talán. Mia érti a könyvtáras mondatot nekem ennyi elég.
-Áhh, hagyja majd egyszer elmondom!-legyintek.
-Jó, persze! És mégis hogyan képzelted? Ha nincs sehol mint a polgármester? Vagy valahol itt van és reszket  egy pincében, vagy tudomisén???-Kibe kattogtatom a tollat azon céllal nehogy el ne kezdek a falhoz csapni valami nehéz tárgyat.
-A fene megette az egészet!-Fújok egyet, majd terelgetem előttem Miáékat, és iszok egy nyugtató kávét. Feltételezem itt lesz a találka ha bármire jutottak, -tunk, nem adtak meg más elérhetőséget. A kórház előtt  le a kalappal, hiper szuper szinte már Arilel de csak szinte, sárga nyíl, érdeles? Mint abban a filmben a sárga köves út mi is volt a címe, valami varázslós. Mikor lett kézlenyomatom, a rendőrségen vagy a titkárnál a szabaduláskor?
Belépve két Csenggel találom szembe magam, egyenlőre nem tudom Lucy hazudott vagy ezek, feltételem ezek féltik az életüket. Adom az enyhe hülyét, most még egyenlőre ez is jó lesz.
-Igen én vagyok Dr Dent! Üdvözlöm önöket! Hogy mik vannak a tetőőőrőőől?   Van itt valami formaruha? Mert én ebben jöttem a lakásból. -Látható, hogy nem taglóz le az elődöm halála. Vagy legalább is úgy teszek rémálmaimban ne jöjj elő.
-Nekem így első hallásra úgy tűnik az előző doktor túl sokat volt a laborban, és ahogy a régészek vagy a geológusok szoktak fogalmazni terepen. Én inkább az utóbbira szavaznék, jó lenne megfigyelni az alanyokat nem gondolják? Persze a másik is kell de nem olyan mértékben,  most viszont ha megbocsájtanak átolvasnám az anyagot. -Anyám anno beíratott gyorsíró olvasó táborba még gimnazistaként akkor még nem értettem miért, erősen tiltakoztam ellene anyát akkor egyszer és utoljára hallottam káromkodni, "Mész mert én azt mondtam a k...a életbe!" Egy anyának mindig igaza van azután mindig mentem, ha kellet ha nem. A jegyzetekhez jól jött, mint ahogy most is. Tíz perc alatt kész voltam még a gépészeti résszel is, a lakásban majd ráizzítom a kivetítőt. De még negyed órát töltöttem aktív semmivel kezdve újra, mielőtt kijöttem.
-Kész vagyok hol kezdjük?



Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3638
  • Aktivitás:
    9%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #852 Dátum: 2020. Szeptember 23. 18:56:37 »
Roxana

Valóban kevés szabadidővel rendelkezik az orvosok többsége - de ha tippelned kéne, azért az ügyvédeknek azért több szabadideje lehet. Elvégre ott ritkább az, hogy éjjel történik valami az ügyfelükkel, ami nem várhat reggelig. Ez talán jó is lehet, mert így este felé könnyebben talál Simmons szabad időpontot, hogy találkozzon veled.

Mia nem esik kétségbe azon, hogy nincs meg a titkár. Kérdő pillantást vet Dmitrijre, aki csak tagadólag ingatja a fejét.

/Angol/ Ne aggódj, biztos elő fog kerülni! Az ilyen csótányok sok mindent túlélnek - biztat mosolyogva, míg te a tollra vagy rákattanva. Aztán mivel ne mis akarnak igazán maradni, így nem esik nehezedre kitessékelni őket a lakásból, hogy nyugodt körülmények közt feltankolhass kávéból.

A kórházban ugyan felmerül a kérdés, hogy mikor és hol vették le tőled a tenyérlenyomatot - de ez jelentéktelen kérdésnek tűnik annak fényében amit leszűrhetsz a dologból - mégpedig azt, hogy a tudtod nélkül a személyes adataidban térdig gázolnak a polgármester emberei. S csak a "jóindulatán" múlik, hogy ezeket az adatokat épp nem ellened használják fel.

A két Csengben nem buzog túl sem a lojalitás a polgármester felé, sem pedig a munkakedv. A kérdésedre, hogy hol találhatsz köpenyt, az ajtó melletti szekrényre mutatnak, amiben valóban találsz egy tucat tiszta fehér köpenyt vállfára akasztva.

/Angol/ Nem árt tudni, hogy a köpenyek szegélyének varrásába belevarrtak egy-egy jeladót, hogy a munkáltató könnyebben ráakadjon az elkóborolt munkaerőre... - hívja fel a figyelmedet az egyik Cseng. Aztán kifejted a véleményedet, hogy ha lehet élesben is megnéznéd a projekt működését. Ez láthatólag nem nyerte el annyira a tetszését Csengéknek, mert csak hümmögő aha és persze válaszokat kapsz. No meg persze a jelenlegi kutatási anyagot, ami röpke 112 oldal. Az első húsz oldal neked is ismerős, aztán érkezik több oldal kémiai levezetés, hogy mi is várható, valamint a légtömeg számítások, hatóidők, koncentrációs fokok és a gépészeti tervek. Amint végzel, és visszamész hozzájuk, hogy hol is kéne kezdeni, nyílik mögötted az ajtó, és a titkár, és mögötte egy testpáncélba öltözött, fegyveres katona lép be. A titkár végignéz rajtatok, és megszólal
/Angol/ Akkor én megmondom! Megnézzük a gépházat a park alatt, és egy picit módosítunk a terveken! - javasolja, aztán feléd fordul - Jó látni, hogy nem vesztegeti sem az idejét, sem a polgármester pénzét! - dicsér meg - Amiből azért kiveheti hamarosan a részét! A mostani módosítás célprémiumos lesz! - kecsegtet - A prémium fejenként hatezer négyszáz kreditről indul, ami a gépházba érve percenként ötven kredittel csökken. Két óra alatt éri el a négyszáz kredites szintet, ami alá nem esik a prémium. Persze minél előbb végeznek, annál több pénz üti a markukat - vázolja. Tipped szerint bármit is akar, minimum fél órát biztos hogy igénybe fog venni. De a fél óra alatt majd 5000 kredit is több havi keresetnek felel meg. Csengék kissé gyanakodva hallgatják az ajánlatot, főleg hogy még nem derült ki, hogy mit is kell majd csinálnotok. De abban biztosak lehetnek, hogy nem lesz teljesen legális a dolog.
/Angol/ Jah, és még egy dolog - ha valaki úgy dönt, hogy inkább lelépne, azt is megértem. De vegye számításba, hogy akkor a két hátra hagyott kolléga közül az egyiket le kell lőnöm példastatuálás végett. Szóval azért figyeljenek egymásra! - mosolyodik el. Aztán vár pár percet, amíg néhány szerszám és kézi mérőműszert összeszednek Csengék, majd elindultok kifelé a kórházból, fegyveres kísérettel. Közben a titkár veled próbál meg cseverészni, hogy hogyan felel meg az ízlésednek a lakás, hogy jössz ki a bejárónővel, és hogy van-e valami kérdésed a projekttel kapcsolatban?
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #853 Dátum: 2020. Október 01. 12:00:32 »
Rina

/Angol/ S ezt írásba is kell adnia vagy elég ha szóban beleegyezik? – érdeklődőm mit sem törődve azzal, hogy csak adni szeret és kapni nem, mint ahogy ez csak kérdés volt, egyfajta teszt, amin elvérzett – Hm, nos… akkor Kai…ju meg én elfoglaljuk magunkat addig! – mosolygok rá a kis játékra, és megsimogatom miközben rezeg – Nem igaz te kis izgő-mozgó? – búgom neki és már nem is foglalkozom látszólag az ügyvéddel. De… – Holnapra talán meggondolod magad. Hidd el, amit megkapsz, azt meg is adhatod – susogom, majd elfoglalom magam egy időre

A diszpécsert is meghívom, de igazából nem zavar az esetleges visszautasítása sem. Elég hangos vagyok, hogy ne legyen kétség mi is történik, majd kellemesen elalszom úgy, hogy látszólag a nyafogása sem érdekel. Az azonban igen, hogy elmúlt minden nyoma annak, milyen jól szórakoztam a Jégfutáson. Nem tudom hiányozzon e, de végül nem is foglalkozom vele, inkább a zselé és végül a jó hír!

/Angol/ Helyesen teszi! Nyugodtan engedjék be, teljesen ártalmatlan! Ha kell meg is motozom maguknak Önök előtt! – ajánlom fel ártatlanul – Különben kénytelenek lesznek még hosszú ideig elviselni őt! – mondom lelkesen milyen idegállapotot okozhat, ha nem lehet velem

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2643
  • Aktivitás:
    2%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #854 Dátum: 2020. Október 03. 08:39:55 »
Messziről megéreztem a "csótányszagot" A gyökér titkár megint fél liter pacsulit öntött magára, tudtam itt lehet a közelben de nem foglalkoztam vele, most még. A leírásból amit értek memorizálom, a többit gyorsírással a szavak lerövidítésével,  a második lapra kezdem jegyzetelni, persze egy mukkot se értek. Azon reménykedve nyuszi mihamarabb kijön a sittről, beletéve néha egykét 7, 9, ergdffdgvdf, 423534645, is, vagy pálcikás rajzot, ezzel azért elmegy az idő. Szerintem jó lett, a kutya se tudja kibogarászni mi a frász ez, csak valami firka.
-Ááá értem, végül is teljesen értető!-Válaszolok a valamelyik Csengnek, és már itt is van jól be lehet tojva ha mindenhová fülétől  farkáig  fegyveres katonával mászkál. Alig bírtam ki röhögés nélkül. És még van pofája parancsolgatni? Megáll az ember esze. Angyali mosolyt erőltettem magamra és enyhén megsimítottam a penge nyomát amit Rina hagyott, komolyan azt hiszi beijedek tőle? Amit eddig csináltam a hajón illegális volt, és ezt a titkár is tudja inkább Csengéket terrorizálja kellenek a papírjaim, bármibe is kerül. Ha abba akkor abba, de nagyon neeeem...de muszáááj! Undok féreg! De kell a fracba! Nagy levegő! Bájcsevejre váltok, miközben gyűlölöm magam, és a titkárt is egyben.
-Ohh, igazán kellemes, elég közel van mindenhez. Még keresnem kell egy valamilyen sport pályát ahol reggelente futhatok, vagy kosarazhatok, esetleg jó lenne keresni egy olyan helyet ahová el lehet menni táncolni. Maga tud ilyet? A bejárónőm fantasztikus, sok dolgot sikerült megtanulni életemben viszont a főzés az nincs a listán, a konyhában két dogot sikerül felismerni a mikró meg a kávéfőző. Kávéfőző bajnok vagyok. Ha Lucy nem lenne éhen halnék, na jó nem de ugyanazokat a pocsék mikós kajákat enném mint az egyetemen. Ja Izééé!?, Átfutottam, az orvosi  részét,  amíg nem látom nincs kérdés.  a többi Csengé. -Nem is hittem, hogy ennyit képes vagyok ennyit pofázni a titkárnak, aki valószínűleg jót röhög rajtam. Vagy hát nem tudom?? Érjünk már oda és legyen jobb dolga nálam, másrészt csábító hadjárat indulna ha tudnám mire ugrik a titkár. Na mire? Amire minden pasi...Kivéve ha meg nem halok.