Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31250 alkalommal)

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #795 Dátum: 2020. Január 26. 16:50:22 »
Roxana

Az ébredés után elég hamar összeszeded magad. Bár sajnos talán csak tíz percet bóbiskolhattál, ezért ez is jól esett jelen körülmények közt. Igaz, a kipihenttől azért még fényévekre vagy. A látogatód annyira élre vasalt, mint aki most szökött meg egy divatbemutatóról. Abban viszont igazad van, hogy Black sem szokott így kinézni. A válaszodra udvariasan bólint.
/Angol/ Örülök, hogy elégedett a körülményekkel! - pillant a bilincseidre - Azért jöttem, hogy elújságoljam - nagyszerű híreim vannak! - villant rád a mosolyodra válaszul egy ragadozó mosolyt - készek vagyunk még jó ideig vendégül látni Önt! Sőt, mivel tudom, hogy mennyit fáradoztak azért, hogy a növényeket eljuttassák hozzánk - és hogy Önnek is szívügye ez a park - mutat körbe - úgy gondoltam, hogy talán nagyrabecsülésünk jeleként kegyed lenne a legalkalmasabb arra, hogy elsőként megtapasztalja a park egyedi atmoszféráját! - tart egy kis szünetet. Ha jól érted, téged akar kísérleti alanyként itt hagyni, hogy az általatok ideszállított virágok illatával olyan agyatlan zombit csináljon belőled, mint Joe és Black volt a hajón
/Angol/ Persze ha gondolja, lemondhat ezekről a lehetőségről... Ha hajlandó valaki mást javasolni a legénységből a helyére - és elszegődik hozzánk - pendít meg egy másik lehetőséget is - Elvégre egy lojális orvosnak mindig hasznát vesszük - ne pazarolja el a tehetségét! - hívja fel a figyelmedet, hogy különben nem kizárt, hogy kedvedre bányászhatsz is! Tűnődve figyel téged, aztán az órájára pillant.
/Angol/ Nem akarom siettetni, de nemsokára kezdődik a park avatása, amin beszédet kell mondanom! Úgyhogy van bő fél perce dönteni! - tudatja, hogy a javaslata nem sokáig érvényes.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #796 Dátum: 2020. Január 26. 16:55:58 »
Rina

Ahogy felülsz Rod mellé az asztalra, és elkezded leellenőrizni a kutyaharapást - kiderül, hogy Rod alkalmatlan a multitaskingra. Ugyanis amíg te ellenőrzöd a kutyaharapást mementóját, addig Rod is ugyanezzel foglalkozik - igaz, ő egy kicsit távolabbról. S mint aki pontosan ismeri saját gyengéjét - még a videólejátszásokat is megállította, nehogy a nagy bámészkodás közben lemaradjon valami fontosról.
/Angol/ Szép darab lehetett - vonja le a következtetést a fognyomokból - gondolom a gazdája megmutatta az oltási könyvét - véli - mert itt összeakadhatsz egy-két veszett példánnyal is, ha nincs szerencséd. Márpedig elég kevesen szeretnek arra ébredni, hogy a falat kaparják, és megharapják kezelőorvosukat, gyógyszerészüket.
Rod a kérdésedre, hogy van-e bikinije, hümmög
/Angol/ Az számít, ha nem én, hanem más viseli? Például egy barátnő? Mert nekem csak mankinim van. Igaz, azt sem sűrűn tudom használni - de talán ez jobb is a szomszédoknak - fejti ki bővebben.
/Angol/ Megbeszéltük! - bólint rá a whiskey-re -Milyet szeretsz? - tudakolja, hogy milyet látnál leginkább a poharadban.

Az őrsön a válaszod úgy tűnik, hogy kielégítő lehetett, mert a további faggatózásról le kell mondanod. Ő kiosztotta a feladatot - neked pedig láthatóan nincs több kérdésed ezzel kapcsolatban.
Az öltözőben nem esik nehezedre közelebb menni, és megnézni magadnak Sean Őrmestert. Igaz, ő nem foglalkozik túlságosan sokat veled - hiszen már most is sürgetik rádión keresztül. Kifele menet még húzza fel a kabátot, no meg a cipzárt. Rád csak egy futó pillantást vet, hogy aztán eltűnjön az irodába vezető ajtón.
Te szépen leteszed a táskádat, keresel egy másikat, és megtöltöd hasonlóan fontos ruhadarabokkal, és az sem kizárt, hogy a szendvicset is átpakolod ebbe. Aztán élesíted a füstbombát, és szépen megindulsz kifele. Pont időben végeztél, mert nyílik az ajtó. Amin keresztül négy megtermett férfi siet be rohamrendőri testpáncélba bújva, kezükben pedig szomorúságra okot adó puskák komorlanak. Ráadásul mindegyik lövésre készen fogja a fegyvert, s a csövek feléd ásítoznak. Mivel nincs nagy tömeg itt az öltözőben, elég egyértelmű, hogy hozzád jöttek. Főleg, hogy az egyikük meg is szólal

/Angol/ Aquamarine-i Rendőrség! Lassan tegye le a táskát, és feküdjön a földre! - reccsen rád a teljes arcot takaró sisak torzítóján keresztül. Úgy tűnik, hogy nem beszélgetni jöttek, és azt lesik, hogy mikor ránduljon meg az ujjuk a ravaszon...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #797 Dátum: 2020. Január 28. 18:18:17 »
Rina

/Angol/ Szerinted szépen gyógyul? – érdeklődöm miközben finoman végigsimítok rajta, mintha becézgetném – Nem volt nagy ügy, összerúgtam őket, csak ez az egy, ez ügyesnek bizonyult. – fejtegetem mintha csak divatról vagy sportról beszélnék és tényleg. – Szépen össze lett varrva úgy látom. – mutatom – Megnézed közelebbről? Az csak egy darab papír olyanja bárkinek lehet. – majd a bikini témára – Ez jó kérdés! Majd elgondolkodom, rajta számít e, de a mankini is tud menő lenni. Meg a Manöken. – de arra, hogy nem tudja használni, csak szomorúan megrázom a fejem – Nem tudják értékelni a szépet igaz? – kérdezek a szomszédokra, aztán lezárásnak whiskey – Borostyánszínű és barátságosan nagy kiszerelésű! – válaszolom, aztán…

Végeztem.

Azonban a dolgok kicsit másképp alakulnak és bár szendvics nélkül, de másik táskával indulok el kifelé, amikor négy fickó ront be fegyverrel és páncélban. Elsőre azt gondolná az ember torokra megyek, vagy elkapom az egyik fegyvert és lekaszálok mindent, de valójában semmi ilyesmit nem teszek. Sőt, amikor megkérnek dolgokra én amondó vagyok, hogy elég jól értek a férfiak nyelvén is! Ideje, hogy megmutassam: tehát: "Csapó 1" és "Tessék!"

/Angol/ Uraim! Olyan jó, hogy látom Önöket! – kezdek bele teljes lelki nyugalommal majd a táskát előre tartva lépek a legközelebbi felé és ráakasztom a fegyverére vagy ha ez nem megy akkor csak magam mellé dobom – Olyan jó, hogy jöttek! Nem találom sehol West ezredest! Volt olyan kedves és kölcsönadta a táskát, mert ugye úgy volt, hogy éjszakai műszakot is megmutatja, meg egy kis különleges küldetésre akart vinni. – nézem a körmeimet, enyhe terpesz és közben azt lesem ki a parancsnok – Szóval, ha végre felbukkanna és elmondaná, hogy ez is a játék része e, á nem érdekes! Biztos az! Nagyon piszkos fantáziája van! Beöltözés meg minden! Bilincsek… értik uraim! – kacsintok – Szóval gondoltam meglepem, hogy beszéljünk még kicsit ezekről a dolgokról, de aztán csak nem találtam sehol! Nem tudják véletlenül, hol találom? – nézek kérdően, kezem a csípőmön és ha eléggé ledöbbentek, akkor a legközelebbihez lépve átkarolom (ha tudom) – Mert akkor keresném tovább!

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #798 Dátum: 2020. Január 29. 06:21:53 »
Ha nem megy ellene akkor inkább vele, a közkórházban láttam nála elvetemültebb alakokat is, de ő fehér galléros bűnöző. Ez van ezt kell szeretni. Pillanatok alatt kitalálom mit fogok válaszolni de kivárok legalább egy percet hogy tűnjék mintha erősen gondolkodnék.
-Bao Bei, ő a tökéletes alany erre a feladatra, igen szívesen dolgoznék itt mint orvos. A többiek túl értékesek, Mostanában nem tartottam velük olyan jó viszonyt mint kellene de nem rajtam múlt. Olvasta az aktájukat felteszem igen, akkor tisztában van vele nem akarok betenni nekik bár megtehetném. Ez a kislány meg csak egy takarító, Rina ágymelegítője, semmihez nem ért de durva féltékenységi illetve dührohamai vannak, ez a hely még jót is tenne neki. Engem kötelez az orvosi titoktartás tehát mi itt és most nem is beszéltük.-Őszintén nem tudom most mi van!? Azért leülök az előző helyemre, mert lehet, hogy ez az egész csak kamu és mézesmadzag, várom, mi fog történni.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #799 Dátum: 2020. Február 02. 16:39:09 »
Roxana

A kiváratásod során többször is az órájára pillant, mintegy mutatván, hogy Neki drága az ideje - és hogy ne húzd az időt. Végül amikor megszólalsz, közömbösen bólint, de aztán felhúzza a szemöldökét.
/Angol/ Örülök, hogy ilyen rugalmas! Megkérdezhetem, hogy nekem miféle értékkel bírnak a társai, amiért megéri életben hagynom őket, és nem gombakomposztként hasznosítani a társaságot? - kérdezi csevegő hangnemben. Inkább érdeklődő kérdés, mint fenyegető - mert feltehetőleg elkönyvelte már járulékos veszteségnek a legénység többi tagját. Ami valahol jogos lehet, mivel láthatólag nincs szüksége hajóra, pilótára, fegyveresre, technikusra vagy épp szakácsra.
/Angol/ Azzal ne is próbáljon előhozakodni, hogy akkor nem dolgozik nekem, mert túlélem. Magácska viszont nem biztos... - hívja fel már előre a figyelmedet arra, hogy nem vevő az árukapcsolásra.

/Angol/ Nos, ezt megbeszéltük! - zárja a témát a válaszod után - Ha most megbocsát, meg kell tartanom egy sajtótájékoztatót - Addig élvezze nyugodtan a parkot! A titkárom hamarosan megérkezik a szerződésével, amit ha aláír - azonnal szabadon távozhat! - ígéri - Örültem a találkozásnak! - biccent feléd, aztán elindul a színpad felé. Azt látod, hogy a park bejárata felől érkezik egy másik öltönyös férfi, kezében egy adattáblával. Feltehetőleg ő hozza számodra a szabadulást jelentő szerződést...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #800 Dátum: 2020. Február 02. 16:43:23 »
Rina

/Angol/ A fene sem tudja - válaszolja Rod - nem tudom összehasonlítani a korábbi állapotokkal - vet rá egy kíváncsi pillantást ennek ellenére - de a varrás valóban szépen sikerült - ért egyet veled - Az igaz - bólint a papírra - nekem is van papírom arról, hogy csak bizonyos esetekben harapok... - viszont a szomszédokkal kapcsolatban korrigál picit  -  nem a szépet, hanem engem nem tudnak értékelni. Legalábbis pozitívan - árulja el, de szemmel láthatólag nem rázta meg a dolog. A whiskey paramétereinél hümment egy picit
/Angol/ Ez akár az olajok nagy részére is igaz lehetne - hívja fel a figyelmedet, hogy szerinte azért van még más fontos tulajdonsága is az italnak a színén és a gazdaságos kiszerelésen kívül.

Az öltözőbe beözönlők egy pillanatra lefagynak a válaszodtól, és csak miután megszólítottad őket, és megtetted az első lépést dördül el az a lövés, ami figyelmeztetőleg fröccsenti szét a járólap szilánkjait nem messze a lábadtól. Egy-két szilánk nekicsapódik a nadrágodnak, de ahhoz nem elég erősek, hogy komoly zúzódást vagy sérülést okozzanak. Igaz a fegyver csöve előtte még a lábadat célozta, de úgy tűnik, hogy túlságosan is megkedvelt ahhoz, hogy egyből beléd is lőjön.
Ezért marad a b verzió, és a táskát magad mellé ejted.

/Angol/ Hasaljon a földre, és tegye a kezét a háta mögé! - jön egyből az utasítás, hogy aztán West után érdeklődhess. Erre nem kapsz közvetlen választ, csak az ajtóhoz legközelebb - és tőled a legmesszebb álló szól bele halkan a rádióba
/Angol/ Függesszék fel Westet, és hozzák be kihallgatásra! - adja ki az utasítást, amit feltehetőleg West nem fog neked megköszönni. Közben két fegyver továbbra is rád szegeződik, hogy amíg hátra bilincselik a kezedet, ne akarj túl meggondolatlan lenni. Aztán erős, határozott kezek motoznak meg, és nem csak esetleges fegyvereket, hanem az utolsó zsebkendőt is elszedik tőled - kiürítve a zsebeidet - és zárásként a bokáidat is összebilincselik. Mivel tudják, hogy ez jelentősen korlátoz téged a mozgásban - két oldalról beléd karolnak, és megemelve téged szépen kivisznek az öltözőből. A központi teremben kicsit felbővült a létszám - érkeztek még egy tudatnyian, állig felfegyverkezve. Ahhoz a nyomozónőhöz visznek, aki a többieket is vendégül látta eddig. Hidegen végigmér
/Angol/ Úgy tűnik, hogy valaki jó tippet adott! - közli veled, hogy mi is lehet ennek a felhajtásnak az oka.
/Angol/ Vigyétek! - int a két hordozó egységednek, és elindultok a fogdák felé. Egy meszelt folyosóra, ahol egy rács zárja el a tovább vezető utat. A rácsot kinyitják az édes-hármasotokat kísérő őr kulcsával, majd tovább haladtok a folyosón. Több megerősített, zárt acélajtó előtt haladtok el, és neked jut a hármas számú. A folyosó végén látható két rácsos gyűjtőig már nem visznek el - úgy tűnik, hogy nem szeretnék ha általad valami baleset történne a többi fogoly kárára.

A cella három méter hosszú, két méter széles. Egy lecsavarozott ágy, egy rozsdamentes és vandál biztos mosdó, wc és egy beépített mennyezeti lámpa, meg egy falba épített kamera a berendezés - no meg egy gomb az ajtó mellett a teljes berendezés.


/Angol/ Majd jövünk - tudatja a kísérőd recsegő hangtorzítóján át - Ha akar valamit, akkor ott a gomb. Nyomva tartja, és közben beszéljen. Vacsora lesz este hatkor - tudatják veled a legfontosabbakat, aztán magadra hagynak az aprócska szobában. Csak tompa neszek hallatszódnak be az ajtó becsukódása után - és immár van alkalmad arra, hogy kényelmesen számba vedd a lehetőségeidet.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #801 Dátum: 2020. Február 02. 18:12:04 »
Rina

Miután eleget tettem a kérésnek és hasalok, azon tűnődöm, hogy ki köpött vajon és miért. Érdeklődöm West után, amire úgy döntenek, hogy hülyék, de ez már legyen az ő dolguk. Itt sokat nem lehet tenni, szóval nyugodtan és ellenállás nélkül nézelődöm, hogy aztán nem semmi bánásmódban részesítsenek. A továbbiakban nincs több mondanivalóm, de mosolyogva figyelek, mert régen láttam ekkora felhajtást úgy, hogy ilyen közelről szemlélhessem. Egyetlen fájdalmas grimaszom, amikor elveszik tőlem a dolgaimat, amiket mindenkinél és mindennél jobban szeretek. Aztán egy nem tehetünk semmit vállrándítással hagyom a dolgokat a celláig fajulni. Azonban a végén csak meg kell említsem egy-két dolgot

/Angol/ Köszönöm srácok! Régen cipelt már bárki is! Hálás vagyok érte! Remélem West ezredes majd kitüntet titeket! - mondom szőkékre jellemző ártatlansággal - Miattam ne siessetek, úgy látom elég nagy a felhajtás! Itt megvárlak titeket! S köszi az infót is! Esetleg nem tudjátok mi lesz a vacsora? - pillogok,

Majd jobb híján, mikor magamra maradok a láncoktól is bilincsektől függően fekszem le, hogy nyugodtan várjak.

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #802 Dátum: 2020. Február 03. 09:54:19 »
-Mellettük próbáltam érvelni, nem sikerült. Sajnálatból nem élünk meg nem igaz? Se lelkiismeretből. Mit bánom én mi lesz velük. -Őszintén így is gondolom. Nem vagyok dühös a díszes társaságra, kivéve Rinára. Sajnos átvágtak a palánkon ezt nem érdemli senki sem na jó talán néhány anya meg meg gyerekgyilkos és perverz de ők? . Nem fogok felállni a a polgármester szerintem magasabb vagyok nála. Kis ember nagy...val. Kocsi? Minimum két szerető na nem ezen a bolygón? Idióta asszonyka két gyerek persze egy fiú egy lány. Miegymás.
-Polgármester úr ez a butaság meg sem fordult a fejemben.-Szintén biccentek egyet. -Várni fogom, a titkárát! -Innentől kezdve szerintem ez a mocsadék minden lépésem követni fogja, ezért csak magamban morgok el öt bűnbánó imát, de félek rajtam már az se segít, pokolra jutok.


Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #803 Dátum: 2020. Február 16. 18:32:29 »
Rina

A padlón hasalva új nézőpontból szemlélheted az eseményeket, de hogy ki is árult el, azt még nem tudnád megmondani - igaz, a gyanúsítottak száma jó ha fél tucat lehet... De azt talán kissé hízeleghet az egódnak, hogy ennyi nagydarab férfi kellett az elfogásodhoz - és nem csak egyet küldtek. Sajnos nem hagyták meg a dolgaidat - de biztosra veheted, hogy nem most láttad őket utoljára! A cellában feltett kérdésedre kissé kiábrándító válasz érkezik - míg a fecsegésed többi részére érdemi reakciót nem váltasz ki.
/Angol/ Zselékocka lesz a vacsora - közlik veled, és Black főztje után ez nem épp ujjongásra okot adó változás. Régebben ugyan ettétek Kaival - de soha nem lopta be a szívedbe magát ez a menü. A bilincsedet jobban megnézve rájössz, hogy egy kicsit masszívabb darab, és van rajta töltésmutató is - amely szerint teljesen fel van töltve. Ha tippelned kéne, akkor azt gyanítanád, hogy beépített sokkolóegységgel kedvesedtek neked. Ezen túl van időd várakozni az ágyon heverészve, hogy történjen valami - és valóban, talán egy bő óra múlva történik is. A cellaajtón kinyílik egy kis ablak, és azon keresztül beszólnak.
/Angol/ Hármas gyanúsított! Álljon fel, és az ágy mellett állva várja meg az ajtó nyitását! - érkezik az utasítás, majd kisvártatva nyílik az ajtó. Most két testpáncélba bújt őrt pillantasz meg az ajtóban sisak nélkül. Az egyikük az alkarvédőjén derengő gombon tartja a kezét készen arra, hogy megnyomja.
/Angol/ Megyünk a kihallgatóba - közlik veled a kiruccanásod okát, és a folyosón keresztül átkísérnek a kihallgatóba, ahol a korábban már megismert nyomozónő fogad téged. Az őrök hozzábilincselnek az asztalhoz, aminek a túl felén a nyomozónő mustrál téged kíváncsian.


/Angol/ Azért van most itt, hogy ismertessem a tényállást - kezd bele, amint az őrök távoztak - A jelenlegi vád szerint egy átalakított füstgránátban ideggázt helyezett el a rendőrség öltözőjében. Valamint, hogy megkérdezzem - van-e ügyvédje, vagy rendeljünk ki egyet a védelmére? - kérdezi, miközben szúrós tekintettel figyeli, hogyan reagálsz...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #804 Dátum: 2020. Február 16. 18:37:10 »
Roxana

A polgármester elégedetten bólint a válaszodra.
/Angol/ Örülök, hogy maga sem az a szentimentális típus. Az olyanok túl gyorsan cserélődnek. Nem megbízható munkaerők - fintorodik el - Hajlamosak holmi morális kérdésekbe belehalni - sóhajt, hogy mutassa - mennyire nehéz manapság megfelelő alkalmazottakat találni.
/Angol/ Hamarosan érkezik! - biztosít téged a titkárával kapcsolatban, aztán angolosan távozik a színpad felé. Ahogy távolodik, a másik öltönyös férfi pedig közeledik hozzád az adattáblájával. Harmincas, picit sunyi tekintetű enyhén mackós férfi. S mivel a polgármester titkára - nem kétséges, hogy gumigerincű is lehet. De az biztos, hogy jó és drága ízlése van - már ami az illatszerét illeti.
/Angol/ Örülök a találkozásnak! - áll meg a padodnál - Corentin De Vos vagyok, a polgármester úr titkára - mutatkozik be - Bátorkodtam előre megírni a szerződést, amely kettő évre szól. Vezető orvosi kutató munkatársi pozícióba - az egység projektet fogja vezetni, azonnali kezdéssel és titoktartási kötelezettséggel. Az ajánlat tartalmaz egy négy szobás berendezett lakást egy fős személyzettel pár utcányira innen, ruhapénzt, Blue Sun céges egészségbiztosítást, és havi 220 kredit fizetést és havi hét szabadnapot - sorolja a titkár. Még a pénz is elég jónak mondható önmagában - nem hogy szolgálati lakással.
/Angol/ Már csak az ujjlenyomata kell az oldal alján, hogy érvényesítsük a szerződést! - nyújtja feléd a szabadulást ígérő adattáblát.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #805 Dátum: 2020. Február 20. 06:45:42 »
Rosszabb volt mint egy  színházi csepűrágó, de ha a helyiek beveszik kit érdekel.
Máris érkezik a párja kiglancolva ahogy kell, árad belőle valami pacsuli több is mint kéne és, durva rókaszemű mint a főnökének. Itt lesz a csapda olyan szerződést fog hozni amiből csak rosszul jöhetek ki. Azt már az imádkozásnál tudtam. Nem vagyok bolond a zombitáborban kell dolgoznom, hát ennyit a sebészetről. Ja személyzet egy megfigyelő aki jelent mikor mit csinálok de jó nekem lesz egy állandó "szüksége van még valamire-m". Végül is mindegy úgy sincs életem nem ismerek itt senkit. Na és később?  Ha elmennék randizni YX-al tuti, hogy a "Szüksége van még valamire" oda is követne. A munkán kívül nem olyan gáz ez a hely. De az, kihúzom itt valahogy két évig aztán irány Ariel.
-Nem tudom mondták e már önnek,  a kevesebb néha több. Vagy csak véletlenül borult magára a parfümös üveg?-Olyan gyorsan teszem oda az ujjlenyomatomat, hogy levegőt se tud venni nem, még hogy válaszolni. Gerinctelen féreg vagy mint a gazdád!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #806 Dátum: 2020. Február 27. 18:14:41 »
Roxana

A titkár sunyi arca miatt hasonló szerződést vársz. S talán nem is kellett csalódnod - hiszen nem a szakterületeden akarnak alkalmazni, és még talpas telefont is varrnak a nyakadba. Igaz, az Arielre húzás nem lesz túl egyszerű - ugyanis az ottani praxishoz kell majd az itteni munkahelyed ajánlása is. De két év hosszú idő - annyi idő alatt csak sikerül majd beszerezned. A kérdésedre megrázza a fejét.
/Angol/ Már akinek - válaszolja - szerintem a jóból nem árt a sok - magyarázza az alapelvei egyikét - láthatólag nem sértődött meg az észrevételeden, inkább szórakoztatja. Miután leszignóztad a szerződést, a titkár a zakója belső zsebéből előhúz egy vékony, fémszínű kártyatartót, és átnyújtja.
/Angol/ Két kártya van benne. A színesebbikkel tud a pláza ruhaboltjaiban és kozmetikusainál fizetni a város terhére amíg tart a rendelkezésére bocsátott keret. De három szett jó minőségű ruha simán kijön belőle. A másik a lakáskulcsa. Aurora lakóház, negyedik emelet 2. Két sarokra van innen arra - mutat abba az irányba, amerről érkezett. Aztán előhúz egy hagyományos kulcsot, és a kezedbe nyomja.
/Angol/ Ez pedig a bilincsei kulcsa. Az ön elleni vádpontok nagy részét sikerült ejteni. Sajnos van olyan vádpont is, aminél ez automatikusan nem kivitelezhető - de ott papíron a következő két évben a városnak tett szolgálataival történik a megváltás. Szóval a rendőrség nem fogja zargatni magát, hacsak nem ad rá okot - árulja el. Aztán a színpad felé néz.
/Angol/ Elnézést, de nekem dolgom van ott. Maga pedig mostantól mint szabad és a város hasznos polgára azt csinál amit akar munkaidőn kívül. Feltehetőleg holnap kezd - teszi még hozzá
/Angol/ A viszont látásra! - búcsúzik, aztán elindul a kaviccsal felszórt ösvényen a színpad felé - hogy te pedig azt csinálj amit csak akarsz.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #807 Dátum: 2020. Március 04. 06:57:17 »
A csicskás után nézek, jóból nem árt sok de ez, legfeljebb a darazsakat vonzza meg az agyatlan cicákat. Nincs ideje a kérdéseimre, pedig lenne. Holnap úgyis mindent megtudok a munkahelyemen. Gyorsan kikapcsolom a bilincset de azért visszanézek nem követnek e rendőrök. Először a szolgálati lakásba megyek. A szüksége van még valamire személynek hasznát fogom venni a főzésben és ennyi. Valószínűleg nem lesz egy konyha virtuóz mint Black volt de az egyetem alatt gyors kaján rántottán,  konzerven, éltem, megoldja. Már csak ettől a kék cucctól kell megszabadulni de az ráér, előbb terepszemle.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #808 Dátum: 2020. Március 04. 10:54:50 »
Rina

Nem nagyon zavartatom magam ki lehetett az áruló, mert mindenki akinek köze volt ehhez felkerült egy listára, amiről csak akkor fogom lehúzni, amikor már alaposan kijátszottam magam és kedvemtől függően ki is béleltem ólommal. S ez alól a kis vörös dög sem kivétel. Úgy érzem sok öröm fog érni, ettől a kedvem is jobb! Nem aggódom, inkább magam elé képzelem mi mindennel lehet elszórakoztatni valakit, akinek boldog perceket szeretnél szerezni!

Volt egy pillanat amikor eljátszottam a gondolattal, hogy betáncolok a négy marcona közé, de aztán úgy döntöttem lesz még alkalom arra, hogy megmutassam milyen kecses teremtés vagyok, így inkább azon tűnődőm, hogy mikor és hogyan szerzem majd vissza a két legkedvesebbet és a többi motyót, amikor megosztják velem, hogy milyen étel várható. Nem tudom mire gondoltak, hogy milyen reakciót fog kiváltani, de én csak annyit mondhatok:

/Angol/ A kék a kedvencem! A piros, nem, nem, a zöld! Sárga van? Lehet, hogy létezik rózsaszínben…

A bilincs kelti fel az érdeklődésemet és hozzáadva a négy balféket odakint azt kell mondjam, hogy tuti látták a Jégfutást! Sebaj, akkor is mókás volt! Így most inkább pihenek, erőt gyűjtök ahhoz, hogy elviseljem a sok idiótát magam körül. Ez utóbbi fontos, mert lássuk, akad belőlük bőven. Végül lényegtelen mikor, de valaki szóban inzultál, amire csak annyit tehetek, hogy nagyot nyújtózva és nem túl sietve de engedelmeskedem, hogy még hozzátegyem:

/Angol/ Rina, nyugodtan szólíts Rinának! Téged hogy hívnak? Édesanyám úgy tanította, hogy illik bemutatkozni, szóval… örülök, hogy megismerhettelek! – mondom kislányos bájjal – Remélem gyengéd leszel, mert mindenben is engedelmeskedem! – teszem hozzá szelíden – Igazán fessül néztek ki fiúk. Látszik a sok kemény munka – dicsérem őket – Ti is ott lesztek? Szeretném ha igen, ritka az ilyen jó társaság! – csacsogok és sétálok, de közben nézem a fegyverzetet, páncélt és gyenge pontokat keresek… későbbre.

A nyomozónő?

/Angol/ Jó napot hölgyem! Igazán jól áll ez a ruha, kiemeli a csillogó tekintetét! Igazán otthonos itt, bár én azért egy-két növényt tennék a sarokba, tudja, azokat a nagyobb fajtákat! Tessék? Állnak a tények? Persze, persze! Hallgatom! – teszek is úgy, majd félrebillentett fejjel hallgatom – Nem tudok semmilyen ideggázról! – közlöm teljesen nyugodtan ártatlan mosollyal, majd – Ügyvéd? Nincs olyanom, bár már gondoltam rá, hogy kéne tartani egyet, ezek a jogi dolgok olyan szárazak! – kis nyafogás, majd mosoly – De nagyon kedves, hogy gondolt erre!

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #809 Dátum: 2020. Március 21. 21:13:59 »
Roxana

Miközben távozik a titkár, te addig leoldod a bilincseidet. Egy gyors pillantás a rendőrökre elég, hogy lásd - ezek nem akarnak téged újra elfogni. Ugyanis ráérősen beszélgetnek egymással, s az egyik csak egy érdeklődő pillantást vet rád. Egyáltalán nem zavarja, hogy épp a bilincseidet nyitogatod.
Ezért amíg meg nem gondolják magukat, gyorsan el is hagyod a parkot, hogy megnézd, mit is adtak szolgálati lakásnak.



Belépve már látszik, hogy itt a város lehetőségeihez mérten az elérhető legjobb szállások egyikébe sikerült betoppannod. önálló konyha, étkezősarok, bárpult, hatalmas ülőgarnitúra mellett négy háló és fürdőszoba, valamint egy dolgozószoba áll rendelkezésedre - cserébe azért, mert a város és a barlang adottságai pocsék kilátással rendelkezik. Törülköző, szappan és hasonlók vannak, de ruhák és ételek egyáltalán nincsenek. Talán tíz percig nézelődhetsz zavartalanul, amikor is hallod, hogy nyílik a bejárati ajtó. Egy filigrán ázsiai nő lép be rajta, és udvariasan megáll az ajtóban, miután becsukta azt maga mögött. Talán fél fejjel lehet nálad alacsonyabb.


Nem tűnik fenyegetőnek. Ahogy meglát, megszólít.
/Angol/ Üdvözlöm! Lucy Ascencion Kulubot Liwag vagyok! De szólítson csak Lucynak! - javasolja, ami a neve hallatán valóban ésszerű javaslat lehet - Én vagyok az ön itthoni asszisztense, hogy a mindennapi házimunka ne vonja el értékes energiáit és figyelmét a munkájától! - tudatja azt, amit már eddig is sejthettél - hogy ő lesz a bejárónő - A munkaidőm napi öt órára szól. De hogy maradéktalanul elláthassam a feladatomat - tudnom kell, hogy van-e valamilyen ételallergiája, vagy bármi olyan, amire az ételekkel kapcsolatban ügyelnem kell - néz rád várakozóan, továbbra is az ajtónál állva.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"