Szerző Téma: Take the Lead  (Megtekintve 31220 alkalommal)

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #780 Dátum: 2019. December 03. 04:56:57 »
K....be! Rühes szőke k...va! Ha jól láttam a WC.-ben nincs kamera. Kissé tompít a hangját, kényelmetlen de ez van! Fel fázás elkerülése helyett viszem a takarót biztos úgy nézhetek ki mint valami alkesz de hadd aludjak már 20 percig. Csak üvölt a nőő és nem sikerül akárhol dekkolok is.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #781 Dátum: 2019. December 08. 20:00:39 »
Rina

Ebben a libabőrös érzéseben talán az a legjobb, hogy Mia is osztozik benne - őt is izgalomban tartja a dolog! S afelől sincs kétséged, hogy ő is hasonlóan valószínűnek tartja a helyzet eszkalálódását a számodra oly vonzó lehetőségek felé. Hogy őt ez mennyire teszi boldoggá, az pedig feltehetőleg teljesen lényegtelen számodra. De egy  picit megsürgeted, ahogy a pisztoly csövét feljebb tolod az álla alatt, és ezzel még feljebb feszíted a fejét. Közben óhatatlanul felmerül a gondolat bambulás közben, hogy még mi mindent lehetne feljebb tolni...
/Angol/ Szerintem a kelleténél határozottabb - válaszolja a nyakára fonódó kezeddel kapcsolatos kérdésedre. Aztán futó ajaknedvesítés után folytatja
/Angol/ Most fordultam hozzád, de mintha nem örülnél neki - véli - eddig pedig azért nem tettem, mert úgy tűnt, hogy jól megvagy nélkülem is - és jól boldogulsz. De ha ennyire ki vagy akadva, akkor gondolom tévedtem... - gyanítja. Az utasításodnak megfelelően megfordul, s  közben továbbra sem tűnik fel rajta a viszontlátás felhőtlen öröme. Végül a a falhoz vágod, hogy egy halk, fájdalmas kiáltással kényeztesse a füledet. Hozzá simulva a parfümje a pár nappal korábbi buja órákat idézi számodra, míg te felvilágosítod, hogy mit is kellett volna tennie.
/Angol/ Szóval miért is érdemelnék büntetést? - teszi fel a kérdést kissé értetlenül - ami talán önmagában is büntetést érdemelne... Még úgy is, hogy a formás hátsója izgatóan az ölednek feszül, és halkan felsóhajt, ahogy a nyakán végigsiklanak a körmeid.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #782 Dátum: 2019. December 08. 20:01:46 »
Roxana

Bár fogod a takarót, és átcuccolsz a cella másik végébe - az sajnos továbbra is csak két, azaz kettő méterrel van odébb, mint az ágy. S mivel semmiféle térelválasztó nincs a csésze és a cella többi része közt - csak levegő - így a hangerő-csökkenést nyugodtan nevezheted jelentéktelennek. Ennek folyományaként nem csak a pihentető alvás számít immár luxusnak, hanem egyáltalán bármiféle alvás. Úgy tűnik, hogy ezzel akarnak megtörni. Egyedül az a baj ezzel, hogy ettől még nem fogod tudni a választ a kérdéseikre.
/Angol/ Mondja csak, van szüksége valamire? - szakítja meg a töprengésedet, és érdeklődik újra a szőke női hang menetrendszerűen.

Aztán meglepő fordulat következik - nyílik az ajtódon a kis ablak, és felszólítanak, hogy dugd ki a kezed, hogy megbilincseljenek. Aztán hátrabilincselt kézzel végigterel a két gorilla a folyosón, ki a rendőrökkel zsúfolt előtérbe - majd azon átvágva egy másik folyosón haladva a rendőrség mögötti udvarra léphetsz ki. Ott már vár rád egy masszív rabszállító kocsi, ahova betessékelnek, majd a padlólemezhez rögzített rövid lánchoz bilincselik a bokádat. Kérdést egyikük sem tesz fel neked.

"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #783 Dátum: 2019. December 10. 15:14:39 »
Kikerülök a cellámból, és többé nem kell hallgatni a szörnyű szőke nő vinnyogását de ez a felvezetés egyáltalán nem tetszik. Rabszállító meg minden. Kész ez már a vég visznek a kőtörőbe. Ha rákérdeznék hová megyünk úgysem válaszolnának. Tűröm  a sorsom.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #784 Dátum: 2019. December 14. 16:07:35 »
Rina

Nem bánom, ha esetleg lábujjhegyre kell állnia, szeretem feszíteni a húrt, kíváncsiságom hogy mikor pattan el, már vezetett a kellemes szórakozás gyors végéhez. Jól eső borzongás, a testem lázas és egyre csak forróbb, miközben érzem, hogy a gyönyör egyre közelebb, meg-megremeg az ujjam a ravaszon. Nem látja, ezért finoman mozdulattal leveszem onnan, kár lenne, ha ily hamar elsülne a dolog.

/Angol/ Pontosan olyan határozott amennyire kell! – közlöm szelíd-halkan, majd – Még mindig jár a szád, de nem megfelelően használod. – közlöm vele, a tévedésre szándékosan nem reagálva

Jól eső borzongás amikor megfordul és fájdalmasan kiált. A falhoz csapódó test hangja és kakofonikus illetve izgató hangok mind-mind egyre inkább egy másik  megoldás felé terelik a gondolataimat, de azért a kínt sem engedem el! Miközben végigmérem mennyire könnyen lehet letépni a nadrágját, úgy döntök, hogy igenis jár a büntetés neki!

Szóval elteszem a legkedvesebbet és határozottan mezítelenné teszem a formás kis hátsóját és bizony pirosra paskolom egy-két simogatás között úgy, hogy leülni nem biztos fog egy darabig. A kérdés az, hogy veszi az efféle kényeztetést, mert ha rosszul, az rám sincs jó hatással, ha elfogadja, akkor bizony még akár jó vége is lehet!

/Angol/ Kezdetnek megteszi.

Zárom le a dolog ezen részét és attól függően hogyan viselkedik, adhat vissza belőle vagy kínzom tovább úgy, hogy a körmeim nem kevés nyomot hagynak rajta…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #785 Dátum: 2019. December 20. 18:59:37 »
Roxana

A kocsiba beülve a két testőröd szintén beszáll melléd, majd miután kívülről rátok zárják az ajtót, megütögetik a kasznit, és elindultok valamerre. Mivel nincs ablak, így csak az időtartamot tudod nyomon követni - ami három és fél perc a végállomásig. Ez még a városban lehet, mert ennyi idő alatt nem lehet kiérni a tárnákhoz. S valóban - nyílik az ajtó, és kellemes langymeleg lopakodik be. Miután kioldották a bokádon lévő bilincset, már kiszállhatsz. Egy nagyobb parkban vagytok. A park felett-körül egy kupola magasodik, s ti az egyik fehér kőzúzalékos sétaösvényen álltatok meg, és szálltatok ki. Huszon-akárhány fok, zümmögő bogarak, zöldellő fű, és kisebb-nagyobb fák ligetes elrendezésben - pár szökőkúttal, paddal, és minden mással, ami kellemessé teszi a helyet. Ha saccolnod kéne, kb. 200m lehet a park átmérője. Rajtatok kívül csak öt-hat ember van a park ezen felében - mind rendőr. A park közepén pedig egy emelvény van, rajta egy mikrofonnal - a háttérben pedig egy molino - Első a közösség! - felirattal. Téged az egyik padhoz kísérnek, leültetnek, aztán a lábadat a padhoz bilincselik. A két őröd utána elvonul  vissza a kocsihoz, és egy termoszból ráérősen elteázgatnak, és beszélgetnek a jövő heti rendőrbálról.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #786 Dátum: 2019. December 20. 19:12:57 »
Rina

A helyzet pikantériája bizony hatással van rád - s mivel nem először (és feltehetőleg nem is utoljára kerülsz ilyen helyzetbe) - inkább biztonságos távolba helyezed az ujjad az érzékeny ravasztól. Hisz ki tudja, hogy a gyönyörteli pillanatok okán mikor feszülnek meg az ujjaid a kelleténél jobban - vörös, forró permettel teleszórva téged. Nem kell már sok, de azt érzed, hogy kell hozzá a kis vörös és azt is tudod, hogyan!
/Angol/ Ilyen magasan tartva másképp nem is lehet használni! - felesel, és olyan érzésed van, mintha neheztelne a pisztoly miatt. Elég egy röpke szemrevételezés, hogy kiderüljön - a nadrágja bár szépen rásimul, azt nem mondhatnád, hogy könnyűnek ígérkezik letépni a szívós anyagot. Így marad a hagyományos mód, és a kézi csomagolás, mint az ajándékoknál. Mia halk szisszenésekkel, fojtott fájdalomkiáltásokkal, és élvezet, no meg mindenfajta lelkesedés nélkül fogadja a fizikai büntetést, amit kirósz rá. Egy biztos - nem élvezi a helyzetet. Ez utóbbi pedig nem kizárt, hogy újabb büntetést követel!
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #787 Dátum: 2019. December 21. 22:53:12 »

Eluntam a dolgot. Nincs benne annyi, mint amennyit reméltem tőle. S a kis vörösben sincs. Ostoba és felelőtlen, pont olyan mint előtte annyian mások. Nem látja be, hogy olykor egy kis fájdalom csak tudatja, hogy élünk és mint ilyen pontosan az, amire szükségünk van. Elvégre némi durva szeretet épp olyan izgalmas és kellemes tud lenni, mint néhány kiáltás és sikoly, melyet az előbbi csal ki!

Úgy tűnik, hogy egyedül vagyok – no meg Kai – akik látják ebben az igazságot. Ütésre emelem a kezem, de leengedem, sőt, elengedem… a kis vörös démont. Nem is démon, csak egy kislány, aki nem értékeli azt amije van. Akkor veszítse is el, ha ennyire nem tudja mi is az ami igazán élvezetes. Nincs mit tenni, illetve egyetlen egy dolgot, még pedig azt, hogy távozom. Ideje visszatérni a srácokhoz.

Elvégre ott legalább némi élvezet néz ki.

Tehát minden további szórakozást félretéve, ideértve a torkom kímélését attól, hogy feleslegesen rezegtesse a levegőt, egyszerűen kisétálok. Elvégre pont a lényeget nem mondta el, de cserébe sok felesleges dologról csacsogott, nekem pedig erre se időm, se kedvem, de leginkább nem érdekel. Szóval bár először azon tűnődtem, hogy gyomron lövöm, mert csak nem értette a korábbi célzást, végül a pofon helyett csak az ajtót vágom rá úgy, hogy kiszakadjon ha nem elég masszív…

Cél: visszatérni a srácokhoz. Ennyi.

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #788 Dátum: 2019. December 22. 12:56:49 »
Rina

Mia nagyszerűen ért ahhoz, hogy lombozza le a vágyaidat. Mikor már úgy tűnik, hogy van közös pont - kiderül, hogy bizony tévedtél! Így elég hamar véget ér a móka, meg az érdeklődésed, mert csak a szenvedést látod Mián, de a szenvedélyt vagy az élvezetet egyáltalán nem.
Talán még meg is vagy sértődve rá, amikor magad mögött hagyod, és a frusztrációdat az ósdi ajtón töltöd ki, amikor hangos döndüléssel becsapod magad után. Finom por szitál az ajtókeret réseiből miközben a kijárat felé távozol sietős léptekkel.
Közben még van lehetőséged azon bosszankodni, hogy mennyi időt pazarolt(atok) el a semmire, hiszen nem tudtál meg semmi fontosat, és még csak nem is élvezted igazán.
Feltehetőleg a házigazda már korábban tanult annyit a találkozásotokból, hogy ne akarjon elbúcsúzni vagy a szemed elé kerülni - így senkivel nem találkozol, amikor elhagyod a lakást. Ellenben a lépcsőházban egy fiatal, talán tíz éves kócos kisfiú szalad felfelé, és futtában veti oda

/Angol/ Csókolom néni! - ami egyértelműen azt mutatja, hogy egy kalap alá vettek a húsz évvel idősebb korosztállyal is.

A bérház kapuján kilépve sem szalad senki utánad - de talán jobban is járnak így. A hideg utcán megindulsz visszafelé a "bázisra" ami nem épp komplikált, mert alig öt utcányit kell sétálnod, hogy megérkezzél. Jó ha egy órát voltál el, úgyhogy még lesz bőven időd unatkozni Rod és a többi vesztes társaságában.

Belépve nem sok minden változott - Yetiék épp a tervet ismétlik át újra a rendőrség alaprajza fölé hajolva, Rod pedig a lábát az asztalon pihentetve valamilyen dobozos papajalevet szürcsölget, és az utcai kamerák képnén még mindig Miát keresi. Közben több vörös pont is ég már a másik monitoron a városi térképen - időpontokkal kiegészítve. Rod felnéz rád a székből

/Angol/ Még nincs meg, de több helyen felbukkant. Előbb-utóbb meglesz a kicsike! - nyugtat meg. Aztán Yeti is odalép hozzád, és egy rendőrségi táskát ad a kezedbe. Belekukkantva egy egyenruha darabjait látod, csomagolt szendvicset, pár zsebkendőt, egy kulcscsomót és egy időzítővel ellátott füstgránátot.
/Angol/ A gránátot a ruhák alatt be lehet vinni. Rod már beállította az időzítőt - a bekapcsolás után tíz perccel fog lekezdeni füstöt eregetni. A táskát elég az öltözőben hagyni! Bemész, leteszed, kijössz. A ruhák meg a többi azért van, hogy ha bele akarnának nézni, ne egyből egy gránátot lássanak - magyarázza - egy óra múlva indulunk, aztán mindenki a helyére megy - az újabb negyed óra - és utána kezdődik az akció! - közli veled a tényt.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #789 Dátum: 2019. December 26. 06:02:55 »
Más esetben bizton tudnék örülni ennek a helynek de így valahogy nehezen megy. Igaz nem vittek a kő vagy jégvágó helyre, és nem hallom folyamatosan az idegesítő szőke nőt. mit is keresek itt még mindig nem tudom? Nem is érdekel.  A lábamon a bilincs fáj, annyira szeretnék már aludni, hogy ez mozgat a legkevésbé. Az a két rendőrnek látszó rendőr pont nem figyel  olyasvalamiről dumálnak elég messze ami engem teljesen hidegen hagy. Kiterülök a padon kivéve a a lábam, lécci csak tíz percet, ötöt mindegy aludni szeretnék.

Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #790 Dátum: 2019. December 30. 18:34:18 »
Rina

Pillanatok alatt képes vagyok elengedni az egészet, így mikor már bevágtam magam mögött az ajtót, tudom, hogy egészen másfajta, legalább annyira nekem való örömök elé nézek! A testem kicsit még sajog, de majd egy kis mozgás jót tesz neki, így sietősebben lépdelek, hogy végül vidáman toppanjak be a srácokhoz semmit nem mesélve arról, ami történt, de igazából nem is kérem álljanak le a kereséssel, mert tudni akarom merre járt és mit csinált a kis vörös démon. Látom magam előtt a szobáját, ahol kikötve úgy ostorozom meg a hátát, hogy a Szöszi vagy egy hétig ápolja!

Lássuk, mi a helyzet: volt egy bides kölyök, aki legalább jól nevelt, így elengedem, hogy nem ért a nőkhöz, fiatal még. Igaz, Kai ilyen idős korában… aztán ott volt a megnyugtató tudat, hogy alig pár óra unalom után milyen izgalmak várnak és mint ilyen ideje is elkezdeni amint eljön az ideje. Addig is csenek a papayaléből és csak úgy érdekességképpen megjegyzem:

/Angol/ Voltam az őshazájában ennek a rettenetnek, ott meg pokoli a meleg.

Aztán csak biccentek, amikor azt mondja megtalálja akit keres és visszaadom az italt. Végül felpillantok Yeti-re, elveszem a táskát és vállon veregetem mosolyogva, majd amikor eljön az idő egyszerűen nekiindulok, hogy eleget tegyek a tervnek. Nem térek el tőle, úgy teszek, ahogy ők megálmodták, illetve a valaki, aki az egészet kitalálta, de azért arra figyelek, hogy senki ne akarjon megállítani és ne vegyen észre egy ismerős arc sem.

Odabent is bátor-óvatosság jellemez, nem azért jutottam el idáig, mert a nagy és szeretnivaló pofámat olykor nem tudtam kussban tartani. Mindig van nagyobb hal és a Karma pont ilyen. Szóval, csendes magabiztossággal lépdelek, hogy letegyen az öltőzőben a táskát egy pad alá, mintha öltöznék és közben azt nézem van e másik amivel kimehetnék innen és nem hiányzik senkinek. Nem ragaszkodom nagyon hozzá, csak épp annyira, hogy nem adom fel egyből.

Amikor kell azért bekapcsoltam a cuccot, majd szépen elindulok kifelé, továbbra is rutinosnak tűnve és kerülve az ismerős találkozásokat. Kint nyugodtan indulok arra amerre javasolták, de azért nyitva tartom a szemem, nem akarok meglepetést, de azért viszket is a tenyerem, hogy végre történjék valami. Az biztos, hogy én készen állok bárkit a földre vinni vagy valami annál is merészebb és fájdalmasabbat tenni…

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #791 Dátum: 2019. December 30. 20:47:23 »
Roxana

A parkba érve egy valami biztosra vehető - nem ez a város legkeményebb büntetés végrehajtási helyszíne, és nem is tűnik bíróságnak. S hogy te mit keresel itt? Ahogy ezeket ismered, úgyis ki fog derülni. Addig meg pont alkalmasnak tűnik a hőmérséklet és a kellemesen zajmentes környezet, hogy egy picit lepihenjél...
Arra riadsz, hogy közeledő léptek alatt csikordul a hófehér zúzott kavics, és a hang kb. két méterre megáll tőled.


/Angol/ Oh, Miss Dent! Örülök, hogy időt tudott rám szakítani eme találkozás idejére! - kuncog kedélyesen - De milyen faragatlan is vagyok - be sem mutatkoztam!

Rex Cooke vagyok, a polgármester! Először is meg akartam köszönni, hogy leszállították időre azt a rengeteg virágot! Biztos vagyok benne, hogy a választóimnak sok öröme telik majd benne! - aztán végignéz rajtad a napszemüveget az orra végére csúsztatva - Kicsit törődöttnek tűnik! Jól érzi magát? - érdeklődik.
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Dierol

  • Global Moderator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 3631
  • Aktivitás:
    3%
  • Karma 5
  • Digitális Nomád
    • Archívum
Re:Take the Lead
« Válasz #792 Dátum: 2019. December 30. 20:53:36 »
Rina

A bejárati ajtóval újabb lehetőségek nyílnak meg előtted, és mindegyik mozgalmas vagy csodás lehetőségekkel kecseget! S már alig kell rá várni, hogy a neked annyira kedves izgalmak elkezdődjenek! Ráadásul a játszópajtásaid láthatólag szintén alig várják a kezdést, mert mindenki egyre izgatottabb. Egyre többen somfordálnak a fegyveres asztalhoz, hogy még egyszer rápillantsanak a fegyvereikre, és egyre többen pillanatnak az óráikra. Ha nem is annyira, mint te - de érezhetően várják, hogy mikor indul az akció. Rodnak nem szólsz arról, hogy megvan a kis vörös, és hogy hol bujkál. Elvégre az egyezség az egyezség - másrészt pedig hátha kiderítenek valamit róla, amire te is kíváncsi lennél. De már sejted, hogy az elnéző éned még benyújtja felé a számlát, és jól levered rajta a tartozást! Az orvost elvégre azért tartod, hogy ezt nyugodtan megtehesd majd akár később is - ha a kedved úgy hozza... A házi-nyuszi ellenben pontosan felmérte az erőviszonyokat, és azt csinálja, amihez a legjobban ért - szalad, ha meglát téged. De ezen tulajdonsága is az, ami miatt szórakoztató préda - le lehet vadászni, elengedni, és újra elkapni...
Rod meglepetten néz a gyümölcslé dobozára.

/Angol/ Greenleaf-en? - kérdez vissza, de minek? - Jó hely lehet! Biztos könnyebb úgy csajozni, hogy csak bikini van rajtuk. Itt már csak akkor tudod meg, hogy milyen a csaj, miután felvitted magadhoz, és kibontod a szőrmebundából. Addig tök lutri, mert ha nincs szerencséd, kiderül, hogy amit le akarsz róla venni, az a sajátja... - tűnődik el, és int Yeti felé - Van olyan csaj, aki simán odaveri szőrösségben még a hátán is...
/Angol /Ha ennek vége, hozok neked egy üveg whiskyt - veti fel neked picit később.

Aztán csak elérkezik a várva-várt pillanat, és elindultok kifelé. A többiek megnyugtató rutinnal veszik el a fegyvereket, és rejtik a kabát alá. Legalább lesz egy kis sanszuk, hogy ha eldurvul a helyzet, nem csak te maradsz életben.
Az utcára lépve elég hamar mindenki más-más irányba szállingózik szét, követve a korábban megbeszélt tervet. A neked adott fülesben hallod a többieket. Egyes kész!... Hatos kész!... Kilences kész!... - szép fegyelmezetten sorban jelentkeznek be, mindenféle fölös dumálás nélkül - ahogy elérik a kijelölt helyeiket. Te szépen ráérősen haladsz az őrs felé, és ha szerencséd van, még West sem fog leszólítani. Gond nélkül érsz el a rendőrség főbejáratáig, ahol három rendőr beszélget egymással - az elrendelt túlórát szidva, no meg a kapitányt. Te egyáltalán nem érdekled őket - nem úgy a kapitány nőrokonainak foglalkozása. Belépve a nagy irodába, ahol West volt olyan kedves és körbevezet - látod, hogy a nyomulós rendőröd sehol sincs. Az asztalánál most is ül egy férfi, de őt nem ismered. Feltehetőleg West váltása lehet, vagy mije. A recepciónál ülő kolléga az egyetlen, aki felnéz rád, és megkérdezi, ahogy meglátja a táskát a kezedben

/Angol/Magát is a polgármester biztosítására vezényelték ide? - kérdezi tőled - mert akkor egy fél órát késett! - mutat az órára - A többiek már a parkban vannak! - jegyzi meg, hogy csipkedhetnéd magad. Közben elhaladsz a kihallgató szoba mellett, és hallod a nyomozónő hangját kiszűrődni
/Angol/ Ezt gondolja át kedves Roger! Nem lennék biztos, hogy a bíróság előtt megá...

Az öltözőbe lépve úgy tűnik, hogy szerencséd van - lustán gomolygó pára kúszik ki a fürdő felől, de hangot nem hallasz kiszűrődni onnan. Mindössze egy, a kabátját a szekrényéből kiemelő nagydarab férfi rendőr őrmester van az öltözőben. A rádiója megreccsen
/Angol/ Hé, Sean! Siess már egy kicsit, mert rohadtul vécére kéne mennem! - mire a szólított válaszol
/Angol/ Ne sírjál már, mindjárt ott vagyok! Két perc! Egyébként is, kint úgyis beléd fagyott - nem lesz baj! - nyugtatja a kollégáját, és kifelé menet azért megnéz magának, és biccent feléd. Amint elhagyja az öltözőt, úgy tűnik, hogy van egy kis időd foglalkozni a saját dolgoddal. Szerencsére a legutóbbi látogatásod alkalmával volt lehetőséged szétnézni, és így pontosan tudod, hogy hol találod a tartalék táskákat és ruhákat. Ezért nem is kerül sok időbe, hogy új táskát és további ruhákat zsákmányoljál magadnak álcázás céljából...
"Minden nagy kaland a rossz tervezés eredménye"

Nem elérhető Az Ezüst Utazó

  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 2641
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 0
Re:Take the Lead
« Válasz #793 Dátum: 2019. December 31. 07:00:45 »
Végre aludhattam valamennyit, hogy mennyit nem tudom. Jót tett, nem hallom a folytonos szőke nőt. Akár öt perc akár egy óra volt tökéletesen kipihentek érzem magam. A lábamon lévő bilincs a ruha se zavar úgysem látom. Aztán valami kikent kifent bájgúnár érkezik, röhejesen néz ki. Még a szakács se nyalta ki magát. Bakker, még róla is PB jut az eszembe, fenébe! Szóval te vagy a polgármester? A virágos meg a, hogy hívják mondatát elengedem a fülem mellett. Kit érdekel? Na de a Miss Dent, Nem tudom direkt vagy véletlen elszólás volt, mert erre általában ugrok. Most nyugalom, nyugalom, "mindig van lejjebb, mindig van lejjebb, mindig van lejjebb." Mondom magamban a nagy fater jellegzetes mondatát mielőtt bármit válaszolnék. Felülök persze. Ha a pengeszájú nem tudott  megtörni ez a napszemüveges se fog.
-A látszat csal, tökéletesen érzem magam. Nem látja? Hiszen a legszebb kék ruhámat és ékszeremet vettem fel. -Megcsörgetem a lábbilincset. És egy tökéletes mosolyt villatok a polgármester felé. "Hogy dögölnél meg" hátsó gondolattal.



Nem elérhető Thyriel

  • Spirit of Love
  • Administrator
  • Legenda
  • *****
  • Hozzászólások: 1973
  • Aktivitás:
    0%
  • Karma 5
  • Daughter of Arquiel
Re:Take the Lead
« Válasz #794 Dátum: 2020. Január 26. 10:23:39 »
Rina

Unottan üldögélek valamelyik priccsen vagy bármin ami arra alkalmas, de az sem kizárt, hogy szépen felülök az asztalra a monitorok mellé ha van elég hely és letolom a nadrágomat, hogy a kutyaharapás sebét ellenőrizzem.

/Angol/ Úgy látom, hogy szépen gyógyul! Az a gorram-verte dög belém kapott, mikor én csak futni akartam! – panaszolom, de igazából vidám vagyok – Szóval, szerinted is jól néz ki? Szép emlék lesz! – de azért majd egy hozzáértő dokival megcsináltatom – Megvolt a maga bája, de elég hamar elhalt. – közlöm szomorúan arra a kis huncut szerelőlányra gondolva, aki már nem lehet velünk – Nekem nincs bikinim. – jegyzem meg kis késéssel – Gondolom neked sincs. – állapítom meg, majd felhúznám a nadrágot – Megértem a szívfájdalmadat és mélységesen együtt érzek veled! – közlöm, majd barátságosan vállon veregetem – Ha ennek vége megfelezhetjük azt a whiskey-t!

Végül elunjuk magunkat és nekiindulunk. Nekem mindegy kivel megyek vagy egyedül, de ha úgy adódik nem hezitálok belekarolni a kísérőmbe és őszintén bambulni, mintha először járnék a környéken. Mivel azonban úgy tűnik, hogy makacsok a tervet illetően, magányosan bandukolok célom felé, ami számomra tökéletesen megfelel! Könnyen érek hát célt és ott betoppanva csak helyeslően bólogatok, a túlóra és a kapitány miatt, mit is mondhatnék, ezekkel mindig baj van! Mivel nincs itt Nyugat sem, így nyugodtabban matatok, nem kell azon tűnődnöm, hogy mikor akar megint közelebbről megismerni. Erre nem bekérdez egy másik?

/Angol/ Igenis! – közlöm ártatlan tekintettel, nem magyarázkodom, csak nekiállok pakolni

Mikor meghallom a hangot és a nevet, közelebb bandukolok és belesek ha tudok, ha nem akkor megyek tovább mit sem törődve az őrmesterrel, a páraköddel vagy bármi mással. A válaszát hallva azonban elégedetten hümmentek, elvégre a nyafogás még sosem vezetett sehova, és a szavak igazságát sem lehet nagyon tagadni. Visszabiccentek és miután a feladat teljesítve, a saját vágyaimnak is eleget teszek, hogy aztán visszakanyarodjak Roger felé, majd kifelé, ha továbbra is lehetetlen rákacsintani…